Teraz jest 8 paź 2024, 14:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 467 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 23 kwi 2010, 21:02 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
krotko: gra chodzi szybciej->wyszukiwarka jest cool! szybko, skladnie i ladnie<-to mi sie podoba!
jak z gameplajem->zobaczymy po kilku grach i co z moim ukochanym nozykiem tez sie okaze ;)

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 23 kwi 2010, 21:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Nie wiem co się stało ale dzisiaj pokazuje ping 999 przy każdym serwie :roll: wczoraj jeszcze było ok

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 23 kwi 2010, 22:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Wczoraj ustawiłem sobie kilka serwow w "Ulbione", a dziś nie mam tam ani jednego :shock:

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 23 kwi 2010, 23:03 
Offline

Dołączył(a): 28 sty 2010, 23:51
Posty: 8
Mondello napisał(a):
a ja mam dziewczyne.

To nie temat o chwaleniu sie co kto ma tylko, zeby pojeczec o patchu. O tej super lacie dzieki ktorej mozna pograc >.<".
Koledzy pare postow wyzej oczywiscie maja zajebistego skilla jak to napisali hehe. Chcialbym to zobaczyc :)
Nie ma co sie denerwowac. Jest duzo innych gier w ktore mozna pograc do czasu wyjscia kolejnego patcha dzieki ktoremu gra sie wogole nie wlaczy.



kolego .. normalnie od dzis jestem Twoim fanem !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 23 kwi 2010, 23:06 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 04:19
Posty: 251
niewiem , ale ja przez zacinki i lagi ( których nie miałem ) i cos co zrobili z bronmi nie moge sie odnaleśc w tej grze ... było juz prawie dobrze , lekka naprawa by wystarczyła , jakiś modzik do grania "pcw" i gra była by wypas , a tak chyba dołączy do kolekcji : shit of the year


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 24 kwi 2010, 00:23 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Mondello napisał(a):
Maaniek92 napisał(a):
Wszystko moge wytrzymać ale ten spadek FPS mnie boli najbardziej.. gra chodzi teraz jak BETA.



BETA chodzila o nieeeeebo lepiej :) i to jeszcze przed pierwszym patchem.


Nie żartuj sobie... u mnie beta na średnich w 1280x1024 chodziła gorzej niż pełna wersja na wysokich w full hd...

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 24 kwi 2010, 00:35 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
lagow brak, noz dziala losowo, dirt za szybki, wyszukiwarka lepsza niz byla, gorsza niz moglaby byc, ale ogolnie git. trzeba zmienic kilka przyzwyczajen i sie dostosowac do nowej sytuacji taktycznej, jak dla mnie patch na duzy plus.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 24 kwi 2010, 00:36 
Offline

Dołączył(a): 18 lut 2010, 20:33
Posty: 63
Lokalizacja: Wrocław
_Dominiko_PL napisał(a):
Mondello napisał(a):
Maaniek92 napisał(a):
Wszystko moge wytrzymać ale ten spadek FPS mnie boli najbardziej.. gra chodzi teraz jak BETA.



BETA chodzila o nieeeeebo lepiej :) i to jeszcze przed pierwszym patchem.


Nie żartuj sobie... u mnie beta na średnich w 1280x1024 chodziła gorzej niż pełna wersja na wysokich w full hd...


Nie zartuj sobie... U mnie beta na full hd w 1294128947 x 21871248712 chodzila lepiej niz pelniak na low...

_________________
[FS/SPQR] Bary/b4ry! ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 24 kwi 2010, 01:02 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2010, 18:59
Posty: 49
Tak mnie naszła myśl, czy ta gra była by lepsza gdyby konsole nie istniały?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 24 kwi 2010, 08:43 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
beta smigala mi na moich 1680x1050 na fhd, z fullem mialem problemy i gralem /jesio 2 dni temu nazad/ na low /mimo grzebania w ustawieniach bc2 i zmianach parametrow grafiki w plikach macierzystych gry i sciaganiach i instalacjach nowych sterownikow do mojego radka 4650 1gb/. Po paCZu gram na srednich ustawieniach bo przy wysokich za duzo widze :lol: , jak dotychczas paCZ raczej na plus->nozyk smiga :twisted: jak trza, fakt trza teraz przycelowac lepiej<-ale to i dobrze, i faktycznie mniej ludzikUFF gania ze snajperkami udajac snajperow.

a wyszukiwarka jest wrecz miodzio! tylko zdaje sie, ze nie wszystkie serwery ktory zapodaje mi jako hc sa hc ;) ale next paCZ pewnie to zalatwi.

Reasumujac, jestem bardzo zadowolony, i czekam na kolejne ulepszenia, gry nie zmieniam, na polke nie odkladam, a po fajnym meczyku idem na :beer: :D

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 24 kwi 2010, 12:04 przez [Yossarian], łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 24 kwi 2010, 10:24 
Offline

Dołączył(a): 24 kwi 2010, 09:43
Posty: 1
witam. od czwartku w wyszukiwarce serwerów w bc2 ukazuje się mała liczba dostępnych serwerów czy to jest spowodowane tym uaktualnieniem? jest to granica może 30 serwerów i są to ciągle te same mam zaznaczoną opcję wszystkie serwery, rankingowe punkbuster. Proszę o szybką odowiedź.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 24 kwi 2010, 10:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
bastas napisał(a):
witam. od czwartku w wyszukiwarce serwerów w bc2 ukazuje się mała liczba dostępnych serwerów czy to jest spowodowane tym uaktualnieniem? jest to granica może 30 serwerów i są to ciągle te same mam zaznaczoną opcję wszystkie serwery, rankingowe punkbuster. Proszę o szybką odowiedź.

Owszem może to być spowodowane najnowszym uaktualnieniem a konkretnie jego brakiem. Upewnij się czy masz najnowszego patcha albo na wszelki wypadek uruchom grę poprzez BFBC2Updater.exe który znajduje się w folderze z zainstalowana grą. Stronę wcześniej w tym temacie było to wszystko opisane.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 24 kwi 2010, 10:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 cze 2003, 13:53
Posty: 293
Cytuj:
nie wszystkie serwery ktory zapodaje mi jako hc sa hc

Mam wrażenie (być może mylne), że servery HC to po prostu te, które czymkolwiek różnią się od standardowych ustawień, czyli np. wyłączenie killcam powoduje już, że server będzie się pokazywał jako HC. Nie wiem czy to zmienią, bo w sumie dla jednych podstawa hc to połowa hp, dla innych, brak mapki i celownika, komuś innemu może przeszkadzać, że myślał, że wchodzi na normalny server, a jest włączony ff.

_________________
'A true warrior trains for battle, but prays for peace'


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 24 kwi 2010, 11:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
Ten patch to podobny manewr jak patch z początku BF2, dla mnie ta gra umiera, zarżnięta przez whinerów :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 24 kwi 2010, 12:02 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2010, 18:04
Posty: 8
G-deck napisał(a):
Cytuj:
nie wszystkie serwery ktory zapodaje mi jako hc sa hc

Mam wrażenie (być może mylne), że servery HC to po prostu te, które czymkolwiek różnią się od standardowych ustawień, czyli np. wyłączenie killcam powoduje już, że server będzie się pokazywał jako HC. Nie wiem czy to zmienią, bo w sumie dla jednych podstawa hc to połowa hp, dla innych, brak mapki i celownika, komuś innemu może przeszkadzać, że myślał, że wchodzi na normalny server, a jest włączony ff.


juz to bylo przerabiane w tym temacie.
HC ma sporo modyfikacji, i mozna ustawic killcam, spot, celowniki "krzyzyki" i jeszcze kilka rzeczy. A samo "czyste" HC to 50hp zamiast 100.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 467 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 32  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL