Teraz jest 6 paź 2024, 06:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 gru 2011, 21:25 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2011, 00:49
Posty: 150
Quiet Killer napisał(a):
czopor napisał(a):
....
http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... 290561554/

A ja tego gościa zgłosiłem miesiąc temu jak miał jeszcze publiczny profil - gość nabija sobie k/d, w/l, zwycięstwa na różnych trybach (tdm na 1 ticket...) i do dzisiaj nic takiemu nie zrobili...


Ode mnie to wieśniaku trzy kroki w bok. Kiedy ja zaczynałem grywać w gry nie tylko EA to ty jeszcze na stojąco pod dywan wchodziłeś.

Zanim zaczniesz razem z innymi nawiedzonymi "dziećmi neostrady" kogoś oskarżać zrób porządek wokół siebie, poczytaj regulaminy i przepisy.
Zacznij od tego: http://tos.ea.com/legalapp/WEBTERMS/US/pl/PC/

Zasady na własnym serwerze klanowym ustala klan i wara od nich. Mam kaprys będę grał w klanie z tickets 2; 5; i 50000. Nikt z naszych nie używa dopalaczy, nie wykorzystuje bugów gry, serwer zarządzany jest przez aplikację zatwierdzoną przez DICE i dostarczaną przez hosting z serwerem a serwer jest zarejestrowany na GGC Stream i każdy "normalny" (powtarzam normalny) gracz może sobie na nim dowolnie spędzać czas (nawet śpiąc przed kompem - jak lubi) Ty i podobni nie mają czego u nas szukać - nie znosze pajaców skakających jak wsza od forum do forum z płaczem. Właśnie dzięki takim gnojkom DICE zmieniło zasady działania serwerów BF3 i można się pożegać z ligą międzyklanową na rankingowych zamkniętych serwerach.

To tyle, a nie pozostając dłużny także zgłoszę twój profil bo jak widać używałeś oprogramowania omijającego zabezpieczenie weryfikacji daty premiery. Oficjalna data uruchomienia była 27.10.2011 o 1.00 - profil utworzono 26.10.2011.

@btw nie zamierzam wdawać się w utarczki z nawiedzonymi dziećmi. Każde forum ma coś w sobie z wysypiska śmieci, tylko nie każdy lubi odwiedzać śmietniki.
Miłego raportowania.


Nie sądzę abyś zaczynał grać wtedy w gry. Patrząc na styl wypowiedzi daję Ci max 14 lat. Zamiast tyle siedzieć w grze zacznij przeglądać słownik ortograficzny. Naucz się grać, wieśniacy to mogą być twoi koledzy jak w mordę nie dostaniesz, a zgłaszać sobie mnie możesz - wcześniejsze odblokowanie nie jest karalne i btw nie znasz mojego nicka w battlelogu...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 gru 2011, 21:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2009, 17:45
Posty: 585
Lokalizacja: 52.211975N ,21.020908E
:spam:
Czytając wasze wypowiedzi nóż się w kieszeni otwiera. Kwestia wieku jest równie istotna co zeszłoroczny śnieg.
Osobiście uważam, że rundy po 1-2 tickety są nieetyczne i służą jedynie nabijaniu baretek. Tym co chcą mieć wysoki SPM polecam grę na NORMALNYCH serwerach z op. Metro na 64 graczy. Wystarczy rzucać apteczki i amunicję.

_________________
United Legions


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 gru 2011, 22:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Grievous94 napisał(a):
Tym co chcą mieć wysoki SPM polecam grę na NORMALNYCH serwerach z op. Metro na 64 graczy. Wystarczy rzucać apteczki i amunicję.

I podnosić setki tych którzy dostali z M320/SMAW/M67.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 gru 2011, 22:36 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lis 2010, 11:26
Posty: 93
Mofixil napisał(a):
Grievous94 napisał(a):
Tym co chcą mieć wysoki SPM polecam grę na NORMALNYCH serwerach z op. Metro na 64 graczy. Wystarczy rzucać apteczki i amunicję.

I podnosić setki tych którzy dostali z M320/SMAW/M67.


i tych zabitych przez noobów z IRNV ??? ohoo, zaczęło się

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2011, 15:33 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 13:38
Posty: 61
A jak zgłosić takiego gracza?
http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... 561554/pc/
W statystykach na battlelogu wygląda w miarę OK. Jedyny drobny szczegół to ilość killi (11k), dość znikoma jak na rangę 92 oraz 2880 baretek adwersarza. A teraz aby zrównać SPM nabija medale za czas...

Dla pewności dodam jeszcze link z bf3stats dla tych którym zachciało by się go bronić.
Dość dziwnie to wygląda, co nie?...
http://bf3stats.com/stats_pc/QuietKiler ... pm,kdr,wlr

Dla tych "mniej" spostrzegawczych dodam, że tematem rozmowy nie jest pan "xxx" z Rumunii. Tylko 6 w ogólnym rankingu polak.

_________________
ObrazekObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2011, 16:04 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
@Voradro:
skriny ze statow i b.loga i opis...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2011, 16:19 
Offline

Dołączył(a): 1 lis 2011, 14:50
Posty: 13
Przestańcie zazdrościć i patrzcie obiektywnie na ranking. Wy też nie macie "czyściutkich statystyk", więc zajmijcie się prawdziwymi oszustami. Gwoli ścisłości to w ogólnym rankingu Polak jest trzeci. Ja bym chciał to już dawno z mojego marnego ranku 16 zrobiłbym 150 ale po co? Kto chce niech sobie robi co chce tylko niech nie psuje zabawy innym.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2011, 16:33 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
@up:
Kolego, mylisz pojecie zadrosci z wykryciem lamania zasad i fair play w grze (exploity i wykorzystywanie bugow)...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2011, 17:26 
Offline

Dołączył(a): 1 lis 2011, 14:50
Posty: 13
To jakim sposobem zostało wykryte łamanie zasad? I o jakich zasadach Mówisz?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2011, 17:42 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 13:38
Posty: 61
Cytuj:
To jakim sposobem zostało wykryte łamanie zasad? I o jakich zasadach Mówisz?

Stats padding o ile dobrze mi się wydaje jest zabroniony...
Nie wiem czy linkowanie tego jest dozwolone. Jesli nie to z góry przepraszam.

http://www.youtube.com/watch?v=sd8wChkYKtk

edit.

Cytuj:
Gwoli ścisłości to w ogólnym rankingu Polak jest trzeci.


Sk0bel od dawien dawna Napier#### we wszystkie gry do jakich się nie dotknie. Crysis2, BFBC2, bf2142 itd.
W tym momęcie ma przegrane tyle godzin, że abyś go dogonił to nie wiem czy wystarczy ci czasu do przyszłych wakacji.
Więc to zdanie
Cytuj:
Ja bym chciał to już dawno z mojego marnego ranku 16 zrobiłbym 150 ale po co?

jest lekko nie na miejscu. I jest zasadnicza różnica miedzy "CHCIEĆ" a "MÓC".
Ci wszyscy co porobili 150 range juz dawno są wyzerowani...

Cytuj:
Wy też nie macie "czyściutkich statystyk"

Może przejdziemy do sedna sprawy bo aż sam jestem ciekaw co masz na myśli.

Do zobaczenia in game "ogarze"

_________________
ObrazekObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2011, 18:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Śmieszny temat\teksty, że głowa mała. Ktoś kto kupuje tą grę celem bicia lvla, jest gimbusem, który chyba wyrósł na WOWIE i gry mu się mylą. Nie raz widziałem frustratów którzy drugim kazali wysiadać z czołgu na 1vs1 :lol:
Edit:
Zgłaszam tylko cheaterów z którymi mam nieprzyjemność grac i ewidentnie maja aimbota. Wali mnie, że ktoś gra prawie non stop na Metro CQ 64 z M320, Usasem12 czy innym G. Widocznie powiększa mu to jego E@K.....

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2011, 19:33 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
@up
temat powstal po to, zeby ludziska wiedzialy po co maja pewne funkcje na b.logu..., jesli jestes pr0UberOgrem i nie masz nic dododania - olej temat i smieszne teksty...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2011, 19:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
No dobrze, narzędzia jakimi dysponujemy aby wykrywać oszustów to analiza oburzających statystyk albo frustracja z powodu częstych zgonów ze strony określonego gracza.

Komuś może obiło się o uszy, czy będą killcamy, tryb widza albo podobne udogodnienia?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2011, 20:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Jak już jesteśmy przy QuietKiler to stronę wcześniej była już o nim dyskusja. Powiem więcej sam QuietKiler w niej wziął udział (o ile to był on ale zarejestrował się na forum chyba specjalnie po to żeby tego posta napisać). W skrócie jego wypowiedz (została już skasowana) składała się z wyzwisk per "wieśniak" "płaczka" itp. oraz stwierdzenia że DICE nie ma nic przeciwko takim praktykom ponieważ jak ktoś kupi serwer to może na nim robić co mu się podoba. Jako ze mnie swą elokwencją i "miłym" sposobem bycia całkowicie oczarował to postanowiłem zobaczyć jak gra ten mistrz myszki i klawiatury. Odpaliłem battleloga i przez jego profil sprawdziłem na jakim serwerze gra. Okazało się, że akurat ze swoimi kolegami gra na niezahasłowanym serwerze 16-slotowym. Pomyślałem, że to super bo może jak zobaczę jak kolo wymiata to się czegoś nauczę, a może nawet strzelę pamiątkową fotkę którą mógłbym się podzielić z DICE. Niestety mimo ze slotów na serwerze było wolnych 12 nie udało mi się wejść na niego. Przypuszczam że ktoś pilnował aby im nie zepsuć zabawy. Nie znam się na programach do zarządzania serwerami ale przypuszczam, że to możliwe. Niemniej jednak zachęcam wszystkich żeby spróbowali bo a nuż widelec będą mogli zobaczyć na żywo niemalże boga który ma ponad 1800 baretek za skuteczność w walce i 2800 Adwersarza.
p.s. A profil i tak zgłosiłem jako podejrzany o stats padding.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2011, 21:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
[Yossarian] napisał(a):
@up
temat powstal po to, zeby ludziska wiedzialy po co maja pewne funkcje na b.logu..., jesli jestes pr0UberOgrem i nie masz nic dododania - olej temat i smieszne teksty...


Temat jest ok. Dzieki niemu zgłosiłem kilku aimbot killerow którzy psuli mi zabawe na serwie.

Sry Yoss ale myslalem ze pisze w innym :lol: Sobota :wink:

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL