Teraz jest 29 wrz 2024, 09:39

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 maja 2010, 15:39 
Offline

Dołączył(a): 7 kwi 2010, 14:35
Posty: 50
[Yossarian] - wiem że nie napisałem tego ale chodziło mi tylko o Twój ton wypowiedzi. Ale i tak dzięki za chęć pomocy :-)
Pokombinuje w domu. Po za tym dokładnie chodzi mi o to żeby zdefiniować (przypisać) na stałe klawisz do myszki. tzn, że jak wcisnę to będzie cały czas kucał i nie będę musiał trzymać :P Właśnie wydawało mi się że na tym forum ktoś już tak zrobił z tym modelem myszki :-)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 15:45 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
http://www.abload.de/img/bfbc2game2010-05-1315-fqja.jpg http://www.abload.de/img/bfbc2game2010-05-1315-7ro3.jpg
to moje ustawienia, zeby bylo wiadomo, ze wiem o czym pisze i nie trza tego pod dywan zamiatac <- ktorych nie polecam, poniewaz, gram na nich latami i trudno tak wskoczyc z W A S D na 'to to' :lol:


edit do tego co ponizej: welcome, serio tak gram i lepiej nie pokaze na jakich ustawieniach latam mysza :lol:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 13 maja 2010, 16:11 przez [Yossarian], łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 15:50 
Offline

Dołączył(a): 7 kwi 2010, 14:35
Posty: 50
[Yossarian] nie bądź zgryźliwy ;-) z tym dywanem :P szczerze powiem że takie ustawienia na jakich Ty grasz to dla mnie masakra :-) ale każdy gra tak jak mu wygodnie :-)
THX za wyczerpanie tematu konfiguracji myszy :-)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 16:14 
Offline

Dołączył(a): 22 kwi 2010, 15:10
Posty: 11
mikolaj napisał(a):
rudyxp napisał(a):
sluchawki creative fatal1ty. pelna profeska


:lol: :lol: :lol:

leżę i kwiczę. te słuchawki i pełna profeska? sam na nich gram - badziewny headset, nie polecam.


skoro jest taki kiepawy, to czemu go uzywasz?
moze te bardziej przypadna Ci do gustu
ja akurat jestem zadowolony, ale lepiej na wszystko narzekac, zeby przypadkiem ktos nie powiedzial, ze sluchawki a sa cienkie, bo ja mam b i są lepsze


Ostatnio edytowano 13 maja 2010, 16:21 przez rudyxp, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 16:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 08:30
Posty: 48
Lokalizacja: Wrocław
rudyxp napisał(a):
skoro jest taki kiepawy, to czemu go uzywasz?


Szczerze mówiąc to nie stać mnie na lepsze w tym momencie. Ok, ja rozumiem rudy, że w tym przedziale cenowym one mogą się podobać, ale sam przyznasz, że nie są to w pełni profesjonalne słuchawki. ;)

Swoją drogą dzięki za linka, szukałem czegoś "na wszelki wypadek". :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 16:24 
Offline

Dołączył(a): 22 kwi 2010, 15:10
Posty: 11
no ja na pewno nie wydam 300zl na sluchawki bo:
po 1 wedlug mnie to strata kasy
po 2 te w zupelnosci spelniaja moje oczekiwania
po 3 troche glupio przypadkowo dupą zgniesc 300zl :mrgreen:
a co do przedzialu cenowego wydaje mi sie, ze jesli chodzi o jakosc dzwieku to w tej cenie nie dostaniesz ncizego lepszego. mikrofon moglby byc troche lepszy. za to na razera moge narzekac, padla mi rolka...



sorry-przypadkowo 2x ten sam post
[Edit] by Carnophage[PL] - usunalem duplikat


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 17:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2010, 19:06
Posty: 33
No ja sie zdecydowałem na słuchawki Natec Bear, sa tanie (23 zl, z przesylka 33) i sa juz wczesniej przetestowane i uwazam ze dla mnie sa swietne, maja miekka poduszke dla ucha, super basy i doskonały dzwiek ! A nie chciałem kupywac za 100 zl sluchawek skoro po 1 i tak sie zabardzo na tym nie znam, a po 2 szkoda mi kasy kiedy i tak bede udczuwac taki sam efekt, i 3, to ekonomia ;d (Tanie a dobre [jak dla mnie])


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 19:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
No to i ja się pochwalę (albo polecę, jak kto woli) słuchawki których ja używam - http://twojepc.pl/artykuly.php?id=zalman_5_1_phone. Swego czasu kupiłem na Allegro za ok. 100,- Wprawdzie do słuchania muzyki to kompletna porażka (szczególnie jak się ma w domu Grado SR-80) ale do gier szczerze polecam. Lekkie, wygodne i... mają po trzy głośniczki na ucho. Co to daje? Pełna precyzja w lokalizowaniu dźwięku. Wprawdzie BC2 ma to zrobione "tak sobie" ale za to w Arma ][ sprawdzało się to rewelacyjnie. Można było strzelać przez krzaczory na słuch. Serio!

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2010, 00:10 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
ptaku71 napisał(a):
Gingers napisał(a):
Co do myszki to zamierzam kupić tą, "http://allegro.pl/item1014211563_dla_gracza_a4tech_x747_3600dpi_usb_antivibrate.html" myśle ze bedzie dobra, moze nie ma 7 przycisków ale mysle ze 6 wystarczy i 3600 dpi..

Miałem kiedyś opytka i podpadl mi i to bardzo i stwierdziłem ze od tamtej pory nigdy wiecej, mialem jeszcze do tego klawe optyczna, i bardzo przerywalo... a dalem za nie 200 zl..


Mam tą mysz A4TECH X747. Po ustawienu odświerzania USB do 1000hz (wszystkie ustawienia w dołączonym programie) mysz na ustawieniu 3600dpi pokazuje w testach 3000-3200dpi więc i tak nieźle (tylko po co to komu). Mysz ma potencjał i samą pracę w grach oceniam na jakieś 7/10.
Myszka ma wiele ciekawych rozwiązań: po podniesieniu myszki kursor się blokuje.
Mysz ma kasetę z ciężarkami.
Mysz ma wbudowaną pamięć wewnętrzną i przechowuje ustawienia makro dla klawiszy (rejestrujesz makro, albo piszesz w języku obsługiwanym przez myszkę) uploadujesz i wszędzie przyciski myszy działają tak samo.
Można zaprogramować na jakie DPI w osi X i Y mysz ma się ustawiać po wciśnięciu klawisza: od 800dpi do "3600" w maksymalnie 5 konfiguracjach zmieniających kolor diody na górze myszki.


Chyba jednak skorzystam z porady i kupie cos takiego, moj chinski 'genie' to jednak badziewie, celowanie i czulosc jest do ... bani ;)

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2010, 02:30 
Offline

Dołączył(a): 13 lut 2010, 18:52
Posty: 40
Według mnie najlepsza myszka do grania to mx518. Doskonale leży na wielkiej łapie jest precyzyjna i niezniszczalna. Gdyby nie fakt, że kabel w mx518 wnerwiał mnie niemiłosiernie nie zmienił bym jej do końca świata.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2010, 10:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2010, 11:44
Posty: 39
i na co zmieniłeś? od wczoraj czytam ten wątek, ponieważ sam zostałem zmuszony przez moją 518 do zainteresowania się tematem ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2010, 14:36 
Offline

Dołączył(a): 13 lut 2010, 18:52
Posty: 40
Zmieniłem na najlepszą mysz na świecie, król wśród królów[Razer Mamba]. Niestety nie jestem z niej do końca zadowolony;/ Miałem problemy z przesiadką z mx518. Ręka nie układała mi się tak dobrze jak w mx, czego wynikiem był obolały najmniejszy palec prawej dłoni. Ostatnio natomiast zdarza się, że kursor myszki wariuje.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2010, 15:18 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 11:33
Posty: 141
Cytuj:
Zmieniłem na najlepszą mysz na świecie, król wśród królów[Razer Mamba]. Niestety nie jestem z niej do końca zadowolony;/


No to rzeczywiscie krol ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2010, 15:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
kaczamanov napisał(a):
Cytuj:
Zmieniłem na najlepszą mysz na świecie, król wśród królów[Razer Mamba]. Niestety nie jestem z niej do końca zadowolony;/


No to rzeczywiscie krol ;)

Król jest nagi! ;)

Ja od 4 lat jadę na mx518 i też zaczynam się zastanawiać na co ją zmienić. Póki co nic fajnego na rynku nie widzę, przynajmniej nic w rozsądnej cenie.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 15 maja 2010, 15:12 przez sidh77, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2010, 10:06 
Offline

Dołączył(a): 28 lut 2010, 21:36
Posty: 4
Ja mam słuchawki Creative Fatality i jestem z nich zadowolony. Do niedawna grałem na Logitech mx518, ale trafiła się okazja i zmieniłem na G9 (naprawdę świetny gryzoń do gier- polecam).


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL