Teraz jest 7 paź 2024, 08:24

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 lip 2010, 17:47 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Adriano,
dla mnie gra snajpem i w bc2 to ogromne wyzwanie, nie gralem w bf2 (3h online), gram, gralem od 2003 roku w bf42/bfv i mody, ale nie jako snajper! Tak mortar to bardzo jednostronna bron. Moi wrogowie wiedza cos o tym. Z 3 gadzetow snajpera uzywam biegle 2, + noza oraz kilku snajperek - nie tak najgorzej co?
Widze, ze ogarniasz wszystko i wszystkich, daj mi szanse zapoznac sie z c4. Jak widzisz nie uzywam shotgunow itp itd, wiele przede mna. Kolega natomiast stwierdzil, ze zadowolny jest z faktu dyskryminacji jednej z klas na serwach. Co spotkalao sie z moja sluszna riposta.

edit:
http://www.youtube.com/watch?v=u_s6Symcceg :twisted:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2010, 18:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 16:49
Posty: 245
Lokalizacja: Bar "100 Radów"
Po prostu zauważyłem że wypominasz ludziom że ktoś ma platynę z GL albo CG ,RPG M60 etc więc byłem zaskoczony gdy zajrzałem na twój profil.
Szanujmy się nawzajem i nie ciągnijmy już tego offtopu
Toporek zakopałem,ok?

P.S. Sniperów lubię ale wookich mam już dość :wink: stąd limit.pozdr Yoss

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2010, 18:10 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
Sniper to mega wyzwanie... W BF2 grałem w większości Asfaltem z F2000 i mam porównanie jak po takich ćwiczeniach wchodzą HS-y na 100m np: z Shoguna , poza tym celność na małe odległości mam o 3 - 15% większą od ludzi grających Asfaltem / medem z wyższą rangą.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2010, 18:13 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Adriano47 napisał(a):
Po prostu zauważyłem że wypominasz ludziom że ktoś ma platynę z GL albo CG ,RPG M60 etc więc byłem zaskoczony gdy zajrzałem na twój profil.
Szanujmy się nawzajem i nie ciągnijmy już tego offtopu
Toporek zakopałem,ok?

P.S. Sniperów lubię ale wookich mam już dość :wink: stąd limit.pozdr Yoss



Okay. mam nadziej, ze widziales:
[Yossarian] napisał(a):

to co z Edta zlinkowalem :lol:

PS: w jaki sposob na serwie wybieracie tych ktorzy moga snajpic? Pierwszy ze snajpera na serwie 2, analogicznie 3 i 4? 5 zostaje wywalony, ginie czy co?

@down:
_OskaR napisał(a):
[Yossarian] napisał(a):
Widze, ze ogarniasz wszystko i wszystkich, daj mi szanse zapoznac sie z c4. Jak widzisz nie uzywam shotgunow itp itd, wiele przede mna. Kolega natomiast stwierdzil, ze zadowolny jest z faktu dyskryminacji jednej z klas na serwach. Co spotkalao sie z moja sluszna riposta.

Nie martw się - szturmowiec też może mieć c4. :mrgreen: I shotguna. Jedyna różnica to brak futra. I piłeczek - ale to akurat żadna strata - ludzie i tak rzadko tego używają. :lol:

Wiem o tym doskonale (chyba mam 35 rank :lol: ), nie chcialem wywolywac dyskusji mnie osobiscie nie dotyczacej. :wink:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 4 lip 2010, 20:14 przez [Yossarian], łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2010, 18:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
[Yossarian] napisał(a):
Widze, ze ogarniasz wszystko i wszystkich, daj mi szanse zapoznac sie z c4. Jak widzisz nie uzywam shotgunow itp itd, wiele przede mna. Kolega natomiast stwierdzil, ze zadowolny jest z faktu dyskryminacji jednej z klas na serwach. Co spotkalao sie z moja sluszna riposta.

Nie martw się - szturmowiec też może mieć c4. :mrgreen: I shotguna. Jedyna różnica to brak futra. I piłeczek - ale to akurat żadna strata - ludzie i tak rzadko tego używają. :lol:

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2010, 18:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 16:49
Posty: 245
Lokalizacja: Bar "100 Radów"
Niestety kto pierwszy ten lepszy inaczej się nie da :( ale wierz mi lepiej tylko czterech niż dwudziestu kilku na mapie bo wtedy to już lepiej sobie w bierki pograć.

@up hell yeah :) G3 +c4 i jesteś samowystarczalną maszynką do złomowania :lol:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2010, 20:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2005, 17:51
Posty: 438
Lokalizacja: Wawa
matzo napisał(a):
Czyli co .. ja strzelam najskuteczniej z 300 to mam 3 latka ?
Nie wiem ile masz lat ale powinienes wiedziec ze im dalej jestes od wroga tym wieksze masz szanse na przezycie.
Na prawdziwy polu walki spierniczał bys jak najdalej ze snajpą-zakład?
No ale to tylko gra :/
Na polu walki troche inaczej postrzega sie k/d ratio :]
matzo napisał(a):
Sniper to mega wyzwanie...

W BF2 masz moda do do tego by sprawdzic na czym polega snajperka.
I ręcze ze jak ktos gra na serwerach ”wookie sniper”to na pewno nie są to dzieci. I nie spotkałem nigdy serwera na ktorym jest tak wysoki poziom kultury; Niemcy,Brytyjczycy,Holendrzyi my-sznujemy sie- jak ktos zapodał heda z kilometra lub z dwoch to reszta mu pisała ”ns”. Stare czasy....
I to wszystko na temat snajperki.
Btw: bardzo mało bym miał trafiengdyby nie kolesie z CG :>


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2010, 20:57 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
offtopowo ;)
heh: ns ty hey all itp itd, to zwroty w moim codzienny slowniczku bc2, szkola bf42!

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2010, 20:59 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
Nie sądzę, że na "polu walki" wali się z 300m ze snajperki.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2010, 21:52 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2010, 22:59
Posty: 38
Ciekawe rzeczy tu piszecie :roll:

_________________
M2 Carl Gustav. 84mm Recoilless Rifle ideal for urban warfare.
http://bfbcs.com/stats_pc/leonek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2010, 22:15 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
off top, sry all:

origin napisał(a):
Ciekawe rzeczy tu piszecie :roll:


zmien sobie kolego siga, nie chce ciebie obrazac, ale mysle, ze wiesz co mozna o tobie pomyslec...
sig: YOSSARIAN: "dla mnie gra snajpem i w bc2 to ogromne wyzwanie" <-- na wypadek gdybys nie wiedzial o co mi chodzi, bo z czytaniem i zrozumieniem postow masz problemy...

edit:
origin = leonek http://bfbcs.com/stats_pc/leonek troszke ci cg snajperke zastepuje? a m60 to jak mortar? :lol:
origin napisał(a):
...a to na pocieszenie, że gustaw-m60-pp2000-an64-noob się na was wyżywa, mój nick w grze do sprawdzenia: leonek
:wink:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 4 lip 2010, 23:34 przez [Yossarian], łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2010, 22:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2010, 21:14
Posty: 102
Lokalizacja: Pole bitwy
origin napisał(a):
Ciekawe rzeczy tu piszecie :roll:

orgin - uwielbiam takich jak ty :lol: . Ledwo 5 postów, zarejestrowany na początku marca (nie żebym ja wcześniej), ale sygnaturkę ma rasową - zacny cytat Yossariana! Mogłeś lepszy cytat wyjąć, typu "Teamwork buduje, bo wygrana jest najważniejsza". I błagam pokaż nam twoje staty w sygnaturce, nie wstydź się! Chciałbym byś zaprezentował nam swoje pr0staty( :lol: ) z grania reconem. Niech zgadnę 100000 killów i tyle samo hs? Udowodnij, że masz lepsze staty reconem niż Yossarian to cię oficjalnie przeproszę. Nie lubię "cfaniarstfa" i tyle! (choć sam też pokozacze czasem - natura ludzka rule :twisted: )

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2010, 00:44 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2010, 15:47
Posty: 102
Cytuj:
YOSSARIAN: "dla mnie gra snajpem i w bc2 to ogromne wyzwanie"

ja bym powiedział że originowi chodziło o błąd logiczny, ale on pewnie nawet nie wiem co to jest :roll:

Ostatnio goście (z tej samej drużyny co my) w Port Valdez non stop dymem strzelają co całkowicie uniemożliwia snajpienie. Tylko nawet jak dwóch gości nas tam "zadymia" to dużo dla drużyny :/ I na ogół przegrywamy bo nie ma na tyle ludzi w ataku.
A snajperzy są nawet całkiem pożyteczni, bo dosyć dobrze bronią mortarami zaplantowanego mcoma.

Chciałem się pochwalić moim skromnym osiągnięciem :mrgreen: :
na 1038 fragów z SV98 SNAIPERSKAYA zdobyłem 703 headshoty :P Celność to 40% i czas gry 20h.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2010, 02:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2008, 20:28
Posty: 113
Lokalizacja: Kraków
Hola, hola, hola. Zaraz tu się flame-war rozpęta.
[Yossarian] napisał(a):
troszke ci cg snajperke zastepuje? a m60 to jak mortar? :lol:
]

No i co z tego? Co to za różnica, czy dostaniesz z 30 metrów z CG czy z M24? Jedno i drugie zabija jednym nabojem, a podpowiem, że jedno robi PSHHH i po chwili KABOOM, drugie zaś pifpaf głośne na całą mapę.

sys napisał(a):
orgin - uwielbiam takich jak ty :lol: . Ledwo 5 postów, zarejestrowany na początku marca (nie żebym ja wcześniej), ale sygnaturkę ma rasową


Uh, oh, fajnie ludzi oceniasz. Po ilości postów i sygnaturze, hmm. Ja napisałem 80 postów przez dwa i pół roku. Co to o mnie mówi?

sys napisał(a):
Udowodnij, że masz lepsze staty reconem niż Yossarian to cię oficjalnie przeproszę.


Dlaczego miałby? Napisał 'Z was są noobki, ja mam 10 razy lepsze staty!!'? Akurat obawiam się, że Yoss nie jest najlepszym przykładem dobrego recona, mimo tych wszystkich jego ['pro'] opowieści. Miałem nieprzyjemność grania z nim i nic poza siedzeniem w autobusie przez całą rundę nie zrobił (noh, przepraszam, zabił aż 9, szacun). Sęk w tym, że nie statystyki świadczą o tym, jak dobrym graczem jesteś. I czas się tego nauczyć.
A jeśli chodzi o styl gry, to @leonek ma się czym pochwalić. Będąc w nim nie raz już w drużynie, bardzo fajnie mi się grało. A grając w przeciwnym teamie, jest wymagającym przeciwnikiem ;) Zapewne mnie on nie kojarzy (wiem z własnego doświadczenia, że ludzie nie przykładają większej uwagi na przeglądanie nicków), ale ja niejednokrotnie pojedynkowałem się z nim na G4G [3].

[Yossarian] napisał(a):
zmien sobie kolego siga, nie chce ciebie obrazac, ale mysle, ze wiesz co mozna o tobie pomyslec...


Bo? W regulaminie nie ma nic nt. umieszczania czyiś wypowiedzi w sygnaturkach. Co więcej, przytoczę ci stosowny punkt regulaminu tego forum:

IV. PROFIL I TREŚĆ PODPISÓW / SYGNATUREK:
4. Zabrania się stosowania w avatarach / sygnaturkach obrazów, które zawierają treści ogólnie uznane za obraźliwe, prawnie zakazane, mogące obrazić czyjeś uczucia religijne, rasowe, polityczne etc.

Ja tu nie widzę nic obraźliwego czy wyśmiewającego. No, może twoje umiejętności w dziedzinie składni.

I muszę się zgodzić z @leonkiem. Bardzo ciekawe rzeczy [/bzdury] tu piszecie. Już pomijam przechwałki nt. umiejętności i super akcji. Ten temat ma na celu tępienie reconów, więc wasze 'osiągnięcia' są nie na miejscu.



PS.
Luky Luke napisał(a):
Chciałem się pochwalić moim skromnym osiągnięciem :mrgreen: :
na 1038 fragów z SV98 SNAIPERSKAYA zdobyłem 703 headshoty :P Celność to 40% i czas gry 20h.


W tym momencie na 670 zabitych osób z M24, tylko 160 dostało ode mnie po głowie. Dlaczego? Bo wolę zabijać szybko, nie precyzyjnie. Dlatego też nie bawię się w siedzenie na respie i strzały z odległości 400m. Ja jestem jednym z tych, którzy ze snajperką rushują.

_________________
Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2010, 03:04 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Calosci nie bede cytowal. Szkoda, ze nie masz innych opowiesci oprocz tych 9 zabitych (dokladnie pamietasz cala gre? ). Raz grales... Ja czuje sie tak jak gdybym z toba nie gral. Nie jestes dla mnie rozpoznawalny. Ja dla ciebie tak... Natomiast kilka osob z forum pogrywa ze mna od czasu do czasu, i cos wiecej moga napisac na temat siedzenia cala runde w autobusie lub na nim.
Temat jego poczatek jest dobry dla debili (rady zacnego kolezki zza oceanu). I czy jest roznica pomiedzy cg a snajperka w celu ubicia piechoty przeciwnika... hmmmm dla mnie nie ma, ale ponoc to noobskie zachowanie.

Dodam jeszcze raz - nie uwazam siebie za najlepszego snajpera, ale nie uwazam, zebym nic nie robil, zapewne moja praca uszla tobie kolo uszu... Coz tak to jest z lepszymi graczami (czytaj klasy nie-snajperskie).

W tym momencie nie interesuje mnie regulamin a jedynie poczynania kolegi o. - ktore ja odbieram inaczej.

Moje umiejetnosci w dziedzinie skladni sa wystarczajace, bym wiedzial jak ich uzyc, aby wygladaly tak jak ja tego sobie zycze.

I naprawde jak tak popatrze to smiac mi sie chce. Dwaj bohaterzy cg, dziwia sie, ze snajper ma inne zdanie na temat ich widzenia gry.

Tja Jihad b00ze --> cos mi tam przez mgle powraca, noobowskie zachowanie od poczatku rundy... Chyba byl tam jeszcze jeden z kolegow twoich z Jihadu...

Musze sprawdzic swoje skirny, bo chyba nawet mnie postrzeliles... A to najczesciej zapisuje..

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 36  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL