Teraz jest 29 wrz 2024, 11:33

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 maja 2010, 08:37 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 11:33
Posty: 141
Wlasnie o taka odpowiedz mi chodzilo :) Jak wspomnialem sluchawki maja byc tylko do grania wiec chyba sobie sprawie te Zalmany w niedlugim czasie... o ile gdzies je jeszcze dostane, bo na razie jak patrzylem w necie to wszedzie "produkt niedostepny" :\

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 maja 2010, 09:40 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
Klawiatura: Logitech Illuminated – świetna do pisania, dobra do grania w mmo ale do strzelanek nie polecam za często mylą się klawisze. Ma za to jedną niepodważalną zaletę jest anty-komarowa czyli podświetlane klawisze nie zmuszają do włączania światła w pokoju (mniej światła = mniej komarów).Właśnie dlatego wydałem na nią tyle kasy w lecie ubiegłego roku.

Słuchawki z mikrofonem Creative jakiś prosty model 450. Mikrofon jest niezły a przynajmniej tak mi mówili ludzi w mumble i na TS’ie w WoW. Dobrze było mnie słychać. Słuchawki jak słuchawki najgorsze nie są ale do słuchania muzyki na pewno się nie nadają. I tak gram na głośnikach.

Mysz właśnie wymieniłem starego wysłużonego gryzonia jeszcze z czasów wczesnego BF2 czyli Logitecha MX510. Zaczęła mieć problemy z prawym przyciskiem. Wymieniłem na Logitecha G500. Podobno świetna mysz, podobno czuć różnicę pomiędzy MX510 a nawet MX518 a G500. Podobno… ja jeszcze tego nie czuje.


___edit

wykasowane - już wiem
podobno wskaźnik czułości w Windows nie ma wpływu na grę
problem w tym, że u mnie ma

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 maja 2010, 15:34 
Offline

Dołączył(a): 13 lut 2010, 18:52
Posty: 40
Tak się składa, że ja mam słuchawki Roccat Kave, wcześniej miałem Creativy HS800 i różnica jest ogromna,[pomimo że mam zintegrowaną k.m.] szczególnie w cod4. Różnica w dźwięku w BC2 nie jest już taka duża, co dosyć mnie zdziwiło. Co do samych słuchawek są dosyć ciężkie[to jeszcze ujdzie] Natomiast całkowitym nieporozumieniem jest to, że pałąk pokryty jest kwadracikami;/ Nie wiem dlaczego nie umieścili tam zwykłej gąbki.

Jak już kupujecie myszkę Roccat Kone to pamiętajcie, żeby była w wersji v2;]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 maja 2010, 19:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2006, 13:21
Posty: 368
Roocat ? gowniana marka gowniane produkty takie moje zdanie :)

Od poczatku kiedy ja kupilem zawsze mi cos w niej nie odpowiadalo moja reka i ta myszka nie pasowalismy do siebie :D

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

przez ponad 1,5 roku mialem nieprzyjemnosc pracowac na tak marnej myszce jak Roocat Kone jaki wniosek wyciaglem na przyszlosc ? nie kupowac zadnych produktow Roocat gdyz sa przereklamowane i nie godne swojej cenny :)


najbardziej szkoda jest mi mojej sciany moglem myszke potraktowac na nie ocieplona :D

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

_________________
Kiedy następnym razem będziesz się modlić do Boga, módl się, by zbawił nas od wszelkiej religii!

Creative-baned,Roocat-baned


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 maja 2010, 19:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2010, 11:44
Posty: 39
a co powiecie na temat słuchawek SteelSeries Siberia V2 USB? może ktoś może podzielić się swoją opinią?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 maja 2010, 19:35 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
maniu napisał(a):
Roocat ? gowniana marka gowniane produkty takie moje zdanie :)

Od poczatku kiedy ja kupilem zawsze mi cos w niej nie odpowiadalo moja reka i ta myszka nie pasowalismy do siebie :D

przez ponad 1,5 roku mialem nieprzyjemnosc pracowac na tak marnej myszce jak Roocat Kone jaki wniosek wyciaglem na przyszlosc ? nie kupowac zadnych produktow Roocat gdyz sa przereklamowane i nie godne swojej cenny :)


najbardziej szkoda jest mi mojej sciany moglem myszke potraktowac na nie ocieplona :D

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


A przede wszystkim->dlaczego nie oddales do sklepu po zakupie, lub nawet po co kupowales?

Ja uzywam od 2 tygodni myszki marki Roccata i jestem bardzo zadowolny, dodam: moje pierwsza mysz od kilku lat z kablem! Super czula swietnie trzyma sie reku! CUDO!
dla przypomnienia http://www.yooki.pl/index.php?p2135,mysz-optyczna-roccat-kova
Jesli jest sie furiatem ciskajacym przedmiotami polecam polaczenie myszki z kowadlem kowalskim...
maly zarcik :)
:lol: http://www.youtube.com/watch?v=VxTlaHxqIwA :lol:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 maja 2010, 02:42 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2010, 03:32
Posty: 126
To co ja uzywam:

Mysz - Razer Lachesis, laserowa, na kablu, szybka zmiana czulosci przydatna przy obracaniu wiezyczka w czolgu. Mysz bardzo szybka, wygodna, symetryczna (jestem leworeczny), mila w dotyku, w pelni konfigurowalna - zalecam tez wygodna, zelowa podkladke.

Klawiatura - Logitech bezprzewodowy sprzed 6-ciu lat, najwazniejsze zeby sie nie zacinala jak wcisne trzy przyciski na raz.

Sluchawki - Jakies stare, zjechane, Philipsa, generalnie najwazniejsza jest wygoda, zeby po paru godzinach grania uszy nie odpadly, firma nie wazna, na byle jakich sluchawkach slysze duzo wiecej niz na zestawie 5.1 Logitecha Z-5500 (po podlaczeniu sluchawek bylem w szoku jak wiele dzwiekow mi umykalo)!

_________________
Use 'rm file' on Unix/Linux to test for existing file; if you don't get a message, the file existed.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2010, 23:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2006, 13:21
Posty: 368
dzisiaj przyszedl zestaw MIONIX

Mionix Naos 5000 Keid 20 B i Alioth 320

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us Obrazek

Uploaded with ImageShack.us Obrazek

Uploaded with ImageShack.us Obrazek

Uploaded with ImageShack.us Obrazek

Uploaded with ImageShack.us Obrazek

Uploaded with ImageShack.us Obrazek

Uploaded with ImageShack.us Obrazek

Uploaded with ImageShack.us Obrazek

Uploaded with ImageShack.us Obrazek

Uploaded with ImageShack.us Obrazek

Uploaded with ImageShack.us Obrazek

Uploaded with ImageShack.us Obrazek

Uploaded with ImageShack.us Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

_________________
Kiedy następnym razem będziesz się modlić do Boga, módl się, by zbawił nas od wszelkiej religii!

Creative-baned,Roocat-baned


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2010, 23:08 
Offline

Dołączył(a): 1 cze 2010, 16:44
Posty: 2
Mam takie pytanie. Posiadam dosc dobre sluchawki z dzwiekiem przestrzennym. Swietnie sie spisywaly w csie, ale w bfbc2 zle mi to dziala. Slysze, ze np czolg wybucha za mna, a tak naprawde to po mojej prawej stronie. Wiec w bfbc2 dziala dzwiek przestrzenny i ja cos mam zle ustawione czy nie?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2010, 23:23 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
maniu napisał(a):
dzisiaj przyszedl zestaw MIONIX

Mionix Naos 5000 Keid 20 B i Alioth 320


Moze taka drozsza?
http://gadzetomania.pl/2010/01/08/mad-catz-zmiennoksztaltna-myszka-dla-graczy-wideo

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2010, 00:00 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
[Yossarian] napisał(a):
maniu napisał(a):
dzisiaj przyszedl zestaw MIONIX

Mionix Naos 5000 Keid 20 B i Alioth 320


Moze taka drozsza?
http://gadzetomania.pl/2010/01/08/mad-catz-zmiennoksztaltna-myszka-dla-graczy-wideo


BAJER!!! od siebie: mialem razera i logitecha....nie polecam razera..no chyba ze DA bo to sprawdzona mysz....jezeli kogos stac to g9x!!a co do klawiatury...to nie chwytajcie tych bajerow ze 9 klawiszy na raz itd...najlepsza klawiatura to taka tania i zeby byla dobra do reki...mialem kiedys razer tarantule i do skilla nie przybylo...najwieksza uwage trzeba chyba zwrocic tylko na sluchawki i myszke...no i dobra podkladka tez swoje robi

_________________
xxxxxxxxxxxxxx


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2010, 23:56 
Offline

Dołączył(a): 7 maja 2010, 03:33
Posty: 52
Chciałem kupić jakieś słuchaweczki(z lub bez mikrofonu) za 200-270zł oczywiście do gry ale nie wiem co. Ostatnio miałem Creativy Fatal1ty ale przy grze w CoD4 je zniszczyłem
(ze zdenerwowania, nie dlatego że źle się sprawowały) :lol: . Co polecacie? Karta dźwiękowa niestety zintegrowana :omg: Ponowny zakup Fatal1ty to raczej z przymusu jeżeli nie ma nic ciekawego w tym przedziale cenowym.

Edit:

Myślę nad Sennheiser 485 HD i 555 HD, które wybrać?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2010, 12:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
DreamerMann napisał(a):
Chciałem kupić jakieś słuchaweczki(z lub bez mikrofonu) za 200-270zł oczywiście do gry ale nie wiem co. Ostatnio miałem Creativy Fatal1ty ale przy grze w CoD4 je zniszczyłem
(ze zdenerwowania, nie dlatego że źle się sprawowały) :lol: . Co polecacie? Karta dźwiękowa niestety zintegrowana :omg: Ponowny zakup Fatal1ty to raczej z przymusu jeżeli nie ma nic ciekawego w tym przedziale cenowym.

Edit:

Myślę nad Sennheiser 485 HD i 555 HD, które wybrać?


http://pclab.pl/art39650.html

Bierz 555


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2010, 12:37 
Offline

Dołączył(a): 7 maja 2010, 03:33
Posty: 52
"Za wadę nie uważamy braku regulacji głośności, ponieważ HD 555 nie są kierowane do graczy. " To jak to jest? :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2010, 13:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
Bo są raczej do słuchania muzyki, chociaż w testach gier wypadają dobrze. Jeśli nie przeszkadza Ci brak mikrofonu i regulacji głośności to bierz je, bo grają naprawdę dobrze. Jeśli chodzi o dźwięk na słuchawkach w fpsach to najważniejsze jest chyba pozycjonowanie, co by wiedzieć skąd nadchodzi zagrożenie ;) takie fatal1ty - dedykowane do gamingu słuchawki wg tego testu są słabe i w grach i przy słuchaniu muzyki. Także zastanów się na czym Ci zależy. Sennheiser to jedna z najlepszych, jak nie najlepsza firma robiąca słuchawki


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL