Teraz jest 8 paź 2024, 14:37

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 467 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 22 kwi 2010, 19:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 mar 2010, 17:38
Posty: 10
Spadek fps zenada normalnie eh macie problem moze ze szpilkami wgl mi ich nie nabija albo jak mam staty na dole ile strzalow celnosc to pisze 0000 wszedie zalosne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 22 kwi 2010, 19:46 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 18:14
Posty: 114
Lokalizacja: Poznań
chyba wzrost fps...

no a noz nie jest teraz taki jak w cod4?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 22 kwi 2010, 20:02 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
nowa wyszukiwarka
pokazuje mi np arica ca 15 serwerow<-wtf? wszystkie ktore mialem ulubione sa szare... historia->wszystkie szare;
zrzuty na deteskop to teraz okolo 50% mojej gry... a to, ze serwer ma wolne sloty/kilka/a okazuje sie byc calkowice zajety to normalka, jak i brak reakcji po nacisnieciu na serwer...<-co jest grane?, prosze o pomoc/informacje.

sry jesli powtorzylem zapytanie->ale chyba nie natknalem sie na w pelni zadane pytanie dotyczace tego zagadnienia

ps ja wszystko rozumiem->ale z nozykiem to pojechali chlopaki za daleko->teraz nic tylko kucac i miec w d.... nozownika, wyjac spluwe i bach go w leb<-ten gupi lep ;)

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 22 kwi 2010, 20:10 
Offline

Dołączył(a): 5 sty 2010, 22:59
Posty: 74
Maaniek92 napisał(a):
Wszystko moge wytrzymać ale ten spadek FPS mnie boli najbardziej.. gra chodzi teraz jak BETA.



BETA chodzila o nieeeeebo lepiej :) i to jeszcze przed pierwszym patchem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 22 kwi 2010, 20:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 15:31
Posty: 55
[Yossarian] napisał(a):
zrzuty na deteskop to teraz okolo 50% mojej gry... a to, ze serwer ma wolne sloty/kilka/a okazuje sie byc calkowice zajety to normalka, jak i brak reakcji po nacisnieciu na serwer...<-co jest grane?, prosze o pomoc/informacje.

O ile wiem, to te luki w ilości graczy na serwerze są spowodowane zarezerwowaniem nicków w Guardianie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 22 kwi 2010, 21:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Rozumiem, że te ściny mają wszyscy bez względu na "wnętrzności" swojego komputera czy nazwę firmy karty graficznej ?

Co do noża, ja używam wiertarki, bo nie ma to jak przywiercić wokiemu głowę do ściany czy drzewa :P

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 22 kwi 2010, 21:15 
Offline

Dołączył(a): 4 wrz 2009, 18:21
Posty: 85
gabcio napisał(a):
no i??? co to ma do noza?? i nie wiem skad ty masz takie info ze ci co maja blisko 50 lvl nie potrafia grac?!? wiesz ze ci goscie graja dziennie min. po 8h wiec jak to mozna tyle grac i byc slabym?? po takiej ilosci godzin rozegranych potrzebnych zeby wybic powyzej 48 lvl to juz napewno gra sie duzo lepiej jak na samym poczatku wiec nie pisz glupot to raz a dwa ze wysmiewam sie z twojej glupoty jaka wypisujesz: nie wchodza wam noze bo gracie na no pb gdzie sa same haxy(ja nie widze w tym nic madrego ani logicznego co ma wiatrak do piernika??), "hax ma to do tego ze najbardziej mnie smiesza teraz ludzie z 49 lvl ktorzy grac nie potrafia odkad PB na rankingowych serwerach wlaczony byc musi... "no i teraz kazdy kto ma 49lvl nie bedzie grac bo wlaczyli PB na rankingach i wszyscy z 49 sa smieszni bo sa slabi...ha ha ha wiekszosc z nich zjadlaby cie doswiadczniem i skillem,widzialem od premiery na statach tylko 2 haxow ktorzy zrobili migiem 50 lvl gdy inni mieli po blisko 200h w grze a oni nie przekroczyli 80h i zaraz po tygodniu znikneli(raport do ea i po nich),smiesza mnie tacy ludzie jak ty bo brak skilla nadrabiaja krzykami: HAX HAX!!! jak zaczynalem grac w bfa pod koniec 2006 roku to sie cieszylem ze mialem kdr 1 i zdobylem odznaki,medale,nigdy nie spinalem sie o jakies haxy tylko gralem i gralem i probowalem na tamten czas doganic najlepszych na serverach swoimi statami jak chlopaki z wildy,delty,ff-xfi...dzisaj mozna do najlepszych nie naleze ale ta przyslowiowa lama nie jest i w bc2 udalo mi sie blisko dobic do 100 fragow w jednej rundzie,gdyby nie to ze musialem z kompa zejsc na 3-5 min to zamiast 78/20 mogbym dobic do 100/30 (100 fragow w bc2 to kazdy przyzna ze prawie nieosiagalne)ale tacy wlasnie jak ty,bez pojecia,nowi gracze ktorzy nie pogrywaja kilka badz kilkanascie lat maja swoje chore teorie i ty do nich nalezysz,nie chce cie obrazac ale poprostu juz nie moge zniesc tej glupoty jaka jest wypowiadanie sie w temacie o ktorym ma sie malo pojecia



hmm nie wiem z skad kolega wnioskuje ze "nie mam skilla i narzekam na dobrych ludzi" skoro wystarczy spojrzec na moje staty ktorymi Ty sie jakos nie chwalisz skoro potrafisz zabic do 100 ludzikow w jednej rundzie... coz czekamy na Twoje wyczyny... i nie twierdze ze wszystkie 49 lvl sa lamy ale skoro gram po 2,3 rundy z kilkoma gostkami ktorzy notorycznie maja k/d grubo ponizej 1 tzn znaczy ze wczesniej musialy cos kombinowac. co? nagle w jeden dzien Pan Bog ich opuscil i zabral zdolnosc celowania? w ta edycje bf gram 3 dni po premierze i naprawde siedze po pare godzin dziennie i uwazam ze takiej ilosci osob tak szybko osiagnac 48+ lvl jest ciezko i pewnie wiekszosc uzywala jakiegos rodzaju czitów na rankigowych serwerach bez PB bo takich było mnostwo.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 22 kwi 2010, 21:44 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
lub grali na pustych serverach->jak ten kolezka: http://www.youtube.com/watch?v=XFYj3iv4DUQ <-trafilem tam, bo mialem klopoty z laczem i wybralem opcje 'wejdz'. Ale ten patch blokuje /o ile dobrze zrozumialem / takie zabawy<-nabijanie ranku/statow...<-tylko dlaczego blokuje mi rowniez gre? po ostatnin 'odswiezeniu' mialem arice/na przyklad/ na 12 serwerach a nelsona chyba na 7-8 :S

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 22 kwi 2010, 22:02 
Offline

Dołączył(a): 8 sie 2009, 10:58
Posty: 159
Nie rozumiem, o co chodzi z tym nozem - dzisiaj zabilem kilkanascie osob i zawsze wystarczylo jedno pchniecie, zadnych problemow. FPSy u mnie tez sa na takim samym poziomie. Szybka w CKM - uf, w koncu to naprawili.

Jedna rzecz mnie denerwuje w tym calym update, mianowicie jest nia tracer gun. Wczesniej spokojnie mozna bylo trafic jakikolwiek pojazd ladowy, natomiast zeby ustrzelic tym helikopter, trzeba bylo a) znajdowac sie dosc blisko niego b) sprawnie poslugiwac sie dart gunem c) na dalekie odleglosci (np pol planszy) trzeba bylo miec niezlego farta. Szlo to zrozumiec, bo "w nagrode" za dobry strzal mozna bylobyc pewnym (na jakies 90%), ze ustrzelimy helikopter. Natomiast teraz jest padaka. Pocisk lata z predkoscia swiatla, a ustrzelic helikopter z odleglosci mniejszej niz pol mapki kazdy idiota potrafi. Jeszcze gdyby mozna bylo rzucic flary, by uniknac trafienia z rakiety, jak w BF2.... ale czegos takiego nie ma. Pistolet jest zbyt przepakowany, a dzisiejsze loty prawie za kazdym razem konczyly sie przyklejeniem pocisku i ustrzelenie mnie, co wczesniej prawie w ogole sie nie zdarzalo... Mam nadzieje, ze to naprawia, bo teraz helikopter calkowicie traci na znaczeniu bojowym.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 22 kwi 2010, 22:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2010, 21:12
Posty: 2
Lokalizacja: Opole
Witam , co do tego patha jest gdzieś link czy jak go upld.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 22 kwi 2010, 23:02 
Offline

Dołączył(a): 18 lut 2010, 20:33
Posty: 63
Lokalizacja: Wrocław
bombelg napisał(a):
... notorycznie maja k/d grubo ponizej 1 ...


No i co z tego, ze kdr maja ponizej 1? Widocznie poswiecaja sie dla wzyszych celow, typu wysadzenie mcom ;-)

_________________
[FS/SPQR] Bary/b4ry! ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 22 kwi 2010, 23:08 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
ABRACADABRAPL napisał(a):
Witam , co do tego patha jest gdzieś link czy jak go upld.




Niby jak skoro patch ściąga się przez wbudowanego Updatera ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 22 kwi 2010, 23:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2009, 10:58
Posty: 156
Lokalizacja: Katowice
Bez sensu że są chyba ze in3 topici o tym samym więc to też skopiuje

Hmm był ten update serwrów? Ja dzisiaj wyłączyłem kilka rzeczy w systemie np. antywira (nod32) wstrzymałem i wyłączyłem zaporę win7 i jak wczoraj były ścinki co kilka minut na kilka sekund po 1-2fps tak dzisiaj (aha zainstalowałem jeszcze te nowe stery do radeona) to grało się przyjemnie, nic nie wywalało, nic nie ścinało a wczoraj była masakra i słowo ku..a na moich ustach co 15sekund.. DZIWNE.

Mimo to dalej gram na dx 10 (DZIĘKI że mi ktokolwiek chce pomóc z tym....) i dalej mapy się ładują po ok.1min.... 5650 mobility

Jedyne co zauważyłem to że ogólnie mam trochę mniej fpsów

aha z noża normalnie ciachałem jak zawsze, może raz (byłem dość daleko) nie trafiłem ale to dobrze że tak jest..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 22 kwi 2010, 23:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2008, 20:16
Posty: 178
$towarzysz$ napisał(a):
Rozumiem, że te ściny mają wszyscy bez względu na "wnętrzności" swojego komputera czy nazwę firmy karty graficznej ?


Nie wszyscy. Mój stary GF 7800 z każdym patchem wyciąga z tej gry coraz więcej klatek :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 23 kwi 2010, 07:32 
Offline

Dołączył(a): 7 mar 2010, 12:16
Posty: 6
U mnie po patchu nie było zmian +/- pod kątem stabilności gry - nadal zdarzają się freezy lub kicki do pulpitu ale nie jest ich mniej albo więcej. Przeglądarka z nowymi opcjami działa mi dobrze pod warunkiem dobrego ustawienia ptaszków i krzyżyków - czyli krzyżyki na na pusty i pełny ptaszki na rankingowy z PB oraz HC i wyszukuje tylko serwery na które mogę dołączyć (oczywiście zdarzają się potknięcia po wczytaniu listy - nie wiem czy jest to spowodowane zarezerwowaną listą slotów ale zdarzają się serwery np 30/32 na które nie mogę wejść z komunikatem serwer pełny). Cieszę się z opcji zapamiętania zestawu uzbrojenia.
Nie odnotowałem wzrostu/spadku FPS (mam Athlona 64 dwurdzeniówkę 2GB ramu + GF8800 GT 512MB)

Co do broni - konkretnie noża - nie jestem ekspertem i używam go sporadycznie - ale na te kilka blaszek które zebrałem od czasu patcha - nie było niespodzianek. Kilka nieprzyjemnych momentów z żołnierzami-zombie - walę z kilku metrów z USAS12 do gościa odwróconego tyłem - widzę krzyżyk trafień a on nic - zużyłem magazynek, gość odwrócił się i mnie zabił...
I na odwrót strzelam bardziej na postrach do odległych celów - i np wpadają headshoty mimo że raczej jestem pewien że nie powinno ich być... coś się pokrzaczyło w hitboxach....

W przyszłym patchu z kosmetyki mogliby jeszcze poprawić klawisz uzbrajania/rozbrajania MCOMa - tzn zmienić tak by nie kolidował z zabieranie ekwipunku z trupów... bo to jest uciążliwe bieganie z nieswoim zestawem wziętym przypadkiem

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 467 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 32  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL