Teraz jest 6 paź 2024, 18:24

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 kwi 2010, 18:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 kwi 2010, 09:49
Posty: 25
Lokalizacja: OLSZTYN
[Yossarian] napisał(a):
jak wczesniej pisalem mieszkam w niemczech->i: wszedzie sa dupki! z tym, ze na polskich serverach nie gram<-po kilku milych wypadkach... zagraniczne servery/gracze maja wyzszy poziom i kultury i gry<-choc wszedzie znajdziesz Panie dziadostwo<-z tym, ze nie w takim stopniu jak na .pl ...

przykre ale prwdziwe... :oops: i wstyd mi, ze tak jest, zamiast nawijac w anglu lub deutschu->mozna by milo po polsku popykac<-nie da sie!

ja ksywę mam po babci mieszkała w Prusach Wschodnich choć mam dopisek (PL) zawsze mi piszą gutentag albo jakoś tak choć w drużynie miałem polskich ziomali

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2010, 18:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2007, 19:26
Posty: 130
Lokalizacja: Gościcino
Dzisiaj na Squad DM mój squad wygrywał miałem 2 poza mną ogarniętych ludzi, a 3 kamper jakich mało widziałem siedział na granicy mapy, nie ruszał się całą rundę miał czasami po jednym killu. WKurzyłem się wziąłęm tracera i mu strzeliłem w głowę. Reakcja kolesia natychmiastowa odrazu poszedł gdzieś z tym, że po chwili te pociski znikają i wszystko zaczyna się od nowa :cry:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2010, 20:02 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
w DM niepykam, ale gdybym w grupie mial campera - napisal bym przeciwnej druzynie gdzie on siedzi... :lol: (moze to zmotywowalo by go do dzialania :mrgreen: ).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2010, 20:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2007, 19:26
Posty: 130
Lokalizacja: Gościcino
Miałem wielką ochotę go zjechac czy coś tymbardziej, że ja cały czas z M95 i pierwszy na serwie :mrgreen: Ale na klocku nie mam jak napisac w grze :(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 kwi 2010, 16:48 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
no coz, dostalem strzalka w twarz...
tylko, wlazlo 'toto' na serwer<-nic kompletnie nie zrobilo, tylko podbieglo do mnie i ciach mi strzalka w lep! I dawaj pruc do mnie z SCARa. WTF!, to tak wyglada sniper-cop, byle cieniarz, nawet 'hi' nie napisze tylko 'sprawiedliwosc' zaczyna ustanawiac?
Wkurzaja mnie nie spotujacy i nie myslacy druzynowo snajperzy i wieszalbym takich na suchej galezi<-ale jesli 'ZERA' zaczna zabawe w darts bo to smieszne<-to gdzie tu logika?
http://www.abload.de/img/bfbc2game2010-04-2716-uj2m.jpg

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 kwi 2010, 17:48 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
nastepnym razem zmien druzyne, na jego - i poluj na skubanca :lol:

sprawdzilem juz, ze kolo szybko oduczy sie takich zachowan po kilku minutach nauki!!! :mrgreen:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 kwi 2010, 17:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Mnie kiedyś ktoś oznaczył jak biegałem z Neosteadem po mcomach rzucałem magiczne kulki (co mi dało pewnie więcej punktów za asystę w dostrzeżeniu niż jemu za zabicia) i profilaktycznie kryłem uzbrojone martalem. Nie żebym się specjalnie tym przejmował (tzn tym że mi strzałką w oko strzelił) bo przy takim graniu to raczej się dość często ginie i mrugająca kropka zaraz znikła (razem zemną) ale refleksja mnie naszła, że niektórzy grają według zasady, że nie ważne co recon robi to oznaczyć czerwonym punktem go trzeba.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 kwi 2010, 18:33 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Okruch napisał(a):
nastepnym razem zmien druzyne, na jego - i poluj na skubanca :lol:

sprawdzilem juz, ze kolo szybko oduczy sie takich zachowan po kilku minutach nauki!!! :mrgreen:

ten 'gracz' sam zmienil druzyne na moja<-bo nie byl w zadnej->a potem jak mu podeslalem kilka cieplych slow, znowu zmienil druzyne, zeby po kilku czapach znowu zmienic i wrocic reconem, ciagle respawnujac sie na mnie, i zdradzajac moje pozycje 'szczelaniem Panu Bogu w okno' .
Po zdobyciu pierwszych 2 mcomow/jeden zdobylem wlasnorecznie/->wyszedlem z serwera...
http://www.abload.de/img/bfbc2game2010-04-2716-ezt5.jpg

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2010, 08:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2010, 11:44
Posty: 39
Na co zasługują kamperzy http://www.youtube.com/watch?v=EjASODtGaNk chodź sam nie do końca popieram tego typu rozwiązania śmiesznie pooglądać :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2010, 09:45 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
to podeprzyj do konca sciane czubkow psujacych gre... to prymitywne :lame: ... <-zaslugujace w grze na: :ban: :reg:
ciekawe na jakiej podstawie wysnuli wniosek, ze to camper? ba mial na sobie skore wookiego?

ps
dodajac ten 'filmik' do swojej 'wypowiedzi' nauczyles grupke ludzi jak wykorzystac sprzet i bron do bezsensownego dzialania<-congrat!

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 1 maja 2010, 10:04 przez [Yossarian], łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2010, 09:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Ciekawe czy to było na PUBi3. Z lekka się podjarali i przeginkę zrobili. :stupid:

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2010, 10:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
madeno napisał(a):
Na co zasługują kamperzy http://www.youtube.com/watch?v=EjASODtGaNk chodź sam nie do końca popieram tego typu rozwiązania śmiesznie pooglądać :lol:

Dziwne, że gościu sam nie wyszedł z rozgrywki....

BTW. Problem kontrowersji w stosunku do Reconów wynika z faktu, że Reconom DICE nie stworzyło dobrych możliwości do współpracy z drużyną. Co mam na myśli?

Asfalt rzuca amunicję = punkty, Medyk rzuca apteczki i ratuje elektrownią = punkty, Mechanik naprawia pojazdy = punkty, Recon....? No właśnie. Może tylko spotować. A jak nie może bo gra na HC? W takich przypadkach nie dziwne, że Reconi zajmują się sami sobą by przeżyć i nałapać jak najwięcej łatwych fragów (czyt. punktów) nie przejmując się współpracą bo takowej i tak się nie da robić. Albo mówiąc inaczej Reconowi nie opłaca się pomagać innym członkom swojej drużyny bo nie przekłada się to na zdobywane punkty. Co więcej chcąc pomagać naraża się na większe prawdopodobieństwo respawnu niż siedząc z dala od centrum walk (swojej drużyny/zespołu) i zbierając headshoty.

Grając już ładnych kilka godzin spotkałem raptem 2-3 Reconów co wspomagali akcję drużyny osłaniając atak/obronę z daleka. To była przyjemność grania i pełen szacun dla nich.

Ostatnio graliśmy z kumplem na mało licznej mapce Laguna Presa HC. 6 atakujących (my - asfalt i medyk) na 7 broniących. W naszym zespole było 3-4 kampiących snajperów. Pytanie retoryczne. Jak przeprowadzać w takiej sytuacji atak na m-comy? Żeby choć ci Reconi byli skuteczni.... :(. Po takich przypadkach pojawiają się uogólnienia i równanie wszystkich Reconów do kamperów i pomysły na SniperCop'y.

A wystarczyłoby dać Reconom powód do współpracy. Np. by mogli spotować bez względu czy to jest HC czy nie a za asystę po spocie (ale tylko dla swojego członka drużyny) dostawali by tyle punktów jak za zabicie przeciwnika.

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2010, 12:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2010, 11:44
Posty: 39
[Yossarian] napisał(a):
....
ps
dodajac ten 'filmik' do swojej 'wypowiedzi' nauczyles grupke ludzi jak wykorzystac sprzet i bron do bezsensownego dzialania<-congrat!


Po pierwsze wyluzuj troszkę, poco tyle emocji?
Po drugie nie traktuj ludzi jak idiotów, to że umieściłem linka wcale nie oznacza że ktokolwiek z forum nie mógłby sam go znaleźć na youtubie, i nawet jak go obejrzał to ma się zachowywać tak jak ci kolesie...
Po trzecie nigdzie nie napisałem że reconi są zbędni, chodź sam nie gram tą klasą nie krytykuje innych, i nie żądam aby na publikach ludzie grali pod moje dyktando.
I na zakończenie żebyś nie myślał że przeglądam tylko filmiki jak zgnębić reconów to podpinam linka do mojego ulubionego filmiku http://www.youtube.com/watch?v=S99clvwuslc może z niego ludzie się też nauczą kilku pożytecznych zagrywek ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2010, 13:53 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
@mandeno: heh<-nie chcialo mi sie rozpisywac o tym, ze kazdy moze na yt grzebac itp itd<-moze faktycznie sie za bardzo wczulem<- nie chcialem urazic ciebie ;)

@ dusty->no mamy mortar ale ile to razy na serwerach pisze do innych po zabezpieczeniu mcoma->'snipers mortars on A/B!' i... nic<- 'snajperzy' kampia...
chlopaki siegaja po snajperke myslac, ze nafraguja od groma->prawda taka, ze wiekszosc ma ratio ponizej 0,8 i naparzaja ze snajperki jak z rkm... o spotowaniu 90% ludkow wookie nie pamieta<-zgroza!

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2010, 14:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2010, 11:44
Posty: 39
[Yossarian] napisał(a):
@mandeno: heh<-nie chcialo mi sie rozpisywac o tym, ze kazdy moze na yt grzebac itp itd<-moze faktycznie sie za bardzo wczulem<- nie chcialem urazic ciebie ;)
...


spoko, nie tak łatwo mnie urazić. 8)
a co do spotowania to święte słowa, mało kto używa, sam chociaż gram inną klasą zawsze z tego korzystam (na hc z mapką), zalety chyba oczywiste i dla siebie i dla teamu...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 36  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL