Teraz jest 25 wrz 2024, 08:35

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 paź 2011, 00:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Thaiz0r napisał(a):
tak w ogole sa w tej grze snajperki lub dodatki do nich ktore pozwalaja zabijac wroga 1 strzalem (nie liczac headshota) ????

Krex napisał(a):
@UP: Na szczęście nie.

Jest i nazywa się:tryb HardCore.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2011, 00:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sty 2007, 09:39
Posty: 148
Lokalizacja: Lublin
Jak wyłączyć te wszystkie kolorowe punkciki podczas gry? Strasznie mnie to denerwuje gdy widze 20 kolorowych ikonek które mi wszystko zasłaniają. Nie widze sensu widzieć tych punktów skoro obiekty, sojusznicy są na drugim końcu mapy ;// Nie raz zasłoniły mi przeciwnika, masakra ;/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2011, 01:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
No ja już jestem po parunastu godzinach rozgrywki.

+ oprawa: dźwięk, grafika, animacja ale to wiadomo
+ optymalizacja gry to majstersztyk
+ gameplay, mam tu na myśli strzelanie i poruszanie się: oba te aspekty zrobione są MEGA, infantry w tym BF jest mega miodne, nie ma nawet co porównywać do BF2 gdzie dominowały delfiny, spam granatami, hitboksy były zrąbane a bronie takiego supporta bezużyteczne (poważnie, jeszcze przed premierą BF3 pograłem trochę w BF2 i tam nie da się nikogo ustrzelić z takiego M249 bo połowa pocisków to ślepaki)
+ dobry balans klas, każda do czegoś się przydaje i nie zauważyłem żeby jakiś gadżet górował nad wszystkimi (no może trochę mortar ale łatwo go skontrować)
+ dobry balans broni, nie ma jakieś broni która ewidentnie kosi wszystko inne jak m60 w BC2
+ hitboksy, kod sieciowy: przynajmniej dla mnie sprawują się tu dobrze
+ battlelog który wcześniej wydawał mi się dziwacznym pomysłem okazuje się że jest całkiem fajny i użyteczny, nie ma nawet porównania do interfejsu z BF2, nie mówiąc o przeglądarce serverów która w tej grze przez całe jej życie nie została poprawiona
+ niektóre mapy są super (Firestorm, Khark, Noshuar Canals, Caspian, Bazaar)
+ destrukcja dostała sporego kopa względem BC2, na szczęście nie niszcząc przy okazji rozgrywki
+ to pierwszy BF w którym każda mapa wydaję się być inna: ma punkty charakterystyczne (np wieża na caspianie, rurociągi na firestorm albo wielkie koparki na Damavand Peak), specyficzne budynki itd ogólnie ma swój klimat. Dzięki temu nie nudzą się szybko. Za to w takim BF2 czy BC2 nieważne po jakiej mapie biegałeś, na swojej drodze spotykałeś bardzo często budynki na zasadzie kopiuj wklej (idealnym przykładem jest na przykład Heavy Metal w wydaniu Squad Deathmatch, klony domków wszędzie).


- design niektórych map, wszystkie zostały stworzone do Rusha, ale za to mało która do conquesta np. Damavand Peak czy Metro ze swoimi flagami ustawionymi liniowo są średnio grywalne (szczególnie w wypadku metro, w tym wypadku CQ64 na niej to jakiś żart :stupid: )
- niektóre są mapy są zbyt małe np Sekwana i Bazar choć je lubię powinny być większe trochę
- Large Conquest nie powinien składać się z raptem 5 flag
- 4 osobowe składy to za mało jednak
- brak VOIPa w składzie to jakiś debilizm, nie rozumiem dlaczego DICE uniemożliwiło mi kontakt przez mikrofon z innymi graczami na servie. Mogę jedynie gadać ze znajomymi z którymi ustawię się na czacie, ale za to jak wejdę na polski server, dołączę do polskiego składu to nie mogę z nimi się porozumieć bo przecież nie skorzystałem z party wbudowanego w battlelog, ręce mi opadają
- nie do końca czytelna mapa, wymyślili jakąś grafikę zrobioną tylko z odcieni niebieskiego zamiast zwyczajnie dać topografię terenu
- unlocki dla pojazdów to kolejny poroniony pomysł. Unlocki broni to nic, bo różnice między osprzętowaniem można nadrobić skillem, ciekaw jestem tylko jak mam walczyć siedząc w jecie z innym samolotem, skoro ten drugi ma już wszystko odblokowane, a ja nawet nie mam flar? :|
- armor w pojazdach, heliki i jety w chwili kiedy mają mniej niż 50% są nic nie warte i jedyne co pozostaje to spadochron, jednocześnie jednak przy wyższych wartościach pancerz się regeneruje no kur*a kto na taki pomysł wpada? Humvee i wodniki które rozwalają się po dopiero po 3 rpgach to też jakiś śmiech
- commo rose które jest w obecnej postaci jest bezużyteczne

Mimo sporej ilości plusów gra mi się bardzo dobrze, już wiem że spędze przy BF3 więcej czasu niż przy BC2, pytanie czy równie dużo co przy BF2 i 2142... to zależy od supportu gry. Wiem natomiast, że gra bardzo dużo zyska jak wyjdzie Back to Karkand, a commo rose i VOIP zostaną poprawione w patchu (co już zostało zapowiedziane)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2011, 03:35 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lis 2010, 11:26
Posty: 93
Wierzbin napisał(a):
Thaiz0r napisał(a):
tak w ogole sa w tej grze snajperki lub dodatki do nich ktore pozwalaja zabijac wroga 1 strzalem (nie liczac headshota) ????

Krex napisał(a):
@UP: Na szczęście nie.

Jest i nazywa się:tryb HardCore.



mialem na mysli tryb hardcore oczywiscie, niestety nie zabijaja 1 strzalem snajperki bolt action takie jak sv98, m40 czy m98. na odleglosciach nie wiekszych niz 20m owszem, zabijaja 1 strzalem, ale na wiekszych sa beznadziejne. jesli dodac jeszcze suppresora to osiagami sie nei roznia od pistoletu

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2011, 13:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
No proszę,gra kilka dni na rynku i już solidny plutonik się zebrał,co będzie po miechu?http://www.pbbans.com/mbi-overview-bf3-ov41.html

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2011, 13:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Niestety PB nie jest zbyt solidnym systemem i bóg wie ilu biega bez złapania. Może fakt,że origin nas szpieguje ułatwi mu trochę zadanie ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2011, 15:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2008, 16:14
Posty: 251
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ja to nie rozumiem ludzi grających z użyciem hacków co im to daje nie wiem....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2011, 16:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Jak to co?zawsze jakieś turnieje,konkursy można wygrać takim sposobem itd no i prestiż super pro skillowca

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2011, 16:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2003, 00:36
Posty: 202
Lokalizacja: Warszawa
MK napisał(a):
Jak to co?zawsze jakieś turnieje,konkursy można wygrać takim sposobem itd no i prestiż super pro skillowca

A potem na lanie wszystko wychodzi i jest zabawnie. (wave @monstro i paru innych)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2011, 16:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2010, 20:11
Posty: 105
MK napisał(a):
Jak to co?zawsze jakieś turnieje,konkursy można wygrać takim sposobem itd no i prestiż super pro skillowca


Tak, chyba pr0 przez zero. :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2011, 18:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sie 2005, 14:24
Posty: 73
MaZZeo napisał(a):
No ja już jestem po parunastu godzinach rozgrywki...

Bardzo dobrze prawisz...

Ostatnio wkurza mnie i w BC2 tez to było nudne, a mianowicie podsumowanie rozgrywki i potem te zakładki - odblokowane, odznaczenia itd... może to i jest fajne przez 2-3 dni ale widziałbym jeszcze zakładkę CZAT i żeby tam se ludzie mogli pogadać przez te 30 sek... napisać głupie GG, a nie tu fajnie pięknie, drużyną, coperejszyns... a potem 30-40 sek trza sie wpatrywać w bzdurne słupki... w BF2 już było lepiej, bo bylo pokazane kto najlepszy z jakiej dziedziny, jakim sprzętem, która drużyna... brakowało tylko czata... tu także.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2011, 18:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
No niby masz racje że brakuje czata po zakoczeniu rundy ale jak pomyślę że mam czytać ze ktoś (albo ja) jest pie...ym noobem i cziterem to w sumie przestaje mi go brakować. Podsumowanie rundy można znaleźć w battlelogu. Marne to pocieszenie ale zawsze to coś.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2011, 18:31 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2011, 00:08
Posty: 39
DRIVER napisał(a):
By nie robic jakiegos specialnego tematu. Jest mozliwosc potrenowania latadlami? Probowalem wbijac na puste servery ale zawsze jest wymagane 7 graczy ;/. I jak tu sobie porzadnie skonfigurowac joya by nie zostac wyzwanym on noobow ze kradne samoloty :P?



Ostatnio wbiłem się na mapę gdzie wszystko jest odblokowane.W jetach ,helkach tankach itp itd... dosłownie wszystko giwery też :D .Oto nazwa serwera: Germany vs UK & France - Everything Unlocked

Serwer rankingowy ,o dziwo odblokowuje się ulepszenia ,giwery itd.. choć możemy używać ich na danej mapie.Mapy wszystkie po kolei lecą .Acha zapomniałem dodać, można samemu grać nie jest wymagana ilość 7 graczy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2011, 18:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Basic_M napisał(a):
Ostatnio wkurza mnie i w BC2 tez to było nudne, a mianowicie podsumowanie rozgrywki i potem te zakładki - odblokowane, odznaczenia itd... może to i jest fajne przez 2-3 dni ale widziałbym jeszcze zakładkę CZAT i żeby tam se ludzie mogli pogadać przez te 30 sek... napisać głupie GG, a nie tu fajnie pięknie, drużyną, coperejszyns... a potem 30-40 sek trza sie wpatrywać w bzdurne słupki... w BF2 już było lepiej, bo bylo pokazane kto najlepszy z jakiej dziedziny, jakim sprzętem, która drużyna... brakowało tylko czata... tu także.


To co piszesz ma sens, ale tylko wtedy, gdy nie gra zgraja nieogarniających nastolatków, których jedynymi słowami jakie znają to: gey, noob i fuck.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2011, 18:42 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
Ja juz wole taki czat niz wgl go nie mieć. Przynajmniej mozna sie posmiac z durnoty innych ;D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL