Teraz jest 29 wrz 2024, 11:35

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 cze 2010, 14:01 
Offline

Dołączył(a): 7 maja 2010, 03:33
Posty: 52
Mhm. No ok tylko tak się zastanawiam bo mam kartę dźwiękową Creative SB Audigy 2 ZS ( przynajmniej tak jest napisane w urządzeniach) ale nie mogłem do niej doszukać się sterowników przez co grały tylko 2.1 i nie dało się przestawić na 5.1. Pamiętam, że w pierwszych sterownikach były takie ustawienia ale niestety to nie działa na Windows 7 64 bit :omg: . Dlatego używam zintegrowanej karty. Patrzyłem jak to działa w Bad Company 2 i grają zdecydowanie ciszej głośniki na tej karcie dźwiękowej plus ciągle gra 4.1 a 1 głośnik jest od komend. Próbowałem pogrzebać w ustawieniach żeby było nieco głośniej ale nic nie wykombinowałem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 cze 2010, 08:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
Creative nie robi wsparcia (czyt. nie ma sterowników) dla Audigy pod Windows 7.

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2010, 13:20 
Offline

Dołączył(a): 12 mar 2010, 16:27
Posty: 11
to moze i ja sie podziele ;)

klawiatura logitech ultrax, ale mam tez steelseries zboard, jednak z lenistwa jej nie uzywam :)

mysz logitech g9, kupiona z kilku wzgledow, duza ilosc przyciskow, mozliwosc definiowania przyciskow, pamieci ustawien pod konkretne programy, spora rozdzielczosc, jak ja kupowalem jakies 1,5 roku temu nie znalazlem alternatywy

sluchawki objechane tutaj fatal1ty, jak dla mnie ok, audiofilem nie jestem, gram i tak na zintegrowanym realteku, a skad nadchodzi zagrozenie slysze, no i mnie slychac jak potrzeba


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2010, 16:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2009, 11:01
Posty: 110
U mnie:
klawiatura MIcrosoft Sidewinder X6 (właśnie testuję)
mysz Razor Diamondback 3G
słuchawki Creative Fata1ity HS-80
I jest zajebiaszczo :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2010, 18:46 
Offline

Dołączył(a): 10 lut 2010, 09:38
Posty: 9
astek napisał(a):
U mnie:
klawiatura MIcrosoft Sidewinder X6 (właśnie testuję)
mysz Razor Diamondback 3G
słuchawki Creative Fata1ity HS-80
I jest zajebiaszczo :P




czy możesz podać na jakim systemie ??? szczególnie dźwięk ??? :D



pozdrawiam

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 cze 2010, 10:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2009, 11:01
Posty: 110
zajarany napisał(a):
czy możesz podać na jakim systemie ??? szczególnie dźwięk ??? :D


Win 7 64-bit
Realtek HD Audio

W grze dobrze sobie radzi z lokalizacją przeciwników po krokach :P
Ale niedługo prawdopodobnie zmienię

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lip 2010, 00:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2010, 21:14
Posty: 102
Lokalizacja: Pole bitwy
Ja żeby nie zakładać nowego tematu zapytam się tu. Czy przy zintegrowanej karcie dźwiękowej w płycie głównej ASRock A780GHX działającej na sterach HD ADeck jest sens kupować coś więcej niż Fatal1ty? Bo jak tak jestem skłonny wydać aż 150 zł. Chodzi o jakość dźwięku i czy będzie przestrzenny? Czy w ogóle na Fatal1ty uzyskam efekt przestrzennego dźwięku?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lip 2010, 00:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
Na integrze spokojnie usłyszysz dźwięk przestrzenny, ale daruj sobie Fatal1ty. Każde porządne słuchawki w tej cenie mają dźwięk przestrzenny i na pewno wyraźniejszy. Pozostaje jedynie kwestia mikrofonu, potrzebny czy nie?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lip 2010, 00:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2010, 21:14
Posty: 102
Lokalizacja: Pole bitwy
dedoha napisał(a):
Na integrze spokojnie usłyszysz dźwięk przestrzenny, ale daruj sobie Fatal1ty. Każde porządne słuchawki w tej cenie mają dźwięk przestrzenny i na pewno wyraźniejszy. Pozostaje jedynie kwestia mikrofonu, potrzebny czy nie?

Potrzeba.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lip 2010, 11:15 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2010, 18:46
Posty: 135
JA ze swojej strony polecam plantronics gamecom 367. Na integrze świetnie śmigają. Fatal1ty odradzam. Dźwięk jakiś taki bardziej płytki i nieprzyjemny dla ucha.. Z Fatalami jest jeszcze problem wytrzymałości. Żadko kiedy przyżywają upadek z biurka, zwłaszcza z wyprostowanym mikrofonem (mam paru znajomych pro elo mastersów w cod mw cs 1.6 AA itd. i wszyscy twierdzili, że fatal1ty są boskie. cóż 3 ułamał się mikrofon - jednemu wtyczka jacka... - pęknięty plastik trzymający głowę to już standard. było ich 10 ostał się tylko 1, chociaż kupił sobie bardzo dobrą kartę muzyczną i inne audiofilowskie bajery i teraz śmiga na senkach 555).

To teraz moja kolej:
Potrzebuję nowej myszki do 200zł. Jak narazie doradzono mi Cyber Snipa Silencer i Gigabyte gm-800X. Jestem med/high sensem i gram na dużych rozdzielczościach. Mysz ma być godnym następcom deathaddera.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lip 2010, 11:44 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2010, 11:22
Posty: 1
Gram na tym zestawie juz ok. 3 lat i mnie nie zawiódł ani razu:
Mysz : Razer Lachesis
Klawiatura : Razer Lycosa
Słuchawki : Creative Fatal1ty (razem z mic)
Podkładka Razer Goliathus
Gorąco polecam taki zestawik nie jest to tani sprzęt ale jak kupować to już coś porządnego :)

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lip 2010, 13:07 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
HapTi napisał(a):
To teraz moja kolej:
Potrzebuję nowej myszki do 200zł. Jak narazie doradzono mi Cyber Snipa Silencer i Gigabyte gm-800X. Jestem med/high sensem i gram na dużych rozdzielczościach. Mysz ma być godnym następcom deathaddera.


Polecam jak najbardziej zakup myszki Razer Lachesis, jest bardzo precyzyjna i można idealnie sobie dopasować zmiany czułości czy to do biegania z karabinem czy jazdy czołgiem. :wink: Ma 4000dpi więc wystarczą niewielkie ruchy dłonią i można szybko rozglądać się po całym ekranie przy dużych rozdzielczościach. Nie ma lepszej! :P
Obecnie cena na Allegro to 149zł także naprawdę opłaca się kupić. :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lip 2010, 14:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Lachesis? To juz połatali tą mysz na tyle ze da sie nia grac? Bo zaraz po wyjsciu to najlepszych opini to ona nie miala. I odradzam tez Imperatora ze stajni razera bo to nastepne laserowe dno. Mialem 3 dni, sprzedalem.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lip 2010, 14:43 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
Satyr czy byłeś w posiadaniu tej myszy czy tylko opierasz się na opiniach innych osób i o co chodzi z tym łataniem? Ja mam ją prawie od dwóch lat i nie zamieniłbym na żadną inną a nawet jeśli pewnego dnia odmówi posłuszeństwa to z całą pewnością kupie jeszcze raz taką samą. :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lip 2010, 14:50 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2010, 18:46
Posty: 135
DO lachesisa potrzeba twardej podkładki (nie szmacianki) a ja takowej narazie nie mam. Posiadam qck (chyba w wersji +) od neidawna i nie bardzo chciałbym ją wymieniać. A co sądzicie o starym poczciwym razerze i jego młodszym braciszku respawnie?

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL