Teraz jest 25 wrz 2024, 04:30

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 paź 2011, 15:15 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2011, 13:39
Posty: 209
Hehe a co chcesz oddać ? :p Spuszczają tylko z dorodnych osobników :D

_________________
Obrazek
Zapraszamy do Plutonu forum battlefield.pl !!! <- click


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 15:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2011, 17:44
Posty: 48
LightPredator napisał(a):
mógłbyś podać link do tego Narodowego Banku Nasienia, bo nie wszyscy są tak wtajemniczeni w arkana gry jak ty!


typowe, skytykować, zmielić i wypluć, tylko z jednej strony traktujesz gre jak śmiecia bo nie ma wbudowanej przeglądarki serwerów (tylko za to!) a z drugiej strony zdążyłeś już ubić 04 poziom i widać ze gramy dalej.. to coś jest nie tak :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 17:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 maja 2010, 19:30
Posty: 213
Lokalizacja: SU-35BM FLANKER-E
Heh, kto to widział żeby w jetach był tylko mały karabinek, odblokowanie czegokolwiek teraz graniczy z cudem. Hamburgery(USA) mają już większość rzeczy odblokowane tak że ciężko wygrać z kimś walkę mając karabinek, a on ma flary, i rakiety. Jak dla mnie debilny pomysł. Gratuluje DICE. Jeszcze wiele rzeczy można by było wymieniać...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 19:22 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lis 2010, 11:26
Posty: 93
Gra beznadziejna, why ?

-mapy wcale nie są takie duże jak zapowiadali
-znikomy system zniszczen
-wszystkie bronie mają prawie identyczny odgłos, celowanie i zabicie przeciwnika to bułka z masłem
-ludzie tylko kampia w krzakach (dlaczego czytaj wyzej)
-mapy w miastach sa beznadziejne, nie mozna wejsc nawet na 1 pietro budynku czy gdzie kolwiek, wszysko na jednym poziomie, jakies slepe pokoje zamias rozbudowanej sieci uliczek jak to zapowwiadali
-uruchamienia orgina, pozniej przegladarki, pozniej browsera serwerow, pozniej czekanie nawczytanie mapy, kolejne 30 sec na dojscie do gry .,,mogli jeszcze by cos wpierdolic po drodzie, bo 10 zmarnowanych minut na wlaczenie gry to za malo
-czolgi i inne pojazdy prowadza sie sztucznie, te krechy na celownikach jakies takie grube i chyba w paintcie robione, podobnie jak w snajperkach
-glupi pdzial na ruskie-amerykanskie bronie, chce grac 1 bronia cala gre a tutaj mnie zmuszaja zebym mieszal, troche jest nie tak
-czolgi kampiące na gorkach przez cala mape, tak samo kolesie z mozdzierzami,
-przy rozdzzialece 1280x1024 czat zajumje mi pol ekranu, zarty ?

jeszce 2 rzeczy ktorych albo nie umiem zmienic albo sie ni da zmienic, dlaczego nie moge zmienic nicka z BETY? dlaczego musze trzymac PPM jesli chce patrzec przez celownik ?

gralem ok. 2 godziny i juz mam dosc,

gdybym nie znal tytulów i ktos by mi pokazal BAD COMPANY 2 a BF3..to niestety, uznalbym BF3 za wersje beta do BAD COMPANY 2,

jesli ktos zapyta czy warto kupic tą gre to NIE POLECAM, przereklamowane kawałek jakiegos gówna, EA kopie nas m morde a my z usmiechem wyciagamy reke po jeszcze

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 28 paź 2011, 19:34 przez Thaiz0r, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 19:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2010, 09:18
Posty: 23
szrama napisał(a):
Heh, kto to widział żeby w jetach był tylko mały karabinek, odblokowanie czegokolwiek teraz graniczy z cudem. Hamburgery(USA) mają już większość rzeczy odblokowane tak że ciężko wygrać z kimś walkę mając karabinek, a on ma flary, i rakiety. Jak dla mnie debilny pomysł. Gratuluje DICE. Jeszcze wiele rzeczy można by było wymieniać...

Jak chcesz latać i zajmować miejsce w myśliwcu to musisz to umieć dobrze. Bez problemu można złapać rakiety i flary, bo mają małe wymagania punktowe, ale trzeba się trochę pomęczyć.

_________________
Above And Beyond The Call


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 19:36 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 11:59
Posty: 8
Hmm jak dla mnie pierwsze wrażenie to totalny chaos :shock: ale z czasem zostaną najwierniejsi gracze a dzieciarnia się znudzi :lol:
Co rzuca się w oczy :?: w porównaniu z BC2 ano to że mamy tu bitwy w miastach :!: BC2 tego nie było właściwie były same otwarte przestrzenie prę budyneczków ewentualnie kawałki wioski :D i dało się to zrównać z ziemią :lol: :lol: Niestety tutaj w BF3 nie damy radę zniszczyć całego miasta :( :( myślę że żaden komp by tego nie wytrzymał :!: Pamiętam moją rozgrywkę w BC2 podbój na 5000tik. Po 1,5h :mrgreen: grania snajperzy nie mieli się gdzie chować bo żaden krzaczek się nie ostał :D :lol: :lol: a teren przypominał pole księżycowe :lol:

Chyba dlatego w BC2 system zniszczeń był bardziej widoczny
Tutaj system zniszczeń dopracowany jest pod względem detali rozpadającego się budynku rozsypuje się na miliony kawałków i w dodatku płonie 8) ale za mało jest takich budynków które można zniszczyć :(
Moim zdaniem walki w miastach nie pasują w ogóle do serii BF za ciasno i nie można pokazać w 100% możliwości silnika

Ogólnie gra się fajnie za 5mc znikną lagi, NOBY nie rzucające apteczki czy ammo :stupid: , czyli będzie się grało jeszcze fajniej. Może pójdą po rozum do głowy i dodadzą parę fajnych map mało zabudowanych gdzie będzie można będzie cieszyć się zniszczeniami :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 19:47 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
@up:
tja, wezma przerobia pare map z bc2 lub z moda do bf1942 dc7, bo to w zasadzie od desert combat [ http://www.moddb.com/mods/desert-combat = dc ] zaczela sie historia modern warfare w bfie - lub jego 'odbic' do bf2^^

gra wyglada slicznie, ale... czuje sie jak w jakims CoDowym miasteczku, gdzie mozna dookola obiec wroga, lub polozyc sie za jakims murkiem i walic do naiwniakow z rpg, a juz przenosny spawn to masakra i s-f...
moze sie do tego przyzwyczaje moze nie...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 20:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2004, 15:16
Posty: 617
Ma ktoś z was przerywany dźwięk w pojazdach moja karta to x-hi gamer :?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 20:52 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
Tez mialem tak. zmien ustawienia dzwieku na "taśmy wojenne"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 20:59 
Offline

Dołączył(a): 26 paź 2011, 20:50
Posty: 21
No ja za dzieciarnię się nie uważam a chaos robię całkiem spory.
Raz że od czasów q3 w online fpsy nie grałem a dwa nie znam map i czasami robię dziwne rzeczy:P
W każdym bądź razie jestem w tym momencie bity do upadłego aż kur.y i chu.e cały blok słyszy, ale próbuję ,a fakt faktem odpadną ci którym nie starczy sił żeby się
w tej naprawdę dobrej grze się odnaleźć


Ostatnio edytowano 28 paź 2011, 20:59 przez stachuxp, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 22:21 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2005, 18:39
Posty: 74
Lokalizacja: Gdańsk
Cytuj:
dlaczego musze trzymac PPM jesli chce patrzec przez celownik ?

nie trzeba trzymac caly czas, ale trzeba to sobie zmienic w opcjach, ogólne czy jakies tam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 22:24 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
OT
nic nie trzeba zmieniac - tylko przeczytac przypiasnie kawikorda i myszy + joya :wink:
EOT

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 23:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2009, 10:59
Posty: 139
Nie wiem czy ktoś już o tym wspomniał , ale zauważyłem strasznie głupi , śmieszny i beznadziejny minus bf3 kampanii ... nasi kompanii umierają tak po prostu , nikt do nich nie strzela , po prostu jest ten beznadziejny jęk i leżą hahaha :lol: Przecież to absurd ;/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2011, 00:29 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
im wiecej gram, tym wieksze mam przekonanie... tak 'gra' to zwykle g*wno.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2011, 02:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2010, 00:02
Posty: 18
Bardzo dobra gra. Zróżnicowanie klas, mapy, broń, pojazdy i cała reszta dają duże możliwości zabawy, o grafice i fajerwerkach nie wspominając. Ta część BF chyba jak żadna inna (nie licząc modów do BF2) kładzie nacisk na teamplay którego niestety na razie nie ma (miejmy nadzieję że to minie). Może dlatego niektórzy kwękają. Trochę boli sposób (i czas) wchodzenia do gry przez przeglądarkę ale trudno. W każdej beczce miodu znajdzie się łyżka dziegciu :) 10/10


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL