Teraz jest 25 wrz 2024, 05:20

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1082 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 73  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 cze 2010, 16:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
pl Szq1 napisał(a):
bym chyba wybrał starożytną Grecje

I by Cie sortowali przy narodzinach, aj aj aj.

Rozwoj techniki w naszym kraju:
Obrazek
Obrazek
A tutaj w ameryce:
Obrazek
Obrazek
To jest niepojete : /

Wiadomo, ze moze by nie bylo tak kolorowo, ale skoro tamci ludzie dawali rade, ja tez chce.

@: wow :D http://englishrussia.com/images/pobeda/1.jpg Duzo kasy ktos wlozyl :P

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 cze 2010, 17:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
selekcja dzieci była w Sparcie nie w całej Grecji :D (przynajmniej tak mnie w podstawówce uczyli)
a jeśli chodzi o rózny rozwój techniki to spojrz na to jakim człowiek jest zróżnicowanym gatunkiem wiele zależy od prądu umysłowego, który płynie w danym obszarze i czasie. My jesteśmy troche zablisko rosji, która zawsze była i bedzie paredziesiąt lat do tyłu, a nam sie to troche udziela/ło
a gdybyś sie urodził w latach 50 w usa prawdopodobnie po 18 wylądowałbyś w wietnamie

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Ostatnio edytowano 7 cze 2010, 17:25 przez pl Szq1, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2010, 08:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2009, 17:13
Posty: 243
Lokalizacja: Ślonsk
skoro już mówimy o takich czasach w jakich sie chcemy, szczerze nie wiem. chybabym tu został, a jak nie to ameryka tak 20 lat przed II wojną.

_________________
Cierpliwość to główna cnota snajpera.
cudowna piosenka
STOP ISLAMIZACJI ŚWIATA!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2010, 10:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2005, 09:48
Posty: 643
Lokalizacja: Leamington SPA, UK
I miabyś 10 lat na początku wielkiego kryzysu w USA, 22 lata w momencie przystąpienia USA do działań podczas 2 Wojny Światowej - duże szanse na śmierć gdzieś na Pacyfiku bądź w Europie.

Ja jestem wdzięczny za to że żyję w obecnych czasach, wiadomo, zawsze się znajdzie powód do narzekań, ale sumując nie jest źle.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2010, 13:20 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 11:33
Posty: 141
Generalnie jak ktos mowi, ze chcialby zyc kiedystam i gdziestam to jeszcze wypadaloby okreslic kim chialby tam byc ;) Bo ja bym chcial zyc np. w starozytnym Rzymie, tylko z tym jest delikatny problem. Bo gdybym mial byc niewolnikiem to raczej juz bym zmienil miejscowke ;) Np. na płn. Amerykę i bym jaral jakies szamanskie ziolka pokoju jako czerwonoskory mysliwy :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2010, 14:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Jaka jest szansa, ze za 10 do 40 lat bede chcial kupic auto z przelomu lat 60's-80's to One jeszcze beda?
Btw wiem, ze w ch*j drogie beda.

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2010, 14:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
będą....drogie pieruńsko bo będą to już zabytki wyższej klasy a jeśli byś chciał takiego full sprawnego i w ogóle to byś pewnie nie zarobił tyle :P

nie boj sie może powstanie jakaś nowa marka / model który będzie dorównywał tym z lat 60-80's

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2010, 15:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2009, 17:13
Posty: 243
Lokalizacja: Ślonsk
do spiderko

właśnie chciałbym być w ameryce ze względu na wojne. a gdybym tak przez przypadek wylądował np. w niemczech na 30 lat przed wojną pierwsze co robie to bije do akademi wojskowej i bije na genrała.
sława niemieckich generałów mnie poraża.
ale tak to głównie USA żeby grać po stronie "tych dobrych"



nawet teraz jak skończe liceum wale do akademii. później wojsko aż będzie jakiś wysoki stopień oficerski i kariera polityczna. po tym znowu do wojska na emeryture^^


później będzie w telewizji mianowanie [moje imię i nazwisko] generała armii 7 półku śląskiego na marszałka polski xD. a później tak jak w battlefield tylko ciagle komendant i artyleria xDDD

_________________
Cierpliwość to główna cnota snajpera.
cudowna piosenka
STOP ISLAMIZACJI ŚWIATA!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2010, 16:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
jokermen napisał(a):
do spiderko

właśnie chciałbym być w ameryce ze względu na wojne. a gdybym tak przez przypadek wylądował np. w niemczech na 30 lat przed wojną pierwsze co robie to bije do akademi wojskowej i bije na genrała.
sława niemieckich generałów mnie poraża.

Ta, zwłaszcza tych z SS.


jokermen napisał(a):
ale tak to głównie USA żeby grać po stronie "tych dobrych"


ciekawe jakbyś sobie poradził z myślą, że wysyłasz wielu dobrych ludzi na śmierć.



jokermen napisał(a):
nawet teraz jak skończe liceum wale do akademii. później wojsko aż będzie jakiś wysoki stopień oficerski i kariera polityczna. po tym znowu do wojska na emeryture^^


jokermen napisał(a):
a później tak jak w battlefield tylko ciagle komendant i artyleria xDDD


To już sobie lepiej tą akademie odpuść...

Eleanor napisał(a):
Jaka jest szansa, ze za 10 do 40 lat bede chcial kupic auto z przelomu lat 60's-80's to One jeszcze beda?
Btw wiem, ze w ch*j drogie beda.


Oj będą, ceny w milionach... milionach euro :P

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2010, 17:37 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 11:33
Posty: 141
jokermen napisał(a):

a później tak jak w battlefield tylko ciagle komendant i artyleria xDDD


Chlopaku gier wojennych to Ci na razie chyba wystarczy :omg:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2010, 20:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2009, 17:13
Posty: 243
Lokalizacja: Ślonsk
to było do żartów z tą artylerią, no ludzie złoci za grosz poczucia chumoru.

a co do myśli że wysyła się ludzi na śmierć

no cóż, na wojnie są ofiary, niewykluczone że mną będzie dowodziła jakaś świnia i mnie zabiją pierwszego w całej wojnie. trzeba się z tym liczyć, ale i tak pójdę do akademii.

mogę zginąć moge posyłać na śmierć ale i tak liczą się zasługi dla narodu.

takie jest moje widzimisie sprawy.

jakieś problemy zastrzeżenia?


ps. co do tych z SS

nie chodzi mi o to co robili czyli zabijali ale o dowodzenie. sztuka wykorzystania żołenierzy, sprzętu, terenu na swoją korzyść.
koordynacja ataków i dawanie ludziom odwagi przemowami

to sie liczy a nie kreuz na ramieniu i te zik haj.
mam to w nosie, nie chodzi mi o czyny ale sposób dojścia do celu.

_________________
Cierpliwość to główna cnota snajpera.
cudowna piosenka
STOP ISLAMIZACJI ŚWIATA!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2010, 10:57 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 11:33
Posty: 141
Cytuj:
mogę zginąć moge posyłać na śmierć ale i tak liczą się zasługi dla narodu.


Jakie zaslugi, gdzie te zaslugi? Gdzie Ty chcesz isc na wojne? Jedyna "wojna" w jakiej polacy brali udzial ostatnio to ta w Iraku, a ja tam zadnych zaslug dla narodu nie widze. Widze jedynie bezmyslna pomoc USA z ktorej i tak nic nie mamy. Nie lepiej zyc w pokoju? No ale wiadomo, kazdy czlowiek jest inny...

PS. Do wojska chcesz isc tylko po zaslugi czy cos jeszcze Cie tam intereusje?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2010, 13:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2009, 17:13
Posty: 243
Lokalizacja: Ślonsk
zasługi dla narodu to nie pomoc gigantowi który che oszczędzić namawiając do wojny(chodzi do USA którym dzielnie pomagamy)
zasługi dla narodu, np. dzielny dowódca np. Marcin Jastrzębski na przykład obronił wschodni front polski przed napaścią rosji, do czasu przybycia posiłków nato.
to jest zasługa dla narodu i państwa.

oczywiście nie piszcie teraz że taki konflikt nigdy nie będzie. to tylko przykład.

a wojna w iraku chyba sie skończy do mojej kariery wojskowej. bo ile ta wojna trwać będzie?

a zasługi takie jakie tam są, to tylko wstyd i gańba dla polski. po kija walczyć bez powodu?
my tam pojechaliśmy chyba tylko poto żeby wujkowi samowi wylizać dupe za przeproszeniem a on nas wyruc***. dzieci osierocone ZA NIC!
i nic z tego nie ma, a zagrożenie ze strony iraku jest zerowe. bo samolotem nie ma w co walnąć. bomby też gdzie podsadzić. i taka prawda.

dla mnie zasługą dla narodu jest walczyć za niego w sprawie mającej sens, a nie bijatyka o rope dla USA.

takie moje zdanie. nie łapcie mnie za słowa bo mnie to wkurza.

pozdrawiam odezwie sie jak znajde pytanie.

pozdro dla all którzy chcą iść ku chwale ojczyzny.


aha zapomniałem.

do wojska chce iść żeby..., po prostu chce iść, czuje ducha patriotyzmu, nie chodzi mi o ginięcie, ale o walke z agresorem i wygraną. Chcę dowodzić, prowadzić do zwycięstwa, tak żeby tłumy mi ufały a je nie chciałbym ich zawieść.

w skrócie czuje ducha patriotyzmu, mam ducha walki za ojczyznę i chce dowodzić tłumami i ich nie zawieść.

_________________
Cierpliwość to główna cnota snajpera.
cudowna piosenka
STOP ISLAMIZACJI ŚWIATA!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2010, 14:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2004, 22:53
Posty: 393
Lokalizacja: Warszawa
Jak tak czytam Twoje posty to myślę, że powinieneś zrobić sobie przerwę od komputera.
Współczesna wojna toczy się w zupełnie innym miejscu niż sobie wyobrażasz.
jokermen napisał(a):
dla mnie zasługą dla narodu jest walczyć za niego w sprawie mającej sens, a nie bijatyka o rope dla USA.

To człowiek nadaje sprawie sens. To, że Ty nie widzisz w tym sensu nie znaczy, że jest to bezsensowne. Decyzja o wysłaniu wojska do Iraku nie była podjęta przez jedną osobę, żołnierze walczący w Iraku z pewnością nie są zdania, że to co robią jest pozbawione sensu.
jokermen napisał(a):
do wojska chce iść żeby..., po prostu chce iść, czuje ducha patriotyzmu, nie chodzi mi o ginięcie, ale o walke z agresorem i wygraną

Nie wiem czy w wojsku znajdziesz to czego szukasz, ani nie ma tam ani agresorów ani wygranych.
jokermen napisał(a):
takie moje zdanie. nie łapcie mnie za słowa bo mnie to wkurza.

Pytanie za co powinniśmy Cie łapać byłoby chyba nie na miejscu.
jokermen napisał(a):
w skrócie czuje ducha patriotyzmu, mam ducha walki za ojczyznę i chce dowodzić tłumami i ich nie zawieść.

Moim zdaniem obecnie najlepiej walczyć za ojczyznę w inny sposób niż z bagnetem w dłoni. Proponuję zacząć walkę od słownika ortograficznego i kilku głębszych... oddechów.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2010, 14:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2009, 17:13
Posty: 243
Lokalizacja: Ślonsk
dobra dobra, nie wylewajcie sie nade mną.
masz racje co do miejsca wojny. ale nie wytłumaczyłeś sensu walki o rope. my z tego nic nie mamy a pomagamy jak deblie.

wiesz wojsko powsatło do obrony. bronisz się przed agresorem. więc są agresorzy. może na Polske nikt nie napada, ale kto wie jak bedzie za parenaście lat.



nie tłumacze sie już, bo tłumaczą sie winni.

Oby nie było tak że za 30 lat będzie wielki konflikt i przeze mnie przeżyjecie.
może człowiek nadaje walce sens, ale to co sobie wmówisz za co walczysz nie jest tym o co walczysz na prawde.

moga sobie wmówić że "szerzą pokój", ale taki sposób jest beznadziejny, a wszyscy wiedzą że chodzi o rope.

nie pytajcie sie mnie już bo mam szczerze dosyć.
chce prowadzić za sobą tłumy do zwycięstwa, może za mojego zycia nie wezmę udziału w konflikcie, ale i tak chce iść do wojska, po prostu chcę i już.

dajcie pytanie, ale nie o moje marzenia i tyle z tego bydzie.

do odmiany pogadajmy o waszych pragnieniach, będzie ciekawiej...


edit: nie piszcie już o moim widzimiesie na sprawę, po prostu tak uważam i już nie zmienicie tego. a dyskutujcie sobie o tym gdzie indziej, nie zaśmiecajcie mi działu.

dajcie jakieś inne pytania.

Zacznij pisać poprawnie pod względem gramatyki i stylistyki! Uapa

_________________
Cierpliwość to główna cnota snajpera.
cudowna piosenka
STOP ISLAMIZACJI ŚWIATA!


Ostatnio edytowano 9 cze 2010, 14:57 przez jokermen, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1082 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 73  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL