Teraz jest 7 paź 2024, 08:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 lip 2010, 06:53 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
Są servery sniper only ale niestety przez 90% time puste. Osobiście snajperem gram tylko na NO_HC bo inaczej nigdy bym sobie marksman-pinów nie ugrał i poza tym na NO_HC jest więcej siedzących/stojących w miejscu - kampiących noobów -> więcej punktów z odległości.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2010, 10:01 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
No właśnie - ta gra jest szalona - nie da się przystanąc na chwilę rozejrzeć sie obrać kierunek/taktykę bo zaraz jakaś kampiąca góra kompostu walnie ci heada. Po ostatnim patchu dołączyli do nich kampiący medycy z pkm'ami i M60 oraz asfalci z Abakanem. To już nie jest nawet substytut Battlefield :(

Mnie tez z PM'ów jakoś dziwnie szybko wchodzą heady z dość sporej odległości. Dziwne to jest...

Czekam na BF3 - i... gram sobie nadal w BC2 po prostu nie ma nic innego czym mógłbym się zinteresować
COD - więcej cheaterów niż wystrzelonych kul
BF2 - jakoś dziwnie wygląda w 1680x1050 - postacie wroga sa jakieś takie malutkie, minimapa owalna - szkoda (wczoraj próbowałem pograć)


PS zaliczyć glebę po strzale Asmo to nie wstyd. Wstydem jest jak w drużynie mam kilku, nastu wookich...

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2010, 10:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2010, 20:11
Posty: 105
Znam ten ból, kiedy ty walczysz na froncie i dostaniesz banie a reszta drużyny kampi w krzakach, lub na dachach za fragiem zamiast pozbywać się sniper`ów wroga i spotować. Po po prostu mnie krew zalewa jak widzę coś takiego.

Ale cóż zrobić jak połowa snipów nie ukończyła 12 lat.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2010, 11:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
Blurr napisał(a):
Znam ten ból, kiedy ty walczysz na froncie i dostaniesz banie a reszta drużyny kampi w krzakach, lub na dachach za fragiem zamiast pozbywać się sniper`ów wroga i spotować. Po po prostu mnie krew zalewa jak widzę coś takiego.

Ale cóż zrobić jak połowa snipów nie ukończyła 12 lat.

Nic dziwnego - zaczęły się wakacje, skończyły szkolne obowiązki - teraz to już nie warto czekać do nocy, żeby nubki poszły spać - trzeba będzie popróbować wcześnie rano. :lol:
W tej grze niestety trzeba mieć cohonez - a wielu nie ma - bo wątpię, żeby ludzie nawet nie potrafili zmienić drużyny, kiedy jest różnica rzędu np. czterech ludków. Atak - przecież można zginąć - a kdr spadnie. Jak ktoś nie potrafi wykazać odrobinki poświęcenia sprawie innej, niż własne staty (choć nie rozumiem tego - w końcu za atak też się dostaje punkty) - w jakiejś głupiej gierce, to ja nie wiem, jak sobie poradzi w prawdziwym życiu. :?

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Ostatnio edytowano 4 lip 2010, 11:07 przez _OskaR, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2010, 11:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 16:49
Posty: 245
Lokalizacja: Bar "100 Radów"
Wprowadziłem u siebie limit na snajperów (4) gra się bardziej dynamicznie tylko że co jakiś czas ktoś rzuci "administrator noob" :lol: ale zostają :wink: a pozostali nie wyklinają już snajperów a powiedziałbym że zaczynają ich wspierać.Ammo i apteczka koło wookiego leżą bo teraz snajp to jest ktoś :wink:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2010, 11:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2005, 17:51
Posty: 438
Lokalizacja: Wawa
Blurr napisał(a):
Ale cóż zrobić jak połowa snipów nie ukończyła 12 lat.
Im młodszy tym blizej miejsca akcji zajmuje pozycje- po tym poznacie z iloletnim snajperem mamy do czynienia.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2010, 11:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
_OskaR napisał(a):
. Jak ktoś nie potrafi wykazać odrobinki poświęcenia sprawie innej, niż własne staty - w jakiejś głupiej gierce, to ja nie wiem, jak sobie poradzi w prawdziwym życiu. :?


bedzie bronil wlasnej dupy a kumpla wsadzi na mine

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2010, 12:02 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
Adriano, daj namiary na Twoj serwer :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2010, 13:43 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 13:58
Posty: 124
Ev0 napisał(a):
Blurr napisał(a):
Ale cóż zrobić jak połowa snipów nie ukończyła 12 lat.
Im młodszy tym blizej miejsca akcji zajmuje pozycje- po tym poznacie z iloletnim snajperem mamy do czynienia.

Ciekawa teoria, ale raczej nie ma potwierdzenia w faktach.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2010, 13:45 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
Czyli co .. ja strzelam najskuteczniej z 300 to mam 3 latka ?

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2010, 14:04 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
raczej 33, chyba ze ten 30m od akcji ma 3 miesiące.

choć teoria sama w sobie kompletnie z dÓpy ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2010, 16:44 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Jestem snajpem dla ktorego max odleglosc do wroga odmierza moj mortar, min odlegosc to moj noz (pistoli nie uzywam raczej).
Nie podoba mi sie akcja z ograniczaniem na pale snajpow na serwach, jak i innych klas:
[Yossarian] napisał(a):
Dodam bo zapomnialem:
Chat, niestety jest on potrzebny przynajmniej przez 1min gry, zeby przeczytac rules na forum, zeby sie nie zdziwic, tak jak ja:
[Yossarian] napisał(a):
MichelCat napisał(a):
Ale widzę jest limit wojaków danej klasy, tylko tutaj admini muszą to robić z głową, by nie było takiej jatki jak na BF2 Project Reality, gdzie nieraz bili się o pozyskanie klasy recon lub innej.


a wyglada to tak:
Obrazek
zabija zanim jest komunikat... chyba lekka przesada... :shock: czyli nawet nie wiesz za co giniesz i na co zmienic...


Jeno jak dla mnie, wolabym miec info z gry na lewo a czata na prawo.

Poza tym, uwazam, ze patch ten jest na 0 dla gry, tu naprawil tam napsul, tu dodal tam ujal. To tak jak nowe stare mapy w grze :lol:


xmariusz napisał(a):
dzis gralem na fajnym serverze, jak ktos wybieral snajpera to od razu ginal :p

W twoim wypadku zapytam, jak ci leci z 40mm granatnikiem :lol: , moze podac ci namiar na server z banami za uzywanie, zebys sie kiedys nie pomylil i nie poczuw przyplywu energi po smierci z nie do konca znanej przyczyny?
Dodam, ze trafianie 'w kostke' na hc to przeszlosc dla snajpow(bez ammo magnum), natomiast 40mm lub cg to waciaz norma, i te 'uswietnione' m60 lub inne wymiatacze czy abakany - czego nie rozumiem, poniewaz, przwewarzajaca liczba serwow to softy i mixy... :omg:

Co do roznic hc / softy, zauwazylem, ze najwiecej problemow ludzie maja z brakiem mapy... a nie z sila postrzelen...

Tak naprawde, odlegosc dla snajpa od 'centrum' walki nie jest istotna, jedynie jego ogarniencie:
jak reaguje na ruchy wlasnych, czy potrafi dobrze swoich oslonic, wylapac wrogow i nie dac kampic po swoim terenia.
To tak ad hoc, co mam do powiedzenie ;)

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2010, 17:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 16:49
Posty: 245
Lokalizacja: Bar "100 Radów"
capri napisał(a):
Adriano, daj namiary na Twoj serwer :)

.pl PURE Clan Polska HC


Ja na twoim miejscu Yoss to bym się z innych graczy nie nabijał bo weź nam zdradź jak taki pro player jak ty ,grając przez około 390 h, zabił przy użyciu C4 tylko jednego dosłownie jednego gościa ?Rzuciłeś go kostką w głowę.
Offtop off.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2010, 17:24 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Adriano47 napisał(a):
capri napisał(a):
Adriano, daj namiary na Twoj serwer :)

.pl PURE Clan Polska HC


Ja na twoim miejscu Yoss to bym się z innych graczy nie nabijał bo weź nam zdradź jak taki pro player jak ty ,grając przez około 390 h, zabił przy użyciu C4 tylko jednego dosłownie jednego gościa ?Rzuciłeś go kostką w głowę.
Offtop off.



off top to reklama twojego klanu i serwa /pm bylby fair/ etc...
Za to mam na mortarze 1300, bo gdybys nie szukal dziury w moscie, to zauwazylbys, ze odleglosc od centrum okreslam wlasnie nim. poza ty nie nabijam sie z nikogo, jeno uswiadamiam koledze jego jednostronnosc.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2010, 17:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 16:49
Posty: 245
Lokalizacja: Bar "100 Radów"
To że używasz tylko mortara tez jest jednostronne nieprawdaż?

Pytają to odpowiadam a jak na razie nie jesteś tu adminem więc może decyzję zostaw jemu...

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 36  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL