Teraz jest 6 paź 2024, 18:22

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 lis 2011, 12:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Wczoraj grałem na kilku serwerach i 3d spota nie uswiadczylem. Co cieszy.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 14:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 gru 2006, 13:17
Posty: 60
Lokalizacja: Warszawa
A mi scina non stop gre takie jakby lagi specjalnie kupilem nowa grafike zeby pograc na wysokich a tutaj lepsza grafika a tnie sie na kazdych ustawieniach (w miastach) jak latam samolotem czy jest otwarta mapa to zero przyciec a w miastach masakra

CPU: PII 555 BE 3.2@3.8
GPU: MSI HD6850 PE 1GB (sterowniki 11.10 i 11.11 to samo u innych dziala niby normalnie)
Ram: GoodRam 4gb
Zasilacz: korsarz 500w

Stara grafika 9800gt to po podkreceniu jej gralem na średnich.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 14:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2005, 22:32
Posty: 430
Lokalizacja: Gdańsk
No nie, ludzie mają obiekcje nawet do irfv. Samo irfv nie zabija. A jest nawet fajnym gadżetem, bo widać wszystkich camperów w krzakach. Po tym patchu BF3, coraz bardziej przypomina mi BF2. Ale te narzekania na serwerach są co najmniej żałosne. Sam lubię grać pojazdami AA, ale te flary to lekka przesada. Nie sposób ustrzelić myśliwca, z helkami jest trochę lepiej, ale nadal to loteria. Flary ładują się zdecydowanie za szybko. Namierzam gościa strzelam ten odpala flarę, ok czekam aż się naładuje nowa seria odpalam i kolejna flara. Nie pomaga nawet zwodzenie gościa i czekanie z odpaleniem, namierzam, czekam, gość odpala flary strzelam i zonk zanim dolecą, gość daje kolejne flary. Poza tym myśliwce szybko znikają z zasięgu. Jedyna szansa na fraga to czekanie aż gość nadleci bezpośrednio nad AA i strzelanie z działka, dobre zwłaszcza na heli z bliska. Mówiąc krótko AA to raczej niszowa broń i nadaje się raczej lepiej do walki z piechotą niż z latawcami.

_________________
have a rest...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 14:32 
Offline

Dołączył(a): 16 cze 2005, 15:09
Posty: 148
@ Arctico1
Fakt z tym AA , ale tak myślę, że to przez dźwięk informujący że już leci ...w BF2 wiedzieliśmy tylko ,że zostałeś zlockowany i była loteria ( jezeli dobrze pamiętam ), więc wystarczyło by zlikwidować powiadomienie o wystrzeleniu tak mi się wydaję . Co do Patcha ...jest jak zwykle czyli jak w BF2 . Teraz każdy mówi ...bo w BF2 to było tak i siak , ale jak przejrzeć posty było tyle samo zalu do DICe co teraz .
Reasumując z perspektywy BF4 wspominać bedziemy BF3 jako udaną grę .......... :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 15:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
irfv zwieksza dynamike rozgrywki na mapie. Nie ma, ze przejmujac flage klade sie plackiem i licze ze mnie nie zmajda. Zapala mi sie zielone swiatelko, ktore mowi "A co jak wystaje mi kawalek cyfrowego body? I swieci miedzy galazakami/plotkami? Rusz dupsko i rozgladaj sie." Ale wiadomo kazdy ma swoje zdanie.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 15:25 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2011, 19:08
Posty: 3
Ten patch dosłownie ssssie. Praktycznie nie da się wejść na żaden serwer, ponad to wydajność gry spadła, teraz mam ok 15 fpsów mniej i gram na granicy płynności, czyli raz ścina się jakbym miał 10 letni komputer, a raz jakbym już miał swój. Większość błędów dalej nie jest poprawiona, chociażby ten ze świecącymi latarkami. Nie wiem co panowie z EA robią, jeżeli ich polityka nie zmieni się to na Totalna porażka z tym patchem, zamiast poprawić grę totalnie ją zrąbali.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 15:29 
Offline

Dołączył(a): 4 lis 2011, 23:43
Posty: 3
Przed paczem miałem tak że Zagrałem raz na serwie po zmianie mapy był czarny ekran i musiałem dać 3ech króli. Po czym mogłem już grać normalnie. Po patchu przy każdej ale to dosłownie każdej zmianie mapy/końcu nawet rundy mam czarny ekran...
Czy to normalne ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 15:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
a mi się właśnie całkowicie przestało ciąć


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 16:24 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
Posty typu: mi tnie po patchu; mi cięło a teraz nie lub mi cięło i tnie nadal, jakoś nic nie wnoszą do tematu poza nabijaniem ilości odpowiedzi.

Jeśli chcecie się podzielić infem to podajcie konfig sprzętu, rozdziałkę i sterowniki wtedy dopiero jest jakakolwiek szansa dojścia do przyczyny "cięcia"

Mi nie cięło przed patchem i nie tnie po patchu.

i5 2400 czterojajeczny; ATI HD5950 OC; 8GB ram; win7 64bit; fullHD z ustawieniami w grze na wysokie;
Sterowniki grafiki CCC 11.09
Dodatkowo podłączony drugi monitor 17'' z odpalonym Battlelogiem na Mozilli.

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 17:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
dedoha napisał(a):
Ludzie czytajcie poprzednie posty. Czarne ekrany występują jeśli masz rosyjską wersje gry.

Mam polską wersję pudełkową. Czarne ekrany miewam regularnie (dwa, trzy razy na sesję) podczas próby ładowania kolejnej mapki. Po patchu nic się nie zmieniło.

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 18:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Cytuj:
No nie, ludzie mają obiekcje nawet do irfv. Samo irfv nie zabija. A jest nawet fajnym gadżetem, bo widać wszystkich camperów w krzakach. Po tym patchu BF3, coraz bardziej przypomina mi BF2. Ale te narzekania na serwerach są co najmniej żałosne. Sam lubię grać pojazdami AA, ale te flary to lekka przesada. Nie sposób ustrzelić myśliwca, z helkami jest trochę lepiej, ale nadal to loteria. Flary ładują się zdecydowanie za szybko. Namierzam gościa strzelam ten odpala flarę, ok czekam aż się naładuje nowa seria odpalam i kolejna flara. Nie pomaga nawet zwodzenie gościa i czekanie z odpaleniem, namierzam, czekam, gość odpala flary strzelam i zonk zanim dolecą, gość daje kolejne flary. Poza tym myśliwce szybko znikają z zasięgu. Jedyna szansa na fraga to czekanie aż gość nadleci bezpośrednio nad AA i strzelanie z działka, dobre zwłaszcza na heli z bliska. Mówiąc krótko AA to raczej niszowa broń i nadaje się raczej lepiej do walki z piechotą niż z latawcami.


Tu kolega ma rację. Flary faktycznie powinny się wolniej odnawiać...

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 18:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
@UP: Teraz wyobraź sobie, że lecisz helką i pod sobą masz 2 igły/stingery. Jak goście pomyślą to teraz jest problem z ucieczką, a jakby jeszcze flary ładowały się wolniej O.o Chociaż w myśliwcach mogłyby być wolniej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 19:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Tylko po znerfieniu przeciwlotniczych jakoś nie chce mi się już tego nosić. Już nie udaje mi się trafić myśliwca, który tak blisko ode mnie wcale nie jest. Ogólnie nie udawało mi się w ogóle trafić myśliwca...

Hmmm... Jakoś przestałem grać technikiem. Teraz gram wsparciem(support). RKM Typ 88! Z pakietu uzbrojenia specjalnego.

A jak wbiję trochę punktów, będę miał też moździerz.

A wie ktoś, jak w rzeczywistości z celnością takiej Igły? Czy w tej grze ten realizm jest podobny, czy raczej nie?

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 20:02 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2011, 19:54
Posty: 3
siema, Ja mam maly problem z zainstalowaniem tego nowego patcha, gdy klikam w battlelogu na Aktualizacje to przenosi mnie do ORIGIN i kaze kupic battlefielda, bf'a zakupilem na Gram.pl w przedpremierze. ma ktos jakas rade jak to obejsc albo cus?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 20:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Aktywowałeś grę na swoim koncie origin?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL