Teraz jest 29 wrz 2024, 01:21

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 611 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 lut 2011, 03:59 
Offline

Dołączył(a): 16 lut 2010, 15:21
Posty: 56
Ja nie mam żadnych problemów z odtwarzaniem filmów bah_'a.
Wygląda na to, że zarówno na stacjonarnym jak i na laptopie masz niewłaściwe kodeki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2011, 04:30 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
Za Twoją radą usunąłem stare kodeki, zainstalowałem najnowsze i też nic to nie pomogło, także najwyżej sobie nie obejrzę. :mrgreen:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2011, 04:44 
Offline

Dołączył(a): 6 lut 2011, 19:11
Posty: 8
P4V3l napisał(a):
Za Twoją radą usunąłem stare kodeki, zainstalowałem najnowsze i też nic to nie pomogło, także najwyżej sobie nie obejrzę. :mrgreen:


hmm, w sumie dziwna sprawa.. Nie wiem czy akurat kodeki maja tu cos do rzeczy ale zawsze mozna sprawdzic. Sprawdzales wlaczyc pod inna przegladarka ? Czym normalnie ogladasz strony ? Swoja droga jezeli pierwszy Ci chodzi a jest tak samo robiony jak ostatni (z inna grafika tylko - lepsza ;>) to nie mam zielonego pojecia.. Moze ktos sie wypowie kto bardziej ogarnia takie sprawy ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2011, 05:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lut 2011, 15:42
Posty: 13
@[PH]bah_

Gram w tę grę dopiero tydzień i czegoś takiego co Ty pokazujesz w swoich filmikach jeszcze nie widziałem. Twoje akcje śmierdzą wręcz czitami albo czarną magią :wink: :lol: Jak dorosnę chce być taki jak Ty wujku :wink: :lol:

.... za te komplementy i cukierki możesz mi kolego udzielić rady co do broni dla asfalta? co polecasz i z czym sam biegasz? :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2011, 05:43 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
@[PH]bah_
Filmiki ''Final Battle'' i ''Hardstyle'' działają normalnie i takie coś jak na screenie ani razu się w nich nie pojawia. W tych dwóch ostatnich są te krzaczki przez cały czas, tylko zmienia się ich ustawienie i kolory. Używam firefoxa ale sprawdziłem też w operze i jest to samo. :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2011, 07:56 
Offline

Dołączył(a): 16 lut 2010, 15:21
Posty: 56
"Final Battle" i "Hardstyle" to mp4-ki. Ostatni film bah_'a to wmv. Wygląda na to, że jednak masz coś z kodekami nie tak w kompie.
Ja używam tylko ffdshow (na potrzeby Sony Vegas). Zainstalowanego mam również KMPlayer'a, który ma swoje własne kodeki i wszystko śmiga jak należy.

P4V3l, jaki masz system? Może wystarczy zaktualizować Windows Media Player.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2011, 09:46 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
@eRKa
Mam Win7 x64. Zainstalowałem kodeki, które Ty masz i trochę pomogło bo przynajmniej da się miejscami coś zobaczyć a wcześniej było głównie tak jak na screenie którego wrzuciłem. No nic, pokombinuje jeszcze z innymi kodekami i może w końcu trafie na odpowiednie. :P Dzięki za pomoc.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2011, 10:50 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
http://www.youtube.com/watch?v=PBq89G3G ... ture=feedu

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2011, 11:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
już tak offtopując ja używam klmegacodec pack i nie mam żadnych problemów z filmami... żadnymi

Filmik fajny, podobają mi się te comba ehh rzadko takie mi się zdarzają.

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2011, 12:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lut 2011, 15:42
Posty: 13
[Yossarian] napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=PBq89G3GbPg&feature=feedu



omg.... domyślam się że 95% tych filmów nagrywanych jest przez starych wyjadaczy na serwerach dla wyjątkowych new by bo jak można być tak ślepym :shock:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2011, 17:10 
Offline

Dołączył(a): 6 lut 2011, 19:11
Posty: 8
komandoss napisał(a):
@[PH]bah_

Gram w tę grę dopiero tydzień i czegoś takiego co Ty pokazujesz w swoich filmikach jeszcze nie widziałem. Twoje akcje śmierdzą wręcz czitami albo czarną magią :wink: :lol: Jak dorosnę chce być taki jak Ty wujku :wink: :lol:

.... za te komplementy i cukierki możesz mi kolego udzielić rady co do broni dla asfalta? co polecasz i z czym sam biegasz? :)


Czarna to kawe czasem pije przed gierka, wspomaga umysl.. ;) Kiedys jak zaczynalem grac biegalem z abakanem + red dot bo muszka w tej broni w ogole mi nie odpowiada ale po kilku paczach tak namieszali z ta bronia ze odpuscilem.. Obecnie co moge polecic to XM8 + Smoke Grenade, M9 (pistol), do tego 2x granatow i dymnych (pierwsza specjalizacja) + Magnum kule (druga specjalizacja).

Dodam tylko ze ja takiego zestawu nie zmieniam od dobrych 7 miesiecy i jezeli zabijam czyms innym niz to to tylko dlatego ze takiego kita podnioslem.

Medyk, obowiazkowo T88 (z racji magazynka 200 kul) + red dot + kule magnum.

To w sumie dwa zestawy, ktorymi gram i oczywiscie od czasu do czasu czlowiek cos zmieni ale zazwyczaj tak to wyglada.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2011, 17:12 
Offline

Dołączył(a): 6 lut 2011, 19:11
Posty: 8
JOY napisał(a):
już tak offtopując ja używam klmegacodec pack i nie mam żadnych problemów z filmami... żadnymi

Filmik fajny, podobają mi się te comba ehh rzadko takie mi się zdarzają.


Dzieki ;)

Ps, to kwestia wprawy i stylu jaki sie ma do gry.

-----------

P4V3l

Tak jak ktos pisal, sprawdz sobie kodeki. Ja osobiscie uzywam ostatniej wersji K-little i wszystko dziala jak nalezy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2011, 04:24 
Offline

Dołączył(a): 12 lut 2011, 19:17
Posty: 2
To mój pierwszy filmik. Mam nadzieje, że się spodoba :)
mile widziane komentarze. Pozdro

http://www.youtube.com/watch?v=wi2W4Auhq1w


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2011, 08:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Nie wiecie jak zestrzelić upirdliwy helikopter? Zawsze się jakiś sposób znajdzie ale ten jest wyjątkowy i przy tym niezwykle skuteczny. :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=nY2Tcmzk ... r_embedded
:lol: :lol: :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2011, 11:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
Dymytry_Kupa wybacz ale co tu oglądać? Campe w czołgu?..........
Jeden motyw mi się podobał jak koleś spadł gdzieś z nieba i wstawiłeś jakiś dźwięk ale reszta..... popracuj i nie wstawiaj czegoś co zwykłe lamki robią na codzień (bez urazy) bo w czołgu siedziec potrafi każdy.

sidh77 to się nazywa mieć perk na szczęście :D

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 611 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 41  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL