Teraz jest 7 paź 2024, 18:32

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 kwi 2010, 20:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2010, 12:22
Posty: 47
Witam, pisze w imieniu mojego kolegi. Otóż kilka dni temu zakupił on limitowana wersje gry BBC2 dla Xbox360. W pudelku z gra znajdował sie również kod VIP jednak kod ten nie działa. Próbowaliśmy wpisać ten kod na wszelkie możliwe sposoby, komunikat jaki sie pojawia to, ze kod jest nieprawidłowy lub został już użyty. Co w takim przypadku zrobić ?Czy ktoś miał już taki problem ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 kwi 2010, 21:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2007, 19:26
Posty: 130
Lokalizacja: Gościcino
Gra oryginalna w foli czy rozpakowana?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2010, 00:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lip 2009, 14:15
Posty: 82
zenekgs napisał(a):
Gra oryginalna w foli czy rozpakowana?

Przecież napisał, że miał kod vip w pudełku z grą to jak ma być w folii? :D Pirat z kodem vip na x-klocka? Wątpię.
A autorowi wątku polecam kontakt z EA. Live chat chyba powinien być odpowiedni. Rozwiązują na nim problemy z dodawaniem gier do veterania, więc pewnie z takim czymś również pomogą.

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2010, 08:17 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
dklnrw napisał(a):
Witam, pisze w imieniu mojego kolegi. Otóż kilka dni temu zakupił on limitowana wersje gry BBC2 dla Xbox360. W pudelku z gra znajdował sie również kod VIP jednak kod ten nie działa. Próbowaliśmy wpisać ten kod na wszelkie możliwe sposoby, komunikat jaki sie pojawia to, ze kod jest nieprawidłowy lub został już użyty. Co w takim przypadku zrobić ?Czy ktoś miał już taki problem ?


To że napisał że zakupił oryginalna grę i w pudełku znajdował się kod VIP nie oznacza że była zapakowana:P
Miałem podobną sytuacje gdy chciałem kupić BCBF2, w EMPIK-ach wprowadzili nową taktyką że na pułkach stoją tylko pudełka a grę odbiera się w kasie podając puste pudełko. W tym dniu co chciałem kupić grę okazało się że zapakowane gry się skończyły i panienka chciała mi dać luzem paczkę płyt. Po moim pytaniu co będzie jeśli okaże się że gra jest "używana" otrzymałem odpowiedź że to niemożliwe :?: :P po długiej polemice słownej grę odłożyłem, podziękowałem i pojechałem do innego sklepu kupić grę zapakowaną.

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2010, 08:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2010, 12:22
Posty: 47
Oczywiscie gra była zapakowana w oryginalna folie, pudełko było dodatkowo zabezpieczone przed otwarciem zielona naklejka jak wszystkie gry na konsole Xbox360. Gdyby było inaczej, domyśliłbym się, ze kod został już wcześniej użyty przez inna osobę. W tym przypadku tak być nie mogło, dlatego pytam na forum. Spróbujemy kontakt przez LiveChat, pomyślałem tez ze można przesłać im na maila skan kodu, pudelka z gra i nazwe konta Xbox Live z opisem co i jak.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2010, 11:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2007, 19:26
Posty: 130
Lokalizacja: Gościcino
O to właśnie mi chodziło czy była zapakowana :P Mi się wydaję, że to raczej do EA trzeba pisac przecież to jest podobnie jak było z cd-key'ami do 1942. Pewnie jak im wyślesz skan tego kodu to go anulują i wyślą ci nowy ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL