Teraz jest 25 wrz 2024, 00:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lis 2011, 16:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Ad 1. Kurna do końca swojej myśli zapomniałem wyrazić :P Zdecydowanie mocniejsze jest na jety (łatwiejsze), na heli wydaje mi się tak samo lub trudniej (tutaj mój obecny brak skilla latając na myszce może się objawiać), ale na APC i czołgi moim zdaniem zdecydowanie jest trudniej działkiem, piechota chyba też tak łatwo nie ginie(tutaj niestety miałem mało spotkań)

Mcmt gra, latamy razem :)

Oczywiście, że gry są prostsze. Muszą być prostsze. Dlaczego? Kiedyś śmialiśmy się z poziomu IQ amerykanów, teraz wystarczy poczytać niektóre posty i obejrzeć "Matura to bzdura". Sad but true :(
Mapy są również za małe dla samolotów. Dlaczego? Bo 80% graczy bf'a nie potrafi wstrzymać spawna i potem z kapcia lecą przez całą mapę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lis 2011, 16:13 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 08:53
Posty: 10
Adasi napisał(a):
Oczywiście, że gry są prostsze. Muszą być prostsze. Dlaczego? Kiedyś śmialiśmy się z poziomu IQ amerykanów, teraz wystarczy poczytać niektóre posty i obejrzeć "Matura to bzdura". Sad but true :(
Mapy są również za małe dla samolotów. Dlaczego? Bo 80% graczy bf'a nie potrafi wstrzymać spawna i potem z kapcia lecą przez całą mapę.


Zapewne niedługo doczekamy się patcha do BF3 z auto pościgiem bo przecież przeciętny nastoletni gracz amerykański musi w jednej ręce trzymać hamburgera/hotdoga a przecież trudno ganiać wroga trzymając pada jedną ręką ;-).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lis 2011, 17:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2004, 13:16
Posty: 313
Lokalizacja: Szczecin(PL), Carlisle(UK)
Adasi napisał(a):
Mcmt gra, latamy razem :)
.


Na tą informację czekałem :twisted:

_________________
Obrazek
Pilot PRGK-42


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lis 2011, 17:41 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2007, 09:48
Posty: 459
Lokalizacja: Łódź
viewtopic.php?f=154&t=39893

Chłopaki - dobierać się w pary lotnicze. Poczujmy chociaż trochę emocji i pobawmy się trochę ;) Nie jest to może cud miód malina latanie ale zawsze można zrobić coś z niczego ;)

_________________
Obrazek
Popatrz czasem w górę - tam też toczy się bitwa... :arrow: PRGK-42 Air Squad


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lis 2011, 09:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2011, 17:44
Posty: 48
Poświęciłem ze 100 życiek, skilla (no ale to tylko statystyki) na nauke latania Jet'em i odblokowanie perk'ow do poziomu gasnicy, której.. i tak chyba nie będę używał. U mnie z lataniem jest coraz lepiej ale ciągle jak mam kogoś na ogonie to już kaplica. Jak podłączyłem pad'a jest lepiej, niewyobrażalnie lepiej się "zawraca" ale z kolei nie wiem jak sobie ustawić, żeby wyczuć jet'a przy skrętach w lewo/prawo gdy trzeba trochę dorównać. Chciałbym być dobry na jet'ach ale jeszcze dużo frag'ów stracę zanim to będzie TopGun

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lis 2011, 11:02 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2010, 03:32
Posty: 126
Cos mi to latanie nie idzie a co gorsza nie ma jak pocwiczyc na pustym serwerze, czy ktos moze zaproponowac jakies sensowne obindowanie klawiszy do lotu? Chodzi mi tylko o przyciski odpowiedzialne za manewrowanie... W lewej rece (mankut) mam mysz ktora nurkuje, podnosze dziob i przekrecam samolot, strzalkami gora-dol przyspieszam a bocznymi skrecam. Czy to sensowne ustawienie?

_________________
Use 'rm file' on Unix/Linux to test for existing file; if you don't get a message, the file existed.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lis 2011, 11:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2010, 21:53
Posty: 201
Jedyne rozsądne rozwiązanie to kupienie joysticka/pada.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lis 2011, 11:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sty 2010, 11:49
Posty: 43
Lokalizacja: Koszalin
No wlasnie nie wiem czemu ale moj joy odmawia wspolpracy. Mam Saiteka Cyborg X i sa wgrane wszystkie stery od niego ale nawet jak konfiguruje klawisze to i tak jak naciskam spust to on mi robi przechyl w gore.... Wiec chyba lepiej na padzie grac.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lis 2011, 11:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2010, 21:53
Posty: 201
DRIVER napisał(a):
No wlasnie nie wiem czemu ale moj joy odmawia wspolpracy. Mam Saiteka Cyborg X i sa wgrane wszystkie stery od niego ale nawet jak konfiguruje klawisze to i tak jak naciskam spust to on mi robi przechyl w gore.... Wiec chyba lepiej na padzie grac.

Też tak miałem przez moment, musiałem zrestartować wszystkie ustawienia w opcjach i było ok.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lis 2011, 13:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2011, 17:44
Posty: 48
@Suszin a możesz podpowiedzieć jak masz rozłożone sterowanie u siebie? chodzi mi najbardziej o przechyly w lewo w prawo i skrety w lewo w prawo, a pozniej otwarcie i zamkniecie przepustnicy a najlepiej wszystko :) chcialoby sie zagraniczniaków trochę pospychać do poziomu lotniska :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lis 2011, 13:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2010, 21:53
Posty: 201
Ja mam na padzie tak że lewy analog pełni te funkcje co mysz, czyli przechylenie przód/tył i na boki. Lewy bamper od obrotu/skrętu w lewo a prawy bamper do obrotu/skrętu w prawo. Lewy triger strzal a lewy to dopalacz (w heli zmiana broni). Przepustnice mam na lewym i dolnym przycisku (te 4 przyciski co mamy pod prawym kciukiem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lis 2011, 18:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2011, 17:44
Posty: 48
kurcze na klawiaturze jednak sie lepiej gra, albo nie moge ustawic dobrze joy'a.. ale wyczucie wieksze, tylko brak mozliwosci zawracania ciaglego.. ciezka sprawa :)

cofam to, dzis po pierwszych kill strike'ach jednak wiem ze na joyu da si grac, tylko mam problem z zamknieciem przepustnicy, nie zwalnia tak jakbym cisnął S na klawiaturze przez co przegrywam df

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lis 2011, 22:51 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2010, 13:26
Posty: 70
http://www.youtube.com/watch?v=TIkfpBLn ... ideo_title

Fajny filmik pokazujący jak naprawiać jeta.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2011, 21:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 cze 2004, 22:51
Posty: 23
Lokalizacja: Szczecin
WItam,
Panowie, proszę o pomoc.
Mam Cyborga evo, stary wiarus po przejściach z Coral Sea :)
Niestety pomimo wielu prób konfiguracyjnych z BF3, wciąż promień skrętu jest taki że latam wokół planszy :)
Przepustnica działa tylko do góry, zwalniam "s"...

Dziwne jest że ustawienia heli są zadowalające ... prawie.

Może ktoś już to przerabiał... dzięki za pomoc.

_________________
"... TEAMWORK, NAJWAŻNIEJSZY JEST TEAMWORK..."


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2011, 21:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2011, 21:58
Posty: 165
Lokalizacja: Chełm
Nie gram na padzie ani na joyu a i tak dobrze mi idzie latanie Jetami ( Chyba ). Jednak muszę przyznać, że poziom latania jest obniżony o jakieś 80 % w porównaniu do bf2. Więc jeżeli nie natrafi się na jakiegoś amerykańca, który będzie starał się nas zestrzelić, to można wsiadać do jeta i latać bez przerwy.

_________________
http://bf3stats.com/stats_pc/SzYmCiO_1980


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL