Teraz jest 6 paź 2024, 18:22

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 kwi 2010, 19:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 kwi 2010, 09:49
Posty: 25
Lokalizacja: OLSZTYN
jestem snajperem bo pod pasowała mi ta funkcja ale nie zgodzę się z przedmówcami tej funkcji używam tylko w drużynowym DM a tam liczy się ilość nie jakość Fakt skoro mamy bronić flagi albo bazy ta funkcja nie ma sensu bo co może malutki snajper w starciu z medykami (szacun dla tych co tą funkcje cenią bo jest chyba najbardziej przydatną osobą na polu walki bez urazy dla innych graczy) Pozdrawiam :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 kwi 2010, 12:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, 18:29
Posty: 111
Lokalizacja: lokal
vonHinz1 napisał(a):
jestem snajperem bo pod pasowała mi ta funkcja ale nie zgodzę się z przedmówcami tej funkcji używam tylko w drużynowym DM a tam liczy się ilość nie jakość Fakt skoro mamy bronić flagi albo bazy ta funkcja nie ma sensu bo co może malutki snajper w starciu z medykami (szacun dla tych co tą funkcje cenią bo jest chyba najbardziej przydatną osobą na polu walki bez urazy dla innych graczy) Pozdrawiam :)

Ten jak wyskoczył, to ręce opadają... :?

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 kwi 2010, 14:45 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
vonHinz1 napisał(a): "DM a tam liczy się ilość nie jakość Fakt skoro mamy bronić flagi albo bazy ta funkcja nie ma sensu bo co może malutki snajper w starciu z medykami" - :shock: to wkoncu o co ci chodzi...? :shock:


edit - teraz powinno byc lepiej... :wink:

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 kwi 2010, 18:10 przez Okruch, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 kwi 2010, 23:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, 18:29
Posty: 111
Lokalizacja: lokal
trochę już nie ogarniam tematu, nie wiem kto kogo cytuje i o czym pisze.. :D

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2010, 13:22 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 13:14
Posty: 74
powiem tak wczoraj jakis łoś z mojego teamu mnie odznaczyl fakt faktem bylem reconem ale na laguna presa? (RUSH) sobie wrzucilem g3/VSS z celownikiem (1 w tabeli) i jazda (pech chcial ze tylko 3 ludzi staralo sie podejsc do m-coma reszta to dzieci kampiace na spawnie i strzelajace do ludzi z marnym skutkiem) ale wracajac do tego ŁOSIA bylem 2 w tabeli bo 2 razy nakrecilem m coma i mailem troche bonusow (asyst)xD ale mniejsza z tym podlecialem do UAV (zeby zniszczyc M coma bo wczesniej podlozylem po nakreceniu c4 i wysadzialem co dawalo prawdopodobienstwo ze m -com zniszcze przy 2 rakiecie)i widze ze mi sie glowa swieci :/ widzialem ktory koles to zrobil dostal dissa / to pozniej caly czas latal za mna i strzelal do mnie z tego pistoletu

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2010, 17:09 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
:mrgreen: ja polowlaem na kolesi podkladajacych mi granaty, c4 i strzalki nie raz, nie dwa... :stupid: ze to bylo na HC sytuacja byla nieciekawa...Obrazek jednak zlapalem go.



a wczoraj po kilku strzalkach, przykleilem kolesiowi c4 do plecow, proszac zeby sie uspokoil - zadzialalo :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2010, 17:41 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
ja to bym strzalke do obu oczu wstrzelil pajacom co zrobia respawna na tobie i naparzaja siedzac za twoimi plecami<-ani prosby ani grosby nie pomagaja<-a tkillerem nie jestem, wiec konczy sie na zmianie 'mojego' spota na inny :roll:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2010, 22:07 
Offline

Dołączył(a): 19 mar 2010, 05:44
Posty: 24
Nie wiem panowie na jakich wy serwerach gracie, ale gram juz naprawde dosc dlugo i z zadnymi strzalkami na kolesiach sie dotad nie spotkalem, czy specjalnym zabijaniem siebie( wczoraj tylko na HC przez przypadek odstrzelilem swojego kolesia, wiec on zaraz odstrzelil mnie i nie mam o to pretensji). A gram reconem juz dluuuuggooo.....

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2010, 22:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 kwi 2010, 19:19
Posty: 97
Wczoraj takiego pajaca widziałem.Biedak nie miał się gdzie skryć :(

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2010, 22:23 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
maniujordan23 napisał(a):
Nie wiem panowie na jakich wy serwerach gracie, ale gram juz naprawde dosc dlugo i z zadnymi strzalkami na kolesiach sie dotad nie spotkalem, czy specjalnym zabijaniem siebie( wczoraj tylko na HC przez przypadek odstrzelilem swojego kolesia, wiec on zaraz odstrzelil mnie i nie mam o to pretensji). A gram reconem juz dluuuuggooo.....



takie problemy widzialem TYLKO na polskich serwerach. :lol:
a czepianie sie osob, ktore "campia", doslownie czyszczac bazy przeciwnika... zazdrosc? :wink:

mnie ostatnio zaczeli wywalac z prywatnych serwerow, za latanie uav - czemu? czolgi, helikoptery przeciwnika czesto niemaja czasu wystartowac.... :mrgreen:
wiec niedlugo zacznie sie rozwalanie stacji uav, przez wlasne druzyny... "no przeciez koles campi w bazie, zamiast atakowac" :lol:

@nolft - rozwiniesz? bo niezabardzo wiem co chciales przekazac :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2010, 23:12 
Offline

Dołączył(a): 19 mar 2010, 05:44
Posty: 24
No wlasnie bo ja na Polskim jeszcze nie gralem, mieszkam za granica i wiadomo pingi mam najlepsze na zagranicznych i tam takie rzeczy mi sie nie przytrafily do tej pory.
Zreszta ja czegos tu nie rozumie - kazdy narzeka: a to, ze za duzo Carolami wala, a to ze, granatnikami spamuja, to znow M60 jest be, snajperzy kampia - no paranoja :stupid: .
Niech kazdy gra tak jak mu sie podoba- chcesz miec pewnosc ze kazdy bedzie gral zespolowo i wogole bedzie cacy to idz sobie na serwer prywatny...

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2010, 00:06 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
maniujordan23 napisał(a):
No wlasnie bo ja na Polskim jeszcze nie gralem, mieszkam za granica i wiadomo pingi mam najlepsze na zagranicznych i tam takie rzeczy mi sie nie przytrafily do tej pory.
Zreszta ja czegos tu nie rozumie - kazdy narzeka: a to, ze za duzo Carolami wala, a to ze, granatnikami spamuja, to znow M60 jest be, snajperzy kampia - no paranoja :stupid: .
Niech kazdy gra tak jak mu sie podoba- chcesz miec pewnosc ze kazdy bedzie gral zespolowo i wogole bedzie cacy to idz sobie na serwer prywatny...


a z prywatnych wywalaja jak walisz "banki" z 250-300m, albo kasujesz ich przy pomocy uav... "napewno jedziesz na cheatach, bo nikt tak nie trafia" :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2010, 14:41 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2007, 14:13
Posty: 90
Teraz cała sytuacja wygląda tak:
Siedzisz sobie w krzakach jako Recon i walisz heady w najlepsze, podlatuje mechanik, wali Ci sondę na łeb i wyzywając od noobów leci na pole bitwy. Tam przy pomocy Gustava (osobiście nie znoszę tej broni ;) ) w pocie czoła zostaje odznaczony platynową gwiazdką na co zostaje zwyzywany od noobów i debili przez... Medyka :D któremu to Medykowi brakuje jeszcze 0,5 fraga do platyny w M60. Podjarany (zwyzywaniem Mechanika) leci upolować pół przeciwnika aż tu nagle... Granat 40mm przerywa mu bieg i jakiś szczęśliwy Asfalt dostaje Platynę w granatniku :D

Ja już się przyzwyczaiłem i traktuję to spokojnie :D Robię to co mi akurat przynosi największa frajdę :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2010, 15:15 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
:D
Dokładnie tak jest:)


Na marginesie ostatnich naszych wywodów przyznam ze wczoraj przeżyłem szok.
Na Arice przy ataku na 4 bazę siedziałem sobie daleko w tyle i wycinałem snajperów oraz asekurując swoich i tu nagle podbiega do mnie nasz asfalcik podrzucając mi ammo :D do tego nie był z mojej drużyny więc naprawdę miłe zdziwko mnie traciło :) dałbym mu buziaka bo faktycznie chyba mi zostały z 4 pociski max a taki jego rajd na głębokie nasze tyły rozdając amunicje to wielka rzadkość.



Edit:

Niestety nicku nie zapamiętałem

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Ostatnio edytowano 20 kwi 2010, 15:35 przez Ramka, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2010, 15:26 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 11:33
Posty: 141
A pamietasz jego nick? :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 36  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL