Teraz jest 6 paź 2024, 16:19

Strefa czasowa: UTC + 2




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 65  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 wrz 2011, 12:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2011, 11:21
Posty: 32
aha jeszcze jedno pytanie do open jutro 28 nie potrzeba żadnego klucza aby wprowadzić w origin pod tym linkiem http://www.battlefield.com/pl/battlefield3/1/beta po prawej stronie pisze 29.9 pobierz wersje pc czyli może będzie można z innego serwera niż origin pobrać bo prędkość to jutro dobra nie będzie na 100% serwery zamulą jak się wszyscy rzucą.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 12:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lip 2005, 14:05
Posty: 68
Lokalizacja: Wadowice
Spodziewałem się czegoś lepszego po tym bf3 gra taka sobie reszta żal by grać trzeba wchodzić przez przeglądarkę z battleloga gorzej to rozwiązali niż w p4f tam przynajmniej jest zwykła przeglądarka by zrobić jakie kolwiek ustawienia trzeba być spawnietym na mapie nie da się po prostu rozłączyć i wejść w ustawienia bo gra się zamyka po wyjściu z serwera i wracamy na battleloga gorszego rozwiązania jeszcze nie widziałem w tego typu grze myślałem że p4f miało żałosną przeglądarkę ale bf3 teraz to przebiło :D po za tym grafika spoko ale coś hedy nie siadają strzelasz komuś po głowie i nic jak byś strzelał po innej części ciała tak samo ubywa hp wiec czasem z 3 4 strzały trzeba :D i jeszcze może to przez bete ale nie można zmieniać ustawień myszki i paru innych klawiszy :/ musiałem w setpoitcie ustawiać klawisz do literki no i usunęli APC z mapy w becie jak by nie chcieli pokazać że skopali pojazdy ??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 12:19 
Offline

Dołączył(a): 7 mar 2010, 13:56
Posty: 3
Pomogło dostanie się na support chat - wtedy dali mi klucz.
22 godziny po czasie :shock:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 12:25 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2003, 11:57
Posty: 408
Lokalizacja: 127.0.0.1
Z Battleloga do gry wchodzi sie w 5sek, nie widze problemu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 12:25 
Offline

Dołączył(a): 15 wrz 2011, 22:45
Posty: 72
Wie ktos od czego to moze byc? loguje sie do Origin kilkam graj i przegladarka wgl sie wlacza ;// godzine temu bylo ok


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 12:28 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
armada23 napisał(a):
Wie ktos od czego to moze byc? loguje sie do Origin kilkam graj i przegladarka wgl sie wlacza ;// godzine temu bylo ok


Battlelog jest wymagany do grania.






Co do gry nie chcę jeszcze niczego pisać, ale jestem bardzo zadowolony z grafiki. Jest bardzo ładna, mam 50-70 fpsów na swoim i5 760 4.2 i GTXie 480 (wszystko na ultra bez HSBOA które nic nie daje w rozdzielczości 1680x1050). Myślałem, że będzie naprawdę tragicznie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 12:31 
Offline

Dołączył(a): 15 wrz 2011, 22:45
Posty: 72
No wlasnie wiem ze jest a gdy kilkam w Origin na play to w ogole sie przegladarka nie wlacza od czego to moglo sie stac?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 12:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Cholera jak tak oglądam gameplaye to trudno będzie się przyzwyczaić do tego leżenia, strzelasz do ziomka a ten gleba. : D

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 12:48 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2005, 10:20
Posty: 1989
Lokalizacja: Piaseczno
r4mbo napisał(a):
Wszyscy mohowcy grają a ja dalej nie wiem jak oni tą betę jutro udostępnią i o której jutro 29 a tu na forum cicho.


Spokojnie, dzisiaj wieczorem odpowiedni news powinien się pojawić. Ewentualnie jutro w godzinach porannych. Dodatkowo będzie niespodzianka od nas, ale o tym więcej jutro. Beta będzie do pobrania chyba od godz. 14stej, tak jak to miało miejsce wczoraj dla MoHowców i Originowych preorderowców :D.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 12:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2011, 11:21
Posty: 32
DeathName napisał(a):
r4mbo napisał(a):
Wszyscy mohowcy grają a ja dalej nie wiem jak oni tą betę jutro udostępnią i o której jutro 29 a tu na forum cicho.


Spokojnie, dzisiaj wieczorem odpowiedni news powinien się pojawić. Ewentualnie jutro w godzinach porannych. Dodatkowo będzie niespodzianka od nas, ale o tym więcej jutro. Beta będzie do pobrania chyba od godz. 14stej, tak jak to miało miejsce wczoraj dla MoHowców i Originowych preorderowców :D.


Z tego co wczoraj czytałem na tym forum to miałeś problemy z zalogowaniem się do battleloga jakiś czerwony napis ci wyskakiwał ale aktywowałeś klucz i po kłopocie. Ciekawi mnie jak w open becie będę mógł aktywować klucz.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 12:57 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2005, 10:20
Posty: 1989
Lokalizacja: Piaseczno
Problem miałem, bo swój klucz najpierw aktywowałem na tej stronie https://activate.ea.com/applyentitlement.do (myślałem, że nie będzie różnicy a jednak była). Beta została dodana do konta w Origin i grę mogłem pobrać ale w Battlelogu był błąd. Wystarczyło wprowadzić kod ponownie już w kliencie Origina i dostęp do Battleloga uzyskałem. Swoją drogą, jak ktoś ma też problem z zalogowaniem, to niech spróbuje wykorzystać kod na stronie podanej wyżej i w Origin. Może pomoże :).

A co do otwartych testów, kluczy raczej nie będzie, to za bardzo by utrudniło sprawę. IMO gra będzie do pobrania w Originie dla każdego konta od wyznaczonej godziny, albo trzeba będzie zamówić betę na stronie Origin jak normalną grę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 13:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2011, 11:21
Posty: 32
DeathName napisał(a):
Problem miałem, bo swój klucz najpierw aktywowałem na tej stronie https://activate.ea.com/applyentitlement.do (myślałem, że nie będzie różnicy a jednak była). Beta została dodana do konta w Origin i grę mogłem pobrać ale w Battlelogu był błąd. Wystarczyło wprowadzić kod ponownie już w kliencie Origina i dostęp do Battleloga uzyskałem. Swoją drogą, jak ktoś ma też problem z zalogowaniem, to niech spróbuje wykorzystać kod na stronie podanej wyżej i w Origin. Może pomoże :).

A co do otwartych testów, kluczy raczej nie będzie, to za bardzo by utrudniło sprawę. IMO gra będzie do pobrania w Originie dla każdego konta od wyznaczonej godziny, albo trzeba będzie zamówić betę na stronie Origin jak normalną grę.


Dobrze by było gdy open betę można by było pobrać nie tylko z origin bo jak się wszyscy na to rzucą to do soboty nie ściągnę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 13:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2003, 04:02
Posty: 859
Podoba mi się, chociaż wolałbym coś z pojazdami. Mapa Metro była w Alpie już.
Bugi wciąż są - wpada się w leje po granatach i czasem spada pod mapę.
A, i wymagania Beta ma większe niż Alpha. Musiałem obniżyć szczegóły i detale. Ale i tak dobrze wygląda.
Przed premierą pełnej gry będę miał nowa grafę - wtedy zobaczymy :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 13:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 16:11
Posty: 18
Lokalizacja: 53*47'17.17"N 20*28'51.03"E
Ja pobrałam betę, tak jak jeden kolega wcześniej powiedział, z torrentów. Jak nie śmignie płakać nie będę, ale spróbować warto.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 13:24 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Caspian Border jest już pół-oficjalnie w becie, nawet goście od dice dają namiary i passy na serwery z CB.
http://forums.electronicarts.co.uk/batt ... ked-5.html

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 65  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL