Teraz jest 6 paź 2024, 18:15

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 kwi 2010, 15:43 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
@XtrAbtar - :lol: :lol: :lol: nie mozna tego lepiej opisac :mrgreen:


@Ramka - oooooo.... :shock: mialem to samo na arice (niemiecki serwer) :mrgreen:
kolo przyjechal na quadzie na gorke, zeby uzupelnic mi ammo... zastanawialem sie "co on kombinuje" ze wybral sie tak daleko... po chwili wsiadl spowrotem na quada i pojechal na 1linie frontu :shock:
Tylko ile razy ktokolwiek mial okazje obserwowac taka sytuacje? :wink: Moze dlatego opowiadamy sobie takie rzeczy na forum, jak historie o smokach :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2010, 15:46 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 19:08
Posty: 45
Przepraszam, jeżeli to już było :)

http://img716.imageshack.us/i/bc2l.jpg/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2010, 16:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2010, 10:01
Posty: 88
Panowie pytanko, bo nie mam sentymentów do Polskich serwerów i gram na pierwszym odpowiadającym mi z brzegu z przeglądarki serwerów: czy takie problemy z wyzywaniem i oznaczaniem to macie wszędzie, czy tylko na polskich ? Trochę już jednak gram i jakoś z tymi wszystkimi objawami chamstwa opisywanymi w różnych wątkach się nie spotkałem :roll:
... no oprócz jednego razu, gdzie na pustyni dwóch Niemiaszków na siebie najeżdżało na czacie, bo jeden miał straszny ubaw z baserape w naszej bazie. Zajęło mi 4 zgony, zanim jego i jego kolege stamtąd wykurzyłem :twisted:
Ale to było najostrzejsze co dotąd widziałem :?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2010, 16:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Tak prawdę mówiąc to ja też się z takim zachowaniem (znaczenie snajperów, czy chamski TK) nie spotkałem. Rzadko gram na polskich serwerach bo jak już to nieszczęsne ".pl" wpiszę to wszystkie są albo zajęte, albo puste. Pyskówek na czacie też nie czytam bo mam ciekawsze rzeczy do robienia w tym czasie. Często się z takim zachowaniem na polskich serwerach można spotkać czy raczej raz na ruski rok?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2010, 17:16 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2007, 14:13
Posty: 90
Ja gram różnie, czasem na G4G, HERKULES, a czasem przypadkowo jaki wpadnie pod kursor. Z najeżdżaniem na Reconów najczęściej spotykałem się na Isla Innocents. Leciało mięso nie raz. Od oczywistych noobów przez pedałów na TeamKillach kończąc. Jeden debil ostrzegł nas, ze za 30 sekund zacznie nas zabijać, jak się nie ruszymy... nie zdążył. Wcześniej wspominałem już jak zrobiłem jednemu takiemu akcję "padnij-powstań" za to, że sprzedał mi kosę. Na obecną chwilę nie gram za wiele także nie spotykam się już z takimi sytuacjami zbyt często. Na Valparaiso parę razy się zdarzyło, że zaczęły się płacze nad tym, że goście latają z Gustavami. Mnie to już tak nie emocjonuje jak na początku. To jest gra, która ma przynosić chwile zabawy. Jak nie dajesz rady nerwowo to zajmij się kolorowaniem kolorowanek :D To jest oczywiście moje zdanie :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2010, 17:27 
Offline

Dołączył(a): 13 sie 2009, 13:32
Posty: 85
Lokalizacja: nieznana
@Ramka:
A na jakich serwerach grasz?
Ja tak teraz dość często robię, więc może to byłem ja ? x)
Mój nick to Szyszka.

_________________
Obrazek
One Shot, One Kill.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2010, 17:33 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
jak napisalem wczesniej - opisywane sytuacje widzialem TYLKO na polskich serwerach. Na zagranicznych, jasne zdaza sie ze ktos rzuca miechem, ale to zazwyczaj jakies dzieciaki ktore szybko daja sobie spokoj - ale chamstwo? uprzykrzanie sobie zycia...? Jak komus niepasuja ludzie siedzacy na serwerku, niech zmieni serwer.... 8)


@szynszyl - siedzisz moze na niemieckich serwerach? :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2010, 17:37 
Offline

Dołączył(a): 13 sie 2009, 13:32
Posty: 85
Lokalizacja: nieznana
@UP:
Kurde. Muszę się bardziej przyłożyć do czytania xD.

_________________
Obrazek
One Shot, One Kill.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2010, 17:41 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
jak wczesniej pisalem mieszkam w niemczech->i: wszedzie sa dupki! z tym, ze na polskich serverach nie gram<-po kilku milych wypadkach... zagraniczne servery/gracze maja wyzszy poziom i kultury i gry<-choc wszedzie znajdziesz Panie dziadostwo<-z tym, ze nie w takim stopniu jak na .pl ...

przykre ale prwdziwe... :oops: i wstyd mi, ze tak jest, zamiast nawijac w anglu lub deutschu->mozna by milo po polsku popykac<-nie da sie!

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2010, 20:39 
Offline

Dołączył(a): 19 mar 2010, 05:44
Posty: 24
Ja grywam tylko na zagranicznych serwerach i takie sytuacje to normalka - np. na Port Valdez gdy atakujemy i jest ta slynna gorka snajperow to po prawej jest tez mniejsza i tam non stop asfalci zostawiaja ammo - normalka :P
No wlansie jak to jest czy jak rzuci mi jedna to potam gdy rzuci nastepna to ta pierwsza znika??

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2010, 20:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 kwi 2010, 19:19
Posty: 97
Najgorsi to są rumuni.Kupią se mikrofon i krzyczą:
-KALA KALA maka mocnelo paperoo ooooooo o o o
wyciągają RPG ( kala kala maka )i strzelają (mocnelo) i dostają Fraga(paperoo)
No i niemcy.
-Ja,ja hug lala jajaja
-JA JA FRAGa mamamamalalala
i ruscy
-Ja tik tu ju ferty bum bum STALIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RPG is moć!!!

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2010, 21:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2010, 15:45
Posty: 45
Lokalizacja: Toruń
maniujordan23 napisał(a):
No wlansie jak to jest czy jak rzuci mi jedna to potam gdy rzuci nastepna to ta pierwsza znika??


Tak,zniknie ;)

nolft napisał(a):
Najgorsi to są rumuni.Kupią se mikrofon i krzyczą:
-KALA KALA maka mocnelo paperoo ooooooo o o o
wyciągają RPG ( kala kala maka )i strzelają (mocnelo) i dostają Fraga(paperoo)
No i niemcy.
-Ja,ja hug lala jajaja
-JA JA FRAGa mamamamalalala
i ruscy
-Ja tik tu ju ferty bum bum STALIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RPG is moć!!!


Spadłem z fotela!! :lol: :lol: :lol:

_________________
I <3 M95 ^^
Obrazek > KudlatyMiSs

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 kwi 2010, 08:55 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
Grywam ostatnio praktycznie tylko na zagranicznych serwerach w trybie HC, raczej kłótnie się nie trafiają czy jakieś mega świństwa. Wczoraj nawet na jednej z map gdzieś przebiegałem na pozycje i patrze a tu nagle nasz asfalt wali do mnie na maxxa, odruchowo bez celowania pociągnąłem za spust w GOLu, koleś złożył się jak widelec. Trochę przegiąłem ale obeszło się bez żadnego dymu, w końcu to On najpierw pojechał mi po HP nadziewając się przy tym na koniec mojej lufy.
Preferuje serwery 18/28 osobowe, wybieram z wyszukiwarki byle były HC i tylko z początku strony wyszukiwania by ping był jak najmniejszy, często zmieniam serwery gdyż nie wszystkie mapy mi odpowiadają a i czasem jakieś debile się też trafią wiec wychodzę i szukam kolejnego. Ostatnio jakoś często grywałem na ruskich serwach, nie pamiętam nazw.

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 kwi 2010, 19:00 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
nolft napisał(a):
Najgorsi to są rumuni.Kupią se mikrofon i krzyczą:
-KALA KALA maka mocnelo paperoo ooooooo o o o
wyciągają RPG ( kala kala maka )i strzelają (mocnelo) i dostają Fraga(paperoo)
No i niemcy.
-Ja,ja hug lala jajaja
-JA JA FRAGa mamamamalalala
i ruscy
-Ja tik tu ju ferty bum bum STALIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RPG is moć!!!





hahahahahaha.... dobre :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 kwi 2010, 18:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 kwi 2010, 09:49
Posty: 25
Lokalizacja: OLSZTYN
szacun dla gościa!!!!!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 36  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL