Teraz jest 6 paź 2024, 22:24

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 maja 2010, 10:40 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 11:33
Posty: 141
Moim zdaniem wystarczy grac na sprawdzonych serwerach i nie bedzie problemu, albo bedzie on bardzo sporadyczny ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2010, 16:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2007, 19:26
Posty: 130
Lokalizacja: Gościcino
W ostatnim czasie zacząłem grac tylko na serwerach HC w Squad DM. Gra się super gdyby nie... dzieci neo co dostaną snajperę do ręki :stupid: Dzisiaj to byłem w stanie dostac pier***** odradzam się - bam padam i tak ciągle cały serwer opanowany przez kamperów. Dało by się ich ogarnąc gdyby nie fakt, że każdy siedział na krańcach mapy gdzieś w krzakach i znalezienie jakiegoś graniczyło z cudem... Powiedzcie mi dlaczego te wszystkie dzieci rzucają się odrazu na snajpera? Dzisiaj dostałem adwersarza od kampera z 2 lvl :omg:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2010, 16:54 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
bo... siedzi daleko, i niemusi angazowac sie w walke :wink: - jedyne co ma do zrobienia, to najechac na cel i strzelic :roll:
niestety dosc czesto to jest jedyna alternatywa jesli chce sie posiedziec na mapie - CG/40mm spam jest coraz czesciej spotykany... wczoraj kropnol mnie koles z platyna na CG - niebylo by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt ze byl na 11lev :shock: (czyli musi machac tylko rura, bo po co celowac jak mozna walic pod nogi :roll: ).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2010, 16:57 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
tyle, ze sdm to nie widze siebie osobiscie jako snajpera, jesli juz gram w tym trybie, to jako med lub asfalt <- bo co to za sens: 2 lub wiecej snajpow w teamie -> to kladzie ten tryb, i tu chetnie bym po dupskach kopal kolesi z teamu ze snajperka!

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2010, 17:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
[Yossarian] napisał(a):
tyle, ze sdm to nie widze siebie osobiscie jako snajpera, jesli juz gram w tym trybie, to jako med lub asfalt <- bo co to za sens: 2 lub wiecej snajpow w teamie -> to kladzie ten tryb, i tu chetnie bym po dupskach kopal kolesi z teamu ze snajperka!

Tu się z tobą nie zgodzę. Można grać snajperem ale nie takim co siedzi gdzieś chowany i czeka na fraga bo wtedy żaden z niego pożytek. Najlepiej zabrać jakiś shotgun albo G3 do tego C4 i masz świetna zabawę. Rzucasz cudkulkę, a że mapy w tym trybie są małe więc po chwili masz już ofiarę na minimapie zaznaczoną. C4 idealnie się nadaje do likwidowania ofiar skampionych gdzieś w budynkach. Sam miałem taką akcję, siedziało 4 kolesi na strychu i kosili wszystkich przez małe okienko i wyrwę w dachu. Sprawę załatwiło C4 w kilku miejscach i biedaki stracili miejscówkę razem z życiem.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 15 maja 2010, 17:58 przez sidh77, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2010, 17:49 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Odpowiadalem na post w ktorym autor=>zenekgs, opisywal snajperow kampiacych z konca mapy w trybie sdm. Natomiast RECON bez snajperki, jest zupenie inna bajkOm :lol:

edit: no chyba, ze kto wymiata z x4 na close combat...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 15 maja 2010, 21:57 przez [Yossarian], łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2010, 21:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2007, 19:26
Posty: 130
Lokalizacja: Gościcino
Sam uwielbiam grac snajperem, ale nie nawidzę takiego chamskiego kampienia :roll: Krew zalewa... Jak gram reconem to nie bawię się w jakieś G3, M870 tylko M95 x4 i jechana :mrgreen:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2010, 15:22 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
ja znalazlem sposob na camperow "moich" jak i przeciwnika... mam nowe konto, gram nim w stylu rambo, przekradajac sie na tyly wroga, i kasujac ich zaplecze (swoim, przeszkadzam na rozne sposoby az zaczna cos robic, albo ich ktos zobaczy i zabije :wink: ) :lol: - konczenie rundy z takim wynikiem, wnerwia "nierobow" :lol: Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2010, 12:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2010, 10:01
Posty: 88
Ja wczoraj wyszedlem z serwera przez właśnie takich nierobów. Goście na trzecim etapie Rusha, czyli przy moście, kampili na górce, przy bazie. Nic nie trafiali, mortarów nie używali. Po prostu szlag mnie trafiał. Piszesz do nich, żeby zbombardowali budynki obok M-Coma bo tam kampi wróg - zero reakcji. MCOM byl uzbrajany chyba 6 razy i ANI RAZU nie poleciał Mortar :evil: Normalnie ręce opadają :stupid:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2010, 13:16 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
95% chlopcow ze snajperkami liczy na latwe fragi... czyli: normalnie grales z fachowcami zapewne rowniez nie uzywajacymi q do spotowania... dzieki ktorym ciagnie sie ogon za klasa recon...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2010, 14:11 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 11:33
Posty: 141
A mnie wlasnie denerwuje jak chce czasami sobie pocwiczyc strzelanie ze snajperki (oczywiscie wale arty, spotuje jak nie gram na hc, rzucam kulki) a tu wjezdza Ci taki Chuck Norris a.k.a. SniperCop i zaczyna sie jazda. Nie jestem mistrzem, czasem potrafie pol zasobu amunicji wystrzelac bez zadnego killa, ale zeby byc dobrym trzeba przeciez gdzies cwiczyc... Na szczescie zdarza sie to rzadko i wtedy po prostu odplacam sie pieknym za nadobne i wychodze z serwa co by nie ciagnac glupiego zachowania w nieskonczonosc :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2010, 14:23 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
@kaczamanov - niemoge teraz tego sprawdzic, ale swego czasu fajnie cwiczylo sie strzelanie reconem na serwerach gdzie jest 1/2 osoby ktore chcialy sobie nawbijac punktow.... :lol: (najlepiej bylo na hc, i mimo koszenia niepoddawali sie :wink: ).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2010, 16:06 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Off top:
Do trenowania wszelkiego rodzaju skilla, ja proponuje serwery bez rankingu -> wystarczy zostawic puste pole lub krzyzyk w wyszukiwarce gry przy pozycji: ranking ;) Gra sie swietnie, z emocjami i mozna rozne wynalazki potrenowac :lol:

http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=106&t=33741

edit: to jest odpowiedz @Kaczmanov, ktorego wypowiedz naklonila mnie do zalozenia innego tematu/zalozonego po tym poscie/, jak i info od forumowiczow, ze maja problemy z odszukaniem serwow non-rank<-to do voodka... btw co ty wniosles do dyskusji oprocz quote mojego postu i bzdurnego zdania?

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 17 maja 2010, 19:30 przez [Yossarian], łącznie edytowano 6 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2010, 19:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 15:31
Posty: 55
[Yossarian] napisał(a):
Off top:
Do trenowania wszelkiego rodzaju skilla, ja proponuje serwery bez rankingu -> wystarczy zostawic puste pole lub krzyzyk w wyszukiwarce gry przy pozycji: ranking ;) Gra sie swietnie, z emocjami i mozna rozne wynalazki potrenowac :lol:

http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=106&t=33741

Musisz tak spamować? Twój temat nawet jeszcze nie spadł z góry 1. strony...

//Wniosłem to, że upomniałem cię o zachowanie umiaru. Jeśli każdy taki post byłby po prostu ignorowany, to doszło by do masowego spamu z linkami do swoich tematów. Dzięki upominaniu spamerów może w końcu zrozumieją swój błąd. Na prawdę nie sądzę, żeby byli tu ludzie, którzy nie są w stanie zajrzeć na pierwszą stronę danego działu...
Żeby nie było, że dalej nic nie wnoszę do dyskusji:
@topic: kaczamanov: potrenuj na jakimś serwerze no-rank lub hardcore (jeden strzał zabija - ale mimo to staraj się celować w głowę) z małą liczbą graczy.
//może być Yossarian?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2010, 09:57 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 11:33
Posty: 141
Nie no poki nikt sie nie pruje na serwie to sobie gram na normalnych serwach ;) Najlepiej wlasnie bez HC bo trzeba celowac w łeb zeby zabic :>
PS: Wczoraj zmniejszylem sobie czulosc w myszce i gra snajpą stala sie o wiele przyjemniejsza :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 36  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL