Teraz jest 7 paź 2024, 00:47

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 maja 2010, 21:29 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 04:19
Posty: 251
sidh77 napisał(a):
wprowadzą limity klas,


to byłoby dobre , aby drużynka składała sie z każdej profesji , a jakby komuś nie pasowało to grałby jako wolny strzelec ( bez squadu )

p.s. nie na forum nożami mnie straszą ... żenada ( lub dziecinada )


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2010, 21:45 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
gladky napisał(a):
sidh77 napisał(a):
wprowadzą limity klas,


to byłoby dobre , aby drużynka składała sie z każdej profesji , a jakby komuś nie pasowało to grałby jako wolny strzelec ( bez squadu )

p.s. nie na forum nożami mnie straszą ... żenada ( lub dziecinada )



Amen.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2010, 22:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
[Yossarian] napisał(a):
gladky napisał(a):
sidh77 napisał(a):
wprowadzą limity klas,


to byłoby dobre , aby drużynka składała sie z każdej profesji , a jakby komuś nie pasowało to grałby jako wolny strzelec ( bez squadu )

p.s. nie na forum nożami mnie straszą ... żenada ( lub dziecinada )



Amen.

No, nie do końca - nie wszędzie przydaje się każda profesja. Ja będę przeciwnikiem limitowania klas.
Swoją drogą - zauważyłem, że snajperzy często się przydają - tj. ich zwłoki, a dokładniej - to, co oprócz nich zostaje - czy to wróg, czy koleś z drużyny - trudno nie trafić na takiego, który miałby przy sobie magiczne piłeczki. Mało kto robi z nich użytek.

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 maja 2010, 07:50 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
xagon napisał(a):
@[Yossarian] Jako "sniper" zabijasz statystycznie jednego przeciwnika na na 2,5 min. gry!!! (patrząc na twoje kille i czas gry)
Czyli przez 25min. gry zabijasz 10 przeciwników.... nooo taki "sniper" to prawdziwy skarb w drużynie. Wymiatasz wszystkich przy m-comie jak złoto :roll:

Poniewaz ganiam za wszystkimi maruderami kampiacymi w plecy oraz moj czas sredni zycia w grze to ponad 5min, daje to takie przelozenie na staty jak widac... :wink:



matzo napisał(a):
link-> do programu spot ującego: http://rapidshare.com/files/391162038/U ... t.rar.html
Powinno działać we wszystkich okienkach DirectX i zwykłych formach... Powiedzcie czy się sprawuje bo na razie sprawdzałem to w zwykłym okienku... Minus jest taki, że trzeba będzie uruchamiać prog przed wejściem na kazdy serv bo inaczej nam się qqqqq powciska w textboxach... oczywiscie dodałem opuxnienie startu.
Pozdro.
PS 2.: Dobra... działa najlepiej chyba przy ustawieniach dw 500ms i up 1ms

Nazwa b. skromna 'Use Q Moorons', ale coz, ktos musi byc lepszy lub czuc sie... Wracajac do tematu: czy twoj program jest legalny ---> nie narusza zasad gry, pb nie bedzie wywalal z banem za jego uzycie? Daj znac.
Jesli wsio jest wporzo, to poleacam kazdej klasie! Jak i uzywanie mapy ---> M na klawikordzie ;)

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 maja 2010, 10:30 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 11:33
Posty: 141
Cytuj:
link-> do programu spot ującego: http://rapidshare.com/files/391162038/U ... t.rar.html
Powinno działać we wszystkich okienkach DirectX i zwykłych formach... Powiedzcie czy się sprawuje bo na razie sprawdzałem to w zwykłym okienku... Minus jest taki, że trzeba będzie uruchamiać prog przed wejściem na kazdy serv bo inaczej nam się qqqqq powciska w textboxach... oczywiscie dodałem opuxnienie startu.

Pozdro.


PS 2.: Dobra... działa najlepiej chyba przy ustawieniach dw 500ms i up 1ms


Oho zaraz sie larmo podniesie ze konfigowcy ruszaja do boju (\\\(^v^)(///)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 maja 2010, 10:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2010, 10:01
Posty: 88
:stupid: ... swoja droga, zapominacie chyba, ze Q sluzy tez do proszenia o apteczke/amunicje/podwiezienie, wskazywanie celu, ktory nalezy zaatakowac ... Juz widze jak takie spamowanie 'Q' wyjdzie na dobre :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 maja 2010, 11:14 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
http://www.youtube.com/watch?v=Xu0ra5cexH4
Najwyrazniej snjperzy nie sa przydatni graczom takim jak ci na filmiku. Rambo gora! Gra dolem...

edyTka:
czyzby patch wchodzil? Problemy z polaczeniem... :omg: chyba serio patch nadchodzi :lol:
@WhoCash a kto oprocz snajpow uzywa q? :lol: :lol: :lol:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 maja 2010, 11:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2010, 10:01
Posty: 88
[Yossarian] napisał(a):
@WhoCash a kto oprocz snajpow uzywa q? :lol: :lol: :lol:

Nie wiem jak reszta, ale ja używam grając wszystkimi klasami. O ile nie zapominam to wciskam, nawet jak ktoś pojawi się bezpośrednio przede mną. Jak zauważę kogoś przy MCOMie, to staram się najpierw zespotować, żeby drużyna wiedziała, że mamy problem, a potem walczyć. Wkur...za mnie tylko, że jak zginę w takiej sytuacji to punkty z KillAssist i SpotAssist idą w piach :evil:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 maja 2010, 12:09 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
Cytuj:
Nazwa b. skromna 'Use Q Moorons', ale coz, ktos musi byc lepszy lub czuc sie... Wracajac do tematu: czy twoj program jest legalny ---> nie narusza zasad gry, pb nie bedzie wywalal z banem za jego uzycie? Daj znac.
Jesli wsio jest wporzo, to poleacam kazdej klasie! Jak i uzywanie mapy ---> M na klawikordzie ;)


Nie ma żadnej różnicy między wciśnięciem klawisza a użyciem programu... to samo przerwanie.... więc nie ma co się martwić.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 maja 2010, 12:59 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2006, 11:40
Posty: 1026
Lokalizacja: no route to host...
A ze program siedzi sobie w pamieci, ktora skanuje PB, to oczywiscie szczegol…

_________________
ObrazekObrazek
Carno's blog - my part of the web


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 maja 2010, 13:31 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
Kod:
A ze program siedzi sobie w pamieci, ktora skanuje PB, to oczywiscie szczegol…



A to dobre... xD... To może jeszcze pb wykrywa twój usmiech w kamerce internetowej i sprawdza po oczach czy oszukujesz ?

Na bazie tej funkcji zrobiłem sobie cały program Virtual-desktop do gram w FPS-y (BF-a) na lapku 1.2Ghz. I jakoś nigdy nie miałem problemów czy to z klawiszami czy z mouse_event.

PS: 90% to bany za (wykrycie) posiadanie niedozwolonych plików w folderze bf-a.

PS2.: nawet nie zdajemy sobie sprawy ile ludzi gra z korekcją odrzutu broni... której kod zajmuje max 10-15 linijek i jakoś ludzie Ci cieszą się zyciem ponieważ jest to nie do udowodnienia... skoro gra używa tego samego kodu, by podnieść nam celownik przy strzale to nie może zbanować za to, że np: jak masz włączone 2 gry FPS to po strzale w jednej podnosi się celownik i w drugiej... W tym przypadku 2 gra nie musi być wcale FPS-em czy też ogóle grą... poza tym niektóre osoby sparaliżowane używają programów działających w podobny sposób. Sam używam strzałko-myszki jak boli mnie ręka czy mam kontuzję po treningu.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 maja 2010, 14:01 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
matzo napisał(a):
PS2.: nawet nie zdajemy sobie sprawy ile ludzi gra z korekcją odrzutu broni... której kod zajmuje max 10-15 linijek i jakoś ludzie Ci cieszą się zyciem ponieważ jest to nie do udowodnienia.


nie wykryty cheat - to też cheat
nasuwa mi się tylko pytanie skąd czerpiesz tą wiedzę - czyżby z praktyki ?


...może dlatego na lanach potencjalni faworyci dość często nie są tacy groźni jak w net'cie ?

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 maja 2010, 14:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2010, 10:01
Posty: 88
Niestety matzo ma racje. PB skanuje pamiec, ale tylko w poszukiwaniu znanych exploitow/hackow. Czyli o ile nikt nie przeslal kodu "Use Q Moorons" do np. PBBans to nie powinno tego wykryc.

Wiadomo natomiast jak wygląda w tym przypadku kwestia 'moralna'. Według mnie używanie skrypcików wspomagający podczas samej rozgrywki jest po prostu ŻAŁOSNE ! :lame:
Jestem jeszcze w stanie zrozumieć skrypty do kupowania (CS) lub ustawiania wyposażenia przed rozpoczęciem rundy, ale wszelkie dopalacze podczas samej rozgrywki :stupid:

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 25 maja 2010, 14:06 przez WhoCash, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 maja 2010, 14:05 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2006, 11:40
Posty: 1026
Lokalizacja: no route to host...
matzo napisał(a):
A to dobre... xD... To może jeszcze pb wykrywa twój usmiech w kamerce internetowej i sprawdza po oczach czy oszukujesz ?


I po cholere ten pseudo inteligenty sarkazm?

Cytuj:
Attacks on PunkBuster

PunkBuster usually searches for known cheat program signatures as opposed to relying on a more heuristic approach. On March 23, 2008, hackers published and implemented a proof of concept exploit of PunkBuster's indiscriminate memory scanning. Because PunkBuster scans all of a machine's virtual memory, malicious users were able to cause mass false positives by transmitting text fragments from known cheat programs onto a high population IRC channel. When PunkBuster detected the text within user's IRC client text buffers, the users were banned.[4] On March 25, 2008, Even Balance confirmed the existence of this exploit, and advised users not to run any other programs at the same time as PunkBuster protected games.[4]


Nie wspominajac juz o tym, ze nigdzie nie napisalem, ze za uzycie tego programu ktos dostanie bana, a jedynie pozwolilem sobie zauwazyc, ze stwierdzenie "Nie ma żadnej różnicy między wciśnięciem klawisza a użyciem programu..." mija sie z prawda.

_________________
ObrazekObrazek
Carno's blog - my part of the web


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 maja 2010, 17:06 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
Lol "Ataki na PB" ... to ma dopiero dużo wspólnego z int 16h... Widzę, że masz MASM zarąbiście obpykany, że kusisz się na powyższe stwierdzenia.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 36  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL