Teraz jest 6 paź 2024, 10:17

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 sie 2010, 12:43 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2010, 15:47
Posty: 102
Cytuj:
Taki snajper powinien się tylko cieszyć, że ktoś okazał się na tyle łaskawy żeby dać mu zbawienną porcję ammo. :P Jednak w sytuacji gdy kamper osadził się gdzieś daleko w krzakach i ma zamknięty skład, to sory Gregory ale szkoda marnować czas żeby do niego lecieć.

O, wczoraj kampiłem z jednym nieznanym gostkiem (też snajper) na Arice na wzgórzu snajperów, całkiem dobrze mi szło i w końcu skończyło mi się ammo. Wiedziałem, że mamy szturmowca w drużynie, pisze coś w stylu "bring some ammo guys plzz". Patrzę a snajper obok mnie pada - za 10 sekund respi mi się na plecach asfaltem i rzuca ammo, po czym znowu samobójstwo i zmiana klasy na recona, spawn obok mnie i dalej kampi :shock: Szok i częściowy paraliż :omg: :omg: To jest dopiero prawdziwy gracz.

Cytuj:
Zatem prosze o przemyślenie 2 razy czy na pewno chcesz wspomóc drużynę używając danego pojazdu i czy aby na pewno umiesz go prowadzić/pilotować.

To zdanie powinni wyryć każdemu noobowi na czole, albo walnąć wielki napis przed rozpoczęciem rozgrywki :x :x

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2010, 12:46 
Offline

Dołączył(a): 6 mar 2010, 10:21
Posty: 20
mech jest niezły , NEOSTEAD 2000 Combat +slug kosisz typków jeden po drugim , i cg na karabiny maszynowe za osłonką :), zdarzy się po drodze naprawić jakiś czołg , całkiem pożyteczna klasa

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2010, 22:23 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2010, 18:46
Posty: 135
A jak widzisz pojazd to co? Mechanik to klasa przeznaczona do zabawy z pojazdami. Albo naprawa, albo destrukcja :)

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2010, 23:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Luky Luke napisał(a):
O, wczoraj kampiłem z jednym nieznanym gostkiem (też snajper) na Arice na wzgórzu snajperów, całkiem dobrze mi szło i w końcu skończyło mi się ammo. Wiedziałem, że mamy szturmowca w drużynie, pisze coś w stylu "bring some ammo guys plzz". Patrzę a snajper obok mnie pada - za 10 sekund respi mi się na plecach asfaltem i rzuca ammo, po czym znowu samobójstwo i zmiana klasy na recona, spawn obok mnie i dalej kampi :shock: Szok i częściowy paraliż :omg: :omg: To jest dopiero prawdziwy gracz.



To jeden z tych, którzy pomogą Ci niezależnie od sytuacji. Nie patrząc na swoje k/d i takie tam. Takich można nazwać naprawdę dobrymi graczami. Niestety takich jest tylko kilku...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2010, 23:41 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 13:14
Posty: 74
domki tez mozna czasem sobie pyknac mechem albo reconem (nalotem) fajnie wtedy ludzie wyskakuja oknami XD

@up "tru sru" :D zmienianie klas dla teamu jest bardzo wazne (dla calego teamu a nie dla 3 osob, tez) fuck K/D radio xD sam mam 1,02? czy jakos tak dla mnie sie licz wygrana o ktora jest coraz ciezej (na 10 granych meczy 7razy mam slaby team :/ typu musze miec K/D wysokie)


Ile razy to z mecha zmienialem sie w meda albo w asfalta zeby obronic m-com ? albo z meda na mecha xD zeby zniszczyc pojazd ktory zabija moich albo m-coma jak sie nie da podejsc xD

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sie 2010, 14:40 
Offline

Dołączył(a): 3 mar 2010, 22:03
Posty: 51
Co do snajperów. To mnie bardzo dziwi taki stan rzeczy, że jest ich aż tylu. Fakt sam mam wbitą platynkę na M24, co nie zmienia faktu że ta gra (pomijając HC) jest anty-snajperska. Bynajmniej nie chodzi mi o kill-cam jak z czasów BF Vietnam. Raczej chodzi mi o konstrukcję map. Na całą mapę znajdą się hmmm z 5 punktów snajperskich? Na dodatek tak wystawionych że jest oczywistą, oczywistością że tam będzie snajper. Reszta spotów to miejsce gdzie urzęduje mięso armatnie co z góry skazuje na zauważenie (nie raz i nie dwa zauważyłem snajpera który siedział za jakimś kamulcem, gdy celowałem w asfalta biegnącego drogą).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sie 2010, 15:46 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Malo znasz gre... spotow od zatrzesienia, a jest 'snajperow' tak duzo, bo ludy mysla, ze: to easy way to Kf00kinD wysokiego :lol:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sie 2010, 16:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2010, 20:11
Posty: 105
Spójrzcie na to z innej strony: więcej snajpów, więcej cięć nożem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sie 2010, 16:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2010, 16:28
Posty: 130
Lokalizacja: Pustynia Atakama
ja kocham na port arice , isc woda , urwiskiem , gorkami AZ WKONCU! ciachnac snajpera kampiacego w bazie ;)

_________________
Obrazek


http://www.ultrasonline.com/ref/KuKaTS/ kliknij prosze raz , a dasz mi 10 tokenow , ktore mi sie przydadza ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sie 2010, 19:27 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2010, 15:47
Posty: 102
Cytuj:
Ile razy to z mecha zmienialem sie w meda albo w asfalta zeby obronic m-com ? albo z meda na mecha xD zeby zniszczyc pojazd ktory zabija moich albo m-coma jak sie nie da podejsc xD


Ja próbuję tak robić ze zwykłymi kitami pozostawionymi po reszcie, niestety mam paskudne!! szczeście i prawie zawsze trafiam an abakana, którym nie da się normalnie pestek rozpylać, albo puste magazynki.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sie 2010, 20:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2003, 18:07
Posty: 561
Luky Luke napisał(a):
To jest dopiero prawdziwy gracz.

Jak dla mnie to marnotrawstwo ticketów.

_________________
In Soviet Russia, lolis fap to YOU! || Best thing about HD anime? HD boobs. Gives a better definition to the curves.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sie 2010, 21:37 
Offline

Dołączył(a): 21 lip 2010, 16:03
Posty: 25
o, juz wiem co mnie wkurza
ludzie którzy marwia sie tylko o siebie

gram sobie na ps3, opanowuje powoli pada, i bronimy sie ogólnie
wiadomo, wyparli nas z amtych baz bronimy ostatniej, zostało 2pkt atakujacym, nagle widze, JEB! pierwszy mcom znisczony, mysle co jest *****, wszedzie moi, jak oni sie przedarli, nagle slysze pykanie 2 mcoma, lece tam (gralem wtedy reconem jak zwykle zreszta) i widze jak typek juz ucieka, nawet nie próbowalem strzelac tylko od razu cisne pod mcoma i rozbrajam, 10-50% nagle jeb! dostałem! 60-70-80 jebjebejeb! zdjął mnie NIKT z mojego teamu mi nie pomógł 11 osob sobie siedzialo gdzies na dachahc i czekali na niewiadomo co, kilka skund po moim dedzie wreszcie ktos i ch zabil i wygralismy, ale sie serio wkuwiłem, gdyby ich bylo wiecej przegralibysmy

i najbradziej mam zal do reconów którzy jak zwykle gdzies kampili i nie mieli widoku na mcoma, wiadomo licza sie fragi -.- reszta tez nie lepsza


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sie 2010, 11:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sie 2010, 19:30
Posty: 73
Ale na szczęście są tacy ludzie (np ja :P) co latają reconem z kolimatorem laserowym, lub acog i niszczą ludzi na krótki dystans. Z c4 i rozpierdziel robić ino :)
Ale jednak campiące lamusy, co nie potrafią gościa trafić niezależnie czy stoi, czy się rusza wkurzają...
Zamiast pomyśleć to strzelają jak posrani nad gościem, lub za...
A potem jak takich wybijam z innego teamu to słyszę, że jestem "cheater" i "I'm bot" bo goiścia w biegu na heada wyłapie...
Żałosne są dzieci, doprawdy. :D
Niezależnie od teamu :mrgreen:

_________________
Obrazek
Gram 4fun :)
Nie klikaj! Nieeeee!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sie 2010, 11:32 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Ary, masz ca 50 killow na snajperkach... sry ale o czym piszesz? No offence
http://bfbcs.com/stats_pc/Arystokrata
aaaaaaaaaa, nie masz jeszcze x12 :D :wink:

Wujek Dobra Rada: zostan chwile przy podstawowym, zdobadz x12..., wtedy pogadamy :P
http://www.youtube.com/watch?v=E9JoOh9fBR0

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sie 2010, 13:40 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2010, 18:46
Posty: 135
Mnie zawsze wyzywają od kamperów, botów i czasem cheaterów, ale zawsze mam mcoma na widoku (niezaleznie czy bronię czy atakuję). Fakt sam nei podkładam, ale oczyszczam innym drogę do niego, a potem pilnuję, aby nikt nie rozbroił. Fajnie jak się weźmie lekkie wyposażenie i jazda z podstawowym celownikiem w mały dystans. Padają jak kaczki i "wtf? what happened?"

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL