Teraz jest 7 paź 2024, 00:48

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 maja 2010, 19:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2010, 18:34
Posty: 45
Lokalizacja: Jarosław
Witam,
jestem początkującym graczem w BC2 i mam kilka pytań ;)
1) Po jakim czasie znika podłożona przeze mnie mina jeśli nikt na nią nie wjechał?
2) Czy jeśli podłoże mine a najedzie na nią ktoś z mojej drużyny to również wybuchnie?
3) Dlaczego czasami w trybie gorączka przeciwnik wchodzi poza teren gdzie moze sie poruszać i nie ginie?
4) Na jakiej zasadzie działaja kody w tej grze? Nie chodzi mi tutaj o ich podawanie tylko o sposób działania, bo nie mam zamiaru ich używać a chciał bym przynajmniej wiedzieć czy przeciwnik ich używa o ile da sie to wykryć.
5) Czasami jak strzelam z RPG w np. helikopter to pocisk sam namierza cel i leci w jego kierunku. Co musze zrobić aby pocisk sam namierzał cel a nie leciał w linii prostej z opadem w dół? :P
6) Czy są flary w śmigłowcach?

Na pewno jeszcze o czymś zapomniałem, więc jak mi się przypomni to napisze tutaj ;)

Pozdrawiam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2010, 19:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
D'ask napisał(a):
Witam,
jestem początkującym graczem w BC2 i mam kilka pytań ;)
1) Po jakim czasie znika podłożona przeze mnie mina jeśli nikt na nią nie wjechał?
2) Czy jeśli podłoże mine a najedzie na nią ktoś z mojej drużyny to również wybuchnie?
3) Dlaczego czasami w trybie gorączka przeciwnik wchodzi poza teren gdzie moze sie poruszać i nie ginie?
4) Na jakiej zasadzie działaja kody w tej grze? Nie chodzi mi tutaj o ich podawanie tylko o sposób działania, bo nie mam zamiaru ich używać a chciał bym przynajmniej wiedzieć czy przeciwnik ich używa o ile da sie to wykryć.
5) Czasami jak strzelam z RPG w np. helikopter to pocisk sam namierza cel i leci w jego kierunku. Co musze zrobić aby pocisk sam namierzał cel a nie leciał w linii prostej z opadem w dół? :P
6) Czy są flary w śmigłowcach?

Na pewno jeszcze o czymś zapomniałem, więc jak mi się przypomni to napisze tutaj ;)

Pozdrawiam

ad.1 Nigdy, chyba że podłożysz następne. Nie wiem jak się sprawa ma jak zmienisz w między czasie klase na np. meda i rzucisz apteczkę.
ad.2 Nie
ad.3 Czasami przeciwnik ma inne granice poza które może wyjść niż Ty.
ad.4 Domyślam że Ci chodzi o cheaty. Różnie działają ułatwiają celowanie, zdradzają pozycję przeciwnika przez ściany etc. poszukaj na YT
ad.5 Jeżeli pojazd został trafiony TRACER DART GUN to jak w niego celujesz RPG lub CG to widzisz taki pomarańczowy kwadracik. Jak przez parę sekund w niego pocelujesz to pod nim pojawi się w odległość w metrach, wtedy strzelasz i rakieta sama się naprowadza na tracera. Działa to również na pojazdy lądowe. Ewentualnie możesz używać AT4 które ma pociski naprowadzające ale ciężko jest trafić śmigłowiec bo pocisk wolno leci.
ad.6 Nie ma.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2010, 19:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2007, 18:56
Posty: 180
Lokalizacja: Mchy
1- możesz podłożyć max 6 i nigdy nie znikają - po położeniu 7 znika 1
2- nie wybuchnie aczkolwiek jak ktoś ją zdetonuje i Twój będzie w pobliżu to zaliczy TeamKilla
3- jakieś bugi gry
4- kody to można do singla wklepać chyba ,w multi się nie da
5- jak ktoś użyje markera(pistolecik na strzałki naprowadzające) to po kilku sekundach namierzania pojawia się odległość od celu i pocisk gna najkrótszą trasą
6- nie ma

Jak coś pomieszałem niech ktoś poprawi mnie.

Pozdro

sry spóźniłem się

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2010, 22:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2010, 18:34
Posty: 45
Lokalizacja: Jarosław
Dziękuje za wyjaśnienia z pewnością mi teraz pomogą w graniu :)
Pozdrawiam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL