Teraz jest 24 wrz 2024, 10:37

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 sty 2011, 18:55 
Offline

Dołączył(a): 15 sty 2011, 22:53
Posty: 4
witam ja juz moge grac odzyskalem co moje hhehe a ty z tym wietnamem zrobiles blad ze od razu nie powiedziales ze siedzi na bc2- vietnam tak to juz by bylo z czapki.wszystko sie jednak wyjasnilo po kontakcie telefonicznym i praktycznie od reki zrobili .wziasc wszystko do ku...y ja praktycznie po rozmowie z chlopakiem z {ea} mialem juz wszystko dogranie i dopiete na ostatni guzik ale okazalo sie ze podalem zla nazwe zolnierza pomylilem {.}z {-}i juz moglem zapomniec o graniu .I musialem jeszcze raz meila puscic ale cisza wiec zadzwonilem i odkrecalem wszystko a co sie okazalo ze po podanej zlej nazwie spadlem na sam koniec kolejki na rozpatrzenie mojego problemu wiec dzwoncie tel !!!szybciej bedzie !!! bo na meila bedziecie czekac i czekac pozdro!!!

EDIT:
fleku25 napisał(a):
no ja sie dodzwonilem i kazal mi nr seryjny wyslac w zglszeniu no i zobaczymy jak to zalatwia zeby statystyki nie przepadly

poradze ci zwroc uwage na rozmiar zdjecia to po 1 ,login do gry i haslo tylko nie pomyl i objasnij co jest co ! ,po 3 napisz czy masz vietnama ~czy inne dodatki,po 4 dokladna nazwe podaj zolnieza -nick w grze to wazne -jezeli cos bedzie nie tak pomylisz sie np: .z, i mozesz czekac nie wiem na co pozdrawiam


Ostatnio edytowano 19 sty 2011, 20:40 przez szymon08, łącznie edytowano 1 raz
Łączenie postów.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2011, 13:01 
Offline

Dołączył(a): 24 gru 2010, 22:08
Posty: 7
wszystko skonczylo sie pozytywnie jest i wietnam i podstawa w miare szybko to zalatwili takze powracam na pole walki


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sty 2011, 14:42 
Offline

Dołączył(a): 3 lut 2010, 17:31
Posty: 7
Mam problem bo jak dzwonie do nich to zawsze włącza się sekretarka a jak pisze do nich to odpisują mi że nie mam oryginalnej gry i kupiłem na allegro. dzwoniłem pod numer 22 391 44 33


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sty 2011, 22:28 
Offline

Dołączył(a): 15 sty 2011, 22:53
Posty: 4
Evestor napisał(a):
Mam problem bo jak dzwonie do nich to zawsze włącza się sekretarka a jak pisze do nich to odpisują mi że nie mam oryginalnej gry i kupiłem na allegro. dzwoniłem pod numer 22 391 44 33

musisz dzwonic i dzwoni cierpliwosci


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sty 2011, 19:07 
Offline

Dołączył(a): 3 lut 2010, 17:31
Posty: 7
Dobra już wszystko wporządku napisałem do nich i mi dali nowy cd key i musialem im podać nowy e-mail na jakim mam mieć stare konto.Może się spotkamy na polu walki :D Mój nick to Evestor


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL