Teraz jest 8 paź 2024, 07:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 lip 2010, 05:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, 02:31
Posty: 444
Witam,

Czy ktoś spotkał się z takim problemem w BF BC2, że po wyłączeniu w opcjach podpowiedzi (typu "wciśnij przycisk, żeby wejść do pojazdu", itp) czasami się "freezuje" mały, biały napisz "PRZEŁADOWANIE" (wielkimi literami) na dole ekranu podczas gry, nawet wtedy gdy nie trzeba przeładować? (w sumie po to wyłączyłem te podpowiedzi, żeby uniknąć tych wszystkich "przeszkadzaczy" na ekranie) Czasami znika po chwili (ale wcale nie po przeładowaniu :P ), a czasami "zawiesza się" i tak wisi do następnego respawnu. Potem może być dobrze, ale po kolejnym odrodzeniu się znów się pojawia.
Na szczęście nie jest aż taki duży jak przy włączonych pod podpowiedziach, ale i tak nie powinno go w ogóle być, a już na pewno nie powinien się tak "freezować".

Czy to jest "normalne" na aktualnym patchu? Pytam, bo gram dopiero do tygodnia i nie wiem jak było na poprzednich patchach, ale znając EA/DICE to z każdą aktualizacją coś tam poprawią, ale jeszcze więcej popsują. :P (grałem w BF 2142 praktycznie od premiery i przestałem z powodu tego, że w pewnym momencie całkowicie olali tą grę, a roi tam się od bugów)

Gra oczywiście oryginalna, system Windows XP SP3, konfigu kompa chyba nie muszę pisać, bo to typowy problem software'owy, a chcę się tylko upewnić czyt jest "normalne" czy tylko ja tak mam i jeżeli inni nie doświadczają tego problemu to wtedy zacznę się martwić.

Jeżeli komuś trudno sobie to wyobrazić to postaram się wrzucić screena, jeżeli nie zapomnę go zapisać po grze, chyba że gdzieś się automatycznie zapisują po ich zrobieniu? (w katalogu gry z ustawieniami w "moich dokumentach", ani głównym nigdzie ich nie widzę, a w poprzednim BF-ie ładnie się zrzucały automatycznie do jpg-a i png-a)

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

_________________
"Tylko martwi ujrzeli koniec wojny"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lip 2010, 12:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwi 2009, 07:50
Posty: 100
Lokalizacja: Włocławek
Powiem tak: normalne.
Od ostatniego patcha tak samo mam, po odrodzeniu wyświetla się biały napis PRZEŁADOWANIE, absolutnie nie ma wpływu na rozgrywkę i mi osobiście w niczym nie przeszkadza ;)

@EDIT:
dość wcześnie wstajesz kolego ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lip 2010, 14:53 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 04:19
Posty: 251
w "moich dokumentach" znajdziecie taki folder - "BFBC2" tam edytujcie plik "Gamesetting" i zmieńcie wpis ToolTips=1 na 0


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lip 2010, 00:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, 02:31
Posty: 444
@obuch{PL} - aha, no to luz, pewnie w następnym patchu to poprawią, ale zacznie się pojawiać coś innego. :P Mi też to aż tak nie przeszkadza, jednak jak mapka jest "ciemniejsza" to czasami na to spojrzę.
Co do wstawania to aktualnie żyję trybem nocnym, więc kładę się spać jak inni wstają. :D

@gladky - mam na "0" (bez ręcznej edycji, od początku tak było po wyłączeniu w opcjach), a problem i tak występuje.

Dobra, w sumie chodziło mi tylko o to, żeby się upewnić, że inni też tak mają :P

Dzięki za zainteresowanie tematem.
Pozdrawiam.

BTW. To, że statystyki się nie aktualizują po tym jak serwer padnie przed końcem rundy to też pewnie jest normalne? ;)

_________________
"Tylko martwi ujrzeli koniec wojny"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL