Teraz jest 29 wrz 2024, 07:19

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 gru 2010, 22:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2010, 12:53
Posty: 153
Lokalizacja: Wrocław
Chcę stworzyć Program: TOP 5-Kill Scenes! z Battlefielda :stupid: czemu ? co miało by tam być...
Obrazek
Wy przysyłacie mi filmik, a w nim jeden kill lub jedna ciekawa akcja [film obrobiony do 1280-720| obraz 16:9 skonwertowany, by ważył mało-do 100MB]
PS/To nie jest warunek-możecie przesłać surowy film..., ale skonwertowany przynajmniej, by ważył jak najmniej-nie tracąc na jakości. Poczta przyjmuje załącznik do 100 MB-ale ile może ważyć jedna akcja lub jeden ciekawy kill gdy trwa on góra 20-50 sekund]

Skoro tyle osób Tu w to gra, macie zapewne jakieś filmiki na dysku z dobrych akcji :mrgreen:
TYLKO Battlefield-obojętnie jakie... Cykl będę dzielił na dane części gry :) oby było ich sporo! widziałem coś podobnego z COD-czemu by nie zrobić podobnego z batka...
Ja wraz z kolegą wybierzemy 5 najciekawszych filmów i opublikujemy. Może z komentarzem, może bez-tego nie wiemy-więc zanim Mnie objedziesz, wiedź że to tylko propozycja zrobienia czegoś dla graczy.

Filmy wysyłajcie TU: testygier@o2.pl lub w paczce przez hottfile :)
Dodając Swój nick w grze i w nawiasie jak mam go odczytać :P [możliwe że będziemy/będę go komentował] nazwę mapy, tryb gry oraz z jakiej broni zabiłeś nieszczęśliwca.

_________________
Obrazek
Mój Kanał YouTube...
Forum Qam'a Zapraszam!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2010, 19:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2007, 19:26
Posty: 130
Lokalizacja: Gościcino
Coś małe zainteresowanie chyba :P Ja się postaram coś nagrać gram na x360, ale myślę, że to nie stoi na przeszkodzie :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2010, 21:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2010, 12:53
Posty: 153
Lokalizacja: Wrocław
Wiesz, jakbym chciał na uparciucha to sam by sobie ponagrywał innymi postaciami, ale nie o to chodzi :)
Ten program ma moc, ale trzeba mieć z czego robić filmiki :) tyle osób TU w to gra, a mam może 2 filmy ;/

_________________
Obrazek
Mój Kanał YouTube...
Forum Qam'a Zapraszam!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2010, 21:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
osób jak osób pomyśl o kilku czynnikach.

1. Moc kompa potrzebnego do tego aby płynnie nagrać film
2. Upload ja mam 256................. a kawałek filmiku potrafi zająć kilkanaście GB

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2010, 22:54 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2010, 02:56
Posty: 81
"U mnie" chodzi o wydajność, dokupiłem nawet osobny 1T, aby nie na systemowy fraps zapisywał,
nie wiele to zmieniło, czuję b.minimalną obniżkę jakości gry co mnie wystarczająco zniechęca
do włączenia zapisu, do czasu, gdy nic nie będę odczuwał z fraps'em, nie będę zapisywał,
a czasem, jak każdemu, fajna akcja wpadnie.

Może to powinno chodzić płynnie (?) na: hd5870, 4GB, phenomII 4x3,4GHz ? (1920x1080),
detale wszystkie na max. Przy lekkim OC = żadnej różnicy.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2010, 07:27 
Offline

Dołączył(a): 14 wrz 2008, 13:16
Posty: 21
A ja mam tylko troche słabszego kompa od BartM i widać czasami spadek FPSów ponizej 30, żeby płynnie chodziło musiałbym pozmniejszać ustawienia.

Chyba że zadowala cie Half-Size (2048x1152 -> 1024x576) to nawet mogło by lecieć.

Epickie akcje wcale nie zdażają sie tak często więc musiał bym miec z 200GB tego gameplayu zeby znaleść cos naprawde ciekawego.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2010, 15:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2010, 12:53
Posty: 153
Lokalizacja: Wrocław
To dawać co mata :P może wybiorę i zmotam TOP 5 w pierwszym odcinku...
Ja nagrywam całą rundę... jak coś ciekawego mam-zostawiam, jak nie-out :P

_________________
Obrazek
Mój Kanał YouTube...
Forum Qam'a Zapraszam!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL