Teraz jest 8 paź 2024, 20:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 sie 2010, 16:52 
Offline

Dołączył(a): 2 sie 2010, 16:01
Posty: 2
Witajcie , to mój pierwszy post. Nie znalazłem podobnego tematu do mojego pytania które zadam stąd mój post w tym miejscu. Od niedawna mam zainstalowany mod Forgotten Hope :D w najnowszej wersji z oficjalnej strony. Wszystko jest cacy i bardzo ładnie działa, ale kilka rzeczy budzi we mnie parę pytań. Wcześniej grałem w BF 1942, Bf vietnam (sporo), i bf 2 w podstawie, obeznanie mam w temacie.
Oto moje pytania:

Na jakich mapach w trybie conquest występują samoloty w trybie multiplayer w sieci LAN (nie sprawdzałem wszystkich a wiem że są tu tacy którzy wiedzą doskonale) :D Jak do tej pory inwazja na kretę czy coś takiego była przeze mnie i ekipę testowana testowana.

Czy tylko w zestawie pilota jest spadochron? czy też może są jakieś klasy spadochroniarzy, którzy posiadają normalne uzbrojenie plus spadochron? :mrgreen: Jeśli zwykli wojacy wcale nie mogą mieć spadochronu to jak mam zorganizować zrzut spadochronowy? Przypuśćmy taką sytuację (z autopsji)- biorę zestaw pilota, pakuje się za stery Ju-52 , cała uzbrojona banda ładuje się na pokład i zaczynamy operację, chcę dokonać zrzutu na terenie wcześniej uzgodnionym na TS-ie (na mapie też były wyznaczone strefy zrzutu jednak my inaczej wybraliśmy :) , jak się okazało po pierwszym skoku jednego z kumpli z teamu - nie mają spadochronów i na ziemi został po nim plinc.... :stupid:. Trzeba lądować na terenie wroga tyle że jak to zrobić, jak sieką w nas ile popadnie. Może coś po prostu przeoczyliśmy w końcu rozgrywka próbna trwała może z 35 minut i nikt nie znalazł spadochronu. Tylko nie mówcie że jedyny spadochron to zestaw pilota bo jaki ma sens zrzucanie kilkuosobowej drużyny wyposażonej w pistoleciki i granaty dymne wprost na tereny wroga? :stupid: paranoja :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Problem
PostNapisane: 2 sie 2010, 17:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2009, 08:34
Posty: 441
chodzi ci o bf1942 czy 2? (FH 0.7 czy 2.26)

_________________
Obrazek

...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sie 2010, 18:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2009, 06:19
Posty: 118
Lokalizacja: Pińczów
Witaj na forum. Pewnie graliście na mapie "INVASION OF CRETE", spadochrony otwierają się tylko w wyznaczonych strefach zrzutu (spadochrony na mapie), spadochron otwiera się tak jak w vanili czyli klawisz 9.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sie 2010, 21:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2005, 17:50
Posty: 485
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
LajtusPL napisał(a):
Witaj na forum. Pewnie graliście na mapie "INVASION OF CRETE", spadochrony otwierają się tylko w wyznaczonych strefach zrzutu (spadochrony na mapie), spadochron otwiera się tak jak w vanili czyli klawisz 9.

Wybacz waćpan, ale głupoty gadasz.

Spadochron otwiera się "9" a i owszem, tyle że gdzie tylko chcesz. Posiadają je kity pilota i na krecie w teamie niemieckim (o ile dobrze pamietam) Rifle assault i NCO. Generalnie kity opatrzone ikonka spadochronu :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Problem
PostNapisane: 2 sie 2010, 23:50 
Offline

Dołączył(a): 2 sie 2010, 16:01
Posty: 2
artij1 napisał(a):
chodzi ci o bf1942 czy 2? (FH 0.7 czy 2.26)

chodziło mi właśnie o bf 2 :)

Dzięki chłopaki za pomoc, generalnie mod jest klasa. Jeśli już mowa o tym 0.7 do 1942 to nie próbowałem.
Którą z map w FH polecalibyście do rozgrywki w sieci LAN na 16 graczy. :D

Fajne forum macie tylko pogratulować, może raz zaciągnę się z wami na pole bitwy w necie :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL