Teraz jest 8 paź 2024, 14:39

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 kwi 2010, 12:57 
Offline

Dołączył(a): 2 lut 2010, 18:00
Posty: 19
driver134 napisał(a):
Słuchajcie mam pytanie czy jak podniosę czyjś kit to podnoszę również jego specjalność am. magnum ulep. mat. wybuchowe czy zostają moje "perki" dziękuje i przepraszam jeżeli już było


Tak, masz wszystko poustawiane tak jak on miał.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 kwi 2010, 14:01 
Offline

Dołączył(a): 18 lut 2010, 20:33
Posty: 63
Lokalizacja: Wrocław
Damianos napisał(a):

cyt: " ...Najlepiej full auto, bez przybliżenia przy tym chodząc i skacząc ile się da. Jak będziesz celować w nogi przeciwnika zabierasz wtedy najwięcej HP (Health-point - punkty życia). Proste prawda ..." - chyba chodzi tu o nabijanie punktów jak mniemam a nie o skuteczną eliminację przeciwnika. W nogi ??? , a co on ma tańczyć czy ginąć :stupid:


Podejrzewam, ze to, co napisal Cudaks jest w pewnym stopniu ironia, ale co ja tam wiem :roll: .
A co do stwierdzenai na temat grania w SquadRush, to troche sie nie zgodze, bo jest to bodajze najszybszy tryb rozgrywki, wiec najtrudniej sie nauczyc tam strzelac.


PS. Grzebanie w opcjach jest troszke smieszne ;-)

_________________
[FS/SPQR] Bary/b4ry! ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 kwi 2010, 16:08 
Offline

Dołączył(a): 5 cze 2007, 15:29
Posty: 136
KubaXman napisał(a):
GUMEN.plll napisał(a):
Looool stary bierz karabin maszynowy i wal jedna dluga serie w łep az padnie :) ja tak robie caly czas xD

No to powodzenia. ;)
Aż trafisz na kogoś bardziej ogarniętego no i dostaniesz "w łep". Ale prawdopodobnie jednym pociskiem, a nie serią.
Bo to istne marnowanie amunicji jest.


YYYYyyy gram codzien z najlepszymi clanami w europie i to sie sprawdza :wink:

_________________
one shot, one dust


http://www.youtube.com/user/gumen


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2010, 04:06 
Offline

Dołączył(a): 20 gru 2006, 15:07
Posty: 36
Wszyscy tutaj piszą "CELUJ!!" "Musisz Celować"... Kupiłem grę przed premierą, grałem w bete. I co mnie zniechęciło przez dobre 3 tygodnie do tej gry? Przymus celowania... W BF2 z wspaniałym ak-101 z dużym rozrzutem broni, nie wyobrażałem sobie strzelania z celowaniem przez coś co się nazywa celownik. Zawsze na oko z "biodra" i zawsze kończyło się to hedem. Lecz tutaj denerwuje mnie to biodro... celuje i po chwili dostaje z boku, bo nie widzę tego co się tam dzieje... Do tego ta mgła, dym i efekty xd. Może kiedyś da radę się nauczyć strzelać z biodra. Naprawdę wielką radochą jest strzelić Heda w niewidocznego przeciwnika z biodra, tak na czuja. Potem zawsze już będziesz trafiać bo nie celujesz tylko grasz;d to nie kaczki xd to FPS aka zręcznościówka;d tak było w BF2;d i nie odbiegli za bardzo od tamtej części.

Moim zdaniem, celuj gdy musisz, jak nie musisz staraj się bez. To jest moje pierwsze FPS w ktorym celuje normalnie jak wszyscy... Męczy mnie to troszkę:(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2010, 08:32 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lut 2010, 11:29
Posty: 324
Aryman napisał(a):
Wszyscy tutaj piszą "CELUJ!!" "Musisz Celować"... Kupiłem grę przed premierą, grałem w bete. I co mnie zniechęciło przez dobre 3 tygodnie do tej gry? Przymus celowania... W BF2 z wspaniałym ak-101 z dużym rozrzutem broni, nie wyobrażałem sobie strzelania z celowaniem przez coś co się nazywa celownik. Zawsze na oko z "biodra" i zawsze kończyło się to hedem. Lecz tutaj denerwuje mnie to biodro... celuje i po chwili dostaje z boku, bo nie widzę tego co się tam dzieje... Do tego ta mgła, dym i efekty xd. Może kiedyś da radę się nauczyć strzelać z biodra. Naprawdę wielką radochą jest strzelić Heda w niewidocznego przeciwnika z biodra, tak na czuja. Potem zawsze już będziesz trafiać bo nie celujesz tylko grasz;d to nie kaczki xd to FPS aka zręcznościówka;d tak było w BF2;d i nie odbiegli za bardzo od tamtej części.

Moim zdaniem, celuj gdy musisz, jak nie musisz staraj się bez. To jest moje pierwsze FPS w ktorym celuje normalnie jak wszyscy... Męczy mnie to troszkę:(


Trochę przyzwyczajeń z Quake i ET widzę :) No "niestety" trzeba celować, nawet z 5m opłaca się przyłożyć broń do oka, i pociągnąć przeciwnika po bańce. Chociaż, czasami dla samej zabawy tego nie robię i wale po nogach :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2010, 12:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2008, 20:16
Posty: 178
elcidx napisał(a):
Trochę przyzwyczajeń z Quake i ET widzę :) No "niestety" trzeba celować, nawet z 5m opłaca się przyłożyć broń do oka, i pociągnąć przeciwnika po bańce. Chociaż, czasami dla samej zabawy tego nie robię i wale po nogach :)

Ja bym się nie zgodził. Przyłożenie broni do oka za bardzo spowalnia, żeby używać tego na tak krótkim dystansie i robić z siebie łatwy cel. Rozrzut większości broni jest na tyle mały, że z bliska dużo bardziej opłaca się strzelać z biodra.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2010, 13:12 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lut 2010, 11:29
Posty: 324
kukasek napisał(a):
elcidx napisał(a):
Trochę przyzwyczajeń z Quake i ET widzę :) No "niestety" trzeba celować, nawet z 5m opłaca się przyłożyć broń do oka, i pociągnąć przeciwnika po bańce. Chociaż, czasami dla samej zabawy tego nie robię i wale po nogach :)

Ja bym się nie zgodził. Przyłożenie broni do oka za bardzo spowalnia, żeby używać tego na tak krótkim dystansie i robić z siebie łatwy cel. Rozrzut większości broni jest na tyle mały, że z bliska dużo bardziej opłaca się strzelać z biodra.


I tak wolę oszczędzić 10 kul i posłać tą jedną w głowę :) Albo dwie :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2010, 13:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2007, 12:05
Posty: 1075
Lokalizacja: Bydgoszcz
W takich kwestiach nie ma co się spierać, bo to już zależy od upodobania. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2010, 13:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2008, 20:16
Posty: 178
Ale mi właśnie o to chodzi, że z bliska nawet bez przykładania poślesz tą kulkę w łeb, a nie tracisz na szybkości i oszczędzasz te ułamki sekund potrzebne na przycelowanie.
Chociaż przyznam, że nie wiem jak to się spisuje na więcej niż 25 fps, bo tyle to mam chyba tylko w menu :P
Zresztą racja, lepiej nie zmieniać pewnych przyzwyczajeń ;P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2010, 16:18 
Offline

Dołączył(a): 13 sie 2009, 13:32
Posty: 85
Lokalizacja: nieznana
Cóż, ja walę z biodra tylko wtedy, kiedy przeciwnik jest NA PRAWDĘ blisko. Moje ulubione bronie - XM8 i AN-94 - są do tego w miarę przystosowane, więc często zabijam ludzi.

@Tak na marginesie apropo celności:
Nie dawno słyszałem, że uchwyt zwiększa celność strzelania tylko z biodra. Czy może ktoś to potwierdzić?

_________________
Obrazek
One Shot, One Kill.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2010, 16:52 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lut 2010, 11:29
Posty: 324
Szynszyl napisał(a):
Cóż, ja walę z biodra tylko wtedy, kiedy przeciwnik jest NA PRAWDĘ blisko. Moje ulubione bronie - XM8 i AN-94 - są do tego w miarę przystosowane, więc często zabijam ludzi.

@Tak na marginesie apropo celności:
Nie dawno słyszałem, że uchwyt zwiększa celność strzelania tylko z biodra. Czy może ktoś to potwierdzić?


Z biodra znacznie zmniejsza rozrzut,a le wydaje mi się, że też przy szczerbince tak nie rzuca, i mniejszy spread :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 kwi 2010, 15:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2010, 21:40
Posty: 8
Lokalizacja: Beuthen in Oberschlesien
cudaks napisał(a):
Nie wiem jak można zadawać takie głupie pytania i tworzyć takie głupie wątki na forum :stupid:

Jak cie leją na publikach no to znaczy, że nie masz doświadczenia i jesteś tzw. Low*
Jak strzelasz no to widzisz czy koleś dostaje czy nie, wiec filozofii tu wielkiej nie ma.

I nawet jeżeli pozmieniasz sobie coś w opcjach to i tak to Ci nic nie da bo strzelać po prostu trzeba umieć.

Wiec brain_mode_on i idź na jakiegoś SquadRusha sie postrzelać a nie zajmować się pierdołami typu - pozmieniać sobie opcje w grze.


No coz niektorzy moze szukaja odpowiedzi dlaczego w starciu 1v1 on zawsze lezy :? Ja powiem tylko tyle nie ma zlotego srodka jak poprawnie strzelac . Niektorzy maja to we "krwi" inni znowu musza godzinami tluc na publikach zeby cos osiagnac :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL