Teraz jest 6 paź 2024, 20:21

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 maja 2010, 13:27 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
@Okruch przecież ci napisałem - zmienić(ać) serwer aż w końcu znajdziesz miejsce w którym się będziesz dobrze czuł - bo ludzi w grze sobie nie wychowasz i tyle. Chyba wymagasz jakiegoś przepisu na cud.

lub grać w klanie i tylko z klanem...

nic nie cytowałem... ale jak uważasz, że akurat ciebie to sorry za plagiat

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 13:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2010, 10:01
Posty: 88
Okruch napisał(a):
o sposoby na czlonkow SWOJEJ DRUZYNY, ktozy nic nie robia :roll: (pomijajac teamkill :ban: ).

Tylko, ze niestety nie ma odpowiednich narzedzi typu voteban/votekick. Powoli zaczynam tesknic za DOD. Co prawda grafika i mozliwosci nie najswiezsze, ale za to cala otoczka, lacznie z graczami jakos bardziej udana.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 15:53 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
@PavelZet - widze ze wszystko co przeczytales w tynm temacie, to ostatnia strona... :shock: Tak, wiem ze mozna zmienic serwer, robie to czesto... ale tytul watku jest "Wkurzają Cię snajperzy? Zostań "SniperCop"!" - Przepisu na cuda? pytam jak mozna uprzykrzyc zycie osoba ktore CAMPIA! strzalki, zaslona dymna, teamkill, zmiana serwera... to wszysto co mozna zdzialac, jesli przez 3-4gosci z twojego teamu gra robi sie upierdliwa? Godzisz sie ze stanem rzeczy, czy poprostu masz lenia i nic "niewymodziles"? :wink:


"nic nie cytowałem... ale jak uważasz, że akurat ciebie to sorry za plagiat" - :lol: Obrazek a to co? http://pl.wikipedia.org/wiki/Plagiat - cytowanie chyba pod plagiat niepodchodzi? :wink: nie mam pretesji ze mnie cytujesz, ale nie wiem po co... skoro twoje odpowiedzi niepasuje do tego co ja nasmarowalem...

widze ze temat upadl. ok, wiecej nie mecze. :spam:


Edit: bylo to juz, ale nadal mnie kusi zeby zmalowac camperoi cos takiego :wink: :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=EjASODtG ... PL&index=8

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 16:31 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
jejku jakiś ty Okruch drażliwy- weź coś na uspokojenie ale przestań grać przez kilka dni...
tak samo było w wow ci co przesadzali z grą reagowali tak samo jak ty.

nie, nie czytałem tylko ostatniej strony - najwyraźniej ty tez nie znasz tematu- są tu też inne moje teksty kilka stron wcześniej i jeszcze wcześniej...

a co mam wymodzić ? - mogę takich co najwyżej skląć za co pewnie dostałbym bana
lub poszukać innej piaskownicy
lub zmienić grę na inną
lub pogodzić się z tym, że inni nie będą robili tego co akurat mi się podoba - ja też bawię sie tak jak to mnie się podoba

sam wkurzałem się na snajperów - o czym pisałem tu wcześniej dopóki nie pograłem tą klasą troszkę dłużej niż kilkadziesiąt minut.

nie podoba ci się pisz skargi do producenta - w World of Warcraft to skutkowało - Blizz zepsuł grę bo mu dzieciarnia marudziła - ten jest za silny, ten ma to a nie ma tamtego, ten potrafi to a ja nie - jak zaczęli balansować klasy to z dobrej gry wyszło byle co.

my gracze nie jesteśmy producentem tej gry - nic na to nie pradzimy ze jest taka jaka jest i pozwala na to co pozwala - i tyle

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 17:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
PavelZet napisał(a):
my gracze nie jesteśmy producentem tej gry - nic na to nie pradzimy ze jest taka jaka jest i pozwala na to co pozwala - i tyle

No wiesz - wnioskując dalej, można stwierdzić, że gra pozwala na baserape, tk, stats padding i inne rzeczy - i można sobie to praktykować do bólu. Ban to raczej skutek działań admina, a nie ograniczanie tego przez grę.

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 18:17 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
@PavelZet - :lol: to jest moj koment, do tego co piszesz... :lol: - drazliwy jestem, tylko przez bzdury ktore piszesz nie na temat, (pytam sie o sposoby na czlonkow druzyny, ty o spawnkillach.... :mrgreen: ) a nie odnosnie gry/czy tematu watku... sprawdz sobie moje staty, a bedziesz wiedziec jak bardzo nieznosze reconow :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 18:28 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
Admin nie będzie przecież każdego trzymal za rękę - skoro gra na coś technicznie i funkcjonalnie pozwala to zawsze znajdą sie tacy
którzy będą chcieli to wykorzystać. A admin też człowiek, nie zawsze jest, jak jest to tez chce pograć. Wiem bo zdarzyło mi sie być adminem kilku serwerów w 3 grach w tym w BF2.

Walka z takimi przypadkami to jak u Don Kichota Cervantesa - walka z wiatrakami - więc po co sie wkurzać ?

spawnkilling: w niektórych grach zabicie kogoś w kilka sekund po respawnie skutkowało brakiem punktów lub punktami ujemnymi
baseraping: okolice bazy macierzystej mogłyby być strefą śmierci dla przeciwnika
limit klas byłby jakimś panaceum na camperów
itd, itp...

IMO nie sprawdzał sie tylko system głosowań nad usunięciem gracza - czasem przygłupów było za dużo i zamiast winnego wylatywał w rewanżu ten uczciwy...

ani admin ani my nic z tym nie zrobimy, możemy tylko o tym pomarzyć
gra jest jaka jest i tyle jak dla mnie.

@Okruch - akurat jezli chodzi o staty - dla mnie ten temat nie istnieje. Już w Ha 5 lat temu praktycznie to ignorowaliśmy grajac więcej na serwerach nie rankingowych pomimo iż HA miał przez jakiś czas swój własny serwer rankingowy. Ale przyznaje statystkę masz godną podziwu - GZ. Cóż kazdy bawi się jak lubi - o gustach podobno sie nie dyskutuje. I powtórze jedynym sposób jaki przychodzi mi do głowy w przypadku złego zachowania sie członków drużyny - to w tej grze zmiana drużyny. Niezależnie czy jest to camper czy spawnkiller czy może inne ladaco. Dodam, że temat nie jest o camperach tylko o nienawiści do snajperów to, że kampią to juz takie ich skrzywienie zawodowe. :lol:
pozdrawiam :)

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 19:04 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
limit klas maja wprawdzic w nadchodzacym patchu - problem w tym, ze jak pierwsi dotra camperzy, recon z powolania bedzie musial grac inna klasa, a camping i tak bedzie :shock:
o statach wspomnialem, tylko przez fakt ze camperow nieznosze, a grajac reconem zazwyczaj kasuje osoby chcace rozbroic mcom`y i reconow przeciwnika.
zreszta przez heady i uav czesto wywalali mnie z prywatnych serwerow, dlatego pykam nowym trepem, na pierwszej lini (ala rambo).

- po wczesniejszych postach, znalazlem sposob na camping... godzac sie z banem na ser, zmiana druzyny i kasowanie camperow siedzacych pod krzakami... ile radochy to daje :mrgreen:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 19:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 08:30
Posty: 48
Lokalizacja: Wrocław
Okruch napisał(a):
limit klas maja wprawdzic w nadchodzacym patchu


Ładnie proszę o źródło, najlepiej podane w temacie o najnowszym patchu. :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 20:34 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
off top

ale faktycznie mikolaj ma racje, tego nie widzialem/limit klas/ w zadnym oficialnej zajawce o nowym paczu. jesli cus znalazlem Okruchu to sie podziel drobinkami :P

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 20:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2010, 18:34
Posty: 45
Lokalizacja: Jarosław
Jeśli chodzi o moja gre snajperem to. nie siedze w jednym miejscu i wypatruje celow lecz ide w bój wraz z całą drużyną do tego rzucam wykrywacz ruchu i wiem gdzie czai sie wróg i jak go zajść aby ładnie ściągnąc z snajperki jesli mi sie to nie uda to na pewno uda sie to komuś z zespołu ;) Tak więc w mojej opinii taka jest właśnie rola snajpera. Nie jestem jakimś pro graczem lecz, gra mi się całkiem przyjemnie i myśle ze pożytecznie dla całego zespołu ;)
W każdym razie warto spróbować tego zamiast siedzieć w krzakach ;)

Pozdrawiam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 20:57 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
http://www.battlefield.pl/news-3003-Tryb_infantry_(_)_i_poprawki_graficzne_przy_DX9_-_R8_i_R12_dla_BFBC2_nadchodza! - glowna strona - no chyba ze "balans" oznacza, kastracje damage... :roll: :spam: - przepraszam!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, 21:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 08:30
Posty: 48
Lokalizacja: Wrocław
@Okruch

W oficjalnym changelogu (viewtopic.php?f=106&t=33581) nic na ten temat nie ma, więc zakładam, że jednak limitów nie będzie. ;)
Ok - koniec OT.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2010, 00:24 
Offline

Dołączył(a): 19 kwi 2010, 13:45
Posty: 10
ja gram snajperem ale rzadko kiedy z niej strzelam :P... tzn jak jest duza plansza to stane czasem na jakieś 2-3 minuty obczaje czy nic nie ma i gram z podstawką i c4 :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2010, 05:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 kwi 2010, 09:49
Posty: 25
Lokalizacja: OLSZTYN
Okruch napisał(a):
@PavelZet - widze ze wszystko co przeczytales w tynm temacie, to ostatnia strona... :shock: Tak, wiem ze mozna zmienic serwer, robie to czesto... ale tytul watku jest "Wkurzają Cię snajperzy? Zostań "SniperCop"!" - Przepisu na cuda? pytam jak mozna uprzykrzyc zycie osoba ktore CAMPIA! strzalki, zaslona dymna, teamkill, zmiana serwera... to wszysto co mozna zdzialac, jesli przez 3-4gosci z twojego teamu gra robi sie upierdliwa? Godzisz sie ze stanem rzeczy, czy poprostu masz lenia i nic "niewymodziles"? :wink:


"nic nie cytowałem... ale jak uważasz, że akurat ciebie to sorry za plagiat" - :lol: Obrazek a to co? http://pl.wikipedia.org/wiki/Plagiat - cytowanie chyba pod plagiat niepodchodzi? :wink: nie mam pretesji ze mnie cytujesz, ale nie wiem po co... skoro twoje odpowiedzi niepasuje do tego co ja nasmarowalem...

widze ze temat upadl. ok, wiecej nie mecze. :spam:


Edit: bylo to juz, ale nadal mnie kusi zeby zmalowac camperoi cos takiego :wink: :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=EjASODtG ... PL&index=8

Jestem snajperem ale gdy bym był na miejscu tego gościa sam bym sobie w łeb strzelił. No mamy mały film instruktażowy(oby nie wszyscy prali to poważnie) pozdrawiam i bez urazy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 36  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL