Teraz jest 7 paź 2024, 04:24

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 cze 2010, 20:44 
Offline

Dołączył(a): 5 cze 2010, 12:50
Posty: 7
black hawk z dobrym pilotem i strzelcami może się stać zabujczą bronią.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2010, 22:30 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
Zgiń! Przepadnij!
...||
======
...||
...||

...........
A co do tematu, to nie ma wątpliwości... każda broń jest zabójcza tylko trzeba geniusza, który umie ją właściwie używać.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2010, 11:48 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
to jest zabojcze:
Z innej beczki: jestes snajpem, rozwaliles pierwszy B z tanka (arica rush), drugi B rowniez z tanka (oba destrukcja), zabili cie, lecisz na spocik, snajpujesz, twoi wzieli trzeci B. Wchodzi pr0 asfalt zaczyna wojne ze swoimi snajperami, walac do nich i podajac ich pozycje (mialem wtedy k/d 20:1), ja dalej sciagam fragi, a pr0 gania za swoim, w knocu ciebie znajduje wlepia ci kulke w lep (zmienil w miedzyczasie sie na meda) zmienia squad, i gania za toba, zaliczasz kolejne 2 tk, tickety spadaj od pierwszej akcji pr0 z 74! do 11! Jak konczy sie runda? Oczywiscie wtopa... A co jazgocze pr0 przez czat?: we loosing cuz u fackin snipers, muv!... Co Wy na to?
http://www.abload.de/img/bfbc2game2010-06-0910-hfhr.jpg http://www.abload.de/img/bfbc2game2010-06-0910-zhzh.jpg
na koniec ten pajac http://bfbcs.com/stats_pc/Nekronom78 .

To przykladowy idiota sniper-cop jakich jest zatrzesienie, nic nie zrobi, ba!, ma swieta misje: narzucic komus swoj 'styl' gry...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 9 cze 2010, 18:33 przez [Yossarian], łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2010, 12:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Up@ Kretyn zawsze bedzie kretynem, nie zaleznie od klasy ktora gra.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2010, 12:20 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
Idealny przykład debilizmu wtórnego.

Właśnie dla takich przypadków pisanie na forum że snajperów powinno się tępić jest błędem. Wchodząc do gry większość osób nie ma zielonego pojęcia co kto robi, co robi dany snajper itd. Porównywanie statów z nickiem też jest błędne bo w grze nie mamy pokazanych napisów z nickiem nad każdym z graczy gdzie oni biegają lub co robią. Jeśli na daną rundę trafi nam się że mamy w drużynie 10 snajperów to wcale nie znaczy że jeśli 7 z nich zmusimy na zmianę na powiedzmy asfalta to gra stanie się lepsza, po stokroć wolę 10 średnich snajperów niż 10 przymulonych asfaltów, rambiaków czy gustavowców.
Jak jeżdżę pojazdami opancerzonymi to też jako snajper a nie jako mechanik, więc taki idiota jak opisany powyżej po szybkiej dedukcji w jego ograniczonych zwojach mózgowych dochodzi do wniosku że jestem popapranym camperem a nie domyśli się że to dzięki takim graczom już dawno przebiliśmy się przez m-comy do których On nawet nie był w stanie dobiec żywy.
Czym się różni czołgista snajper co zaliczył rozbicie 3 m-comów zaliczył 5 zabić/0 zgonów i ma 1400 punktów od typowego campera co zabił 10 graczy ma 1350 punktów i tez ani razu nie zginął?
Czym się różni snajper biegający w pierwszej linii czy mieszający strzały odległościowe z bieganiem po pierwszej linii od campera siedzącego 2 kilometry od linii frontu?

W statystykach samej gry - niczym się nie różnią. ( w dalszym ciągu są piep@#$%$ snajperami.

I tak można gadać sporo.
Podstawą powinno być: Nie rób innemu co tobie nie miłe a gra stanie się grą a nie przepychanką maniaków.

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2010, 12:59 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
mam jedno pytanie: co snajper robi w czolgu?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2010, 13:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Niektorzy to juz maja tak zryta psyche na punkcie recona ze omgwtf! Wbilem na serwa ktory mial zakaz strzelania sniperkami. Wzialem recona+ns+c4(bo i mortar byl zabroniony) i pykam. 1..2...3...kill super sprawa! Nikt nie strzela snipami to dla mnie raj! Nagle pada glos ze zabijam snipa. Koles stwierdzil widzac mnie w str wookiego i ginac po 1 celnym strzale z polowy mapy, ze wale snipa (pewnie jak zginal to nie zlookal z czego oberwal haha). No to wyjasniam kretynowi OCB (admin to byl). Po nastepnych zejsciach mnie wywalil z serwa i to jakos przez pb bo wbic nie moglem. Zryty Beret i tyle.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2010, 13:18 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
capri napisał(a):
mam jedno pytanie: co snajper robi w czolgu?


A co snajper moze robic w czolgu oprocz zalatwiania potrzeb fizjologicznych? Przyjrzyj sie screenowi, moze skumasz...
http://www.abload.de/img/bfbc2game2010-06-0910-hfhr.jpg
i jescze robi to: http://www.abload.de/img/bfbc2game2010-05-1416-0sfc.jpg

@down: to wlasnie pierwszy czolg do ktorego wsiadlem w bazie us, w miedzyczasie zmienilem klase na mecha (zabilem, pobralem kit naprawilem i oddalem, robilem tak ze 2-3 razy :lol: ), bo jakims cudem nie bylo zadnego na tyle odwaznego, ktory mogl nadazyc za moim tankiem i mi zwyczajnie pomoc...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 9 cze 2010, 13:55 przez [Yossarian], łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2010, 13:22 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
capri napisał(a):
mam jedno pytanie: co snajper robi w czolgu?


Najczęściej rozwala m-comy w przeciwieństwie do "asfalta" który przyzwyczajony do szarż ułańskich traci czołg statystycznie w przeciągu 1/2 min a potem czeka 15 sek. na odrodzenie.


Ile razy nie uda mi sie wejść do czołgu na początku ( powiedzmy Aricy ) to czas oczekiwania na nowy czołg właśnie w tym czasie się zamyka. A ja tracę pierwszy czołg średnio dopiero przy trzecim lub czwartym m-comie a czasem nawet przy 5/6. Może wróg nie widzi czołgów jak sa prowadzone przez snajpera lub ten umie bardziej unikać pocisków wroga :P


Wczoraj na Arice grając łącznie 4 razy rozwaliłem ponad 12 m-comów ponad 28 czolgów wroga i całe stada mechaników, asfaltów, medyków i oczywiście snajperów co myślą że jak ktoś jeździ w czołgu to już kogo jak kogo ale snajpera nie widzi :)

podstawa w pojazdach to optyka i oczy dookoła głowy :)

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2010, 14:08 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2007, 14:13
Posty: 90
capri napisał(a):
mam jedno pytanie: co snajper robi w czolgu?

Też się czasem zastanawiam. Jak już jesteś Wookie to siedź w krzakach i zdejmuj operatorów P.Panc. Abrams to nie TAXI !! !! jak na polu gdzieś będziesz się musiał się ewakuować to masz mniejsze szanse na przetrwanie niż asfalt z granatami dymnymi :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2010, 14:43 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
XtrAbtar napisał(a):
capri napisał(a):
mam jedno pytanie: co snajper robi w czolgu?

Też się czasem zastanawiam. Jak już jesteś Wookie to siedź w krzakach i zdejmuj operatorów P.Panc. Abrams to nie TAXI !! !! jak na polu gdzieś będziesz się musiał się ewakuować to masz mniejsze szanse na przetrwanie niż asfalt z granatami dymnymi :)


Abtar... kazdy kto wylatuje z czolgu ktory jest pod mortarem lub obstrzalem wroga ma male szanse. Jedynie mech jesli wejdzie do tanka z wiertara i ma na tyle szczescia, ze zdazy wyskoczy i wskoczyc a jesio, ze dwie srubki dokrecic, ma jakie takie szanse. Najczesciej osobiscie zauwazam (jako niszczacy tanka i bedacy niszczonym), ze szanse sa zerowe. Jest kaboom i nic wiecej... A komunikat zeby wypierd. z czolgu jest sekwencja wyswietlana praktycznie w chwili zgonu. Poza tym, nie uzywam zadnych pojazdow jako taxi na spocik... Jedynie do podwozki(tylko quady lub samochody)/ataku na mcoma lub wroga, ale nie tak jak cwaniaki mechy walace z 2 km i g. robiac wrogowi, natomisat ciagle naprawiajace kazda obluzowana srubke, jak by dac im szpachle i farby, ryski zaczeliby szpachlowac i zamalowywac... Albo objazd mapy dookola, zeby ptaki po drzewach ploszyc lub zgubic droge do mcoma miedzy budynkami :stupid: Lub inny typ gracza, ledwo dostanie po tanku juz go nie ma, i sprzet przejmuje wrog...

Ale rodzi sie pytanie... jaka klasa ma prawo wg. np capri do obslugi bezzałogowego aparatu latającego? Moze jest jakis kurs w sp ktory przeoczylem? Lub jakis perk lub odznaczenie pozwalajace na pilotaz np snajperowi, czy universal asfalt soldier jest jedyna klasa mogaca pilotowac uav? jak i kazdy inny pojazd :lol:

Na marginesie: ilez to razy, widze taki obrazek: zdobyte pierwsze mcomy A i B (arica rush) a ogarniety pr0 kolezka (np porzucajacy uav, lub wlasnie nie wiadomo czego szukajacy w bazie) zamiast czolgu wybiera quada lum humma, zeby moze mu sie udalo zaliczyc przejechanie po pleckach wroga... Nozyk mi sie w kieszenie otwiera!

@ down: najczesciej zostaje w tanQ do konca i do konca naparzam, i njczesciej przynosi to rezultaty ;) troszke mnie podkurzyles z tymi taxi, bo kilkakrotnie zdarzylo nam sie pogrywac razem...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 9 cze 2010, 15:29 przez [Yossarian], łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2010, 15:03 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2007, 14:13
Posty: 90
@Yoss nie raz miałem sytuację, że wyskakiwałem na ARICE pod pierwszym B a za plecami eksplodował mój czołg. Wtedy granaty dymne na B i można uzbrajać :) Niestety najczęściej jest tak, że jestem tam sam i z tak zwaną motyką na słońce się porywam. Czasem się udaje czasem nie. Zdarza się jednak tak, że team jest ogarnięty i wtedy przemy pod osłona dymu aż miło patrzeć :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2010, 15:08 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
XtrAbtar napisał(a):
capri napisał(a):
mam jedno pytanie: co snajper robi w czolgu?

Też się czasem zastanawiam. Jak już jesteś Wookie to siedź w krzakach i zdejmuj operatorów P.Panc. Abrams to nie TAXI !! !!


taxi????? chyba wyssałeś tą teorie z własnego doświadczenia :(

Cytuj:
jak na polu gdzieś będziesz się musiał się ewakuować to masz mniejsze szanse na przetrwanie niż asfalt z granatami dymnymi :)


Bzdura totalna odnośnie ewakuacji i szans na przeżycie a do tego asfalt z dymnymi jest tak samo częsty w akcjach jak lekarz z dodatkami do leczenia :P

Dlatego mi zajmuje przejecie m-comów parę minut a nie czekanie aż nasze tickety spadną do niebezpiecznych 20.

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2010, 15:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
capri napisał(a):
mam jedno pytanie: co snajper robi w czolgu?



czeka jak kumaty inzynier bedzie strzelal z ckm, wysiadal i naprawial itd

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2010, 15:42 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2007, 14:13
Posty: 90
@Ramka ton Twojej wypowiedzi jest co najmniej nie na miejscu. Grałeś kiedykolwiek ze mną ?? NIE !! więc bardzo Cię proszę nie wylewaj swoich doświadczeń w ten sposób. Tak się składa, że gram obecnie tylko asfaltem i podczas ataku zawsze używam dymu, więc nie mów mi, że bzdurą jest większa szansa przeżycia pod osłoną dymu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 36  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL