Teraz jest 25 wrz 2024, 04:30

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 lis 2011, 22:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lip 2005, 13:58
Posty: 117
Powiedzcie mi;
odblokowałem karabin M249 do niego celownik optyczny M145 oraz tłumik płomieni i za bardzo nie wiem jak go wyposażyć w te opcje.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lis 2011, 22:32 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
Klikasz dostosuj przed wejsciem do gry,potem w danym zestawie "Wyposazenie" a potem na danej broni "Akcesoria"
Tyle ;D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lis 2011, 11:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 mar 2007, 10:59
Posty: 50
Kurcze wszystko fajnie, gdyby nie Ci snajperzy i ten durny mozdziez :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lis 2011, 11:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gdzie wy ludzie gracie?
Ja ze snajperami to mam sporadyczne potyczki, a od moździerza zginąłem może ze 2 razy.
Jak wchodzicie na serwery 32 i 64 sloty to co się dziwicie.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lis 2011, 11:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 mar 2007, 10:59
Posty: 50
No wchodze na serwer, a gdzie mam grac Twoim zdaniem ?? Oczywiscie, ze lubie najbardziej 64 slotowe serwery, najwieksza zadyma jest. Tez oczywiscie 32 slotowym nie pogardze.
Podaj jakies Twoje ulubione miejsca , chetnie wyprobuje.

Ze snajperami jest o tyle sytuacja denerwujaca, ze te mapy sa tak wielkie , ze ciezko czasami takiego delikwenta zlokalizowac. Sytuacje pogarsza sprawa, ze gracze nie wiedza do czego sluzy Q. Rzadko widuje graczy, ktorzy to robia.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lis 2011, 11:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Jak chcesz sobie fajnie pograć w trybie podboju, to polecam serwery 16 max 20 miejscowe. Tam piechota jest bardziej zajęta zbieraniem flag niż kampieniem gdzieś po krzakach.
Jak masz wielgachny serwer po 32 luda na każdą stronę, to 1/3 to właśnie snajperzy, którzy tylko czekają na darmowe fragi, bo reszta gdzieś tam się błąka, a kilka osób interesuje się flagami.
Podobnie jest w trybie gorączki.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lis 2011, 12:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2010, 12:53
Posty: 153
Lokalizacja: Wrocław
FunkyKoval napisał(a):
...gracze nie wiedza do czego sluzy Q...

Norma, norma ^^ przecież liczy się kill, nie jakieś tam pierdoły-Ja już nawet nie reaguje :stupid:

_________________
Obrazek
Mój Kanał YouTube...
Forum Qam'a Zapraszam!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lis 2011, 12:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 mar 2007, 10:59
Posty: 50
No ale Q = darmowe punkciki. Malo bo malo ale zawsze. A zwyciestwo to malo ?:) Wiecej Q to wiecej trupow w teamie przeciwnym, a co dalej idzie mniejsza liczba ticketow. Przed wejsciem na serwer powinien byc samouczek ktory powinien przejsc kazdy:)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lis 2011, 14:32 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lis 2010, 11:26
Posty: 93
FunkyKoval napisał(a):

Ze snajperami jest o tyle sytuacja denerwujaca, ze te mapy sa tak wielkie , ze ciezko czasami takiego delikwenta zlokalizowac.


:stupid:

snajper rusher zle, snajper daleko zle, snajper zle, nie badz zalosny kolego od tego ma snajperke zeby siedziec daleko..

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lis 2011, 14:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Ludzie opanujcie emocje z tymi snajperami troche. Jak ktos lubi to niech gra nimi. A jak wlazicie na HC gdzie faktycznie ciezko zlokalizowac gdzie jest samotny wilk ktory mnie ubija to wasz problem. Ja tam nie mam nic do tej klasy. Leza w krzakach i robia swoja robote. No i blaszkami ladnie sypia.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lis 2011, 11:33 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2007, 12:35
Posty: 154
sidh77 napisał(a):
Sorki że odgrzebuje posty z 5 listopada, ale nikt nie odpowiedział więc się poczułem w obowiązku.
Drodzy koledzy zasłonę dymną stawia się moździerzem naciskając klawisz 2, czyli pod 1 jest pocisk odłamkowo-burzący a pod 2 dymny. Trochę to rozwiązanie jest chybione moim zdaniem, bo ktoś siedzący przy rurze na końcu mapy nie wie gdzie stawiać w danym momencie zasłonę dymną i nie widzi jej efektów, więc na bieżąco nie może reagować na zaistniałą sytuację na polu walki korygując ostrzał.

Nie koniecznie. Jeśli grasz ze znajomkami, to stawiasz przed nimi zaporę dymną, by mogli poruszać się spokojnie naprzód, a oni mówią Ci poprzez komunikator jaką poprawkę w ostrzale masz wprowadzić w stosunku do obecnego.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lis 2011, 13:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
ZbiR napisał(a):
Nie koniecznie. Jeśli grasz ze znajomkami, to stawiasz przed nimi zaporę dymną, by mogli poruszać się spokojnie naprzód, a oni mówią Ci poprzez komunikator jaką poprawkę w ostrzale masz wprowadzić w stosunku do obecnego.

Podejrzewam że właśnie był taki zamysł DICE żeby dawać sobie znać gdzie stawiać dym przez komunikator ale mimo wszystko jest to niezbyt wygodne. Może jak by była w Commo Rose komenda "Zadym, no mi tu" ;) to by było łatwiej. Tak czy siak dużo wygodniej jest zadymiać przy pomocy M320, Assaulta. Boli tylko to, że wtedy trzeba zrezygnować z apteczki.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lis 2011, 14:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 paź 2005, 14:31
Posty: 612
Lokalizacja: Łódź
Wszystko sprowadza się do powrotu drugiej części Common Rose z Battlefielda 2, tej domyślnie pod przyciskiem T, lub, ewentualnie, do zmiany minimapy na taką gdzie można oznaczać strzałkami konkretne miejsca. Znów podobnie jak w dwójce.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lis 2011, 17:37 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2007, 12:35
Posty: 154
Dokładnie tak. Byłoby to pięknym, dodatkowym podrasowaniem Team Playa w grze. Dym z M320 można stosować jak najbardziej, jednak pod silnym ostrzałem dobrze zorganizowanej obrony mortar jest skuteczniejszy/bezpieczniejszy dla atakujących. Dodatkowo, M320 jak piszecie (ja jeszcze nie nakilowałem tyle :)) może strzelać tylko jednym rodzajem amunicji w jednym życiu (ależ to brzmi :)), czyli nie poprawisz z odłamkowego i na dodatek musisz rezygnować z apteczki (czyli jaki to wtedy sanitariusz?) Natomiast mortarem można najpierw odłamkowymi (SL - zbombarduj no mi tu, chopie) zmiękczyć obronę, a następnie osłonić własny atak zasłoną dymną (SL - zadym no mi tu, chopie). I mamy pięęęęękny TP :D

@Sidh77, jeśli pojawi się Common Rose, to powinno tam być Twoje spolszczenie dla SL z rozkazem dla drużyny o bombardowanie i zasłonę :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lis 2011, 19:04 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lis 2010, 11:26
Posty: 93
ZbiR napisał(a):
Dokładnie tak. Byłoby to pięknym, dodatkowym podrasowaniem Team Playa w grze. Dym z M320 można stosować jak najbardziej, jednak pod silnym ostrzałem dobrze zorganizowanej obrony mortar jest skuteczniejszy/bezpieczniejszy dla atakujących. Dodatkowo, M320 jak piszecie (ja jeszcze nie nakilowałem tyle :)) może strzelać tylko jednym rodzajem amunicji w jednym życiu (ależ to brzmi :)), czyli nie poprawisz z odłamkowego i na dodatek musisz rezygnować z apteczki (czyli jaki to wtedy sanitariusz?) Natomiast mortarem można najpierw odłamkowymi (SL - zbombarduj no mi tu, chopie) zmiękczyć obronę, a następnie osłonić własny atak zasłoną dymną (SL - zadym no mi tu, chopie). I mamy pięęęęękny TP :D

@Sidh77, jeśli pojawi się Common Rose, to powinno tam być Twoje spolszczenie dla SL z rozkazem dla drużyny o bombardowanie i zasłonę :D



zartujesz ? ludzie maja problem wcisnac jedno głupie Q, a Ty myslisz ze tyle beda sie bawic z "zadym mi tu i tam"

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL