Teraz jest 28 wrz 2024, 17:38

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 lis 2011, 23:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
lkasprzak napisał(a):
Grywalność jest ta sama, a to że ktoś pada nie umie ogarnąć to już inna sprawa. Gra się zajebiście przyjemnie i komfortowo :)


Ale zawsze zostaje przyzwyczajenie, a i gry które miały być domyślnie pod PC tracą przy konsoli chociażby rozmachem czy ilością graczy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lis 2011, 23:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=52632

Taki nowy taki pewny na swoim podwórku :mrgreen:

"Przeciwstawiono sobie świetnych graczy konsolowych i grupę pecetowców o
zupełnie przeciętnych umiejętnościach. Zgadnijcie co się stało: grający
na padach zostawali wręcz doszczętnie zniszczeni przez tych używających
klawiatury i myszki. Za każdym razem. To byłoby zawstydzające dla
Microsoftu, gdyby pozwolił użytkownikom Xboxów na takie upokorzenie
wcielając projekt w życie. Myślę, że to przesądziło o losie tej inicjatywy."

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lis 2011, 16:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lip 2005, 12:50
Posty: 1650
Lokalizacja: Dublin
oczywiście - choćby ze względu na czułość myszy. Na padzie nie osiągniesz takiej czułości pada, trudniej jest celować. Grałem w BFa 2 ponad rok na PC, jak i w inne gry, ale teraz nie wyobrażam sobie grania na PC - jakoś bardziej mi konsole leżą :) chyba się starzeję :P

_________________
There will always be a battlefield...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lis 2011, 16:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
No ja też nie młody ^^ a może robisz się tylko bardziej wygodny ;)

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lis 2011, 22:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2004, 12:40
Posty: 174
Lokalizacja: Lublin
lkasprzak napisał(a):
michal7187 napisał(a):

A poza tym FPS na konsolach ssą.


bzdura :stupid:

Grywalność jest ta sama, a to że ktoś pada nie umie ogarnąć to już inna sprawa. Gra się zajebiście przyjemnie i komfortowo :)


Czekam dnia kiedy będą wspólne serwery , będziecie płakać wtedy z tymi padami...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lis 2011, 22:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
55_Maciek napisał(a):
Czekam dnia kiedy będą wspólne serwery , będziecie płakać wtedy z tymi padami...

To zależy jak przeportują sterowanie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lis 2011, 23:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Mofixil napisał(a):
55_Maciek napisał(a):
Czekam dnia kiedy będą wspólne serwery , będziecie płakać wtedy z tymi padami...

To zależy jak przeportują sterowanie.

Płakać? Jakbyś wiedział konsole posiadają porty USB, bodajże w jakiegoś unreala czy inego quake można grać z myszką i klawą, jeśli "Doczekasz tego dnia, kiedy..." to i wówczas konsole dostaną gry, które obsługują klawe i mysz.

Co do tematu. Zależy co lubisz, poziom masz równy. I na PC wymiatają i na konsolach, na konsole są droższe gry oczywiście i jest brak możliwości "piracenia", co jest i wadą i zaletą. Konsole posiadają różne zabawki, takie jak sharp shootery, move kontrolery, kinecty, gitary, miksery i takie tam. Konsola jest bardziej rodzinną zabawką imo :) Ja osobiście posiadam playstation 3 więc mogę odpowiedzieć na kilka pytań.

A co do ogółu, na tym forum spora większość to gracze PCtowi, więc z góry wiadomo, że będą nakłaniać do PC, pecet ma możliwość rozbudowy, konsola jak na razie niestety nie. Sam musisz zdecydować :)

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lis 2011, 01:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2004, 12:40
Posty: 174
Lokalizacja: Lublin
Eleanor napisał(a):
Mofixil napisał(a):
55_Maciek napisał(a):
Czekam dnia kiedy będą wspólne serwery , będziecie płakać wtedy z tymi padami...

To zależy jak przeportują sterowanie.

Płakać? Jakbyś wiedział konsole posiadają porty USB, bodajże w jakiegoś unreala czy inego quake można grać z myszką i klawą, jeśli "Doczekasz tego dnia, kiedy..." to i wówczas konsole dostaną gry, które obsługują klawe i mysz.

Co do tematu. Zależy co lubisz, poziom masz równy. I na PC wymiatają i na konsolach, na konsole są droższe gry oczywiście i jest brak możliwości "piracenia", co jest i wadą i zaletą. Konsole posiadają różne zabawki, takie jak sharp shootery, move kontrolery, kinecty, gitary, miksery i takie tam. Konsola jest bardziej rodzinną zabawką imo :) Ja osobiście posiadam playstation 3 więc mogę odpowiedzieć na kilka pytań.

A co do ogółu, na tym forum spora większość to gracze PCtowi, więc z góry wiadomo, że będą nakłaniać do PC, pecet ma możliwość rozbudowy, konsola jak na razie niestety nie. Sam musisz zdecydować :)


Typowy przykład bełkotu , który nijak ma się do tego co napisałem. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

ps. Counter-Strike: Global Offensive

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lis 2011, 10:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
lkasprzak napisał(a):
michal7187 napisał(a):

A poza tym FPS na konsolach ssą.


bzdura :stupid:

Grywalność jest ta sama, a to że ktoś pada nie umie ogarnąć to już inna sprawa. Gra się zajebiście przyjemnie i komfortowo :)

To ja jednak wolę się męczyć już przed tą klawiaturą, grać do dupy i z pokrzywionym kręgosłupem.
Jeez... :stupid:

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lis 2011, 11:23 
Offline

Dołączył(a): 9 lis 2011, 20:48
Posty: 17
czym się różni pamięć na płycie gównej ddr3 od pamięci na karcie graficznej dddr5


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lis 2011, 11:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
ROLNIK4 napisał(a):
czym się różni pamięć na płycie gównej ddr3 od pamięci na karcie graficznej dddr5

Przede wszystkim szybkością dostępu i rodzajem danych jakimi jest zapełniana.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lis 2011, 13:51 
Offline

Dołączył(a): 12 lis 2011, 13:15
Posty: 3
ogolnie nie przepadam za versjami na pc, moze to przez zle doswiadczenia jakie milaem z modern warfer 4 2007r na pc problemy z karta graficzna problemy z audio, komp nie byl wystarczjaco silny na to gra, probowalem cos zmienic nowa karte , COD WORLD AT WAR 2008 , TE SAME PROBLEMY ,wiec zrezygnowalem z kupna gier na pc kupilem xboxa i juz nic nie mozepojsc zle , jezeli porzebujesz jakis update czy upgrade, to firma tworzaca gre wysle ci go na konsole jak tylko kupisz gre. tak dziala xbox live,. takze od 2008 roku juz nie martwie sie czy grafika nie pociagnie czy auduo za slabe . wszystko jest jak kawe na lawe ..i bez strasow niepotrzebnych... pozdro KONSOLE GORA. chos wiem ze sa takie karty graficzne ze konsola jeszcze duzo brakuje . pozdr MARTI.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lis 2011, 13:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
ciupy1 napisał(a):
ogolnie nie przepadam za versjami na pc, moze to przez zle doswiadczenia jakie milaem z modern warfer 4 2007r na pc problemy z karta graficzna problemy z audio, komp nie byl wystarczjaco silny na to gra, probowalem cos zmienic nowa karte , COD WORLD AT WAR 2008 , TE SAME PROBLEMY ,wiec zrezygnowalem z kupna gier na pc kupilem xboxa i juz nic nie mozepojsc zle , jezeli porzebujesz jakis update czy upgrade, to firma tworzaca gre wysle ci go na konsole jak tylko kupisz gre. tak dziala xbox live,. takze od 2008 roku juz nie martwie sie czy grafika nie pociagnie czy auduo za slabe . wszystko jest jak kawe na lawe ..i bez strasow niepotrzebnych... pozdro KONSOLE GORA. chos wiem ze sa takie karty graficzne ze konsola jeszcze duzo brakuje . pozdr MARTI.

To chyba trolling, twoja ortografia załamuje, stylistyka również, zrozumieć o co chodzi jest bardzo trudno a wypinać się na PC z powodu słabości własnego sprzętu, lol.
I btw, jakie MW4 z 2007 roku? :stupid:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lis 2011, 15:56 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sty 2007, 14:05
Posty: 141
LOL :P jak masz komputer z drewna, to płacz. Moj xbox leży zakurzony i umiera z nudów od 2 lat, bo nie ma porównania - PC > XBOX.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lis 2011, 21:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
ciupy1 napisał(a):
pozdro KONSOLE GORA.
No pozdro, na jakim ty świecie żyjesz? xbox?, mnie by musiał nieźle popieścić prąd aby się przesiąść na konsole, a co gorsza płacić Microsoftowi za xboxlive Obrazek
Mofixil napisał(a):
To chyba trolling
mhm
---
Jak bym miał wybierać to tylko PS3, a co lepsza czekać na PS4

Kolejna sprawa, pad, IMO na tym nie da się grać, ja tam wolę swoją myszkę i klawiaturę

ROLNIK4 napisał(a):
no to ale wejdzie ddr5 na ddr3

Co?, nie zrozumiałem, chcesz wepchnąć pamięć grafiki do płyty w miejsce ddr3? :lol:

--- EDIT

Jak chcemy mówić o pamięciach graficznych używajmy tego:
GDDR5, GDDR3, bo DDR3 to pamięć ram, a DDR3 to też ram ale grafiki, a jak wpiszemy G przedtem to nie będzie napięć

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Ostatnio edytowano 12 lis 2011, 21:42 przez WoWo_Soldier, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL