Teraz jest 29 wrz 2024, 13:32

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 lis 2011, 22:00 
Offline

Dołączył(a): 28 lis 2011, 14:42
Posty: 1
Mam takie pytania jeśli chodzi o użyteczność niektórych broni, mianowicie :

M320 śrut vs. Podwieszany MASS , czy jest miedzy nimi jakaś różnica w użyteczności? MASS ma więcej amunicji, stąd moje podejrzenie, że jest "lepszy".

Lekki KM czy ciężki KM w czołgu , tu z kolei szybkostrzelność tego pierwszego sprawia wrażenie bycia bardziej przydatnej, jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Oraz pytanie na dodatek: jak działają claymore, tzn. czy zostają po śmierci supporta, i czy jest ich limit istniejących na raz na mapie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2011, 23:59 
Offline

Dołączył(a): 7 lut 2010, 20:51
Posty: 7
Różnica w podwieszanej strzelbie jest tak jak i w granatniku porostu gdy masz podwieszoną nie tracisz czasu na zmianę broni i masz więcej amunicji ale tracisz miejsce w broni na dodatek bo musisz zamontować szynę a wolał byś np: uchwyt.

Ja preferuje leki km po prostu łatwiej trafić w przemieszczający się cel.

Po śmierci nie znikają podobnie jak miny, zauważyłem tez ze jak położysz miny a po respie zmienisz na np: palnik to też nie znikają.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lis 2011, 12:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
Claymory znikają po smierci, w odróżnieniu od min przeciwpancernych. Można postawić do dwóch claymorów równocześnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lis 2011, 16:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
zasillacz13 napisał(a):
M320 śrut vs. Podwieszany MASS , czy jest miedzy nimi jakaś różnica w użyteczności? MASS ma więcej amunicji, stąd moje podejrzenie, że jest "lepszy".

M320 ostatnio dostał niemałego buffa na zasięg i DMG, nie licząc tego że to i tak jest OP broń, M26 MASS jest niezwykle rzadko spotykany więc raczej posysa hardo.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2011, 00:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2005, 22:32
Posty: 430
Lokalizacja: Gdańsk
przsoi napisał(a):
Claymory znikają po smierci, w odróżnieniu od min przeciwpancernych. Można postawić do dwóch claymorów równocześnie.


Wydaje mi się, że claymory, w bf3 są znacznie mniej czułe, niż w BF2. Jak do tej pory pomimo rozmieszczenia kilku sztuk, w często uczęszczanych miejscach żaden wróg się na nie nie złapał. Nie wiem również, po co są one potrzebne supportowi. Znacznie lepiej sprawdzały się, dla ochrony dupy snajpera, jak to było w BF2. Poza tym powinny działać jeszcze kilka sekund po śmierci właściciela przynajmniej do respawnu., jak w BF2.

_________________
have a rest...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2011, 13:49 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
skypan napisał(a):
przsoi napisał(a):
Claymory znikają po smierci,

I jest to kolejny babol tej gry :evil: Co do ilości to może być.


przynajmniej miny nie znikaja 8)

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2011, 14:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Arctico1 napisał(a):
przsoi napisał(a):
Claymory znikają po smierci, w odróżnieniu od min przeciwpancernych. Można postawić do dwóch claymorów równocześnie.


Wydaje mi się, że claymory, w bf3 są znacznie mniej czułe, niż w BF2. Jak do tej pory pomimo rozmieszczenia kilku sztuk, w często uczęszczanych miejscach żaden wróg się na nie nie złapał. Nie wiem również, po co są one potrzebne supportowi. Znacznie lepiej sprawdzały się, dla ochrony dupy snajpera, jak to było w BF2. Poza tym powinny działać jeszcze kilka sekund po śmierci właściciela przynajmniej do respawnu., jak w BF2.


Gram ostatnio suppem i claymory jak znalazl. Czesto klade ostrzal z pozycji lezacej wiec z tylu zawsze klade 2 sztuki na ludzi ktorzy obejda moja sciane ognia i chca mnie wykonczyc z zaskoczenia.
Tak na oko to juz z setka naiwniakow na nie spokojnie mi wlazla. Tyle ze zrypany battlelog nie nalicza he
Temu kamperowi claymory chcesz dac jeszcze? Ma te swoje latadełka i pikadełka rodem ze star wars. Wystarczy.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2011, 19:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2009, 17:45
Posty: 585
Lokalizacja: 52.211975N ,21.020908E
Jakie latadełka ze SW??
Obrazek
Ten facet nie wygląda na stormtroopera.
Jak nie jesteście w temacie wyposażenia to nie mówcie, że coś jest rodem z fantastyki.

_________________
United Legions


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2011, 20:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Z tego co mi wiadomo to czujnik pulsu tez istnieje. Jedynym chyba elementem wyposarzenia ktore jest rodem z SF jest ten mobilny spawn point. Chociaz z drugiej strony takim samym "abrakadabra" jest odradzanie sie na czlonkach druzyny.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2011, 21:22 
Offline

Dołączył(a): 8 wrz 2009, 18:13
Posty: 109
sidh77 napisał(a):
Jedynym chyba elementem wyposarzenia ktore jest rodem z SF jest ten mobilny spawn point.


I tak i nie, czyli masz rację i jej nie masz :D. Ogólnie rzecz biorąc, to jakiekolwiek odradzanie podczas jednej (tej samej) rundy to SF, czy to w bazach, czy też gdziekolwiek indziej.

Zauważ jednak, że "Spawn Point" jest tu taką jakby mobilną bazą, bo posiada antenę i coś w stylu radiostacji (radaru), a takie bazy "tymczasowe" czyli mobilne, istnieją w realu pod wieloma postaciami.
Są między innymi zakładane w strategicznych miejscach ("okopanych" stanowiskach), pełniąc funkcje tymczasowych centrów dowodzenia - a to taka jakby mini baza.
A w grze czyja pozycja, jak nie "mądrego", znającego się na rzeczy snajpera, jest najbezpieczniejsza.

Takie spawn point'y znamy już przecież od czasów Vietnama. Oczywiście różniły się wizualnie, ale technicznie chodziło w nich o to samo - czyli o "zrespienie" się. O ile mnie pamięć nie myli, to mógł je tam zakładać bodajże technik tylko ze strony Vietnamców i robił on chyba(bo nie pamiętam) podkop, czy tam tunel saperką.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2011, 21:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Przeto napisalem ze odradzanie sie na czlonku druzyny to tez tak de facto czary-mary hokus-pokus jak odradzanie sie na tym radyjku recona. Chociaz musze przyznac ze na otwartych mapach jestesmy zrzucani na spadochronie co daje nam poczucie ze uczestniczymy desancie na tyly wroga. Gorzej jest na mapach takich jak Bazar, Sekwana czy Metro bo tam sie po prostu odradzamy obok radia. Ale to akurat dobrze bo pelno by bylo kamperow biegajacych po dachach (kto gral w BF2142 ten wie o czym mowie).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 gru 2011, 14:10 
Offline

Dołączył(a): 2 gru 2011, 14:05
Posty: 1
Witam, mam odblokowane bronie M16A3 oraz AK-74M, uruchamiam multi i do wyboru mam w broni glownej jedną albo drugą +inne, dlaczego przewaznie nie mam M16A3? nic nie zmieniam a raz musze grac na jednej a innym razem na drugiej, a na M16A3 mam duzo dodatkow odblokowanych juz i mi zalezy zeby tylko na niej grac. p
pisze w tym temacie poniewaz nie znalazlem lepszego i jest w miare aktualny.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 gru 2011, 14:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2009, 18:43
Posty: 110
Lokalizacja: Bielsko Biała
Jak grasz amerykańskim boyem to masz m16, jak ruskim malczikiem to ak-74m. Zdobędziesz 220 tysięcy expa jako assault, będziesz mógł sobie wybierać między ak a m16.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 gru 2011, 14:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Bo się strony zmieniaja. Raz grasz ruskimi raz us.
Odblokuj dla drugiej strony unlocki i po sprawie.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL