Teraz jest 6 paź 2024, 20:20

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 lis 2011, 20:45 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2011, 19:54
Posty: 3
Tak, jakos wczesniej gralem i dzialalo wszystko.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 20:48 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2010, 13:26
Posty: 70
Patch ssie.
Gra chodzi mi wolniej niż przedtem.
Nadal zawiesza wywala z gry.
W dodatku Avira mi oszalała i ciągle wykrywa spyware w bf3.exe

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 21:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Verris napisał(a):
Tak, jakos wczesniej gralem i dzialalo wszystko.

Czy przypadkiem jak Cię przenosi do Origina i widzisz reklamę BF3 to na dole nie ma zielonego paska z postępem pobierania? Zwróć na to uwagę bo można to przeoczyć.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 21:49 
Offline

Dołączył(a): 11 wrz 2011, 20:47
Posty: 3
Hey.
Mam też problem - także mam wersję rosyjską, jak wcześniej spolszczyłem ją sobie.
Wyczytałem trochę wcześniej że patch się nie zaktualizuje jeśli nie zmienie locate na ru_RU.
Pozmieniałem, próbuję odpalić dalej to samo, wyskakuje w Origin:
"Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie za kilka chwil. Błąd: 114".

Udało Wam się to obejść?
Szukałem po forum, ale jak już ktoś pisał to pisał że zmiana na ru_RU pomaga.
A jak nie?
z góry dzięki!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 22:56 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2010, 22:50
Posty: 268
michal7187 napisał(a):
Patch ssie.
Gra chodzi mi wolniej niż przedtem.
Nadal zawiesza wywala z gry.
W dodatku Avira mi oszalała i ciągle wykrywa spyware w bf3.exe

No przecież EA szpieguje w kompie to co w tym dziwnego? :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 23:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2009, 20:13
Posty: 12
Cholera, też tak macie, że na żaden serwer nie możecie się dołączyć, bo albo "Could not to join server", albo "You were disconnected from EA Online"? Coś teraz się pieprzy z serwerami EA, czy tylko ja mam problem?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 23:16 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Tylko Ty.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 23:18 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2011, 19:54
Posty: 3
@sidh77 w Origin przenosi mnie do sklepu i wyswietla sie tylko Dodaj do koszyka a zadnego zielonego paska postepu nie ma, w battlelogu jest tylko oczekiwanie na zakonczenie instalacji (trwa to juz jakies 2h wiec watpie zeby tyle sie patch sciagal i instalowal a neta mam ponad 8Mb)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 23:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Verris napisał(a):
@sidh77 w Origin przenosi mnie do sklepu i wyswietla sie tylko Dodaj do koszyka a zadnego zielonego paska postepu nie ma, w battlelogu jest tylko oczekiwanie na zakonczenie instalacji (trwa to juz jakies 2h wiec watpie zeby tyle sie patch sciagal i instalowal a neta mam ponad 8Mb)

Dziwne. Może odinstaluj grę i ponownie ją spróbuj zainstalować.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 23:39 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2011, 21:41
Posty: 7
brak słow... jest jakis sposob by pograc dluzej niz 20 min ? bez crasha i totalnego freeza gry ? przeinstalowywalem, zmienialem stery grafiki, wywalilem realteka i wsadzilem karte sound blastera, uruchamialem jako admin, kompa rozkrecilem i przeczyscilem sprezonym powietrzem, nic sie nie przegrzewa.... totalne zero z tych pomysłow z sieci.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 23:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
hmmm czy pisząc o tym by osłabili flary, i narzekając na osłabienie AA nie macie na myśli czasem czegoś w stylu " Teraz ciężko się kampi, powinno być lżej nabijać kille"
"Antonio_@2" ty to najchętniej ustawił byś się pośrodku mapy i ściągał wszystko na całej mapie na hita e?
Ja tez mogę narzekać, rakiety w jetach są za słabe, jedno podejście nie starczy by zniszczyć te pieprzone AA czy czołg, a po nawróceniu i po ponowieniu ataku zdąża już się naprawić a za to dobry strzelec z działka zestrzeli mnie seria (Lub przynajmniej uszkodzi mnie do tego stopnia by przez chwile musieć latać po obwodzie mapy). (To takie porównanie, według mnie pojazdy w bf3 są dość dobrze zrównoważone i przemyślane, ale to tylko moja opinia)

U mnie wydajność nie zmieniła się po patchu, wszystko ciągle działa miękko i płynnie, ale to może być tez efekt czystego systemu, przed patchem tylko raz zdarzył mi się jakiś crash, a po... na razie jest dobrze, wiec ogólnie nie mam na co narzekać, z wyjątkiem ludzi którzy narzekają na coś co jest dobre ;)

Pozdro

spinmax, może format? ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lis 2011, 12:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Zauważyliście, że po wejściu na serwer nie jesteśmy automatycznie przydzielani do drużyny. Trzeba to ręcznie robić wybierając w menu Drużyna odpowiedni team. Porażka, bo teraz na serwerach biega pełno samotnych wilków z których mało pożytku. Czasami tak jest że 6 osób (serwer 16 slotowy) jest nie w drużynie a ja z jakimś kolesiem w jednej. Często nie ma się na kim odrodzić przez to. DICE chyba zapomniało że obecnie w BF'a gra pełno noobów którzy mylą ich grę z radosnym bieganiem np. w COD. Gra zespołowa po ostatnim patchu spadła na pysk, na szyję.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lis 2011, 12:55 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2007, 12:35
Posty: 154
Jak przydzielało automatycznie też było źle (choć nie konkretnie Tobie). No i tak to jest. Zrobią A, źle bo A powinno być B. Zrobią B, źle, bo A było lepsze. I tak w kółko Macieju...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lis 2011, 12:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 kwi 2007, 23:08
Posty: 15
Lokalizacja: z lasu
1. Jeśli nie możecie zassać szitu czyt patcha - trzeba przeinstalować Origin do innego folderu - u mnie pomogło - a też przenosiło do sklepu, albo jak ręcznie dawałem aktualizacje to wyskakiwał błąd 114.
2. Nie tylko kolega wyżej ma to, że nie może dołączyć do żadnego serwera, tez to mam "Could not join()' albo You are disconnected from EA"
3. "Lailonn" przygodę z BF zacząłem od 1942, potem online z BF2, to że ty zarejestrowałeś się na forum 3 lata wcześniej nie oznacza, że jesteś "lepsy", ja akurat zarejestrowałem się tylko po to by potoczyć małą wojenkę nt "kleji" w BF2.
4. Składy powinny być 6 osobowe jak w BF2 a nie te marne 4 osobówki, zwłaszcza tutaj, wbijasz na serwer ze znajomymi, czasami troche potrwa zanim będziesz z nimi po jednej stronie, a 2x tyle za nim w bijesz do tego samego sq - bo - bo ludzie maja prywatne sq, składów jest za mało bo tylko 8, no ale w/g ciebie 8x4 to najlepsze rozwiązanie .... Twoi znajomi są np w razem, ale z nimi siedzi jakiś obcy człowieczek i nie idzie go np wywalić z takiej drużyny, albo drożyny pełne a wy w dwóch sq po dwóch i tak czekacie, ąz może w następnej rundzie ktoś zrezygnuje i zrobi się miejsce by jakoś połączyć siły.
5. Co do 1.0 w BF2 - to akurat się dobrze grało, a grałem dość długo, w 1.41 hitboxy to naprawdę były .... 1.5 oprócz mapek nie wniósł nic nowego. W AIX'a do tej pory miło się gra choć ludzi mało, w PR ich nie brakuje.

6. Battlefield'a 2 lubię przede wszystkim za pojazdy typu czołg i śmigłowiec, a tutaj? TV do 4liter, przeciwlota silniejsza od czołgu, a mortar dla ludzi co sie wyśmiewają z innych jacy to oni nie są skampią sie na tyle i trzepią sobie ratio - mowa oczywiście o miastach bo na otwartej przestrzeni to już nie są tacy kozacy.

7. Zmniejszenie siły igły i stingera - SUPER !! - ale ma to drugą stronę medalu, to nie jest BF3 to jest BC3, ale najbardziej przypomina -> BF2142 - nonoboty - oto co trzeba zlikwidować w tej durnej grze ...
Co do sygnału lockowania i lecącego pocisku też macie rację, jednak nie mówcie, że do tej pory AA było słabe, dwóch "lotników' i heli nie ma. Flary za szybko się ładują? Wcale nie. Przeładowanie flar jest równe czasowi przeładowania pocisków pow-pow.

_________________
Bad Company 3 = BF3 = Beta BF3 ..
Gram na cracku - nie używam trojana=origin


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lis 2011, 13:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
No niestety tak jest. Ludzie biegają samotnie. Tym bardziej ciężko o skrzynke ammo itp

Chociaż teraz leży pełno giwer po trupach i długo nie znikają tak ze w dogodnych warunkach można kit zmienić.

ZbiR napisał(a):
Jak przydzielało automatycznie też było źle (choć nie konkretnie Tobie). No i tak to jest. Zrobią A, źle bo A powinno być B. Zrobią B, źle, bo A było lepsze. I tak w kółko Macieju...


To mogli pomyslec i zostawic automatyczne i do tego dodac nowe opcje.

Co do ilosci 6 osob w skladzie, to taki sklad moglby miec niezłego mixa dodatków druzynowych..ammo, granaty, bieg, ladunki ,kamizelka, przygwazdzanie normalnie masakra.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL