Teraz jest 25 wrz 2024, 04:43

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 paź 2011, 11:00 
Offline

Dołączył(a): 26 paź 2011, 19:05
Posty: 13
$c(o)rn78 napisał(a):
robredo29 napisał(a):
No i jak tam panowie ? dziala juz wszystko dzis ? jestem w pracy i tylko patrze na zegarek kiedy wreszcie wyjde :)

Oj tam, działa już od 25-ego :D . Powiem tylko, że jak od 20 lat jestem graczem, tak jeszcze czegoś takiego nie widziałem (multiplayer). Cud, miód i benzyna. Tak bardzo czuć klimat wojny (tak myślę bo nie doświadczyłem), że aż żal mi mojego wojaka jak obrywa :wink: . Dźwięk i grafika na najwyższym poziomie, destrukcja super. Spolszczenie bardzo rzetelnie zrobione i w "żołnierskim" stylu (cytuję: Nakurwiaaam!!!). Do tego mnóstwo unlocków i bajerów. Nie mogę się doczekać javelina (ciekaw czy bierze czołg na hita?). Jeżeli tylko macie sprzęt, który to wszystko ogarnie to jest to największa beczka miodu od czasu wynalezienia klocków LEGO. :D



mnie wczoraj wywalalo z serwerow ale slyszlaem ze moze to wina Punkbustera ,dlatego sie tak dopytuje :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 11:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2010, 16:06
Posty: 214
Lokalizacja: 071
Moim skromnym zdaniem:

Kampania (jeżeli to w ogóle istotne): Drętwa i liniowa, szybko się odechciewa.

Multi (tylko 2h grania):
Nie jest doskonały ale wciąga niesamowicie! Faktycznie panuje chaos i większość lata jak potłuczeni, ale zdarzyła się jedna gra gdzie squady trzymały się razem, sporo walk pozycyjnych i pomagania sobie z ammo/defib. Mapy nie są ogromne ale wystarczająco duże żeby poczuć klimat BF. Co bo battleloga to jest w porządku (origin jest chyba tylko po to żeby nie trzeba było się logować w przeglądarce :o ), ale może gra po pierwszym załadowaniu nie powinna zamykać aplikacji i ładowanie na kolejny serwer było by krótsze. Wydaje mi się, że czas się przyzwyczajać do cloud computingu i postępującej wirtalizacji usług.

Najbardziej boli mnie:
1. Brak VOIP w squadzie, w ogóle VOIP!
2. Zarządzanie drużynami - wybór teamdilera itp. (może jest a ja się mylę?)
3. brak czasu na grę :cry:

_________________
i72600k@4.4@mugen3//4x4KHX@1700//580GTX.DCII@820/1800/4400//ASUSZ68PRO//2xOCZ120V2.R0//2xWDCB1T.R0//bq!800W//yesico-openair//MS-SW-X6//rzr-lchs(ref)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 11:21 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
Jakbym już poznał mapy to pewnie by się lepiej grało, narazie zbytnio niewiem gdzie biegać i dlatego troche dziko to wyglada ;D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 11:34 
Offline

Dołączył(a): 12 sie 2009, 09:37
Posty: 9
Jednym słowem szykuje się kolejny duży PATCH do tej gry :) w ciągu 40 min gry 5 razy zawiesiło kompa na amen tylko ctr+alt+ delete pomaga. Problem ze znikającym celownikem + raz jest a później go nie ma. i wiele innych niedoróbek np. Po zainstalowaniu gry zamiast Battlefielda 3 wczytywało mi jego BETE wtf? :? i battlelog nie chciał działać pomogło wyj...bety ech ale ogólnie gra jest fajna :D :omg:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 11:57 
Offline

Dołączył(a): 16 lut 2010, 15:56
Posty: 18
Miker88 napisał(a):
Jednym słowem szykuje się kolejny duży PATCH do tej gry :) w ciągu 40 min gry 5 razy zawiesiło kompa na amen tylko ctr+alt+ delete pomaga.


ano też tak mam i kupel też tak ma:>

lokalizacja polska mnie miło zdziwiła. czekam na koniec pracy:>


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 12:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
Człowiek przyzwyczaił się do BC2, a tu tyle zmian (niektórych nie potrzebnie) .
Klawisze poprzestawiane i ciągle się mylę, chcę użyć RPG a tu pistolet wyskakuje itp.
Na nowo trzeba się uczyć celowania z czołgów, zupełnie inna (podobna jak w BF2) trajektoria lotu pocisku.
Czułość myszy w pojazdach w BC2 była za mała a tu za duża i nie wiem jak to zmniejszyć.
Po co to przełączanie między działem a karabinem w czołgach (w BC2 lepiej rozwiązane)
Nie wiem jak poprosić o ammo, aptekę czy podwózkę i ani razu nie słyszałem od innych graczy takiej prośby.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 12:22 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2011, 13:39
Posty: 209
Wszystko działa tylko używaj palców do grania a nie całych dłoni :p hehe Usłyszysz wtedy nawet głos wołający AMMMOOO a nie stukot klawiatury :)

_________________
Obrazek
Zapraszamy do Plutonu forum battlefield.pl !!! <- click


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 12:46 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Fomas napisał(a):
Człowiek przyzwyczaił się do BC2, a tu tyle zmian (niektórych nie potrzebnie) .
Klawisze poprzestawiane i ciągle się mylę, chcę użyć RPG a tu pistolet wyskakuje itp.
Na nowo trzeba się uczyć celowania z czołgów, zupełnie inna (podobna jak w BF2) trajektoria lotu pocisku.
Czułość myszy w pojazdach w BC2 była za mała a tu za duża i nie wiem jak to zmniejszyć.
Po co to przełączanie między działem a karabinem w czołgach (w BC2 lepiej rozwiązane)
Nie wiem jak poprosić o ammo, aptekę czy podwózkę i ani razu nie słyszałem od innych graczy takiej prośby.


mozesz zawsze zmienic ustawienia klawiatury/myszki/joya jak i czulosci^^ zajrzyj do opcji^^

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 12:52 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2011, 01:44
Posty: 112
.. ale nie w pojeździe.. zwróć uwage, że jak siedzisz w łaziku to czułość myszki jest ogromna. Ciezko sie jezdzi wiec..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 12:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
Tak Yoss..
Pozmieniałem co się dało, tylko inaczej przełącza bronie kółkiem myszy.
Rudzik82 napisał(a):
.. ale nie w pojeździe.. zwróć uwage, że jak siedzisz w łaziku to czułość myszki jest ogromna. Ciezko sie jezdzi wiec..

Tak też napisałem że za duża czułość w pojazdach.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 paź 2011, 12:56 przez Fomas, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 12:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2006, 16:07
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa
A więc
1. Nierówna wydajność miedzy multi a SP
2. Brak zmiany trybu ognia (na większe odległości to mordęga)
3. system ammo (Lepszy był w BF2)
3. interfejs jest jakis nie ten tego. A znacznik pokazujący przeciwnika to jest przegięcie na wiekszych odległościach zasłania przeciwnika i walisz na ślepo w znacznik, a czat jest oczojebny jak sie wywali to sie na grze skupić nie można (ogólnie interfejs mi nie przypadł do gustu, ale pewnie z czasem sie przyzwyczaję)
4. Szkoda ze nie ma komandora, wzywanie ostrzału artyleryjskiego, zrzutu zaopatrzenia, pojazdu, czy wezwania UAV
5. System drużyn, wyjadaczom bf2 chyba nie musze mówić :)
6. Ta cholerna latarka, nawet w dzień z odległości 10-20 metrów oślepia
7. Rozrzut broni zbyt mały

A teraz plusy

1. Grafika
2. udźwiękowienie
3. dobra optymalizacja w multi
4. Przyjemnie sie gra :D

Podsumowując
Gra jest dobra, ale przypomina bardziej serię bad company niżeli pełnoprawną kontumacje bf2 z 2005 roku

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 13:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2010, 01:20
Posty: 10
Ak-47 napisał(a):
A więc

2. Brak zmiany trybu ognia (na większe odległości to mordęga)


Dyfultowo jest pod V bodajże ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 13:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 wrz 2006, 13:08
Posty: 503
Lokalizacja: Lublin
ja też jestem miło zaskoczony, szybka akcja. możliwość leżenia (!!), spore mapy na zasadzie koła, a nie tunelu, dzwięki !!!!!!!!

brakuje mi drużyn jak w bf2, przejrzystego interflesju...
mam zastrzeżenia co do grafiki - domyślnie ustawiło mi na Wysokie, ale się troszkę cieło pomimo wg mnie sporej ilości klatek. zmieniłem więc ustawienia na niższe... i klatek tyle samo, ale dalej się cieło. może to kwestia serwera albo specyfika rozgrywki sieciowej... nie wiem. ale i tak jest dobrze ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 14:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2011, 17:44
Posty: 48
pan_michal napisał(a):
ja też jestem miło zaskoczony, szybka akcja. możliwość leżenia (!!), spore mapy na zasadzie koła, a nie tunelu, dzwięki !!!!!!!!

brakuje mi drużyn jak w bf2, przejrzystego interflesju...
mam zastrzeżenia co do grafiki - domyślnie ustawiło mi na Wysokie, ale się troszkę cieło pomimo wg mnie sporej ilości klatek. zmieniłem więc ustawienia na niższe... i klatek tyle samo, ale dalej się cieło. może to kwestia serwera albo specyfika rozgrywki sieciowej... nie wiem. ale i tak jest dobrze ;)


chyba pozostaje przebadanie na sobie wszystkich wersji sterowników i tych najnowszych do wszystkiego i tych pod BETE bf'ka, poza tym trzeba czekać na następne, które już niedługo mam nadzieję, bo właśnie w MP są takie down'y nagłe, wierzę, że chłopaki z DICE będą długo szlifować swój diament teraz, pozatym basejump na Damavand Peak.. ehh. :twisted:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 14:48 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 19:08
Posty: 45
Ja ogólnie jestem pod wrażeniem, gra się inaczej niż w BC2, jednak rozczarowany jestem systemem zniszczeń, niby fajnie, ale niektóre miejsca aż proszą się o destrukcję i nie chodzi mi tu wcale o zrównanie miasta z ziemią. W zasadzie gra bez zniszczeń dużo by się nie różniła.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL