Teraz jest 6 paź 2024, 14:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 406 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 lip 2010, 15:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2010, 00:11
Posty: 296
Racja, pomyliłem z M136 AT4, czyli z CG nie korzystałem ani razu właśnie dlatego że jest opisany jako dobry na bunkry i piechotę ale nie najlepszy na pancernych :)

_________________
Obrazek
Intel 3770K i7 3,5 GHz | GeForce GTX660 2048MB | Asrock Z77 Pro3
________8GB DDR3 1600 MHz | 22" 1680x1050 | Windows 7_______


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2010, 16:32 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Satyr napisał(a):
To lepiej nie klikac "Dolacz mnie do "team". Wbic i zrobic swoj ;) jako snipa lub mechanior.

Co do K... to kto ma zwalczac sprzet ciezki?! A medykow moze grac cala armia? Nice na szczescie sa i raczej beda serwy z wolnym wyborem.

Tyle, ze team to calosc graczy jednej strony... squad to 4 ludkow ;)

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2010, 17:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
[Yossarian] napisał(a):
Satyr napisał(a):
To lepiej nie klikac "Dolacz mnie do "team". Wbic i zrobic swoj ;) jako snipa lub mechanior.

Co do K... to kto ma zwalczac sprzet ciezki?! A medykow moze grac cala armia? Nice na szczescie sa i raczej beda serwy z wolnym wyborem.

Tyle, ze team to calosc graczy jednej strony... squad to 4 ludkow ;)



Ze niby 2 recon na 16 luda??????????? LOL :stupid:

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2010, 17:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2010, 00:11
Posty: 296
Ale to na nielicznych serwerach tak mi się zdaje, zawsze będą serwery wolne od tego typu zasad. Niektóre są całkiem uzasadnione jak np no baserape ale bywają też idiotyczne i na takich serwerach się nie gra :) Ostatnio widziałem zasadę no C4 on m-com, w sumie jeszcze się nie spotkałem żeby ktoś mnie wysadził przy rozbrajaniu, może to być irytujące ale skoro jest taka możliwość to cóż... Wszyscy narzekają na CG ale to też jest opcja, w końcu to przeciwpiechotne. Nie ma ich aż tak dużo i nigdy nie będzie ich na serwerze więcej niż ze sześciu. Całe to płakanie na ich temat wynika z dumy zabitych bo przecież "jak by strzelał karabinem to ja bym był lepszy" i zaraz sypie się moje ulubione słówko noob którego właściwa definicja w dzisiejszych czasach powinna brzmieć - osoba która mnie zabiła nie ważne z czego bo przecież ja jestem lepszy :D

_________________
Obrazek
Intel 3770K i7 3,5 GHz | GeForce GTX660 2048MB | Asrock Z77 Pro3
________8GB DDR3 1600 MHz | 22" 1680x1050 | Windows 7_______


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2010, 18:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2007, 19:26
Posty: 130
Lokalizacja: Gościcino
no c4 on m-com niby głupia zasada, ale wczoraj jak grałem squad rush to jako atakujący robiłem kilka podejśc żeby załadowac skrzynkę gdyż obrońcy mieli na m-comie c4 i co podchodziłem to bam :stupid: Niby nic, a wkurza :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2010, 18:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2010, 21:12
Posty: 103
Lokalizacja: gwe
trzeba było rzucić granat. C4 by buchło i miałbyś czas, żeby zaplantować.
Ja jak gram z shotgunem, to zawsze w ataku podkładam c4 na stacje i się kitram gdzieś w krzaczorach.

_________________
Obrazek
TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly, what boss says.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2010, 18:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2010, 00:11
Posty: 296
Ja myślałem o tym odwrotnie, że podkładają C4 po uzbrojeniu żeby nikt nie rozbroił ładunku. Patrząc na to w ten sposób to wydaje się jeszcze gorzej, podobnie było z claymoreami pod flagą w BF2, może to jednak nie taka głupia zasada :D

_________________
Obrazek
Intel 3770K i7 3,5 GHz | GeForce GTX660 2048MB | Asrock Z77 Pro3
________8GB DDR3 1600 MHz | 22" 1680x1050 | Windows 7_______


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2010, 18:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Całe szczęście, że nie dali w grze min Claymore. Jest to chyba najbardziej wkurzające uzbrojenie w grach FPS :evil:
Nie daje żadnej satysfakcji jak się kogoś nią zabija, a wdepnięcie na kleja jest cholernie denerwujące, zwłaszcza za którymś razem z rzędu.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2010, 18:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2010, 21:12
Posty: 103
Lokalizacja: gwe
PawelKult napisał(a):
Ja myślałem o tym odwrotnie, że podkładają C4 po uzbrojeniu żeby nikt nie rozbroił ładunku. Patrząc na to w ten sposób to wydaje się jeszcze gorzej, podobnie było z claymoreami pod flagą w BF2, może to jednak nie taka głupia zasada :D

Tylko teraz jest taka sprawa, że jak jest dobra ekipa, to taki jeden (bo przeważnie tyle podkładam- wystarczy w zupełności ;p) ładunek jest na chwilę. Jak już podejdzie druga fala 'rozbrajaczy', to trzeba już tradycyjnie zdejmować.

_________________
Obrazek
TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly, what boss says.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2010, 11:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 15:39
Posty: 49
Wierzbin napisał(a):
Całe szczęście, że nie dali w grze min Claymore. Jest to chyba najbardziej wkurzające uzbrojenie w grach FPS :evil:
Nie daje żadnej satysfakcji jak się kogoś nią zabija, a wdepnięcie na kleja jest cholernie denerwujące, zwłaszcza za którymś razem z rzędu.


heh to zawsze był argument mojego kolegi z którym grałem w COD4. Ja zawsze odpowiadałem tak samo: patrz gdzie idziesz, to nie qake. Do tego jeszcze dochodzi taka sprawa, jeśli dwa razy wdepnąłeś w claya w tym samym miejscu, to powiedz mi, wejdziesz w niego za 3 razem? Były miejsca gdzie praktycznie zawsze był claymore - na claya nadziewali się tylko biegacze i to jeszcze ci co nie znali mapki. W BFBC2 miny to takie claymore tylko na pojazdy - da radę sobie z nimi poradzić?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2010, 14:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Claye to domena graczy kamperów, a za tymi raczej nie przepadam. Grając w COD głupotą jest nie sprawdzenie miejsca, gdzie wcześniej był wybuch albo gdzie najczęściej kładzione są miny. Ale czasem nie ma na to rady i nawet w kilku miejscach można się natknąć.
W BC2 miny są duże i widoczne, ponad to detonacja nie jest po zbliżeniu się do miny, ale dopiero po najechaniu gąsienicy na nią (i tylko wtedy).

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2010, 17:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 mar 2010, 18:31
Posty: 76
Wierzbin napisał(a):
W BC2 miny są duże i widoczne, ponad to detonacja nie jest po zbliżeniu się do miny, ale dopiero po najechaniu gąsienicy na nią (i tylko wtedy).


Nieprawda! Jak strzeliłem do miny a przy niej był mój kompan to go zabiło. Znaczy w sensie że fraga zaliczyło kolesiowi co postawił minę a to ja go tak naprawdę zaciukałem. Buuuu!!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lip 2010, 01:18 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2010, 18:59
Posty: 49
Lamayer napisał(a):
Wierzbin napisał(a):
W BC2 miny są duże i widoczne, ponad to detonacja nie jest po zbliżeniu się do miny, ale dopiero po najechaniu gąsienicy na nią (i tylko wtedy).


Nieprawda! Jak strzeliłem do miny a przy niej był mój kompan to go zabiło. Znaczy w sensie że fraga zaliczyło kolesiowi co postawił minę a to ja go tak naprawdę zaciukałem. Buuuu!!


Bo to zła mina była.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2010, 18:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
Pograłem chwilkę na atakamie w gorączkę i zostałem 2 razy zabity w czołgu uavem. Niby nic niezwykłego, ale to było one shot one kill. Przed patchem chyba uav nie miał takiej mocy? A tu nie dość, że siedzisz bezpiecznie przed monitorkiem w bazie to jeszcze możesz przez pół mapy walić gdzie się da, a jak ktoś popsuje helikopterek to nawet nic nie tracisz. Lekka przesada


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2010, 19:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 mar 2010, 18:31
Posty: 76
dedoha napisał(a):
Pograłem chwilkę na atakamie w gorączkę i zostałem 2 razy zabity w czołgu uavem. Niby nic niezwykłego, ale to było one shot one kill. Przed patchem chyba uav nie miał takiej mocy? A tu nie dość, że siedzisz bezpiecznie przed monitorkiem w bazie to jeszcze możesz przez pół mapy walić gdzie się da, a jak ktoś popsuje helikopterek to nawet nic nie tracisz. Lekka przesada


Od zarania dziejów UAV strzałem w tył czołgu go niszczył. Przynajmniej tak mi się wydaję...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 406 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 28  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL