Teraz jest 6 paź 2024, 18:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lis 2011, 10:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Jak donosi Gamecorner w nadchodzącym patchu jednak parę istotnych zmian będzie.
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,10701128,Battlefield_3___co_bedzie_w_nastepnej_latce_.html
Widać DICE uznało ze najpierw muszą się uporać z problemami stabilności gry (co im wyszło ze średnim skutkiem), a później będą grzebać przy reszcie. No cóż, trzeba poczekać i zobaczymy na ile spełnią nasze prośby.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2011, 12:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Nie ma tam nic nowego, czego nie było wiadomo.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2011, 12:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Satyr napisał(a):
Nie ma tam nic nowego, czego nie było wiadomo.

Po pierwsze nie wkleiłem tego dlatego żeby pokazać nowości ale dlatego, że masa osób narzeka na ostatniego patcha i psioczy na DICE więc niech się przekonają, że w najniższym czasie ich prośby (okno czatu, latarki, noktowizja itp.) zostaną wysłuchane.
Po drugie informacja, że będzie VOIP, tryb Spectator czy też Battlerecorder, jakby nie było jest jakąś nowością.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2011, 12:36 
Offline

Dołączył(a): 3 paź 2011, 21:18
Posty: 48
Satyr napisał(a):
Nie ma tam nic nowego, czego nie było wiadomo.


Było, lecz jako "być może będzie" A teraz jest już planowan - potwierdzone ; D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2011, 14:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2011, 17:44
Posty: 48
Jedno im trzeba przyznać po tym patchu, optymalizacja silnika jest widoczna gołym okiem, gra może działać na wyższych ustawieniach graficznych i to w większej ilości klatek! Mówię tu na swoim przykładzie - mogę teraz włączyć spokojnie 8AA i 16FSAA, ilośc średnia klatek w granicy 50 - 60 bez wyraźnych, głupich i długich dropów fps'ow. Nie widzę natomiast różnicy w tej opcji z głębią 3D, ktoś powie co to jest?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2011, 14:41 
Offline

Dołączył(a): 18 lut 2007, 23:10
Posty: 35
Lokalizacja: Gdańsk
sidh77 napisał(a):
Zauważyliście, że po wejściu na serwer nie jesteśmy automatycznie przydzielani do drużyny. Trzeba to ręcznie robić wybierając w menu Drużyna odpowiedni team. Porażka, bo teraz na serwerach biega pełno samotnych wilków z których mało pożytku. Czasami tak jest że 6 osób (serwer 16 slotowy) jest nie w drużynie a ja z jakimś kolesiem w jednej. Często nie ma się na kim odrodzić przez to. DICE chyba zapomniało że obecnie w BF'a gra pełno noobów którzy mylą ich grę z radosnym bieganiem np. w COD. Gra zespołowa po ostatnim patchu spadła na pysk, na szyję.


Dzięki,teraz rozjaśnilo mi się w głowie! Ale nadal brakuje mi poradnika ( patrz FH 07 i FH 2)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2011, 16:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 kwi 2003, 13:31
Posty: 1019
Lokalizacja: Gliwice
patch ogolnie pozytywnie, wreszcie latanie jest jakos zbalansowane ;)

_________________
Senatus PopulusQue Romanus

PSN id: Graqzu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2011, 17:02 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2010, 22:50
Posty: 268
Fenos napisał(a):
Jedno im trzeba przyznać po tym patchu, optymalizacja silnika jest widoczna gołym okiem, gra może działać na wyższych ustawieniach graficznych i to w większej ilości klatek! Mówię tu na swoim przykładzie - mogę teraz włączyć spokojnie 8AA i 16FSAA, ilośc średnia klatek w granicy 50 - 60 bez wyraźnych, głupich i długich dropów fps'ow. Nie widzę natomiast różnicy w tej opcji z głębią 3D, ktoś powie co to jest?

No to jest ten cały 3D obrazy są jakby bardziej wklęsłe/wypukłe.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2011, 20:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 gru 2006, 13:17
Posty: 60
Lokalizacja: Warszawa
Fenos napisał(a):
Jedno im trzeba przyznać po tym patchu, optymalizacja silnika jest widoczna gołym okiem, gra może działać na wyższych ustawieniach graficznych i to w większej ilości klatek! Mówię tu na swoim przykładzie - mogę teraz włączyć spokojnie 8AA i 16FSAA, ilośc średnia klatek w granicy 50 - 60 bez wyraźnych, głupich i długich dropów fps'ow. Nie widzę natomiast różnicy w tej opcji z głębią 3D, ktoś powie co to jest?



A mi odwrotnie w miastach gram na minimum a i tak sie tnie na otwartych mapach wysokie. Biegne scina i nie zyje. Troszke to denerwujace.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lis 2011, 02:37 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2010, 21:51
Posty: 30
Ogólnie to żadnych zmian nie widzę po tym patchu, jedna rzecz się tylko zmieniła....na gorsze. Wcześniej też często miałem problem z komunikatem, że "program Battlefield 3 przestał działać....". Teraz praktycznie zawsze się to pojawia przy pierwszej próbie wbicia na serwer ale to jeszcze mało. Za każdym razem gdy od razu nie uda się wejść to czekają mnie jeszcze 3 próby łączenia (trzecia już kończy się powodzeniem). Za drugim razem wyskakuje komunikat w stylu "can't join server", za trzecim "you were disconected from EA On-line...", coś w tym stylu. Mam nadzieję, że to naprawią bo juz powoli tracę cierpliwość a wolałbym żeby tak nie było bo sama gra jest genialna i czekam na Back to Karkand.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lis 2011, 15:02 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2010, 10:54
Posty: 12
Jenot napisał(a):
Ogólnie to żadnych zmian nie widzę po tym patchu, jedna rzecz się tylko zmieniła....na gorsze. Wcześniej też często miałem problem z komunikatem, że "program Battlefield 3 przestał działać....". Teraz praktycznie zawsze się to pojawia przy pierwszej próbie wbicia na serwer ale to jeszcze mało. Za każdym razem gdy od razu nie uda się wejść to czekają mnie jeszcze 3 próby łączenia (trzecia już kończy się powodzeniem). Za drugim razem wyskakuje komunikat w stylu "can't join server", za trzecim "you were disconected from EA On-line...", coś w tym stylu. Mam nadzieję, że to naprawią bo juz powoli tracę cierpliwość a wolałbym żeby tak nie było bo sama gra jest genialna i czekam na Back to Karkand.


To i tak masz farta że możesz wejść na serwer , ja po tym patchu nie mogę wejść na żaden , mogę próbować 5,6,7 razy i nic.Przed patchem mogłem wejść bez problemów do gry a teraz to tragedia.Wysłałem zapytanie do supportu ea o wyjaśnienie mi gdzie jest przyczyna tego (choć wiem że to zapewne wina patcha).Czekam na odpowiedź i "cierpię" w milczeniu :D.Oby odpisali coś sensownego .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lis 2011, 21:17 
Offline

Dołączył(a): 18 lut 2007, 23:10
Posty: 35
Lokalizacja: Gdańsk
Marcin72mag no to jako laik tylko się cieszę, jeszcze jednego wyżeracza wykosiło!
Na poważnie, ja aby sobie pograć w kampani FH-Forgottenhonor2 musiałem zrobić reinstalację W7-64bit. po prostu nie mogłem zainstalować mapy. Z BF3 nie miałem problemów. Zyczę powodzenia i do zobaczenia na polu walki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lis 2011, 22:59 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2010, 10:54
Posty: 12
No cóż , zapewne historia zakończy się postawieniem systemu od nowa :D.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 01:34 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2011, 03:31
Posty: 42
witam, wyszedl juz ten dzisiejszy patch? bo ja nie widze zadnej roznicy, latarka , dalej oslepia jak reflektor przeciwlotniczy, jak wciskam zakladke aktualizacja gry wyskakuje mi info ze gra jest zaktualizowana


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 01:51 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
To miał być dzisiaj jakiś patch ? :O

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL