Teraz jest 29 wrz 2024, 09:32

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 maja 2010, 17:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Te 3600dpi to niezla bajka. Ale w sumie jesli grales juz gdzies na jakims a4tech i uwazasz ze daja rade to ok. Kwestia gustu opanowania itd. Dla mnie a4tech to taki Chevrolet z fabryki Daewoo. Pojedzie ale szalu nie robi.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 maja 2010, 23:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, 18:29
Posty: 111
Lokalizacja: lokal
Cytuj:
mialem jeszcze do tego klawe optyczna, i bardzo przerywalo... a dalem za nie 200 zl..

Ta optyczna klawiatura mi się podoba... mógłbyś coś bliżej o niej napisać? :wink:

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2010, 09:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2010, 16:06
Posty: 214
Lokalizacja: 071
Gingers napisał(a):
Co do myszki to zamierzam kupić tą, "http://allegro.pl/item1014211563_dla_gracza_a4tech_x747_3600dpi_usb_antivibrate.html" myśle ze bedzie dobra, moze nie ma 7 przycisków ale mysle ze 6 wystarczy i 3600 dpi..

Miałem kiedyś opytka i podpadl mi i to bardzo i stwierdziłem ze od tamtej pory nigdy wiecej, mialem jeszcze do tego klawe optyczna, i bardzo przerywalo... a dalem za nie 200 zl..


Mam tą mysz A4TECH X747. Po ustawienu odświerzania USB do 1000hz (wszystkie ustawienia w dołączonym programie) mysz na ustawieniu 3600dpi pokazuje w testach 3000-3200dpi więc i tak nieźle (tylko po co to komu). Mysz ma potencjał i samą pracę w grach oceniam na jakieś 7/10.
Myszka ma wiele ciekawych rozwiązań: po podniesieniu myszki kursor się blokuje.
Mysz ma kasetę z ciężarkami.
Mysz ma wbudowaną pamięć wewnętrzną i przechowuje ustawienia makro dla klawiszy (rejestrujesz makro, albo piszesz w języku obsługiwanym przez myszkę) uploadujesz i wszędzie przyciski myszy działają tak samo.
Można zaprogramować na jakie DPI w osi X i Y mysz ma się ustawiać po wciśnięciu klawisza: od 800dpi do "3600" w maksymalnie 5 konfiguracjach zmieniających kolor diody na górze myszki.

_________________
i72600k@4.4@mugen3//4x4KHX@1700//580GTX.DCII@820/1800/4400//ASUSZ68PRO//2xOCZ120V2.R0//2xWDCB1T.R0//bq!800W//yesico-openair//MS-SW-X6//rzr-lchs(ref)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2010, 09:58 
Offline

Dołączył(a): 7 kwi 2010, 14:35
Posty: 50
Witam, Mam tą mysz A4TECH X747 - od 3 dni :-) Trzeba się do niej przyzwyczaić ale gra się o niebo lepiej od mojej poprzedniej myszy :-) Swoją droga mam pytanie bo gdzieś na forum tutaj znalazłem post (tylko teraz nie mogę go odszukać) jak można skonfigurować kucanie czyli przypisać jeden przycisk do klawisza ( nie działa przypisanie u mnie klawisza E). Może jakieś pomysły.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2010, 18:31 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
wejdz do ustawien i se zmien, jesli w jakis sposob klawisz sie dubluje... to juz twoj problem :lol: ja kucam z DELETE ;)

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2010, 18:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2010, 19:06
Posty: 33
[Yossarian] napisał(a):
wejdz do ustawien i se zmien, jesli w jakis sposob klawisz sie dubluje... to juz twoj problem :lol: ja kucam z DELETE ;)


Na delete ? nie grasz na "WSAD" ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2010, 18:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
Ja grając na WSAD mam kucanie na Spacji a podskok na lewym Alt.

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 09:05 
Offline

Dołączył(a): 7 kwi 2010, 14:35
Posty: 50
[Yossarian] napisał(a):
wejdz do ustawien i se zmien, jesli w jakis sposob klawisz sie dubluje... to juz twoj problem :lol: ja kucam z DELETE ;)


Ehhh jaki Ty jesteś [Yossarian] imba pomocny :P i tryskasz pomysłami jak wściekły :-) Niestety większość Twoich pomysłów można pod dywan zamieść bo nijak mają się do zadawanych pytań. :-) Nie wspomnę już o zwrotach które używasz w wypowiedziach "se" ?? co to jest za gniot :D chyba "sobie" :-) no ale nie ważne nie jestem od tego aby Ciebie pouczać:-) od tego masz pewnie rodziców :-)

Wracając do sprawy chodzi o to że nie mam zdublowanego "E" i dlatego zadałem pytanie :-)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 10:14 
Offline

Dołączył(a): 22 kwi 2010, 15:10
Posty: 11
klawiatura akurat gra mala role, ja mam mysz razer diamondback 3g oraz sluchawki creative fatal1ty. pelna profeska


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 13:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 08:30
Posty: 48
Lokalizacja: Wrocław
rudyxp napisał(a):
sluchawki creative fatal1ty. pelna profeska


:lol: :lol: :lol:

leżę i kwiczę. te słuchawki i pełna profeska? sam na nich gram - badziewny headset, nie polecam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 14:01 
Offline

Dołączył(a): 7 kwi 2010, 14:35
Posty: 50
mikolaj napisał(a):
rudyxp napisał(a):
sluchawki creative fatal1ty. pelna profeska


:lol: :lol: :lol:

leżę i kwiczę. te słuchawki i pełna profeska? sam na nich gram - badziewny headset, nie polecam.


Szczerze nie rozumiem waszych drwiących komentarzy... to że jednemu coś nie pasuje to nie znaczy że inny nie może tego chwalić....
Więcej luzu Panowie i może Panie :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 14:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
Gwain napisał(a):
mikolaj napisał(a):
rudyxp napisał(a):
sluchawki creative fatal1ty. pelna profeska

Szczerze nie rozumiem waszych drwiących komentarzy... to że jednemu coś nie pasuje to nie znaczy że inny nie może tego chwalić....
Więcej luzu Panowie i może Panie :P

Niestety wiele produktów zawdzięcza swoją "doskonałość" lansem, wynikającym z nazewnictwa i naklejek. Efekt zadowolenia jest wywoływany sztucznie, wskutek czego użytkownik może mieć zaburzony obraz jakości produktu.

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 14:27 
Offline

Dołączył(a): 7 kwi 2010, 14:35
Posty: 50
Rewelacyjna riposta :-) szacunek _OskaR :-)

Ale wracając do drwiących komentarzy to wystarczy napisać że "produkt nie spełnia wymaganych przez gracza kryterów" lub "sam go używam i mam inne zdanie na jego temat..... i opisać co jest nie tak" a nie od razu w pierwszym zdaniu: "nie rozśmieszaj mnie kolego" :-) lub podobne teksty :-)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 14:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 08:30
Posty: 48
Lokalizacja: Wrocław
Przepraszam, ale naprawdę zestawienie tych słuchawek i sformułowania "pełna profeska" w jednym zdaniu mnie rozbawiło. ;-)

Jest to kiepski zestaw słuchawkowy, który bardziej rozczarowuje niż zachwyca. Jeśli ktoś uważa go za "profesjonalny"... cóż... zmieńmy temat. :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 15:32 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Gwain napisał(a):
[Yossarian] napisał(a):
wejdz do ustawien i se zmien, jesli w jakis sposob klawisz sie dubluje... to juz twoj problem :lol: ja kucam z DELETE ;)


Ehhh jaki Ty jesteś [Yossarian] imba pomocny :P i tryskasz pomysłami jak wściekły :-) Niestety większość Twoich pomysłów można pod dywan zamieść bo nijak mają się do zadawanych pytań. :-) Nie wspomnę już o zwrotach które używasz w wypowiedziach "se" ?? co to jest za gniot :D chyba "sobie" :-) no ale nie ważne nie jestem od tego aby Ciebie pouczać:-) od tego masz pewnie rodziców :-)

Wracając do sprawy chodzi o to że nie mam zdublowanego "E" i dlatego zadałem pytanie :-)



podales info, ze nie masz zdublowanego 'e' <- raczej nie... pisalem na podstwie twojej zajawkowej infomacji... wybacz, ze zgrzeszylem checia pomocy
next mikolaj rosnie...

i jeszcze cos: widze, ze na tym forum raczej kazdy chce byc 'mondzejszy' niz pomocny...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL