Teraz jest 6 paź 2024, 08:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 lip 2010, 19:28 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Celownik podstawowy(ten ktory juz jest w vss) + magnum ammo + speed + c4 = adieu tanki. :twisted:
Ewentualnie x4.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2010, 20:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Po ściągnięciu długo oczekiwanego patcha, zniknęła mi pozioma linia w siatce GOL. Dzisiaj patrzę, linia jest. Czy mi się zdaje, czy przeoczyłem jakąś tyci łatkę? :roll:

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2010, 21:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Ja tam nic nie wiem... poziomej linki w GOL'u dalej nie mam, więc zostaje tylko brać red dota/x4 i na krótki dystans ;P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2010, 21:39 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
A nie bawiłeś się czasem zmianą detali bądź samej rozdzielczości bo u mnie cały czas ta pozioma kreska była i jest bez względu na patche a zauważyłem, że to już któraś z kolei wypowiedź o tej nieszczęsnej kresce. Jestem ciekaw jak walić heady z takim celownikiem. :o

Wreszcie zdobyłem platynę w GOL'u i przestawiam się teraz na M95 ale rekordu hs'ów raczej nie pobije bo jestem sporo do tyłu przez normalne zabicia. :|

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2010, 21:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Problem był w tym, że gram na rozdziałce 1024x768. Nic wcześniej, jak i teraz nie zmieniałem.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2010, 23:17 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
Kod:
Wreszcie zdobyłem platynę w GOL'u i przestawiam się teraz na M95 ale rekordu hs'ów raczej nie pobije bo jestem sporo do tyłu przez normalne zabicia.


Po ok.: 2500 samych HS z m95 nadal ją polecam. Zbyt szybkie przeładowanie (jak w całej reszcie) powoduje, że marnujemy zbyt dużo amunicji, a jak wiadomo nikt nam jej nie przyniesie.

Nie wiem jaki sens jest w graniu GOL, który jest zupełnie nie wyskalowany ?

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2010, 03:18 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
matzo napisał(a):
Nie wiem jaki sens jest w graniu GOL, który jest zupełnie nie wyskalowany ?

Właśnie mi najlepiej się strzela z GOL'a, zresztą na 999 zabić - 889 to heady więc nie jest to chyba najgorszy wynik? :wink: Najlepszy strzał w głowę jaki wykonałem, to było zdjęcie z 268 metrów gościa jadącego quadem, który skwitował to na czacie tylko wdzięcznym "wtf?". :twisted: Kampiłem wtedy Jankesem na szczycie statku w Atacamie a on wyjeżdżał ze swojej bazy głównej. :)

matzo napisał(a):
Zbyt szybkie przeładowanie (jak w całej reszcie) powoduje, że marnujemy zbyt dużo amunicji, a jak wiadomo nikt nam jej nie przyniesie.

Nie za bardzo łapie o co chodzi w tym zdaniu? :o

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2010, 13:09 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
Chodzi o to, że straszysz cele, a amo zamiast na cały mecz starcza ci na góra 2 min. Poza tym jak strzelasz na odległości < 200m to zupełnie mnie nie dziwi, że w 90% masz HS.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2010, 14:26 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
Taki już mam styl grania i jeśli akurat jestem snajperem, to wole być trochę bliżej akcji wspomagając drużynę czy to przy przejęciu/bronieniu flagi czy rzuceniu im sensora bo co z tego, że nabije sobie kilka fragów z dużej odległości skoro runda będzie przegrana? :| Oczywiście nie rzucam się z motyką na słońce gdy przeciwnik ma tylko jedną flagę a w pobliżu jest 1 albo 2 moich kompanów bo reszta się nie kwapi do przejęcia. :roll: W takiej chwili i tak jest mała szansa na powodzenie więc się wycofuje w miarę bezpieczne miejsce i ściągam hełmy. :) Poza tym nie wiem czy dałbym radę trafiać heady gościom w pełnym biegu z odległości większej jak 200 metrów, takiego refleksu i cierpliwości to raczej nie mam. :)

Ja np. z amunicją nie mam aż takich problemów bo te 40 nabojów (jeśli nie zginę), często wystarczy mi na całą rundę ale pewnie dlatego, że nie poluje na ludzi z tak ogromnych odległości jak Ty. :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2010, 15:06 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
Kod:
Poza tym nie wiem czy dałbym radę trafiać heady gościom w pełnym biegu z odległości większej jak 200 metrów, takiego refleksu i cierpliwości to raczej nie mam.


Do ćwiczenia tego typu zadań służy HC (wtedy cierpliwość nie jest potrzebna)... jak zaczną Ci wchodzić HS na biegnących przeżuć się na soft.

PS: to nie jest tak, że ja strzelam do wszystkich bo są 200m up...
Używam m95 -> likwiduję snajperów i czyszczę to co nam kampi na tyłach i robi lewatywę. Po prostu podoba mi się taka gra w psucie innym łatwych fragów.

PS2: Nie ma to jak być jedyną skuteczną kosą na cheterów -> stoją w miejscu i okręcają się jak bączki waląc hedy. Na ok 3 gry na różnych serverach znajdzie się conajmniej 1 taki. Screeny dam później.

_________________
Użytkownik zbanowany


Ostatnio edytowano 18 lip 2010, 15:22 przez matzo, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2010, 15:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2010, 16:28
Posty: 130
Lokalizacja: Pustynia Atakama
Ja nie preferuje gry na HC bez obrazy dla tych co tam graja , ale wiekszosc to nooby wlasnie ze snajperkami ( nie obrazam snajperow bo sam nim jestem ) Ty zabijesz na 1 hita , ale padniesz na 1 hita . Mi to nie odpowiada i to jest moje zdanie dlatego gram na Soft ;p

_________________
Obrazek


http://www.ultrasonline.com/ref/KuKaTS/ kliknij prosze raz , a dasz mi 10 tokenow , ktore mi sie przydadza ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2010, 15:30 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
Na HC nauczysz się:
-trafiać w biegnących
-odpowiednio szybko reagować / celować

Na Soft nauczysz się:
-robić HS
-

//Lista do aktalizacji.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2010, 16:18 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2010, 22:50
Posty: 268
jak się ustawi FOV na 55 to można olać lunete 12x i zwykła wystarczy,bierzesz więcej ammo

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2010, 16:50 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
kukaTS napisał(a):
Ja nie preferuje gry na HC bez obrazy dla tych co tam graja , ale wiekszosc to nooby wlasnie ze snajperkami ( nie obrazam snajperow bo sam nim jestem ) Ty zabijesz na 1 hita , ale padniesz na 1 hita . Mi to nie odpowiada i to jest moje zdanie dlatego gram na Soft ;p

Ja jeszcze ani razu nie grałem na HC w pełnej wersji a w becie może z dziesięć minut, dlatego nie będę sie wypowiadał na temat tego czy snajperzy mają łatwiej. Na pewno dużym ułatwieniem jest to, że nie ma tej kamery po zabiciu kogoś bo można dalej siedzieć na swoim krzaku i wypatrywać. :wink: Z drugiej strony jak już ktoś zauważy to zabije za pierwszym razem a na sofcie jeśli snajperowi nie uda się od razu trafić w moje czoło pierwszym pociskiem to zwykle zdąży tylko przeładować. :twisted:


matzo napisał(a):
Kod:
Poza tym nie wiem czy dałbym radę trafiać heady gościom w pełnym biegu z odległości większej jak 200 metrów, takiego refleksu i cierpliwości to raczej nie mam.


Do ćwiczenia tego typu zadań służy HC (wtedy cierpliwość nie jest potrzebna)... jak zaczną Ci wchodzić HS na biegnących przeżuć się na soft.

A jaka jest różnica między strzelaniem do biegnących na sofcie i hc? Gdybym miał strzelać tylko w korpusy to byłoby to za łatwe wyzwanie bo staram się zawsze celować w głowę jak już kogoś widzę bez względu na to czy stoi, kuca, idzie czy biegnie. :wink: Nie wiem dlaczego ale wkurza mnie jeśli zabije kogoś w inny sposób niż hs. :D


XerxesPL napisał(a):
jak się ustawi FOV na 55 to można olać lunete 12x i zwykła wystarczy,bierzesz więcej ammo

Czy to nie zostanie potraktowane banem od PB jeśli zacznę się tym bawić?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2010, 17:38 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 28 sie 2007, 11:23
Posty: 165
Kod:
A jaka jest różnica między strzelaniem do biegnących na sofcie i hc? Gdybym miał strzelać tylko w korpusy to byłoby to za łatwe wyzwanie bo staram się zawsze celować w głowę jak już kogoś widzę bez względu na to czy stoi, kuca, idzie czy biegnie.  Nie wiem dlaczego ale wkurza mnie jeśli zabije kogoś w inny sposób niż hs.


Taka jest różnica, że na HC głowy na 1 cm nie wysuniesz, a już w łepetynę dostaniesz, więc nie zdążysz przymieżyć stału np: na Soft możesz się wychylić na 5s i modlić się, że nie zginiesz, za to na HC nie ma nawet po co, bo wiadomo jak to się skończy (chyba, że grasz z jakmiś dziećmi z 2lv i cg).

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL