Teraz jest 6 paź 2024, 12:34

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 406 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 lip 2010, 10:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2010, 00:11
Posty: 296
matzo napisał(a):
Jestem bardzo nie zadowolony :(

1. speak-box zajmuje mi połowę ekranu i nie mogę tego usunąć jest to mega irytujące.

http://img193.imageshack.us/img193/2820/errrp0.png
Obrazek

2. Grafika jest skopana nie da się grać na 1400x900... mam i7 (4x4Ghz i 8 wątków) + 8 DRR3 + FX cuda 1Gb i mam na LOW max 20 FPS, które czasami spowalnia !!!

3. Z gry zrobiła się platformówka -> boxy są za duże i w ogóle nie muszę celować, żeby SPASEm robić hedy z 200m. (Zawsze miałem kdr z sgunami oko 1 teraz 6)

http://img198.imageshack.us/img198/2585/err5.png
Obrazek

4. Tak samo nóż walę w powietrze a ten sam mi wroga zabija ... CO ZA EPIC :C


A były w tej bajce smoki ? Człowieku skąd ty się wziąłeś w ogóle ? Przy takim procku powinieneś mieć 100 FPS ! Ja mam Dual Core 2.7 podkręcony na 3.25, GF9600 GT 1024 i 3 GB ramu a mam minimum 30 klatek w największej zadymie... Rozdzielczość 1680x1050 i maksymalne detale, wygładzanie na 1 bo w XP nie da się więcej. Nożem w powietrze mówisz... może ci się pomyliło i grasz w inną grę ? Te twoje hedy z 200 metrów teraz też brzmią bardzo wiarygodnie...

_________________
Obrazek
Intel 3770K i7 3,5 GHz | GeForce GTX660 2048MB | Asrock Z77 Pro3
________8GB DDR3 1600 MHz | 22" 1680x1050 | Windows 7_______


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 10:33 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
Te pingi w przeglądarce serwerów to jakiś joke - serwer za 7 górami i 7 rzekami a u mnie wychodzi że grać będę na lanie.

Nowy chat jest ok - tylko chyba mniej osób zwraca na niego uwagę. Poprzednio jak ktoś coś napisał to kątem oka widziałem, ze jest coś nowego na ekranie (za szybko znikało) - teraz po prostu ignoruje się to pole w czasie gry. Możesz pisać i pisać a i tak nikt nie zauważy.
Kolejkowanie jest ok - tylko komu chce się czekać w kolejkach ? - mnie nie
Nie mam już lagów/freezów na catalystach 10,6 przy wchodzeniu na nową mapę.
Ale za to przy mniej więcej takim samym fpsie jak poprzednio mam wrażenie, że ruch jest jakiś taki mniej płynny niż przed patchem (pewnie się czepiam).

Fajne jest to, że wyszukiwarka zapamiętuje wszystkie ostatnie profile wyszukiwania - łacznie z trybem gry i lokalizacją serwerów.

technicznie jest lepiej - za to w grze raczej odwrotnie

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 10:34 
Offline

Dołączył(a): 7 maja 2010, 03:33
Posty: 52
Może rkmy to porażka ale bronie asfalta są teraz adekwatne do statystyk to samo z pukawkami inżyniera. Zdaje się wam że grzebali przy dmg a pewnie to przez poprawione hitboxy. Snajperki to teraz porażka. Tak zmienili bullet drop że nie wiadomo jak celowac.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 10:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2010, 16:06
Posty: 214
Lokalizacja: 071
Normalnie cały ten patch to porażka, a następny będzie jeszcze bardziej "porażkowniejszy" a następny po nim "epic fail porażka żal.pl". flame, flame, flame... może tak trochę konstruktywniej?

Jak dla mnie:

1. Wydajność: +/-tak jak było, nie lepiej, nie gorzej.

2. Przeglądarki, statystyki: tak jak było
+ zapamiętuje ustawienia
+ nalicza statsy po śmierci
+ większe punkty za przejęcia itp
+ M1 garand nalicza

3. Gameplay po 3h: gra się dobrze
+/- nóż działa, niestety znów ma lekkiego auto aima (zabiłem kolesia, który był na krawędzi FOV 100')
+ wolniejszy dart
+/- flary, które chyba trzeba wystrzelić jak masz darta, ale jeszcze pocisk nie leci (usuwa darta - do weryfikacji) + na sofcie czuć większego kopa broni
+/- smg są relatywnie słabsze, może i dobrze - to ma być broń na bliski kontakt
+ heli są zwrotne
- za tryb hard core
- za "przeładowanie" pod celownikiem i jakieś tam opisy co pojawiają się po spawnie przez 0,1sek

4. Mapy --- za vip map pack 3, czemu go nie dostaliśmy z patchem?

5. Chat
+/-- Fajnie że jest, szkoda że w miejscu, którego się nie ogląda wogóle, szkoda że zostaje prostokąt, szkoda że komunikaty automatycznie go włączają

_________________
i72600k@4.4@mugen3//4x4KHX@1700//580GTX.DCII@820/1800/4400//ASUSZ68PRO//2xOCZ120V2.R0//2xWDCB1T.R0//bq!800W//yesico-openair//MS-SW-X6//rzr-lchs(ref)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 10:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2010, 00:11
Posty: 296
A zmienili bullet drop ? Ja wczoraj nabiłem ze 38 headów i nie widziałem różnicy, może za mało gram snajperam... Ale ogólnie myślę że większość z tych obserwacji co niby zmienili to efekt placebo. Człowiek szuka na siłę co jest gorzej i zauważa rzeczy na które wcześniej nie zwracał uwagi i mysi że to nowy patch :D Bo chyba wcześniej było lepiej, jak wszyscy narzekają to ja też ponarzekam :P Ja tam w rozgrywce nie widzę jakichś drastycznych zmian...

_________________
Obrazek
Intel 3770K i7 3,5 GHz | GeForce GTX660 2048MB | Asrock Z77 Pro3
________8GB DDR3 1600 MHz | 22" 1680x1050 | Windows 7_______


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 11:09 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
DreamerMann napisał(a):
Może rkmy to porażka


RKMy - porażka :shock:

pograłem chwilę - PKM LMG, M60, SAW - zabija skutecznie na śmierć i to dużo szybciej niż poprzednio trzeba tylko przycelować
nawet ten chiński złom 88LMG zaczął jako tako działać tzn nie wzbudza u mnie mdłości i mogę już tym grać - w końcu zrobię na tym brąz :lol:

coś czuje, ze ludzie którzy przyzwyczaili się do poprzednich charakterystyk broni mają po prostu problem z przystosowaniem sie do zmian - tak jak i ja je mam z PM'ami - Enga.

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 11:29 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2010, 19:37
Posty: 20
MichelCat napisał(a):
rafalsky82 napisał(a):
eno panowie czy nie ma tu madrej osoby ktora by udzieliła odpowiedzi na moje pytanie dotyczace dlaczego podczas szukania gier gra mi sie wiesza chociarz przed zainstalowniem najnowszego patch gra smigała i nie było z nia problemow nawet ja juz odinstalowałem i zaistalowałem od nowa i lipa pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!


Na to nie ma konkretnych odpowiedzi - ogólnikowo: może masz śmietnik w rejestrze, może masz konflikty ze sterownikami, może masz konflikty przez jakieś kodeki, za dużo procesów w tle... a może uruchom z prawami administratora, sprawdź firewalle, wyłączaj antywirusy i cały ten osprzęt chroniący na czas grania itd. i skieruj się bardziej w dział z problemami, może tam są osoby, które mają rozwiązanie tego problemu.


nie tylko ty masz takie problemy wystarczy rzucić okiem na forum EA masa błedów wyskoczyła... to był jeden update w jedeń dzień wsszytko chodzi a na drugi wyszukiwarka ledwo chodzi a gra się freezuje...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 11:34 
Offline

Dołączył(a): 5 cze 2006, 11:30
Posty: 20
Lokalizacja: K-Koźle
ptaku71 napisał(a):
4. Mapy --- za vip map pack 3, czemu go nie dostaliśmy z patchem?


Cytując zh1nt0 (na Twitterze):
"We'll enable map pack 3 once we see that the new game client + servers are stable. (You will not need to download anything.) "

_________________
Adamson


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 11:53 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
ogólnie OK, ale... heli jest nie do stracenia z flarami :/ Isla Inocents, leci hind, dart, zmiana na rpg, flara, i od początku, a co najgorsze w kółko Macieju. jedyna nadzieja, że na ffa będzie mało dobrych pilotów i/lub ludzie będą zapominać wziąć flary, w innym przypadku będzie znowu po 50 fragów z heli. mg36 bardzo mi leży, choć ten krzyżyk na HC trochę przypał. niech dadzą jakieś nowe mapy do rush'a, tym bardziej że mają je gotowe.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 11:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2010, 00:11
Posty: 296
Ciekaw jestem czy będą kiedyś jakieś faktycznie nowe mapy a nie tylko nowe tryby na tych samych :/

_________________
Obrazek
Intel 3770K i7 3,5 GHz | GeForce GTX660 2048MB | Asrock Z77 Pro3
________8GB DDR3 1600 MHz | 22" 1680x1050 | Windows 7_______


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 11:57 
Offline

Dołączył(a): 17 kwi 2007, 13:52
Posty: 243
Lokalizacja: Bydgoszcz
capri napisał(a):
ogólnie OK, ale... heli jest nie do stracenia z flarami :/ Isla Inocents, leci hind, dart, zmiana na rpg, flara, i od początku, a co najgorsze w kółko Macieju. jedyna nadzieja, że na ffa będzie mało dobrych pilotów i/lub ludzie będą zapominać wziąć flary, w innym przypadku będzie znowu po 50 fragów z heli. mg36 bardzo mi leży, choć ten krzyżyk na HC trochę przypał. niech dadzą jakieś nowe mapy do rush'a, tym bardziej że mają je gotowe.


To chyba zwiększy teraz ilość posiadaczy CG, bo będzie nim łatwiej (poprzez szybkość lotu pocisku) zestrzelić helkę

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 12:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2010, 10:01
Posty: 88
O jednej rzeczy jeszcze chyba nikt nie wspomniał: w przeglądarce serwerów HC ma teraz faktycznie rozróżnienie. Jest złota ikonka HC i srebrna ikonka HC. Nie sprawdzałem która jest która, ale to by się zgadzało z zapowiedzią, że będą rozróżniać HC i modified.
... chyba, że to już wcześniej było i nie zauważyłem :oops:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 12:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 16:49
Posty: 245
Lokalizacja: Bar "100 Radów"
WhoCash napisał(a):
O jednej rzeczy jeszcze chyba nikt nie wspomniał: w przeglądarce serwerów HC ma teraz faktycznie rozróżnienie. Jest złota ikonka HC i srebrna ikonka HC. Nie sprawdzałem która jest która, ale to by się zgadzało z zapowiedzią, że będą rozróżniać HC i modified

Mógłbyś napisać coś więcej m.in na czym polega to modyfikowanie?

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 12:37 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Adriano47 napisał(a):
WhoCash napisał(a):
O jednej rzeczy jeszcze chyba nikt nie wspomniał: w przeglądarce serwerów HC ma teraz faktycznie rozróżnienie. Jest złota ikonka HC i srebrna ikonka HC. Nie sprawdzałem która jest która, ale to by się zgadzało z zapowiedzią, że będą rozróżniać HC i modified

Mógłbyś napisać coś więcej m.in na czym polega to modyfikowanie?


Wyglada na to (po kilku grach), ze te ze zlotom guffkom to bardziej hc ;) , ze srebrna mniej (trza by gdzie u dice poszukac wyjasnien...)
I co ciekawe... chyba zmniejszyl sie spadek po dobraniu ammo magnum (tzn nie odczuwal zebym musial inaczej celowc...) :lol: a bez owego magnum (dla snajpa, poniewaz w innych klasach jest wyczuwalna roznica-moim zdaniem), czy zloty czy srebny hc = soft.

edit:
i co mi sie b. podoba , wysokie kary w punktach za tk! yea! choc sam od czasu do czzasu kogos stukne... Dzisiaj kolo wjechal pod czolga na ktorego zarzucalem mortara= -175 (byl w hammmv) :lol: i info 3 tk = kick! yea! koniec rambo z akcja padnij powstan na ustach!

edit2:

Obrazek
zabija zanim jest komunikat... chyba lekka przesada... :shock:

@down: moze tak moze nie... bo na tych z glowka zlota i tak hp jest jak na tych srebrnych... (moim skromnym zdaniem) i nie jestem 100% jak oni to sobie wymyslili ;)

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 1 lip 2010, 13:10 przez [Yossarian], łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 13:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2006, 10:32
Posty: 789
Lokalizacja: 3miasto
[Yossarian] napisał(a):
Adriano47 napisał(a):
WhoCash napisał(a):
O jednej rzeczy jeszcze chyba nikt nie wspomniał: w przeglądarce serwerów HC ma teraz faktycznie rozróżnienie. Jest złota ikonka HC i srebrna ikonka HC. Nie sprawdzałem która jest która, ale to by się zgadzało z zapowiedzią, że będą rozróżniać HC i modified

Mógłbyś napisać coś więcej m.in na czym polega to modyfikowanie?


Wyglada na to (po kilku grach), ze te ze zlotom guffkom to bardziej hc ;) , ze srebrna mniej (trza by gdzie u dice poszukac wyjasnien...)
To proste:
złota - 100% tryb hardcore
srebrna - serwer modyfikowany czyli np. softcore bez killcam lub ff on lub spotting off itd.
bez znaczka - 100% softcore


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 406 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 28  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL