Teraz jest 6 paź 2024, 12:35

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 406 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 lip 2010, 13:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2010, 10:01
Posty: 88
Adriano47 napisał(a):
Mógłbyś napisać coś więcej m.in na czym polega to modyfikowanie?

O ile się nie mylę to z ostatnią łatką weszła możliwość edytowania ustawień serwerów. Przez to pojawiły się serwery SC bez mini mapek itd. Zmiany bardziej kosmetyczne, no ale to admin decyduje. Problem był w tym, że po takiej zmianie serwer pojawiał się w przeglądarce jako HC. Czyli musiałeś patrzyć na opis serwera, żeby wiedzieć czy jest faktycznie HC, czy tylko modyfikowany.
Zgodnie z zapowiedzia Dice w tej łatce miało wejść rozróźnienie na serwery SC, serwery modyfikowne i serwery HC. I tym najwidoczniej są właśnie złote i srebrne czaszki :) [EDIT]Z resztą właśnie mnie ktoś uprzedził i już wyjaśnił trochę krócej :wink:

Tyle gwoli wyjaśnienia, a tera pytanie do osób posiadających serwery: jest ta opcja 'infantry only' czy jej nie ma ? Grałem wczoraj tylko godzinę, więc może po prostu nie trafiłem na takowy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 13:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2006, 10:32
Posty: 789
Lokalizacja: 3miasto
WhoCash napisał(a):
Tyle gwoli wyjaśnienia, a tera pytanie do osób posiadających serwery: jest ta opcja 'infantry only' czy jej nie ma ? Grałem wczoraj tylko godzinę, więc może po prostu nie trafiłem na takowy.
Jest ale trzeba zdjąć ranking, rankingowe inf only pojawią się po następnym patchu.
http://forums.electronicarts.co.uk/16286926-post25.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 13:14 
Offline

Dołączył(a): 17 kwi 2007, 13:52
Posty: 243
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ale widzę jest limit wojaków danej klasy, tylko tutaj admini muszą to robić z głową, by nie było takiej jatki jak na BF2 Project Reality, gdzie nieraz bili się o pozyskanie klasy recon lub innej.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 13:16 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
MichelCat napisał(a):
Ale widzę jest limit wojaków danej klasy, tylko tutaj admini muszą to robić z głową, by nie było takiej jatki jak na BF2 Project Reality, gdzie nieraz bili się o pozyskanie klasy recon lub innej.


a wyglada to tak:
Obrazek
zabija zanim jest komunikat... chyba lekka przesada... :shock: czyli nawet nie wiesz za co giniesz i na co zmienic...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 1 lip 2010, 13:19 przez [Yossarian], łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 13:17 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
Za ustrzelonego w 100% m-coma z czołgu wczoraj zaliczyłem ponad 500 oczek :)
Każdy strzał wchodził za 60 oczek (Abrams z optyką) - 50+10 drużynowe więc całkiem fajowo teraz :)

Arica w Ataku:
1 czołg i najpierw rozbiłem całkowicie B - zaliczając jednego obrońce ( chyba koniecznie chciał sprawdzić dlaczego m-com cały czas mu mruga :)
Potem jakiś T90 się przypętał a po chwili zapadł się m-com A.
przed bramą i po drodze ustrzeliłem jeszcze 2 oszołomionych snajperów i zaliczyłem kilka asyst strzelca.
Pierwsza faza na Arice 1350 oczek, 0 śmierci i strat na czołgu przy 92 ticketach w atakujących.

Teraz muszę dokładnie przeliczyć ile wychodzi za samotne ustrzelenie m-coma.

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 13:18 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
250 za czystego mortara ;)

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 13:30 
Offline

Dołączył(a): 17 kwi 2007, 13:52
Posty: 243
Lokalizacja: Bydgoszcz
[Yossarian] napisał(a):
MichelCat napisał(a):
Ale widzę jest limit wojaków danej klasy, tylko tutaj admini muszą to robić z głową, by nie było takiej jatki jak na BF2 Project Reality, gdzie nieraz bili się o pozyskanie klasy recon lub innej.


a wyglada to tak:
Obrazek
zabija zanim jest komunikat... chyba lekka przesada... :shock: czyli nawet nie wiesz za co giniesz i na co zmienic...


Nigdzie nie można dotrzeć do informacji czy ubije Ciebie z klucza, bo wziąłeś limitowaną klasę po wyczerpaniu limitu? Z resztą powinien być tylko komunikat zamiast killa i gratisowych -50 pts. Bo z kiej paki mam wiedzieć czy nie przekroczę limitu danej klasy wchodząc na serw.

Kuriozum.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 13:41 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Info pojawilo sie (chyba) po trzecim killu, zmiana squadu/otwarcie nowego nie pomaga, sam komunikat migna moze 2 sekundy... serwer full hc :lol: i ja jako obronca... chore...


@down:
dziekuje koledze za opinie. zapewne kolega noobek cg...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 1 lip 2010, 13:53 przez [Yossarian], łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 13:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2005, 23:43
Posty: 706
Wreszcie jakaś opcja na bezużytecznych noobów :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 13:50 
Offline

Dołączył(a): 23 mar 2010, 15:00
Posty: 3
witam
mam pewien problem jesli chodzi o namierzanie ostrzałem możdzieżowym a mianowicie po jednym ataku po odczekaniu na kolejną mozliwośc bardzo cięzko znowu cos namierzyc wiem ze jest to wina nowego patcha czy ktoś juz sie z tym spotkał????????


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 13:54 
Offline

Dołączył(a): 7 maja 2010, 03:33
Posty: 52
Equilibrium napisał(a):
Wreszcie jakaś opcja na bezużytecznych noobów :)


Możliwe, że bezużyteczne nooby wybiorą szybciej recona niż gracz co ogarnia tą klasę...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 13:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2005, 23:43
Posty: 706
Problemów z ludźmi nie da się rozwiązać, można tylko ograniczać. Lepsze dwa nooby niż 12 ;)

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 lip 2010, 13:59 przez Equilibrium, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 13:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2010, 10:01
Posty: 88
[Yossarian] napisał(a):
Info pojawilo sie (chyba) po trzecim killu, zmiana squadu/otwarcie nowego nie pomaga, sam komunikat migna moze 2 sekundy... serwer full hc :lol: i ja jako obronca... chore...

Po części to oczywiście wina engine, że nie ma tej informacji, ale z drugiej strony opis serwera istnieje nie bez powodu. Jeśli admin coś zmienia to powinien to gdzieś napisać, żeby każdy wchodzący miał świadomość w co zaraz będzie grał i jak się go ogranicza.
Chyba, że Yoss wbiłeś tak szybko na recona, że nie zauważyłeś opisu :wink: :P :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 14:03 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
WhoCash napisał(a):
[Yossarian] napisał(a):
Info pojawilo sie (chyba) po trzecim killu, zmiana squadu/otwarcie nowego nie pomaga, sam komunikat migna moze 2 sekundy... serwer full hc :lol: i ja jako obronca... chore...

Po części to oczywiście wina engine, że nie ma tej informacji, ale z drugiej strony opis serwera istnieje nie bez powodu. Jeśli admin coś zmienia to powinien to gdzieś napisać, żeby każdy wchodzący miał świadomość w co zaraz będzie grał i jak się go ogranicza.
Chyba, że Yoss wbiłeś tak szybko na recona, że nie zauważyłeś opisu :wink: :P :lol:

No wlasnie studiowalem opisy (gdzie powinno widniec odpowiednie info!)... a prawda jest taka, ze w kazdej klasie sa noby, i zapewne ktorys z kolegow bedzie sie wbijal ze swoja klasa i sie zdziwi jak ja, a dodatkowo pomysli: tja noobki szmaca moja ulubiona klase... co dla mnie nowoscia w reconstwie nie jest zadna...:evil:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 14:27 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, 17:14
Posty: 1116
Lokalizacja: Poznań
Administracja serwerem daje mozliwośc ograniczania nie tylko klas ale i broni,
Może się okazać że lepiej ograniczyć jakąś konkretna broń a nie klasę. A swoja drogą przy zmianie mapy powinno byc tak iż daną klasę mogą wybierać statystycznie najlepsi np. snajpe wybiera 5 graczy a slotów jest 3 to trzech z najwyższym poziomem w danej klasie ją dostaje.
Ale i tak nie mam systemu który wszystkim dogodzi.

_________________
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 406 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 28  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL