Teraz jest 8 paź 2024, 14:37

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 467 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 24 kwi 2010, 12:15 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
jeszcze 'drobnostka' na plus dla pacza: przed paczem wyszukiwanie serwerow wygladalo dla mnie tak: wlaczyc wyszukiwarke, isc zapalic, wrocic i przy odrobinie szczescia miec wynik wyszukiwania, lub poczekac jeszcze troszke ;) teraz: wybierasz w menu wyszukiwarki to co ciebie interesuje->i mysle, ze do max 5 sek jest wszystko na monitorQ. :beer: dla dice i ea ;)

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 24 kwi 2010, 13:44 przez [Yossarian], łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 24 kwi 2010, 12:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
[Yossarian] napisał(a):
jeszcze 'drobnostka' na plus dla pacza: przed paczem wyszukiwanie serwerow wygladalo dla mnie tak: wlaczyc wyszukiwarke, isc zapalic, wrocic i przy odrobinie szczescia miec wynik wyszukiwania, lub poczekac jeszcze troszke ;) teraz: wybierasz w menu wyszukiwarki to co ciebie interesuje->i mysle, ze do 10 sek jest wszystko na monitorQ. :beer: dla dice i ea ;)

Faktycznie wyszukiwarka dostała trochę animuszu. Przed patchem ja sobie radziłem w ten sposób że klikałem na szukaj i po 10-15 sekundach naciskałem Anuluj i wtedy mi pokazywało tylko te serwery co wyszukiwarka zdążyła zmielić przed anulowaniem. Ale pewnie tak robiłem tylko dla tego, że palenie rzuciłem 2 lata temu i teraz bym się nudził podczas wyszukiwania. :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 24 kwi 2010, 13:43 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
ta, tylko, ze robiac tak jak ty/i ja tez/ czesto bywalo, ze pokazywala pelne albo puste serwery :lol:
w kazdym razie dobrze dla twego zdrUFFka, ze nie palisz ;)
a teraz wszystko idzie jak po masle!

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 24 kwi 2010, 13:56 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 22:53
Posty: 25
Gówno tam, Pisze że Hardcore Serwery są, wchodzisz > I Dupa nie Hardcore.

Dodałbym jeszcze dużo innych tego typu rzeczy. Np. to, że jak z logo Punkbustera, Punkbuster nie działa. Można czitować prawie wszędzie. Do tego wyświetla tylko takie serwery nie ważne czy jest logo PB czy nie. Dupnie się gra po tym Patchu że szok.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 24 kwi 2010, 14:02 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
RazorX63 przeczytaj to:
G-deck napisał(a):
Cytuj:
nie wszystkie serwery ktory zapodaje mi jako hc sa hc

Mam wrażenie (być może mylne), że servery HC to po prostu te, które czymkolwiek różnią się od standardowych ustawień, czyli np. wyłączenie killcam powoduje już, że server będzie się pokazywał jako HC. Nie wiem czy to zmienią, bo w sumie dla jednych podstawa hc to połowa hp, dla innych, brak mapki i celownika, komuś innemu może przeszkadzać, że myślał, że wchodzi na normalny server, a jest włączony ff.

poza tym->wszystkie rankingowe musza miec pb<-wlazlem z rozpedu na serwer gdzie bylo napisane no pb->i 2 gosci wylecialo przez pb za chity... screenow nie robilem.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 24 kwi 2010, 14:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
RazorX63 napisał(a):
Gówno tam, Pisze że Hardcore Serwery są, wchodzisz > I Dupa nie Hardcore.

Dodałbym jeszcze dużo innych tego typu rzeczy. Np. to, że jak z logo Punkbustera, Punkbuster nie działa. Można czitować prawie wszędzie. Do tego wyświetla tylko takie serwery nie ważne czy jest logo PB czy nie. Dupnie się gra po tym Patchu że szok.

Kolega NuterX napisał wcześniej, że serwer HC to taki co w nim HP jest obniżone o połowę. Cała reszta (celownik, mapa, spotowanie, killcam) to tylko i wyłącznie dodatki które można zmieniać wedle własnego (tzn. admina serwera) widzimisię. Wydaje się to dość prawdopodobne.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 24 kwi 2010, 14:49 
Offline

Dołączył(a): 13 sie 2009, 13:32
Posty: 85
Lokalizacja: nieznana
Ja trochę zaktualizuje swoje wrażenia.
Sorry, ale ja nie mogę pojąć, jak ludzie mogą trawić ten patch. Pozmieniano w nim dosłownie WSZYSTKO na gorsze.

Aktualna wersja BC 2:
Ostatnio siedziałem w budynku na Port Arica. Nie zauważyłem kolesia. Przeciwnik uderza we mnie nożem i nie straciłem nawet POŁOWY hp, po czym odwracam się i zabijam go AN-94 z biodra.

Poprzednia wersja BC 2:
Nóż zabijał na jeden cios i trzeba było dobrze przycelować.

1:0 dla poprzedniej wersji.

Aktualna wersja BC 2:
Balans broni. Jezu Chryste, to jest po prostu ABSURD.
Dlaczego oni w ogóle się tego tykali?!?!
Mieli do poprawienia kilka rzeczy - M60, Gustav, 40mm, wyszukiwarka i lista przyjaciół, a tymczasem zrobili tak, że owszem, znerfili M60, Gustav i granatnik, poprawili wyszukiwarkę, listy przyjaciół nie zrobili (to się akurat w miarę da przeżyć), ale po jakiego grzyba tykali się innych broni?!
Ja po prostu tego POJĄĆ nie mogę. W niektórych broniach mogli najwyżej lekko podnieść lub zmniejszyć obrażenia lub inny parametr, ale nie zmieniać tego tak kolosalnie.
Rezultat jest taki, że po graniu miesiąc w Bad Company 2 totalnie nie można się przyzwyczaić do tej gry.
Teraz zamiast M60 jest AN-94 i MG36.
Brawa dla DICE. Fail roku.

Poprzednia wersja BC 2:
Chyba nie muszę nawet do końca pisać... Dla mnie wszystko było IDEALNIE oprócz kilku lamerskich broni, które wymieniłem przed chwilą. Spotykałem ludzi, którzy zabijali mnie z AEK-971, z PKM, z MG36... Teraz wszyscy zabijają tylko z AN-94, MG36 i AKS-74U.

2:1 dla poprzedniej wersji BC 2. Jeden punkt dla aktualnej za wyszukiwarkę serwerów.

Na prawdę, nie mogę tego przeboleć. Może jestem przewrażliwiony na frustracje, ale jak można zrypać coś, co było idealnie poustawiane...

_________________
Obrazek
One Shot, One Kill.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 24 kwi 2010, 15:02 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 22:53
Posty: 25
Spieprzyli całkiem. Lagi, Spawn Delay... Masakra.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 24 kwi 2010, 15:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 kwi 2010, 21:02
Posty: 16
Ciekaw jestem czy w niedługim czasie powstanie kolejny patch który jednak conieco rzeczywiście poprawi...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 24 kwi 2010, 15:07 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
jesli chodzi o nozyk->no nie wiem->od wczoraj /tzn od kiedy zpaCZowalem gre/ zaliczylem ich ze 30 i padaja jak padali po pierwszym sztychu...
faktem jest, ze mam problem z trafienie na duza odleglosc->ale coz->to jest GRA. <-wolalbym miec poprzednie mozliwosci...

do Szynszyla->jakas ciota ciem ciachala->miales szczescie :lol:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 24 kwi 2010, 16:03 
Offline

Dołączył(a): 18 lut 2010, 20:33
Posty: 63
Lokalizacja: Wrocław
[Yossarian] napisał(a):
jesli chodzi o nozyk->no nie wiem->od wczoraj /tzn od kiedy zpaCZowalem gre/ zaliczylem ich ze 30 i padaja jak padali po pierwszym sztychu...
faktem jest, ze mam problem z trafienie na duza odleglosc->ale coz->to jest GRA. <-wolalbym miec poprzednie mozliwosci...

do Szynszyla->jakas ciota ciem ciachala->miales szczescie :lol:


Piszesz, jakbys byl sponsorowany przez EA/Dice ;p.

A tak na serio, zmodyfikowali wiekszosc broni, bo pewnie inni gracze narzekali na inny sprzet. Nie trudno sobie wyobrazic sytuacje, jak jakis gostek jest sfrustrowany faktem, ze zginal trzy razy z rzedu - dajmy np. z AEK-971 - wiec wszedl na forum, napisal, ze AEK jest imba i go zmienili. Dlatego beta powinna trwac nie miesiac badz dwa, a pol roku. Wtedy balans bylby w miare ok, no ale po co? Wydajmy jak najszybciej gre, bo trzeba robic kolejne czesci ;-).

_________________
[FS/SPQR] Bary/b4ry! ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 24 kwi 2010, 16:14 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
pisze to co widze w grze... i bardzo chcialbym takich sponsorow jak dice i ea miec: moze masz jakies znajomosci<-podsun moja kandydature :lol:->i nie pisalem niczego o czym nie wiem/guny mnie nie interesuja oprocz m24/ a co do nozyka uzywam go czesto dlatego zabralem glos.

Polroczna beta :omg: <-chlopaki, to jest produkt /gra/ i jak zauwazyl _CuBe_ chodzi o wypchanie na rynek a nie czekanie i poprawianie<-albo sprzedaz albo lezysz<-easy...

ja mam ochote grac i bede gral->bo dla mnie jest okay<-oczywiscie sa pewne 'niedociagniecia' <-ale naprawic je moze kazdy z nas /starac sie/<-wystarczy post do ea/dice co rowniez zauwazyl kolega _CuBe_, mozna wyslac post zbiorowy :D

see ya on filed lads!

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 24 kwi 2010, 16:28 
Offline

Dołączył(a): 9 mar 2010, 23:11
Posty: 37
Dla leniwych nowe zestawienie broni:
http://denkirson.xanga.com/722757523/bad-company-2/

Jak dla mnie wygląda to bardzo w porządku (no może poza tym że obcięli XM8 LMG bo akurat była to moja jedna z bardziej lubianych pukawek i mimo sporego kopa jaki miała dobrze się z niej strzelało).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 24 kwi 2010, 17:54 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 04:19
Posty: 251
po charakterystykach broni widać już dlaczego jest taka różnica w broniach , bo wydłużyli znacząco zasieg bliski broni , przez co ich skuteczność wzrosła , zwłaszcza tych szybkostrzelnych , a zmniejszyli znacząco według mnie wszystkie rodzaje wybuchów nie tylko m2 i gl40mm , głupie jest że PM-y mechanika mają taki sam zasięg bliski jak karabiny szturmowe a siła np UMP jest większa od M4 na bliskim zasięgu .... assault stał sie strasznie ubogą profesją


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 24 kwi 2010, 18:30 
Offline

Dołączył(a): 13 lut 2010, 18:52
Posty: 40
Najbardziej drażni mnie Lagi, Spawn Delay i lagi kiedy próbuje odrodzić się przy sojuszniku. Wcześniej tego nie było. Znerfowali nóż[jednego kolesia zabiłem dopiero 3 cięciem]. Natomiast nie wiedziałem, że osłabili m60 wczoraj grałem nim jedną rundę i nie zauważyłem najmniejszej różnicy.

edit: Teraz 'Prosy' grają NS2000+plus ammo magnum. Po prostu żenada z tą bronią, kolesie niszczą wszystko dookoła. Dice musi coś z tym zrobić;/

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 kwi 2010, 18:37 przez PigHunter, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 467 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 32  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL