Teraz jest 6 paź 2024, 18:21

Strefa czasowa: UTC + 2




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 65  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 wrz 2011, 20:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
nomek napisał(a):

Ja nie wiem co wy ślepi jesteście? Multum osób marudzi że nie można zmienić szczegółów... jak wejdziesz na serwer to esc i masz opcje->video


Teraz już wiem... A marudziłem bo dusiłem dużo razy esc i dopiero później zauważyłem że musze żyć i gra się nie może wczytywać żeby móc zmieniać te opcje...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 wrz 2011, 20:53 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2010, 23:25
Posty: 477
21 i z kodem G_wno. Siedze na Live, już mnie 3 razy odłączyło, zamin rozmowę zacząłem. Może jakoś ich wkręcić, powiedzieć, że usunąłem przez przypadek wiadomość z kluczem, i niech mi jeszcze raz wyślą ... ?

_________________
Obrazek
Zapraszamy do Plutonu forum battlefield.pl !!! <- click


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 wrz 2011, 20:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 wrz 2011, 18:23
Posty: 79
Lokalizacja: Dublin/IRL
ASMODATH napisał(a):
21 i z kodem G_wno. Siedze na Live, już mnie 3 razy odłączyło, zamin rozmowę zacząłem. Może jakoś ich wkręcić, powiedzieć, że usunąłem przez przypadek wiadomość z kluczem, i niech mi jeszcze raz wyślą ... ?

Bardzo dużo ludzi nie dostało kodu, na forum electronicarts.co.uk aż się gotuje, tak sa wszyscy wkurzeni. :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 wrz 2011, 21:00 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2010, 16:59
Posty: 14
Lokalizacja: Glasgow
Jak jest z Xboxem bo niegdzie ni emoge znalezc informacji??

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 wrz 2011, 21:10 
Offline

Dołączył(a): 26 wrz 2011, 09:07
Posty: 22
Na Twitterze battlefielda napisali że kody wysłane i jesli ktoś nie dostał to niech pisze do supportu EA.

Ja nie moge sie nawet na support zalogować:/



Co zrobić gdy nie mamy kodu:
Check out the FAQ to ensure that you qualify: http://bit.ly/nTBxqO .If you're sure, contact support at http://bit.ly/iQYgwW


Tyle że czat nie działa pewnie z przeciążenia więc lipka:/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 wrz 2011, 21:27 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2005, 10:20
Posty: 1989
Lokalizacja: Piaseczno
Udało mi się zalogować do Battleloga. Po prostu wcześniej aktywowałem klucz na specjalnej stronie EA, teraz podałem klucz w Originie i po jego aktywacji mogę się zalogować. A teraz, lecę do gry :).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 wrz 2011, 21:29 
Offline

Dołączył(a): 25 lip 2011, 01:12
Posty: 76
Kochany EA support \o/:

Cytuj:
Thank you for choosing EA. A representative will be with you shortly.
You are now chatting with 'Julian '
you:
Okay, beta key for bf3
you:
.
Please wait while I transfer the chat to the appropriate group.


Nie pytajcie skąd mam konto z mohem :>.

@Down
Nie tam tylko tu: https://helporigin.secure.force.com/CpH ... xt=browser


Ostatnio edytowano 27 wrz 2011, 21:31 przez technouber, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 wrz 2011, 21:30 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2010, 23:25
Posty: 477
Ci co starają sie dostać do supportu, to nie ma sensu, już 4 raz po wyczekaniu ponad 2000 miejsc w kolejce dostałem na końcu komunikat:
Kod:
Status: Canceled
 There are no advisors available to chat with you right now. Please try again later.


NOSZ KWM !!!

_________________
Obrazek
Zapraszamy do Plutonu forum battlefield.pl !!! <- click


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 wrz 2011, 21:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Radeon 5850 toxic edition + Phenom II 965 BE + 8Gb ramu

Na max detalach na full HD mam 40-50 klatek zawsze i wszędzie. Nie wgrałem "beta sterowników".

A teraz wrażenia z gry:

-Mapy do bani, bo jak w BC2 bardzo jednostronne. Przebicie się metrem z masą kamperów jest niewykonalne.
-Nie czuje się 'powera" broni. mam wrażenie, że strzelam kapiszonami. W BC2 tego nie było
-Strasznie trudno rozpoznać swój czy wróg. Wielokrotnie widziałem jak gracze stoją blisko siebie i nie zabijają się, bo sądzą, że są z tej samej drużyny ;]
-Karabin snajpera emituje odblask. Miły uprzykrzacz życia :D
-Graficznie jest bardzo dobrze ale dostępne mapy nie pokazują przewagi BF3 nad BC2. No może poza wodą, bo wygląda jak prawdziwa.
-Odpalanie gry to męka pańska. Nie dość, że "gra" to jeszcze "origin" a do tego www z "battlelogiem" odwaliło im totalnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 wrz 2011, 21:38 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Na moim configu leci 42 -118 FPS na serwerze G4G, przy pełnym serwerze. Wszystko na maxa.

Q8400 2.66 GHz, GeForce 460 768 MB, 4 GB Ramu DDR2 800. Niestety na rozdzielczości 1280x1024.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 wrz 2011, 21:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Lailonn napisał(a):

-Mapy do bani, bo jak w BC2 bardzo jednostronne. Przebicie się metrem z masą kamperów jest niewykonalne.
-Graficznie jest bardzo dobrze ale dostępne mapy nie pokazują przewagi BF3 nad BC2. No może poza wodą, bo wygląda jak prawdziwa.


A to dali więcej map hmm ? :roll:

Mapa dostępna obecnie jest nastawiona na CQB, ciężko rozpoznać swój/wróg, ŚWIETNIE :D nie będzie strzelanie na pałę.

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 wrz 2011, 22:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Nie mam pojęcia ile fpsów ale na HD4890 się trochę tnie na ultra low wszystko prócz samego metra.

Trochę moich opini...
-Okropne bugi w czasie strzelania, czasem celownik się psuje (acog/snajperka) że widzę sam obraz na przybliżeniu, czasem broń przestaje strzelać -.-
-Wydaje mi się że jak ginę to na hita od wszystkiego...
-Ta mapa jest OKROPNA, w ogóle nie czuje jak bym grał w battlefielda, gdzie są pojazdy gdzie jest conquest... Nie sądziłem że będzie mi tu AŻ tak źle, czuje się jak bym grał w moha albo jakieś pochodne coda...
-Friendly fire... Weźcie się ogarnijcie wszyscy 1/4 dedów to od moich... Ja tam zabiłem jednego swojego dla testu jedynie ;d
-Fajne opcje że trzy rzeczy na broń można z dodatków pakować...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 wrz 2011, 22:46 
Offline

Dołączył(a): 15 wrz 2011, 22:45
Posty: 72
Mam pobrane ponad 60% ale gdy wchodze przegladaj programy instalacyjne gier mam tylko to : Zajmuje doslownie kilka kilobajtow ;/ czy nie powinno byc tyle ile sie scignelo tj 2.60gb ? czy sie myle?

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 wrz 2011, 22:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2010, 13:24
Posty: 42
Lokalizacja: Breslau
szakal0x napisał(a):
-Wydaje mi się że jak ginę to na hita od wszystkiego...
-Ta mapa jest OKROPNA, w ogóle nie czuje jak bym grał w battlefielda, gdzie są pojazdy gdzie jest conquest... Nie sądziłem że będzie mi tu AŻ tak źle, czuje się jak bym grał w moha albo jakieś pochodne coda...
.


Jak pogrywałem chwilę w Alphe to miałem identyczne odczucia co Twoje. To nie może być przypadek :D

_________________
.::Zabijacz namber łan::.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 wrz 2011, 22:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
$towarzysz$ jak szuka mi serwery to w filtrach są 2 mapy. Tym się zasugerowałem ;)

-Co do problemów z rozróżnieniem to nie tak fajnie jak jesteś atakującym. Inna sprawa to w ogóle dostrzeżenie wroga. Amerykańce na zewnątrz zlewają się z tłem a w metrze obrońcy to czarne ludki na czarnym tle...
-Nie widać ping'a
-Czat nieczytelny

Wgrałem stery beta. Zobaczymy co dają.

edit: Stery nie dały mi nic a jedynie czasem obraz miga.
-Beznadziejne okno respawnu/squadu. Nie widzę ile jest squadów a lista mojego "znika" gdy ktoś ginie. W BC2 była cały czas a jedynie osoby martwej nie dało się kliknąć.
-Aby wyjść z gry trzeba się zrespawnować. Nie rozumiem po co :D
-Po odrodzeniu ekran ana chwilę miga i przymraża się, co jest wielkim prezentem dla spawn camperów.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 65  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL