Teraz jest 6 paź 2024, 22:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 kwi 2010, 23:23 
Offline

Dołączył(a): 22 kwi 2010, 23:06
Posty: 8
zauważyłem,że któregoś razu jak używałem UAV mogłem zrzucać jeszcze granaty, niestety było to tylko raz. Poza tym często widzę jak UAV który jest sterowany przez wroga strzela z działka. Powiedzcie, kiedy te opcje są możłiwe ?
Z góry dzięki za pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2010, 00:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2003, 18:07
Posty: 561
samper napisał(a):
Poza tym często widzę jak UAV który jest sterowany przez wroga strzela z działka.

Wybierasz perk dla pojazdów "Alternate Weapon Package".

_________________
In Soviet Russia, lolis fap to YOU! || Best thing about HD anime? HD boobs. Gives a better definition to the curves.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2010, 06:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, 18:29
Posty: 111
Lokalizacja: lokal
Dla mnie to ten UAV to zwykłe lamerstwo, przez które traci się tylko członka teamu który w tym czasie mógłby wspomóc atak, a nie daj boże że wszyscy zginą i trzeba startować od niego przez całą mapę, to już mnie całkiem krew zalewa. W obronie to tak jak napisał @Yossarian, jak słyszę bzyczenie, a nie widzę "osy" to bujam się do konsoli UAV-a pstryk i gaszę światło.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2010, 08:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
xagon napisał(a):
Dla mnie to ten UAV to zwykłe lamerstwo, przez które traci się tylko członka teamu który w tym czasie mógłby wspomóc atak, a nie daj boże że wszyscy zginą i trzeba startować od niego przez całą mapę, to już mnie całkiem krew zalewa.

Bo widzisz osób umiejętnie wykorzystujących UAV jest jak na lekarstwo. Wejdzie taki na konsole i tylko raz na jakiś czas rakietę puści a poza tym się chowa po drzewach. Moim zdaniem podstawową jego funkcją jest spotowanie. Bywało tak że za asysty w dostrzeżeniu dostałem więcej punktów niż za zabicia tylko dlatego że latam i wciskam Q.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2010, 09:49 
Offline

Dołączył(a): 19 mar 2010, 13:33
Posty: 26
xagon - jasne nieprzydatny. Bo w końcu pilot UAVa nie może robić takich rzeczy jak:
1. Zrzucać na uzbrojonego MComa rakiety w momencie, kiedy przeciwnik chce go rozbroić (a snajperzy już się wypluli z moździerzy).
2. Na Porcie Valdez zdejmować Apacza zanim ten w ogóle zdąży wystartować (kto by się nim w końcu przejmował?).
3. Zdejmować inne pojazdy, które potrafią uprzykrzać życie.
4. Rozminowywać trasę, jeśli zobaczą, że przeciwnik rzuca na nią "placki".
5. Zdejmować skampionych przeciwników na drodze ataku, których nie zauważyły inne osoby z drużyny.
6. I na koniec jako jeden z niewielu wcale nie może na spokojnie przeszukać prawie każdy cal lokacji w poszukiwaniu "tego %*#%#& snajpera", który skutecznie spowalnia atak.

Faktycznie, ludzie korzystający z UAVa to lamerzy i w ogóle się nie przydają...

PS. Osobiście nie spotuję za dużo, bo gram na HC i tam nie ma to większego sensu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2010, 09:59 
Offline

Dołączył(a): 22 kwi 2010, 23:06
Posty: 8
TomekDeF napisał(a):
samper napisał(a):
Poza tym często widzę jak UAV który jest sterowany przez wroga strzela z działka.

Wybierasz perk dla pojazdów "Alternate Weapon Package".

dezięki ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2010, 10:31 
Offline

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 22:19
Posty: 18
Lokalizacja: Bielsko-Biała
A do tych granatów jest perek smoke countermeasures



Stawia się taką zasłonę dymną i "twoi" mogą spokojnie podejść do M-COMA albo flagi


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2010, 12:45 
Offline

Dołączył(a): 22 kwi 2010, 23:06
Posty: 8
dzięki,
bo właśnie nie mogłem tego rozkminić ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2010, 15:41 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2007, 14:13
Posty: 90
xagon napisał(a):
Dla mnie to ten UAV to zwykłe lamerstwo, przez które traci się tylko członka teamu który w tym czasie mógłby wspomóc atak, a nie daj boże że wszyscy zginą i trzeba startować od niego przez całą mapę, to już mnie całkiem krew zalewa. W obronie to tak jak napisał @Yossarian, jak słyszę bzyczenie, a nie widzę "osy" to bujam się do konsoli UAV-a pstryk i gaszę światło.


Bez UAVa "z jajami" często atakujący na Arice nie byliby w stanie nawet pierdnąć ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2010, 01:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 14:17
Posty: 44
xagon napisał(a):
Dla mnie to ten UAV to zwykłe lamerstwo, przez które traci się tylko członka teamu który w tym czasie mógłby wspomóc atak


No właśnie w ten sposób wspomaga.Namierza cele dla oddziału a jak ma okazje to likwiduje.Jak ktoś rozsądny za sterami to warto takiego mieć.Ja jak mogę to wbijam na uav i dzióbię Q ile wlezie a jak coś się napatoczy to i rakietkę pośle.Dla mnie fajne urozmaicenie :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2010, 09:56 
Offline

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 22:19
Posty: 18
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Tak, dokładnie jeżeli jest dobry pilot to taki UAV jest bardzo przydatny :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2010, 18:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 kwi 2010, 19:19
Posty: 97
No może że znajdzie ci się taka lama co myśli że jest asfaltem i leci do m-coma ląduje se koło niego , i jest zadowolony jak nie wiem co....

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2010, 19:24 
Offline

Dołączył(a): 19 mar 2010, 13:33
Posty: 26
Hehe, brzmi prawie jak to co czasami robię kiedy MCom jest już uzbrojony. Mianowicie latam nisko nad nim, aby odciągnąć od niego uwagę broniących i zyskać cenne sekundy (oczywiście dopiero po tym, jak poślę im uprzednio rakietę i ich przerzedzę).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2010, 14:58 
Offline

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 22:19
Posty: 18
Lokalizacja: Bielsko-Biała
I temat ucichł.


Nikt nie ma propozycji albo sugestii?

:)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2010, 22:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 21:43
Posty: 30
Witam jestem tutaj nowy i mam jedno pytanko.

Czy też mieliście tak z UAV, że uderzaliście w cel bezpośrednio i nic się nie działo ?
Ostatnio grałem i na 10 strzałów bezpośrednich w człowieka zabiłem tylko 2 ... reszta po prostu sobie pobiegła po opadnięciu dymu ...
Od razu mówię, że lagów nie mam ...

Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL