Teraz jest 23 wrz 2024, 14:16

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 lut 2011, 20:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, 02:31
Posty: 444
Do 7 lepiej dokupić więcej, ale przy tej karcie i tak nie ma sensu włączać wygładzania, bo będzie za duży spadek wydajności.

_________________
"Tylko martwi ujrzeli koniec wojny"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2011, 20:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2009, 23:51
Posty: 349
Lokalizacja: Śląsk,Mysłowice
No ale jak mi wcześniej dobrze działało no ale widzę ,że ty dużo o tym sprzęcie piszesz to się znasz więc przeżyje jakoś bez tego wygładzania.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2011, 14:41 
Offline

Dołączył(a): 8 maja 2010, 19:15
Posty: 8
Tez tak mialem, zaktualizuj stery do karty graficznej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2011, 20:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 paź 2010, 16:22
Posty: 6
Lokalizacja: KrK
dam1pl napisał(a):
Tez tak mialem, zaktualizuj stery do karty graficznej.


dokładnie
sciagnij najnowsze stery i bedzie ok


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2011, 22:20 
Offline

Dołączył(a): 8 maja 2010, 19:15
Posty: 8
KeFaS napisał(a):
Do 7 lepiej dokupić więcej, ale przy tej karcie i tak nie ma sensu włączać wygładzania, bo będzie za duży spadek wydajności.



Ja mam karte graficzna 9600gt i mi wszystko pieknie dziala (srednie detale, nie probowalem wiekszych) na AAx8 (na poczatku mialem x1 ale stery zaktualizowalem). Wiec jezeli sie nie znasz to sie nie wypowiadaj...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2011, 22:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2009, 23:51
Posty: 349
Lokalizacja: Śląsk,Mysłowice
A jaki masz system xp ale 32 biy czy 64 mógłbyś mi podać linka do tych sterowników :) Prosi

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2011, 23:04 
Offline

Dołączył(a): 8 maja 2010, 19:15
Posty: 8
Wxhodzisz na strone nvidi oczywiscie oficjalna, jak dobrze pamietam jest tam zakladka karty graficzne wybierasz swoja karte albo klilasz zeby sam ci wykryl karte i pobierasz sterowniki tylko nie pamietam czy sam je instalujesz czzy automatycznie ale chyba to rozgryziesz. Ja mam w7 ale jezeli na xp miales x4 to bez jaj ze nagle "zniknelo" ci pseudo eksperci mnie dobijaja jak dzialalo i nagle nie dziala, to co masz niesamowite xp ktore cofnelo sie w rozwoju? Jezeli teraz nie dziala to znaczy ze cos jest nie tak w moim wypadku byly to stery, ale jezeli u ciebie nie rozwiaze to problemu to nie poddawaj sie tylko probuj temu zaradzic. Przegladaj fora zadawaj pytania ale oczywiscie na forach specjalistucznych:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2011, 23:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2009, 23:51
Posty: 349
Lokalizacja: Śląsk,Mysłowice
No mam zaktulaizowane tylko ja mam xp 32 bity więc to chyba nie zadziała mój komp z leksza się marnuje na xp więc za niedługo zainstaluje sobie 7

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2011, 23:35 
Offline

Dołączył(a): 8 maja 2010, 19:15
Posty: 8
Acha 32 bity to woedz ze na 32 bitach max 1 rdzen procesora obslugiwany, max chyba 2 gb ramu. Zainstaluj w7 prof lub ultimate 64 bity jak narazie wedlug mnie najlepszy, mam 4 rdzenie i sporo ramu wszystko aktywne na ty systemie podpowiem ci tez ze nielegalny system operacyjny jest legalny jezeli nie jest uzytkowany w firmach tylko w domu, osobiscie nie wiem co zty zrobisz oczywiscie kup drogiego oryginala, nie wiem czemu to napisalem pewnie dla zabawy;) to tylko info a nie zacheta zeby chlopak wiedzial zeby w swojej firmie nie uzywac.

Powyższe porady są stekiem bzdur. Używanie pirackiego oprogramowania w domu jest też nielegalne !!!

Sokar 44


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2011, 00:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2009, 23:51
Posty: 349
Lokalizacja: Śląsk,Mysłowice
No tak tylko ,że teraz nie mogę postawić 7 ale na pewno to zrobię :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2011, 00:23 
Offline

Dołączył(a): 16 lut 2010, 15:21
Posty: 56
dam1pl napisał(a):
Acha 32 bity to woedz ze na 32 bitach max 1 rdzen procesora obslugiwany, max chyba 2 gb ramu. Zainstaluj w7 prof lub ultimate 64 bity jak narazie wedlug mnie najlepszy, mam 4 rdzenie i sporo ramu wszystko aktywne na ty systemie podpowiem ci tez ze nielegalny system operacyjny jest legalny jezeli nie jest uzytkowany w firmach tylko w domu, osobiscie nie wiem co zty zrobisz oczywiscie kup drogiego oryginala, nie wiem czemu to napisalem pewnie dla zabawy;) to tylko info a nie zacheta zeby chlopak wiedzial zeby w swojej firmie nie uzywac.


Nic tylko banować takich pacanów i zakaz dotykania kompa za namawianie do piractwa.
Kto Ci nawbijał do Twojej pustej główki, że nielegalny system zainstalowany na komputerze w domu jest legalny? Mama czy tata?

Win 7 Home Premium obsługuje do 16 GB ramu i 1 procesor z dowolną liczbą rdzeni. Więc nie potrzeba Win Pro lub Ultimate by grać w gry.
No ale skąd Ty możesz o tym wiedzieć skoro, jak się domyślam, Twoją stroną startową w przeglądarce jest peb.pl a nie google.

Koszt Home Premium to niecałe 350 PLN.

EDIT: Oczywiście mowa o sys. 64-bitowym


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2011, 01:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2010, 19:31
Posty: 327
dam1pl napisał(a):
Acha 32 bity to woedz ze na 32 bitach max 1 rdzen procesora obslugiwany, max chyba 2 gb ramu. Zainstaluj w7 prof lub ultimate 64 bity jak narazie wedlug mnie najlepszy, mam 4 rdzenie i sporo ramu wszystko aktywne na ty systemie podpowiem ci tez ze nielegalny system operacyjny jest legalny jezeli nie jest uzytkowany w firmach tylko w domu, osobiscie nie wiem co zty zrobisz oczywiscie kup drogiego oryginala, nie wiem czemu to napisalem pewnie dla zabawy;) to tylko info a nie zacheta zeby chlopak wiedzial zeby w swojej firmie nie uzywac.


Jaja jak berety, Max 1 rdzeń, max 2GB ramu. Posikałem się ze śmiechu "znawco". Najeżdżasz na KeFaS'a , a Twoja wiedza w porównaniu z jego to niebo a ziemia. 32 bity obsługuje wiele rdzeni i 3.25GB ramu. 1 rdzeń, hit walentynek ... Po za tym jak pisał @eRKa, system nie jest legalny jeżeli nie został kupiony w sklepie na terenie naszego kraju, dla którego zostają przydzielane osobne klucze (Tak, klucze z Chin za 50zł z allegro to piractwo). Stery mu nic nie dadzą na XP i tyle, nie ma DX10 = nie ma AA, proste jak budowa cepa. Może mu się AA z Filtrem Anizotropowym pomyliło. Jak dalej masz wątpliwości do DX'a to poszukaj miszczu w google, to chyba nie problem dla takiego "specjalisty"?

Ps. W ogóle co jest takiego w Ultimate i Pro? Dla zwykłych śmiertelników, którzy grają w Battlefielda i nawet nie wykorzystają jego dodatkowych opcji o których istnieniu pewnie nie masz zielonego pojęcia? Fakt, kosztują sporo więcej od takiego Home.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2011, 11:08 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Polecam lekturę art. 278 § 2 Kodeksu Karnego

Cytuj:
Art. 278 (Kodes Karny)
§ 1
Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2
Tej samej karze, podlega kto bez zgody osoby uprawnionej uzyskuje cudzy program komputerowy w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.


Kupując Windows 7 Home Premium Box, w środku znajdziecie dwie płyty. Wersje 32 i 64 bitową. 90% użytkowników nawet nie zauważy różnicy między wersją Professional/Ultimate a Home Premium wiec po co przepłacać ??

User dam1pl dopiero w zeszłym roku pisał dopiero egzamin gimnazjalny , może dlatego nie rozumie że złodziejstwo jest karalne ...

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL