Teraz jest 6 paź 2024, 18:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 lis 2011, 00:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 paź 2011, 09:58
Posty: 27
Nareszcie !!!! Mam niebieskie znaczniki nad sojusznikami i czasami czerwone nad wrogami :omg: :D :lol:
Gra przestała się zawieszać i normalnie można wchodzić na serwery.
Od momentu ukazania się BF3 grałem i nie wiedziałem czy walę swoich czy do wroga , traktowałem to jako dodatkowe
utrudnienie .
Zdążyłem się nauczyć rozpoznawać graczy ale przy dużych mapach było ciężko.
Dzisiaj w końcu biegam zadowolony po mapach i spokojnie widzę drużynę czy swoich .
P.S.
Przestańcie z tymi latarkami.......taki urok gry


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 00:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
Sam pomysł z latarkami jest bardzo dobry, gorzej z realizacją. Głównie chodzi o to, że nie powinna oślepiać w dzień na zewnątrz.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 00:54 
Offline

Dołączył(a): 1 lis 2011, 14:50
Posty: 13
Co do laterek-ppomimo, iż sam ich nie używam to nie mam nic przeciwko ich używaniu. Ot takie większe wyzwanie. Denerwuje mnie tylko znerfienie Igly itp. bo nie zawsze mamy w drużynie ogarniętego gracza w myśliwcu, przez co wrogie jety biorą się za piechotę co staje się po dłuższym graniu denerwujące.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 01:16 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2011, 00:49
Posty: 150
Rudzik82 napisał(a):
No tak, gra jest zajebista.. a gdzie obiecana poprawiona latarka ? gdzie poprawiony czat ? GDZIE nazwy punktów kontrolnych nad mapą z lewej strony ? O to mi najbardziej chodziło.. Zart jakis ?!

Ile razy można pisać, że latarka będzie w innym patchu? Na cholerę Ci te nazwy? Jak nie czaisz która jest która wg tego co jest nad mapą, to sory ale chyba powinieneś wrócić do przedszkola i wkładać figury w odpowiednie dziury...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 01:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
@Piospi nie jestem w błędzie. Chyba wiesz jak zbugowany był BF2 na początku. Tutaj pomimo, że to najmocniej złożony BF w historii mamy bugi jedynie utrudniające a nie uniemożliwiające grę z czego większość graczy nie zauważa ich(sam sporadycznie z czego głównie znikający celownik). Zabierzmy składy, destrukcję, tryby gry i okaże się, ze bugów praktycznie nie ma.

Gry są tworzone dla FFA. Liczyłeś, ze to produkcja dla klanowców? Polecam CS:GO, AA...zresztą co za problem ustalić limit unlocków? "Zakaz latarek" i tyle.

Co do IRFV:
http://www.youtube.com/watch?v=yRLpDtpgptc
Są gdzieś też fotki jak działają wojskowe latarki. Wierzcie, że oślepiają nawet w dzień ;]

Można jedynie tweakować ich moc ale nie jest to coś co rujnuje grę i należy już na gwałt zmieniać. Nie widzę aby każdy biegał z w/w. Sam gram z IRFV ale nie tykam latarki czy lasera. "kara" za ten celownik jest brak zoomu. Wbrew pozorom to nie mało.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 07:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2006, 16:07
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa
Dziękować, po tym patchu ledwo co wejdę do gry to crash... Wcześniej to chociażby w połowie rozgrywki crasha dostawałem. I znowu będę czekał na pseudo patcha... Eh, ostatnio gry są coraz gorsze

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 08:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
Rotfl Lailonn niezły trolling ... jeszcze z IRNV biega :lol: :stupid:

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 08:39 
Offline

Dołączył(a): 3 paź 2011, 21:18
Posty: 48
To jeszcze taki offotp, no chociaż nie bo mieli to naprawić a tego nie zeobili, polecam filmik w którym genialnie pokazane są bugi z tv'kiem
http://www.youtube.com/watch?v=MFEpoyEif2A


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 09:01 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2011, 00:49
Posty: 150
LipToN Earl Grey napisał(a):
Rotfl Lailonn niezły trolling ... jeszcze z IRNV biega :lol: :stupid:

niezły trolling to ty uprawiasz, jak chce to niech biega w końcu po to ma odblokowane dodatki żeby z nich korzystać...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 10:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2009, 18:43
Posty: 110
Lokalizacja: Bielsko Biała
Jest fajna rzecz po tym pathu. Broń po trupach zostaje do końca rundy. Czasem jak wchodzę do budynku/pokoju po niezłej jatce to podłogi nie widać, tyle złomu leży. Dobre to, bo jak zabraknie ammo to można podnieść supporta i skrzyneczkę rzucić, albo wziąść inny zestaw.
Teraz odnośnie IRNV, może i tego nie osłabili a jednak jest dużo mniej przydatny po pathu, dlaczego? Ano dlatego, że mamy teraz autospotowanie. Wystarczy ogarnąć krajobraz wirtualnym wzrokiem i wszyscy wrogowie w zasięgu się podświetlają. Nie trzeba podczerwieni. Przy okazji PKA(3,4x) albo ACOG>>IRNV.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 10:55 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
Lailonn napisał(a):
@Piospi nie jestem w błędzie. Chyba wiesz jak zbugowany był BF2 na początku. Tutaj pomimo, że to najmocniej złożony BF w historii mamy bugi jedynie utrudniające a nie uniemożliwiające grę z czego większość graczy nie zauważa ich(sam sporadycznie z czego głównie znikający celownik). Zabierzmy składy, destrukcję, tryby gry i okaże się, ze bugów praktycznie nie ma.

Gry są tworzone dla FFA. Liczyłeś, ze to produkcja dla klanowców? Polecam CS:GO, AA...zresztą co za problem ustalić limit unlocków? "Zakaz latarek" i tyle.

Co do IRFV:
http://www.youtube.com/watch?v=yRLpDtpgptc
Są gdzieś też fotki jak działają wojskowe latarki. Wierzcie, że oślepiają nawet w dzień ;]

Można jedynie tweakować ich moc ale nie jest to coś co rujnuje grę i należy już na gwałt zmieniać. Nie widzę aby każdy biegał z w/w. Sam gram z IRFV ale nie tykam latarki czy lasera. "kara" za ten celownik jest brak zoomu. Wbrew pozorom to nie mało.



Po tylu BFach, które były przyjazne dla klanowców mówisz żebym "spadał" ? LOL, wypisujesz takie bzdury bo nigdy nie grałeś w klanie chyba że z jakimiś plackami.
BF2 był zbugowany, ale dało się grać ! Nie pamiętam, żeby mnie non stop rozłączało czy crashowało grę..natomiast ja pisałem wcześniej o BFV - nie było żadnych unlocków, głupich statystyk, kont czy originów. Te syfy psują dzisiejsze gry.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 12:16 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2011, 01:44
Posty: 112
czopor napisał(a):
Rudzik82 napisał(a):
No tak, gra jest zajebista.. a gdzie obiecana poprawiona latarka ? gdzie poprawiony czat ? GDZIE nazwy punktów kontrolnych nad mapą z lewej strony ? O to mi najbardziej chodziło.. Zart jakis ?!

Ile razy można pisać, że latarka będzie w innym patchu? Na cholerę Ci te nazwy? Jak nie czaisz która jest która wg tego co jest nad mapą, to sory ale chyba powinieneś wrócić do przedszkola i wkładać figury w odpowiednie dziury...


Tu nie chodzi ze mam jakies braki w edukacji czy tez nie umiem czytac, ale to ulatwilo by rozgrywke.. Czlowiek by wiedzial jaki posterunek jest przejmowany. Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 12:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Nie można tak lajtowo porównywać BF2 do BF3 jeżeli chodzi o szybkość latania i ilość możliwych błędów.
BF2 silnik i budowa map prosta jak cep, BF3 stopień skomplikowania masakryczny.
To jak by odstawic do naprawy Ursusa C330 i jakies Lambo.
Dodatkowo sprawy komplikuja takie jak juz ktos napisal Oryginy i przegladarki.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 12:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2003, 04:02
Posty: 859
suszin napisał(a):
W dodatku tego gówna nie da się wyłączyć (nie da się wyłączyć 3d spotingu), wiec pozdro na turniejach :evil: żałosne.
Jest to opcja w ustawieniach serwera.
---
BF3 ogólnie mi się bardzo podoba, gram dla rozrywki i nie obchodzi mnie K/D :)
Patch zainstalował się bez problemu, nie mam crashy, zwisów, mapy ładują sie bardzo szybko, gra działa i wygląda świetnie.

Z IRNV korzystam i czekam na Spec Ops camo żeby samemu nie 'swiecic' :)
Latarki raczej nie używam i mi nie przeszkadza, a nawet pomaga, bo widzę takich z daleka.
A jak już ktoś świeci mi po oczach, to strzelam w środek ;P

Najbardziej w brakuje mi voice chata drużynowego (żeby nie trzeba było w battlelogu drużyny tworzyć) no i szkoda, ze nie ma commandera, ale tego już raczej nie dołożą...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 12:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2010, 21:53
Posty: 201
Wiem że jest ale nie działa. Bynajmniej co na niektórych serwerach.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL