Teraz jest 6 paź 2024, 14:39

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 406 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 lip 2010, 19:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2007, 18:56
Posty: 180
Lokalizacja: Mchy
Jaki niewypał z tym patchem ,oddawać poprzednią wersję gry.
Tyle zachodu i kupa.
Nigdy gra nie wywalała do pulpitu ,a teraz tak.
Qrwa były spawnlagi dało się obejść problem ,a teraz laguje przez całą grę (przy pingu wg gry 95 wg przeglądarki 35).
Po spatchowaniu grałem około 1h w tym czasie 2xpulpit , 3 różne serwery i na każdym lagi.

WTF DICE

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 20:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2010, 21:14
Posty: 102
Lokalizacja: Pole bitwy
Mnie wnerwia w nowym patchu po dłuższej grze tylko to, że: nie mogę nabić platyny na nożu z powodu knife buga, flary są "na" perku, dalej mam jebooczne światło u ruskich w helce. Z plusów: G3 wróciło do formy, fajniejszy handling helikopterów (w sumie to tylko apacza bo blakhołk wg. mnie taki sam) - może nie jest jakiś ultra realistyczny, jednak da się robić ostrzejsze manewry.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 20:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2005, 23:43
Posty: 706
Zgedi napisał(a):
Ktoś słusznie zapytał.Na co poszło te 900mb :) Czat,flary i prędkość tracera...to musi warzyć :lol:

1/4 z tego, to nowe tryby.

@down
Zgadzam się - internet to wspaniałe miejsce do wyrażania sarkazmu.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 lip 2010, 22:58 przez Equilibrium, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 21:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2010, 21:14
Posty: 102
Lokalizacja: Pole bitwy
Equilibrium napisał(a):
Zgedi napisał(a):
Ktoś słusznie zapytał.Na co poszło te 900mb :) Czat,flary i prędkość tracera...to musi warzyć :lol:

1/4 z tego, to nowe tryby.

Ktoś tu nie potrafi wyczuć sarkazmu :) .

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 23:16 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, 17:25
Posty: 61
Ja tam po patchu nie mam żadnych problemów poza drobiazgiem z wyszukiwarką serwerów - każdy serwer ma ping 999 a reszta w ogóle nie ma, więc muszę patrzeć na nazwy skąd jest serwer aby nie mieć laga.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, 23:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
MoS_ST[PL] napisał(a):
Qrwa były spawnlagi dało się obejść problem ,a teraz laguje przez całą grę (przy pingu wg gry 95 wg przeglądarki 35).
WTF DICE


Potwierdzam lagi są i to dość czesto. Zauważyłem ze jak ten P13Prz0ny czat się włacza to też zacinki sie pojawiaja. Gra niedłgo sięgnie dna hehe

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2010, 05:57 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2010, 22:40
Posty: 63
mi nic nie laguje, a strzelba 40mm jest teraz świetna.Ostatnio strzelając z niej dostalem tytuł "40mm noob" :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2010, 06:59 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 11:59
Posty: 8
Patch jest OK :!: Nie wiem czego wy się czepiacie :?: :?: Nie laguje, nie wywala mnie z gry, wyszukiwarka działa już w miarę przyzwoicie :P. Wreszcie jest kucanie na nocniku na stałe :lol: bo od tego faktycznie palec już zaczynał boleć
Ludzie nie podoba wam się rozmiar i pozycja czatu zmieńcie ją sobie "`" i po sprawie i już wam przeszkadzać nie będzie :!: :!:
Czepiacie się że granatnik 40mm wrócił do dawnej śmiertelności i zabija za dobrze :!: :shock: Obudźcie się :!: w realu granatnik 40mm zdetonowany na otwartej przestrzeni i w promieniu 7m mamy same trupy :lol: :lol:
Flary dla heli przetestowane i działają OK. Wziąć wystarczy perk ten z chmurką i kiedy dostanie się trakerem to trzeba od razu odpalić flary, alternatywnym strzałem takim jaki mamy ustawiony w opcjach :D :). Efekt jest taki jak by ktoś nam po prosu zdjął trakera z heli :D . Jeśli ktoś będzie czekał z wystrzeleniem flar aż do momentu jak będzie leciał w niego pocisk to już po ptokach :?

Co do balansu broni :?: człowiek znowu się przyzwyczai :) :o
Nie czepiajcie się pierdół patch jest OK
Jeśli kogoś wywala do pulpitu lub z gry to nie sobie zrobi przegląd kompa
Pozdrawiam i miłego grania


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2010, 07:45 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Omega_WoS napisał(a):
Patch jest OK :!: Nie wiem czego wy się czepiacie :?: :?: Nie laguje, nie wywala mnie z gry, wyszukiwarka działa już w miarę przyzwoicie :P. Wreszcie jest kucanie na nocniku na stałe :lol: bo od tego faktycznie palec już zaczynał boleć
Ludzie nie podoba wam się rozmiar i pozycja czatu zmieńcie ją sobie "`" i po sprawie i już wam przeszkadzać nie będzie :!: :!:
Czepiacie się że granatnik 40mm wrócił do dawnej śmiertelności i zabija za dobrze :!: :shock: Obudźcie się :!: w realu granatnik 40mm zdetonowany na otwartej przestrzeni i w promieniu 7m mamy same trupy :lol: :lol:
Flary dla heli przetestowane i działają OK. Wziąć wystarczy perk ten z chmurką i kiedy dostanie się trakerem to trzeba od razu odpalić flary, alternatywnym strzałem takim jaki mamy ustawiony w opcjach :D :). Efekt jest taki jak by ktoś nam po prosu zdjął trakera z heli :D . Jeśli ktoś będzie czekał z wystrzeleniem flar aż do momentu jak będzie leciał w niego pocisk to już po ptokach :?

Co do balansu broni :?: człowiek znowu się przyzwyczai :) :o
Nie czepiajcie się pierdół patch jest OK
Jeśli kogoś wywala do pulpitu lub z gry to nie sobie zrobi przegląd kompa
Pozdrawiam i miłego grania


W realu nie nap...... sie z cg do ludzi, snajpow jest 1/100 soldatow (np), i nie potrzebujesz perkow zeby walnac z karabinka zamontowanego w wiezyczce czolgu lub zeby go zadymic, czy zeby miec 2 rakiete/flare w heli, lub modlic sie, czy ci sie noz wbije. To gra, i to w dodatku, miernie zbalansowana.
To co piszemy to uwagi/odczucie/marzenia na temat gry(glupsze, madrzejsze-roznie bywa) oraz 'poradnictwo' wszelakie. Subiektywnie odczuwasz wszystko jest cacy <-- wspaniale dla ciebie. Inni uzytkownic mysla inaczej (np temat o optymalizacji gry) i maja do tego prawo...
Dodam jeszcze: ciesz sie, ze to gra, jakis med moze ciebie od czasu do czasu wskrzesic.

pozdrawiam i milego grania

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2010, 08:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2010, 16:06
Posty: 214
Lokalizacja: 071
[Yossarian] napisał(a):
[...]Inni uzytkownic mysla inaczej (np temat o optymalizacji gry) i maja do tego prawo... [...]


Zgodzę się, że każdy ma prawo do swojego zdania, ale jak ktoś jest zadowolony to najczęściej siedzi cicho, bo o czym ma pisać. Przez to czytam prawie same narzekania. Bądźmy trochę bardziej obiektywni, nowy patch ma swoje plusy, a na pewno wyszedł o wiele lepiej niż poprzedni.

Cytat z filmu Miś: "Niech te plusy nie przesłonią wam minusów" - i nikt nie dostrzega zmian na lepsze, tylko negatywy (najczęściej w stylu "dalej tego nie poprawili").

_________________
i72600k@4.4@mugen3//4x4KHX@1700//580GTX.DCII@820/1800/4400//ASUSZ68PRO//2xOCZ120V2.R0//2xWDCB1T.R0//bq!800W//yesico-openair//MS-SW-X6//rzr-lchs(ref)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2010, 08:12 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Dodam bo zapomnialem:
Chat, niestety jest on potrzebny przynajmniej przez 1min gry, zeby przeczytac rules na forum, zeby sie nie zdziwic, tak jak ja:
[Yossarian] napisał(a):
MichelCat napisał(a):
Ale widzę jest limit wojaków danej klasy, tylko tutaj admini muszą to robić z głową, by nie było takiej jatki jak na BF2 Project Reality, gdzie nieraz bili się o pozyskanie klasy recon lub innej.


a wyglada to tak:
Obrazek
zabija zanim jest komunikat... chyba lekka przesada... :shock: czyli nawet nie wiesz za co giniesz i na co zmienic...


Jeno jak dla mnie, wolabym miec info z gry na lewo a czata na prawo.

Poza tym, uwazam, ze patch ten jest na 0 dla gry, tu naprawil tam napsul, tu dodal tam ujal. To tak jak nowe stare mapy w grze :lol:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2010, 08:36 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
[Yossarian] napisał(a):
W realu nie nap...... sie z cg do ludzi, snajpow jest 1/100 soldatow (np), i nie potrzebujesz perkow zeby walnac z karabinka zamontowanego w wiezyczce czolgu lub zeby go zadymic, czy zeby miec 2 rakiete/flare w heli, lub modlic sie, czy ci sie noz wbije. To gra, i to w dodatku, miernie zbalansowana.
To co piszemy to uwagi/odczucie/marzenia na temat gry(glupsze, madrzejsze-roznie bywa) oraz 'poradnictwo' wszelakie. Subiektywnie odczuwasz wszystko jest cacy <-- wspaniale dla ciebie. Inni uzytkownic mysla inaczej (np temat o optymalizacji gry) i maja do tego prawo...
Dodam jeszcze: ciesz sie, ze to gra, jakis med moze ciebie od czasu do czasu wskrzesic.

pozdrawiam i milego grania


to i ja jeszcze dodam że w realu gość trafiony w dłoń, stopę, ręke czy biodro - albo trafi do lekarza albo jak będzie miał pecha wykrwawi się - za to na pewno nie biegnie radośnie sobie dalej i strzela do wszystkiego co popadnie - jak w tej co słusznie Yoss zauważył - GRZE !

Odwołania do reala nie mają żadnego sensu. Chcesz reala - baw się w paintballa - choć to i tak tylko szczątkowa imitacja prawdziwego konfliktu zbrojnego. Ot czysty fun i siniaki na ciele.
A BFBC2 - to gra, zwykła zabawka - nawet nie symulator tylko typowa strzelanka coraz bardziej przypominająca jakiś Death Match a nie grę serii BF.

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2010, 08:49 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2010, 12:25
Posty: 36
Dziwi mnie w nowych patchu to że praktycznie każdą pukawką teraz się ściąga dobrze. Nawet f2000 jest teraz bardzo użyteczne. W ogóle z każdym patchem wydaje się jakby to była inna gra. Te poprawione hitboxy są niby ok, tyle że teraz ze wszystkiego jakoś za łatwo ubić wroga (lub oni Ciebie )...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2010, 09:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2010, 19:19
Posty: 27
Lokalizacja: Dziękuję, wolę grać w wersji angielskiej.
Bardzo mi przykro, że nie mogę jak na razie uczestniczyć w sporze, co wprowadza nowy patch i które z tych zmian są in plus lub wręcz przeciwnie, ponieważ... Nie mogę ściągnąć patcha.

Przyznaję, moje łącze po prostu nie jest stabilne, przyczyny znaleźć nie potrafię, but srsly, w cywilizowanym świecie auto-patcher służy do pobierania mniejszych i większych update'ów (vide WoW), których postęp w ściąganiu jest zapisywany na dysku tak, że w przypadku przerwania połączenia można proces wznowić od momentu, w którym coś poszło źle (like every game with auto-patcher I've played in last years). DICE chyba tkwi gdzieś dalej w połowie lat dziewięćdziesiątych, a ta cała idea internetu nie do końca jest dla tych ludzi zrozumiała, co widać chociażby w fatalnej komunikacji z community - że wspomnę tylko ostatni poniedziałkowy skecz, w którym dwóch facetów z EA/DICE przez kilka godzin powtarzało wyłącznie "dunno" w temacie patcha... Totally not funny.

Edycja: Kiedy w końcu po dwóch dniach wysmażyłem posta na temat auto-patchera, ten podjął chęć współpracy... Przypomina mi to niedawną sytuację, w której ktoś opisał na blogu to, jak UbiSoft leci sobie w kulki przy wydawaniu gier na X-pudło w Polsze, zaś że wpis zyskał popularność (link), Ubi próbowało kupić niezadowolonego blogera, wysyłając mu gratis (drugi link). A przynajmniej taki jest mój odbiór, bo zdarzało mi się czytać na blogach o przypadkach reklamacji, w których Ubi wychodziło z założenia łajszudajgiwadem.

Edycja 2: Drobna korekta podanych linków.

_________________
Nie zajmuję się już FAQ - z pozdrowieniami dla DICE, które z każdym kolejnym patchem obniżało mi liczbę FPS-ów aż do granicy 9-12.


Ostatnio edytowano 2 lip 2010, 09:54 przez Piromaniack, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2010, 09:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sty 2010, 11:49
Posty: 43
Lokalizacja: Koszalin
Skoro chcecie realizmu polecam ArmA 2 Operation Arrowhead :) ponoc wychodzi na dniach :).

Skoro juz sie czepiacie strzelb i innych broni.... nie kumam czemu nikt nic nie mowi o naprowadzanym na strzalke(WTF?) pocisku RPG.... znajdz mi to ktos w realu. :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 406 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 28  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL