Teraz jest 6 paź 2024, 14:40

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 406 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 lip 2010, 19:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Lamayer napisał(a):
dedoha napisał(a):
Pograłem chwilkę na atakamie w gorączkę i zostałem 2 razy zabity w czołgu uavem. Niby nic niezwykłego, ale to było one shot one kill. Przed patchem chyba uav nie miał takiej mocy? A tu nie dość, że siedzisz bezpiecznie przed monitorkiem w bazie to jeszcze możesz przez pół mapy walić gdzie się da, a jak ktoś popsuje helikopterek to nawet nic nie tracisz. Lekka przesada


Od zarania dziejów UAV strzałem w tył czołgu go niszczył. Przynajmniej tak mi się wydaję...


To w takim razie ja w drodze do platyny musiałem nigdy nie trafić czołgu w tył :omg:

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2010, 19:51 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2010, 11:15
Posty: 105
Strzal z UAV w tyl niszczyl na bank z perkiem do pojazdów ze zwiększonymi obrażeniami broni głównej.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2010, 21:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
Dodam tylko, że koleś miał perka z lepszym celownikiem w pojazdach a serwer był normal a nie hardcore


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2010, 12:19 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Faktycznie cus ten uav mocniejszy... Wczoraj dwukrotnie rozwalono mnie w tanku strzalem, ze tak napisze w pysk, z uav'a...
Natomiast bardzo podoba mi sie, ladne zaliczanie punktow za asysty(jako snjaper), oczywiscie na hc rowniez (nie medzic, ze na hc nie ma po co spotowac!). I bardzo atdziekuje DICE za dopracowanie tego systemu punktacji, jak i za punkty dodawane po smierci. :D

edit:
Wczoraj ubilem z dymmnego granatnika 5 osob w jedej rundzie, 4 zdefibrylowalem (w tej samej rundzie), wyszedlem przed koncem i... zaliczylo mi tylko jednego na dymnym... Czy po patchu ktos z Was zarejestrowal nie calkowite dopisywanie statystyk po wyjsciu przed koncem gry?

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2010, 15:36 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 15:09
Posty: 2
Witam

Czy też macie problem z logowaniem po ostatnim patchu ? W batka gram od premiery, po ostatniej łatce udalo mi się zagrać raz przez 30 min. po czym wyłączyłem gierkę i przez 2-3 dni nie grałem. Ostatnio już od 3 dni próbuje zagrać w multi i d..a "logowanie nieudane, spróbuj ponownie". Co jest grane ??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2010, 16:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 mar 2010, 18:31
Posty: 76
@up
Polecam napisać w dziale problemy, a tak btw to mnie też czasem wywala z gry i za nic nie chce się połączyć...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2010, 19:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2010, 16:33
Posty: 8
Witam

Właśnie wróciłem z wypadu do kraju Trolli i piwa w puszce za 20 zł i .... Kurcze...


Nowy patch i spadek wydajności.... Co prawda mój notebook nie jest cudem wydajności ale przed patchem dało się grać a teraz...

Dell XPS M1530
C2D 8300 (Penryn)
GForce 8600GT M 512MB

HELP ... Macie jakieś sposoby na podkręcenie maszynki ? Może jakiegoś linka ? Please :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2010, 20:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
broker001 napisał(a):
Witam

Właśnie wróciłem z wypadu do kraju Trolli i piwa w puszce za 20 zł i .... Kurcze...


Nowy patch i spadek wydajności.... Co prawda mój notebook nie jest cudem wydajności ale przed patchem dało się grać a teraz...

Dell XPS M1530
C2D 8300 (Penryn)
GForce 8600GT M 512MB

HELP ... Macie jakieś sposoby na podkręcenie maszynki ? Może jakiegoś linka ? Please :D

Kupić nowego laptopa :roll: Komputer stacjonarny->Gry itp, Laptop->Reszta.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2010, 20:08 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2010, 11:15
Posty: 105
broker001 napisał(a):
Witam

Właśnie wróciłem z wypadu do kraju Trolli i piwa w puszce za 20 zł i .... Kurcze...


Nowy patch i spadek wydajności.... Co prawda mój notebook nie jest cudem wydajności ale przed patchem dało się grać a teraz...

Dell XPS M1530
C2D 8300 (Penryn)
GForce 8600GT M 512MB

HELP ... Macie jakieś sposoby na podkręcenie maszynki ? Może jakiegoś linka ? Please :D


Sciagnij sobie taki program Game Booster powinien ci dodac kilka fpsow w grze(ja bez niego raczej nie moglbym grac bo za bardzo by cięło).

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2010, 20:29 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
broker001 napisał(a):
Witam

Właśnie wróciłem z wypadu do kraju Trolli i piwa w puszce za 20 zł i .... Kurcze...


Nowy patch i spadek wydajności.... Co prawda mój notebook nie jest cudem wydajności ale przed patchem dało się grać a teraz...

Dell XPS M1530
C2D 8300 (Penryn)
GForce 8600GT M 512MB

HELP ... Macie jakieś sposoby na podkręcenie maszynki ? Może jakiegoś linka ? Please :D

Jest tutaj temat zawiazany z laptopem i bc2, poszukaj i tam zapytaj.

OT end.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2010, 20:55 
Offline

Dołączył(a): 6 lip 2010, 08:22
Posty: 21
broker001 napisał(a):
Witam

Właśnie wróciłem z wypadu do kraju Trolli i piwa w puszce za 20 zł i .... Kurcze...


Nowy patch i spadek wydajności.... Co prawda mój notebook nie jest cudem wydajności ale przed patchem dało się grać a teraz...

Dell XPS M1530
C2D 8300 (Penryn)
GForce 8600GT M 512MB

HELP ... Macie jakieś sposoby na podkręcenie maszynki ? Może jakiegoś linka ? Please :D


Dawind6 napisał(a):
from yesterday i play bc2 like i have never played it before

first i wanna share some info with u

when i bought this game the default settings for my laptop spec's was all medium and texture = high AA x4 bloom on Hbao on

but when i tried to start the game on this default setting i found that my fps avg 30 thats so unplayable for me but i asked myself this question why the game recommended this settings for my laptop :roll: !! so i turned everything off and changed everything to lower setting i got around 50-60 fps i was happy with that fps but not happy with that graphics

back to the point of this post after u know the story now u will know what happened yesterday

i was here on forum posting in some1 thread (cant remember what thread it was :teeth: ) and i found some1 talking about the huge drop on fps is caused by sound quality and i followed this link he gave on thread i dunno where is that link now too :(

but the huge fps drop fix was like that

Turning ur game to DX9 go to

my documents>bfbc2>settings.ini>dxversion=9

turning renderaheadlimit to 0 go to

my documents>bfbc2>settings.ini>renderaheadlimit=0

now save and exit

next step which really made the BIG difference

turn ur sound to 16bit-44hz

if u wanna do that go to

control panel > sound >click in your audio current output>advanced> choose first option 16bit-44hz

after that open ur game and change the sound from hi-fi to small speakers

when u finish doing this u will see this game as u never seen b4

now i play all setting on high bloom hbao on shadows high texture high everything high and guess what my fps is 80-110 avg of 90

ow i forgot to tell u aslo

if ur using ati card so on ur catalyst control center turn off ( disable) catalyst AI and change mipmap details level to high quality

that will make ur game fps as perfect as u will never imagine i got extra 50-60 fps to my game test it by urself and tell me the results ;)


http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/1211505-important-info-must-shared-every1-must-see.html

generalnie koleś proponuje:
włączenie dx 9
ustawienie opcji renderaheadlimit na 0
ustawienie dźwięku na karcie dźwiękowej na 16bit-44hz i zmianę w opcjach BC2 na dźwięk:małe głośniki

jemu ponoć pomogło

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2010, 20:57 
Offline

Dołączył(a): 2 kwi 2010, 19:36
Posty: 2
Ten patch to jakas porazka wczesniej u mnie bylo all ok, teraz wywala do pulpitu a to ze gra sie nie uruchamia za pierwszym razem to juz u mnie standart, zawsze 2 albo 3 proby. Ciekawy bug u mnie zaobserwowalem, jak uzywam jakiejs broni z celownikiem optycznym badz kolimatorem to przez chwile jest ok a pozniej nagle zoom znika i widze tak jak bym nic nie mial nalozone na bron, najbardziej to wkurza jak gram wookim widze typa celuje, celuje i nagle oddalenie i nic nie widac.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2010, 11:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2010, 00:11
Posty: 296
Ja żadnych problemów z wyżej wymienionych nie spotkałem ale za to wczoraj mi się jeden objawił. W Abramsie na karabinku celując w niebo znikał mi celownik i pojawiał się jak się obracałem w inną stronę. Musiałem celować w helikopter na wyczucie dopóki nie podleciał w takie miejsce gdzie celownik się pojawiał.

_________________
Obrazek
Intel 3770K i7 3,5 GHz | GeForce GTX660 2048MB | Asrock Z77 Pro3
________8GB DDR3 1600 MHz | 22" 1680x1050 | Windows 7_______


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2010, 11:26 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Cezduq napisał(a):
Ten patch to jakas porazka wczesniej u mnie bylo all ok, teraz wywala do pulpitu a to ze gra sie nie uruchamia za pierwszym razem to juz u mnie standart, zawsze 2 albo 3 proby. Ciekawy bug u mnie zaobserwowalem, jak uzywam jakiejs broni z celownikiem optycznym badz kolimatorem to przez chwile jest ok a pozniej nagle zoom znika i widze tak jak bym nic nie mial nalozone na bron, najbardziej to wkurza jak gram wookim widze typa celuje, celuje i nagle oddalenie i nic nie widac.

Grajac vss lub plujakami mecha tez to mam... Do plujek nie uzywam zadnych celownikow, a vss gram na wbudowanaym(choc staram sie go nie uzywac-w zwarciu wale z biodra) i pomoglo :lol: Bug jak cholera!
Sprawadze liste wykrytych bugow i podrzuce na forum, bedzie sie mozna posmiac lub poplakac :roll:

PS Generalnie ustawienia kompa i detali, sa w innych tematach:
Cezduq napisał(a):
...generalnie koleś proponuje: włączenie dx 9 ustawienie opcji renderaheadlimit na 0 ustawienie dźwięku na karcie dźwiękowej na 16bit-44hz i zmianę w opcjach BC2 na dźwięk:małe głośniki jemu ponoć pomogło

http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=106&t=33538 <--- np w temacie dotyczacym optymalizacji gry...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2010, 17:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2010, 22:31
Posty: 88
Lokalizacja: Ozorków
Czy mi się wydaję, czy po patchu zwiększyli ilość zdobytych punktów po wysadzeniu m-coma do 200 w podboju ? :?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 406 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 28  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL