Teraz jest 25 wrz 2024, 08:38

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 paź 2011, 16:56 
Offline

Dołączył(a): 29 paź 2011, 10:32
Posty: 6
Lokalizacja: Wałbrzych
wszystko git oprócz tego że włącza się przez przeglądarke i niemogę przejść kampanii bo po samolotach gra się wyłącza :/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2011, 17:58 
Offline

Dołączył(a): 30 kwi 2011, 23:19
Posty: 10
Zelazo94 napisał(a):
Dokładnie ;D
Także singiel BF3 jest lepszy od MW3 bo tamten sie opiera rowniez na pokazaniu grafiki która jest denna. Dziekuje ;D

Grałeś już w singla MW3 :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2011, 18:19 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
Nie, ale zawsze taki jest xd


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2011, 18:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Ja w MW3 grałem, tylko wtedy nie miał 3 przy nazwie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2011, 18:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
Co do tego czy BF3 jest lepszy czy gorszy od BF2, to powiem tyle, mieszkamy w Polsce, a tutaj ludzie lubią na wszystko narzekać.
Co do zniszczalności budynków to chodziło mi o całkowitą destrukcję a nie częściowe uszkodzenie, a więc jest taka?
Co mnie uderzyło to brak blaszki (nieśmiertelnika) z motywem BF42, bo Vietnam jest BF2 też i reszta, albo jestem ślepy, albo na prawdę niema
Po za tym wszystko git

P.S.
Jeszcze taki piękny oczo-je*** bug -> rozwalimy żarówkę, a światło nadal świeci

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2011, 18:40 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
co do calkowitej zniszczalnosci to jest, sypia sie budynki. Ale co do buga to takich pierdółek nie zauwazam ;D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2011, 20:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
Co tu narzekać, trzeba pograć ze 111godz, poczekać na patche wtedy można narzekać. Marudzili jak wyszedł BF2 czy BC2 widocznie taka kolej rzeczy. Nie wiem czego oczekiwaliście, odgrzewanego kotleta w stylu CoD MW, jest nowe, trzeba się przyzwyczajać stopniowo ogarniać grę się cieszyć.
Nawet do celowania z pojazdów powoli się wczułem i powiem że w tym szaleństwie DICE jest metoda.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2011, 21:01 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 19:08
Posty: 45
Ja dziś zauważyłam dwie pierdółki które w porównaniu z BC2 są krokiem w tył. A więc po pierwsze chciałem rozwalić dziś karabinem z czołgu drzewo, bo zasłaniało mi widok, niestety mała lipka, a trzeba użyć C4 żeby je rozwalić. Druga sprawa to chciałem wyjść z budynku przez okno w którym była pionowa poprzeczka w BC2 krótka seria z karabinu i załatwione, w BF3 nawet drzazgi nie poleciały... pierdółki ale trochę psują zabawę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2011, 21:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Raz po raz pojawiają się opinie o braku klimatu BF2. Może krótko gram w tę serię i przegapiłem to proszę o pomoc. CZYM jest klimat BF2? CO takiego BF3 ma, że "to nie następca BF2"? Gram i gram a jedyne co mi przychodzi do głowy to brak komendanta, którego na FFA i tak nienawidzono.

Może problemem jest to co z GTA gdzie trzecia część to było coś a VC/SA zdawały się tylko dodatkami. Za mało nowości? Tylko czego miałyby dotyczyć poza silnikiem? Z BC2 pochodzi infantry ale jak pamiętam w BF2 każdy psioczył na to jak działało strzelanie - zbyt duża losowość itd. Dostaliśmy więc BF2 na nowym silniku i tyle. Nowa funkcjonalność by się przydała ale jak się nie ma co się lubi to...;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2011, 21:54 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lis 2010, 11:26
Posty: 93
tak w ogole sa w tej grze snajperki lub dodatki do nich ktore pozwalaja zabijac wroga 1 strzalem (nie liczac headshota) ????

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2011, 22:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
@UP: Na szczęście nie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2011, 22:20 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2005, 18:39
Posty: 74
Lokalizacja: Gdańsk
We wszystkim co piszecie jest prawda, choc może tylko ta wasza. Jak Lailonn napisał gra jest nowa i "potrzebuje się przyzwyczaic" do graczy, ale co tu dużo pisac: gra jest piękna, naprawdę piekna; gówniana też, niestety. Grafa, efekty ochlapuja ślina i klawę i monitor (to zależy od zasięgu gracza). My jednak patrzymy na to trochę inaczej bo graliśmy w poprzednich 100 BF-ów i głównie klanowo, a z każdym nowym wydaniem jest coraz trudniej. Teraz nawet na pusty serwer nie można wejśc i potrenowac to i owo bez poczucia wstydu. Sprzęty coraz mniej użyteczne, a to jest sól tej gry przecież. Samochodem jak zauwazyłem (sam też stosuję) jedzie się do pierwszego strzału i ucieczka bo wóz i tak stoi. Czołgi po drugim strzale też nie uciekna, a zniszczony podczas naprawy zabija mechanika. Sprzęty sa na krótko, ale o to w tym wszystkim chodzi. BF walczy z COD-em i mamy tego skutki, ze gra jest dla prostej małoletniej masy bo ta masa to kasa. BF 2142 miał clanmoda i było to ciekawe rozwiazanie, a w przypadku BF3 to mogłoby nawet nie wystarczyc bo tu potrzebne jest równoległe wydanie tej gry dla graczy egamingu. To wogóle ciekawe sprawa, że gracze, wydawcy twórcy gier i wogóle wszyscy walcza o uznanie egamingu jako prawdziwego sportu (esportu), traktowaniu tego zajęcia poważnie, a nie tylko stratę czasu przez małolatów, a tymczasem najnowsze wydania gier (nie tylko BF) uśmiercaja to co mogłoby byc kiedyś sportem. Zostanie tylko CS i WOW? Ta gra jest PIĘKNA, dziękuję.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2011, 23:27 
Offline

Dołączył(a): 20 gru 2009, 12:18
Posty: 98
Thaiz0r napisał(a):
tak w ogole sa w tej grze snajperki lub dodatki do nich ktore pozwalaja zabijac wroga 1 strzalem (nie liczac headshota) ????

Krex napisał(a):
@UP: Na szczęście nie.


Nie wiem czy to takie szczęście. Z tego co gdzieś wyczytałem M98 na bliskie odległości zadaje 95 czy 98 obrażeń. Jednak tutaj trafić headshota to nie jest aż tak duży problem. No może właśnie to odróżnia dobrego od złego gracza/snajpera. Bo jaka to satysfakcja ustrzelić kogoś w głowę z 450m.


Ostatnio edytowano 30 paź 2011, 23:35 przez piotrek2142, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2011, 23:33 
Offline

Dołączył(a): 18 maja 2010, 21:47
Posty: 25
Mnie jedyne co irytuje to niewidzialna ściana na różnych wysokościach... np. na Caspian Border lecimy w gore na 800+ metrów i nagle łup... wstrząs i samolot staje w miejscu (jakby przeciągnięcie ale nawet nie spada...). O ile to 800 to jeszcze ujdzie bo to dość duża wysokość, to juz 200 na mapce Kanals to już totalna porażka... dodajmy do tego że mapka jest strasznie wąska i mamy przekichane... kto tam w ogóle dał samoloty?

Po za tym to gra jest świetna!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2011, 23:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Pozwolę sobie zauważyć, że w BF2 pojazdy też były kruche a z naprawami było gorzej. Jedyne co się zmieniło to kruchość latadeł ale nie wynika to chyba nawet z ich delikatności a z tego, że w BF2 wszystko było naprowadzane, tu większość to klasyczne działka. Serii z essexa też się przeżyć nie dało ;)

Ogólnie to taki BF2 z destrukcją i lepszym strzelaniem. W końcu jak celuję to zabijam a nie jak paralita "komandos" muszę 2 magazynki wywalić. Już zapomnieliście o debilnym skakaniu dookoła siebie z BF2? ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL