Teraz jest 6 paź 2024, 18:18

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 lis 2011, 01:56 
Offline

Dołączył(a): 8 wrz 2009, 18:13
Posty: 109
oktawian1 napisał(a):
witam, wyszedl juz ten dzisiejszy patch? bo ja nie widze zadnej roznicy, latarka , dalej oslepia jak reflektor przeciwlotniczy, jak wciskam zakladke aktualizacja gry wyskakuje mi info ze gra jest zaktualizowana


A to na dzisiaj był jakiś patch zapowiadany? Kurde, no pierwsze słyszę, a cały dzisiejszy dzień zaglądałem na forum i nic nie zauważyłem.

Przed chwilą po przeszło 3h wyszedłem z gry i jest jak było.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 02:11 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2011, 03:31
Posty: 42
Westbam napisał(a):
patch ogolnie pozytywnie, wreszcie latanie jest jakos zbalansowane ;)

niewiem czy mial wyjsc ale niektorzy na forum pisali o patchu w formie przeslej przez co pomyslalem ze moze cos wyszlo ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 02:12 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2011, 03:31
Posty: 42
Jenot napisał(a):
Ogólnie to żadnych zmian nie widzę po tym patchu, jedna rzecz się tylko zmieniła....na gorsze. Wcześniej też często miałem problem z komunikatem, że "program Battlefield 3 przestał działać....". Teraz praktycznie zawsze się to pojawia przy pierwszej próbie wbicia na serwer ale to jeszcze mało. Za każdym razem gdy od razu nie uda się wejść to czekają mnie jeszcze 3 próby łączenia (trzecia już kończy się powodzeniem). Za drugim razem wyskakuje komunikat w stylu "can't join server", za trzecim "you were disconected from EA On-line...", coś w tym stylu. Mam nadzieję, że to naprawią bo juz powoli tracę cierpliwość a wolałbym żeby tak nie było bo sama gra jest genialna i czekam na Back to Karkand.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 02:23 
Offline

Dołączył(a): 8 wrz 2009, 18:13
Posty: 109
No dobrze :D, ale on przecież nie napisał że patch wyszedł dzisiaj - no chyba że to ja już niedowidzę, bo jestem śpiący i nie za trzeźwy.

Ogólnie to cały temat nazywa się "Dzisiaj Patch!", ale popatrz na datę jego założenia.
Patch owszem wyszedł, ale było to kilka dni temu i jak na razie wszyscy czekamy na kolejne poprawki.

Dam Ci radę, abyś na przyszłość nie pisał posta pod postem, tylko używał opcji edycji. Forum będzie mniej zaśmiecone, a Ty zaoszczędzisz sobie ochrzanu ;).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 02:34 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2011, 03:31
Posty: 42
wiem ze data zalozenia jest dawna , ale wypowiedzi tych dwoch uzytkownikow , ktorych zacytowalem sa z dzisiaj dlatego tak to zinterpretowalem, ale moze chodzilo im o poprzedniego patcha i sie poprostu pomylilem :), sorka za pisanie posta po poscie, pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 10:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2009, 18:43
Posty: 110
Lokalizacja: Bielsko Biała
Może po prostu zmienić nazwę tematu na Path 22.11.2011

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 12:26 
Offline

Dołączył(a): 3 paź 2011, 21:18
Posty: 48
$c(o)rn78 napisał(a):
Może po prostu zmienić nazwę tematu na Path 22.11.2011


Zmienione ;D A no i może by ten wątek przypiąć bo wydaje się za przydatny ;P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 14:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2008, 17:28
Posty: 12
Lokalizacja: Katowice
Ten patch to porażka,przed instalacja gra działała a teraz kicha.Przy próbie wbicia się na serwer widzę jedynie " Joining Server... " i tyle.Singiel też nie działa.Coś mi się nie chce wierzyć że naprawia to przy okazji DLC,skoro z patcha naprawiajacego zrobili patch psujący :-(.

_________________
Kto pyta nie błądzi.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 14:58 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2011, 00:08
Posty: 39
Ja teraz zawsze wchodzę na serwer za 4 razem.Za pierwszym "program przestał działać ", za drugim " rozłączyło z EA online" , za trzecim ładuje się 2 minut wiec sam stopuje ładowanie, no i w końcu za czwartym po ok 1 minucie wchodzi na serwer.I tak gram sobie do końca mapy, bo po przejściu na inną mam freeza i ratuje mnie tylko alt,ctrl,del.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 15:44 
Offline

Dołączył(a): 3 paź 2011, 21:18
Posty: 48
Kurcze no ja problemów takich jak wy to nie mam ale czasami też zdarza mi się to Program przestał działąć, tyle że dla mnie jakies to wkurzające to nie jest...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 16:21 
Offline

Dołączył(a): 8 wrz 2009, 18:13
Posty: 109
U mnie jest podobnie jak u ireun'a.
Też nie mam jakichś większych problemów jeśli chodzi o grę na serverach.

Myślę że powodem może być konflikt softu, który macie zainstalowany i ustawień systemowych.
U mnie BF działa na W7 (oczywiście aktualizowanym), drivery do wszystkiego najnowsze (bez żadnych kombinacji) i pełny pakiet Norton'a 2012. O pozostałym oprogramowaniu nie wspominam, bo nie ma raczej związku z grą, ani tym bardziej wpływu na nią.

Disconnect'a i owszem zdarza mi się zaliczyć, ale jest to tak rzadkie, że nawet nie odczuwam tego jako utrudnienie. Zresztą co tu gadać. W przypadku każdej gry i nie tylko z serii BF, u prawie każdego gracza multiplayer'owego, bywają czasami przypadki rozłączeń.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 16:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Obrazek

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 16:56 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
Też mam ten problem ale tylko jak pierwszy raz włączam grę. Potem jest ok


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 17:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Błędy polączenia plus program przestał działać powoduja ze na zatloczony serwer zanim wbije, mijają wieki :evil:

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 19:12 
Offline

Dołączył(a): 3 paź 2011, 21:18
Posty: 48
Ja dodam że to "BF3 przestał działać" Mam tylko gdy próbuje wbić na serwer bez włączonego origin i tylko wtedy mam ten error...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL